Promowanie picia alkoholu jako sposobu na świetną zabawę.

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Xyhoo
Posty: 189
Rejestracja: 13 lis 2021, 18:34
Has thanked: 327 times
Been thanked: 150 times

Re: Promowanie picia alkoholu jako sposobu na świetną zabawę.

Post autor: Xyhoo »

Przecież Bollo wrzucił w spoiler jego prawdziwą opinię, na dodatek napisał to na forum gdzie wiek to zgaduję 25+, kogo by to miało oszukać? Nie zachowujcie się protekcjonalnie, wielce oświeceni abstynenci, pokazujący zapijaczonemu narodowi drogę do lepszego jutra. Nikt w tę grę nigdy nie zagra, to tylko "bekowy" prezent
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Promowanie picia alkoholu jako sposobu na świetną zabawę.

Post autor: BOLLO »

Xyhoo pisze: 20 lip 2022, 10:45 Przecież Bollo wrzucił w spoiler jego prawdziwą opinię, na dodatek napisał to na forum gdzie wiek to zgaduję 25+, kogo by to miało oszukać? Nie zachowujcie się protekcjonalnie, wielce oświeceni abstynenci, pokazujący zapijaczonemu narodowi drogę do lepszego jutra. Nikt w tę grę nigdy nie zagra, to tylko "bekowy" prezent
Widać nie wszyscy rozumieją czym jest sarkazm.....a potem się dziwić że przeczytanie instrukcji jest trudne w odbiorze.
mirukan
Posty: 1583
Rejestracja: 02 paź 2018, 19:21
Has thanked: 1077 times
Been thanked: 87 times

Re: Promowanie picia alkoholu jako sposobu na świetną zabawę.

Post autor: mirukan »

Xyhoo pisze: 20 lip 2022, 10:45 to tylko "bekowy" prezent
"Prezent" ? Dla kogo ? I co ten obdarowany ma z tym "prezentem zrobić ?
Xyhoo pisze: 20 lip 2022, 10:45 wielce oświeceni abstynenci,
Jestem dorosły od ... wielu lat i nie jestem abstynentem . Tyle że jeśli mam ochotę skosztować alko. to nie szukam durnowatych pretekstów . Zdarza się że przy grze ktoś dodatkowo umili sobie czas drinkiem jednak raczej w ilościach które umożliwiają sensowną grę , bo w moim środowisku ludzie szanują siebie i współ-graczy , nie szukając pretekstu do "niewinnego nadużycia". Ktoś chce iść na imprezę lub zrobić ją u siebie to robi a nie kombinuje by swoje chęci napicia się ukryć pretekstem że to "gra".
ODPOWIEDZ