FILMOWY KĄCIK PLANSZOMANIAKA

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
westwood
Posty: 432
Rejestracja: 04 gru 2007, 02:45
Lokalizacja: Kraków

Re: FILMOWY KĄCIK PLANSZOMANIAKA

Post autor: westwood »

bard.pl pisze:Stąd wiem, że przez to, że coś jest podlinkowane oglądalność spada o 32%.
Ciekawe jak to ktoś tak precyzyjnie wyliczył :lol:
Pozwolę sobie zapytać: czy na tych zajęciach nie wspominali o rozróżnieniu pomiędzy linkowaniem, a zamieszczaniem ściągniętego z jakiejś strony materiału? Nie pytam złośliwie, naprawdę jestem ciekaw.
Awatar użytkownika
Maras
Posty: 598
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:50
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: FILMOWY KĄCIK PLANSZOMANIAKA

Post autor: Maras »

Myślę, że mimo rozmowy z Łukaszem nie rozumiemy się w pewnych kwestiach. Po wyjaśnieniu mojego postrzgania tego PROBLEMU, nadal nie znajduje żadnego linku do mojej strony na stronie sklepu. Nie można tylko brać i nic nie dwać w zamian.
Cieszę, się że ogladalność filmów w dniu dzisiejszym wzrosła ale to tylko dzięki temu postowi i nie zależy mi na jednorazowej popularności. Filmy powstają dokładnie rok i są ogladane z róznym skutkiem.
Łukasz twierdzi, może ma racje, że filmy nie obniżają wskażników page rank strony, wg mnie obniżają inne " ważniejsze wskaźniki". Nie interesuje mnie spadek page rank sklepu o 32%, pozycjonowanie i inne problemy marketingowe tej strony. Życze jak najlepiej każdemu w sieci i każdemu w biznesie. Może po 10 latach pracy w korporacji mam filoła na temat Compilance i Etyki, ale te dwa hasła nigdy mnie nie zawiodły, aż do dzisiaj. Przepraszam hasła są nadal w mocy tylko zawiódł człowiek. Zgodzę się z Natanilem, że linkowanie to podstwa sieci no cóż nie wszyscy to rozumieją.
WÓJ WNIOSEK JEST PROSTY "nie było filmów na stronie brad.pl nie było problemu - to może wróćmy do tego stanu rzeczy jeżeli nie można inaczej" KONIEC TEMATU. Mój rank ucierpiał na podwójnie.
Nataniel proszę o zamkniecie TEGO WĄTKU.
Zablokowany