Wlasne MALL OF HORROR

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
finallyh
Posty: 161
Rejestracja: 11 gru 2005, 18:23
Has thanked: 57 times
Been thanked: 39 times

Re: Wlasne MALL OF HORROR

Post autor: finallyh »

aswiech pisze:
wooley pisze: Tak czytałem zasady własnie tak jak piszesz myślałem o położeniu wybranego przez siebie żetonu dogóry nogami i odrwacaniu go nagle,,, mogło to by troche dodać stresu... jak pisałem wyżej (...)
taka moja zabawa zawsze w filmach o zombie trzeba zostawić sobie ostani nabój co by walnąć sobie w głowę (w kiepskich filmach o wampirach także) i nie rozumiem po co mówić "bełkot" zamiast zapytać o co chodzi...
Przeczytaj to na spokojnie. Wiem, ze teraz 3/4 populacji ponizej 20 lat to dysgraficy, dyslektycy itp ale dysensowcow (nowa nazwa?) nie ma. To JEST belkot. Moze dla Ciebie, jako czlowieka, ktory wie, co chce przekazac - jest jasne. Dla mnie, prostego czlowieka z poludnia Polski - nie. Szczegolnie zwroc uwage na pierwszy fragment...
Belfer :wink:
Awatar użytkownika
Arhtu
Posty: 518
Rejestracja: 06 paź 2004, 18:07
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wlasne MALL OF HORROR

Post autor: Arhtu »

I jak, udało się skończyć samoróbkę?
-
ODPOWIEDZ