Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Wincenty Jan »

A GFP ogłosi w tym roku ewentualnie jakieś tytuły? :D Mniejsze, większe... bardzo dobre, wybitne?
Planujecie jedno mocne uderzenie z planem wydawniczym na obecny rok czy raczej systematycznie będziecie ogłaszali nowości?
rafaelus
Posty: 464
Rejestracja: 30 sty 2015, 09:57
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: rafaelus »

Wincenty Jan pisze:A GFP ogłosi w tym roku ewentualnie jakieś tytuły? :D Mniejsze, większe... bardzo dobre, wybitne?
Planujecie jedno mocne uderzenie z planem wydawniczym na obecny rok czy raczej systematycznie będziecie ogłaszali nowości?
Ja myślę, że będzie podawane na bieżąco, coś w stylu: "Mamy wielki, mega hit w zanadrzu, ale szczegóły podamy za tydzień albo może za dwa, na razie negocjujemy" :mrgreen: ;)
Chętnie się podzielę ;)
-Planszostrefa.pl - 11%, 3trolle.pl - 6 %
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Wincenty Jan pisze:A GFP ogłosi w tym roku ewentualnie jakieś tytuły? :D Mniejsze, większe... bardzo dobre, wybitne?
Planujecie jedno mocne uderzenie z planem wydawniczym na obecny rok czy raczej systematycznie będziecie ogłaszali nowości?
Teraz skupiamy się na zamknięciu wszelkich zeszłorocznych projektów, + zajmujemy się przygotowaniem do Norymbergi oraz Gama trade show.
Na pewno skupimy się w tym roku, na rozszerzaniu serii które mamy- gry o wikingach od Garphill games, Dominiony, Mage Wars.
Coraz więcej gier będziemy wydawać bez użycia wspieram.to, ale nie rezygnujemy z tej formy prowadzenia biznesu. Na pewno na "wspieraczkę" trafiać będą gry pełne stretch goali, głównie implementacje kampanii z KSa. Coraz śmielej, zaczniemy też mówić o projektach, które prowadzimy z autorami gier z Polski.

Więc, typowych dużych ogłoszeń takich, jak robi to portal musimy jeszcze dorosnąć jako firma.
Popełniliśmy błędy w zeszłym roku, których nie chcemy powtórzyć w 2017. Stąd, między innymi brak dużej zapowiedzi. Konsekwencją takiej dużej zapowiedzi mogłoby być nasze ulubione pytanie: "kiedy". ;)

EDIT:
Spoiler:
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
morris
Posty: 605
Rejestracja: 21 lis 2010, 10:52
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 5 times
Been thanked: 145 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: morris »

GFP pisze:
Wincenty Jan pisze:A GFP ogłosi w tym roku ewentualnie jakieś tytuły? :D Mniejsze, większe... bardzo dobre, wybitne?
Planujecie jedno mocne uderzenie z planem wydawniczym na obecny rok czy raczej systematycznie będziecie ogłaszali nowości?
(...)
Na pewno skupimy się w tym roku, na rozszerzaniu serii które mamy- gry o wikingach od Garphill games, Dominiony, Mage Wars.
(...)
Liczba mnoga, czad! :-)
M.O.R.R.I.S.: Mechanical Obedient Replicant Responsible for Infiltration and Sabotage
m_knox @ BGG
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Daquan »

GFP pisze:
Daquan pisze:Shem Phillips stworzył profil rozszerzenia do Najeźdźców z północy na BGG. https://boardgamegeek.com/boardgameexpa ... ields-fame
Czy planujecie go wydać?
Stay tuned! ;) Jesteśmy z Garphill Games w stałym kontakcie, rozmawiamy o kolejnych grach z serii. Kilka dni temu dostaliśmy Shipwrights oraz explorers. Ograliśmy już jedną grę i my mamy już swoje zdanie. Jeszcze trochę potestujemy w różnych gronach.
Cool! Mam nadzieję, że mówisz o shipwrights. Wygląda na ciekawy resource management. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 19 sty 2017, 11:13 przez Daquan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1162
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 424 times
Been thanked: 261 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: mmag »

Na pewno na "wspieraczkę" trafiać będą gry pełne stretch goali, głównie implementacje kampanii z KSa.
No bo w końcu "7th Continent" musi wyjść w naszym pięknym kraju :P Czyż nie?
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Wincenty Jan »

Tak tylko wspomnę, że obecnie trwa kampania Alien Frontiers na KS... No...także tak... byłoby kapitalnie... :D
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: rastula »

Wincenty Jan pisze:Tak tylko wspomnę, że obecnie trwa kampania Alien Frontiers na KS... No...także tak... byłoby kapitalnie... :D


+
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2453
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 544 times
Been thanked: 463 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Jiloo »

rastula pisze:
Wincenty Jan pisze:Tak tylko wspomnę, że obecnie trwa kampania Alien Frontiers na KS... No...także tak... byłoby kapitalnie... :D


+
Nawet ja bym się złamał i wsparł.

Tapnięte | keep-disco-evil
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5617
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 809 times
Been thanked: 1263 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: mat_eyo »

W ramach wywierania presji, też bym wsparł ;)
fahrad
Posty: 226
Rejestracja: 24 cze 2015, 10:46
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: fahrad »

I ja też :D
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: DarkSide »

To i ja dodam, że się czaję na KS ale jak powiecie, że wydacie to moja waluta w kraju zostanie (w waszych kieszeniach).
:mrgreen:
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -11%, ALEplanszówki -3%
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

To już 6 kopii sprzedanych... ;)

Jeszcze trochę, i nakład się wyczerpie. ;)
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
citmod
Posty: 715
Rejestracja: 11 gru 2014, 15:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 103 times
Been thanked: 103 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: citmod »

To dopiszcie jeszcze jedna dla mnie. Czyli już 7, także możecie już śmiało paletę zamawiać! :p
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2453
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 544 times
Been thanked: 463 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Jiloo »

Ja mam, na ten przykład, taki plan, że jeśli nic się nie wyklaruje na temat polskiego wydania w ciągu dwóch tygodni to zamawiam na KS, a niestety kampania taka krótka. Za długo poluję na tę grę żeby tym razem odpuścić.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4127
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2686 times
Been thanked: 2599 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Gizmoo »

GFP pisze: na rozszerzaniu serii które mamy- gry o wikingach od Garphill games,
Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Krionah
Posty: 267
Rejestracja: 25 sie 2005, 08:46
Lokalizacja: Kalisz
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Krionah »

Jak nie od was to z KSa biorę :wink:
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: playerator »

GFP pisze:To już 6 kopii sprzedanych... ;)

Jeszcze trochę, i nakład się wyczerpie. ;)
"Sprzedanych" bez kiwnięcia palcem z Waszej strony, dodajmy :wink: . O sprzedaż polskiej wersji Alien Frontiers to bym się akurat nie martwił.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

Też bym się nie martwił, i też bym z chęcią wrzucił do kolekcji :)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: DarkSide »

Mroczna strona finansjery przeniknela do świata planszowkowego. Wydawnictwo "sprzedaje" opcje na zakup gry której nie wydali i nie wiadomo oficjalnie czy w ogóle mają prawo do tego :twisted: :mrgreen: :P
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -11%, ALEplanszówki -3%
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

DarkSide pisze:Mroczna strona finansjery przeniknela do świata planszowkowego. Wydawnictwo "sprzedaje" opcje na zakup gry której nie wydali i nie wiadomo oficjalnie czy w ogóle mają prawo do tego :twisted: :mrgreen: :P
Nieważne jak, byle by było ;)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 687
Rejestracja: 17 wrz 2014, 18:00
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: sztefyn »

GFP pisze:
sztefyn pisze:To i ja się przypomnę, bo na komentarzach wspieram.to, wiadomościach PW ze wspieram.to, czy mailach reklamacyjnych - brak odzewu.

Nadal nie otrzymałem monet, koszulek i dodatkowego egzemplarza Najeźdźców (pierwsza paczka z grudnia, była niekompletna).

W managerze paczek Inpostu w dalszym ciągu nie mam żadnej informacji o paczce, a tym bardziej o jej wysyłce.

Moim zdaniem za długo już to wszystko trwa.
+/- 30 minut temu odpowiedziałem. ;)
Witam, znów otrzymałem od GFP ponownie niekompletną paczkę - brakuje dodatkowego egzemplarza Najeźdźców oraz drugiego kompletu monet. Czy w tej firmie pracują kompetentni ludzie? Ktoś sprawdza faktury przed wysyłką?
"Nie śpię, bo trzymam kredens. Z planszówkami." :)
Kolekcja gier BGG | Sprzedam/Wymienię | Kupię
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

sztefyn pisze:
GFP pisze:
sztefyn pisze:To i ja się przypomnę, bo na komentarzach wspieram.to, wiadomościach PW ze wspieram.to, czy mailach reklamacyjnych - brak odzewu.

Nadal nie otrzymałem monet, koszulek i dodatkowego egzemplarza Najeźdźców (pierwsza paczka z grudnia, była niekompletna).

W managerze paczek Inpostu w dalszym ciągu nie mam żadnej informacji o paczce, a tym bardziej o jej wysyłce.

Moim zdaniem za długo już to wszystko trwa.
+/- 30 minut temu odpowiedziałem. ;)
Witam, znów otrzymałem od GFP ponownie niekompletną paczkę - brakuje dodatkowego egzemplarza Najeźdźców oraz drugiego kompletu monet. Czy w tej firmie pracują kompetentni ludzie? Ktoś sprawdza faktury przed wysyłką?

Osoba odpowiedzialna za Twoją wsyłkę skontaktuje się z Tobą w ciągu dzisiejszego dnia telefonicznie.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: DarkSide »

Sztefyn, GFP mi ani brat, ani swat, ale takie kwestie raczej winno się najpierw wyjaśniać mailowo, telefonicznie lub privem na forum. Gdyby to zawiodło, to można robić wrzute na forum. Wszędzie pracują tylko ludzie. Takie rzeczy się zdarzają. Ważne jak wydawnictwo naprawia swój błąd. Jeśli bezproblemowo to dla mnie nie ma tematu i szkoda nerw.
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -11%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: detrytusek »

DarkSide pisze:Sztefyn, GFP mi ani brat, ani swat, ale takie kwestie raczej winno się najpierw wyjaśniać mailowo, telefonicznie lub privem na forum. Gdyby to zawiodło, to można robić wrzute na forum. Wszędzie pracują tylko ludzie. Takie rzeczy się zdarzają. Ważne jak wydawnictwo naprawia swój błąd. Jeśli bezproblemowo to dla mnie nie ma tematu i szkoda nerw.
Ale to już jest reklamacja reklamacji z tego co widzę. Z tego co pisał to na maile nikt nie odpisał za pierwszym razem. Wcale mu się nie dziwie, że zagotował.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
ODPOWIEDZ