Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
kastration
Posty: 1218
Rejestracja: 08 kwie 2015, 21:37
Lokalizacja: Kalisz
Has thanked: 108 times
Been thanked: 430 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: kastration »

A czy wiadomo (skoro jesteście na pewno lepiej obeznani, mając takie info), czy Duńczycy będą też w niemieckiej wersji w powszechnej sprzedaży? Nieco w to wątpię, przynajmniej jeśli chodzi o polskie sklepy (albo choć rekomendacje zagranicznych sklepów z takimi niszowymi rzeczami z przystępną wysyłką do Polski. Przy okazji dzięki za ten czeski z poprzedniej strony). Przyznam, że miks polska podstawka, niemieccy Norwegowie i angielscy Duńczycy (plus fanowskie rzeczy w bliżej niesprecyzowanych miksach językowych ha ha) mogą lekko namieszać szyki w moim przypadku. Szybko zleci do jesieni. O ile oczywiście się nic nie opóźni (co by mnie nie zdziwiło).
"Człowiek bez religii, jest jak ryba bez roweru"
Mia San Mia!
NonVideri
Posty: 34
Rejestracja: 25 mar 2018, 01:03
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: NonVideri »

Ja cały czas czekam z kupnem Uczty czy wydadzą dodatki... Nie chcę zostać z ręką w nocniku. Pewnie nie jestem w tym sam.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4120
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 939 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: brazylianwisnia »

NonVideri pisze: 17 sie 2020, 10:45 Ja cały czas czekam z kupnem Uczty czy wydadzą dodatki... Nie chcę zostać z ręką w nocniku. Pewnie nie jestem w tym sam.
Przeciez to gra o bardzo niskiej zaleznosci językowej. Norwegów mam po angielsku i nic to nie przeszkadza. Szkoda czekac bo to genialna gra a szanse jednak nie sa duze. Szczegolnie ze planowane sa kolejne duze dodatki(Szwedzi, Dunczycy, Normanowie) wiec trzebaby sie wstrzymywać pewnie do 2025.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Forcemaster
Posty: 105
Rejestracja: 21 cze 2017, 23:37
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 26 times
Been thanked: 60 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Forcemaster »

brazylianwisnia pisze: 17 sie 2020, 10:48
NonVideri pisze: 17 sie 2020, 10:45 Ja cały czas czekam z kupnem Uczty czy wydadzą dodatki... Nie chcę zostać z ręką w nocniku. Pewnie nie jestem w tym sam.
Przeciez to gra o bardzo niskiej zaleznosci językowej. Norwegów mam po angielsku i nic to nie przeszkadza. Szkoda czekac bo to genialna gra a szanse jednak nie sa duze. Szczegolnie ze planowane sa kolejne duze dodatki(Szwedzi, Dunczycy, Normanowie) wiec trzebaby sie wstrzymywać pewnie do 2025.
No jedak trochę tekstu jest. Zresztą nie każdy lubi mieć mieszankę, część rzeczy po PL nazwy wysp po angielsku, przedmiotów po niemiecku itp.
Mnie wersja angielska by urządzała, ale okazuje się, że kupno Ang nie jest w cale takie łatwe biorąc pod uwagę dostępność i cenę.
Niemieckiego ni w ząb nie kumam. Samej podstawki nie chcę. Wiec generalnie chciałbym mieć, ale odpuszczam.
Awatar użytkownika
vikingowa
Posty: 576
Rejestracja: 18 maja 2015, 21:42
Has thanked: 457 times
Been thanked: 307 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: vikingowa »

NonVideri pisze: 17 sie 2020, 10:45 Ja cały czas czekam z kupnem Uczty czy wydadzą dodatki... Nie chcę zostać z ręką w nocniku. Pewnie nie jestem w tym sam.
Przecież Lacerta potwierdziła, że nie mają w planach wydawać dodatków. To naprawdę taki problem mieć fantastyczną grę bez nich?
Ja kupiłam podstawkę i świetnie się przy niej bawię i tak szczerze to mam gdzieś czy będę mieć dodatki czy nie bo i tak jest w niej mnóstwo rzeczy do robienia. Naprawdę warto ją mieć nawet bez odpimpowania😉
Witchma
Posty: 450
Rejestracja: 19 sty 2020, 11:25
Has thanked: 145 times
Been thanked: 85 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Witchma »

Ja się cały czas waham i zastanawiam nad kupnem, bo jedni piszą, że w dwie osoby w ogóle nie ma sensu w to grać, bo jest za dużo miejsca na planszy, a inni piszą, że przy dwóch graczach jest super i wyjątkowo wrednie. Czy ktoś gra w dwie osoby i mógłby się podzielić wrażeniami?
Pynio
Posty: 860
Rejestracja: 14 sty 2013, 14:16
Has thanked: 122 times
Been thanked: 114 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Pynio »

Gdzieś Norwegów można kupić? Chodzi mi o wersję angielską.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4120
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 939 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: brazylianwisnia »

Witchma pisze: 17 sie 2020, 12:14 Ja się cały czas waham i zastanawiam nad kupnem, bo jedni piszą, że w dwie osoby w ogóle nie ma sensu w to grać, bo jest za dużo miejsca na planszy, a inni piszą, że przy dwóch graczach jest super i wyjątkowo wrednie. Czy ktoś gra w dwie osoby i mógłby się podzielić wrażeniami?
Warto miec nawet sama podstawke bo i ta hest kompletna, genialna. U mnie 9/10 a z norwegami takie 9,5/10. W tej cenie jakiej mozna wyrwac to jesy tona dobra i swietna gra.

Gramy glownie na dwie osoby bo juz wtedy pożera caly stol. Oczywiscie ze warto. Troche jest luzno ale tak naprawde najlepszych pol jest kilka i zawsze jest rywalizacja o nie, zasoby, wyspy. Gra sie świetnie. Co prawda norwegowie duzo ulepszaja na dwie osoby i wtedy tym bardziej warto kupic. Jednak nawet gola podstawka smiga dobrze.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
NonVideri
Posty: 34
Rejestracja: 25 mar 2018, 01:03
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: NonVideri »

vikingowa pisze: 17 sie 2020, 11:49
NonVideri pisze: 17 sie 2020, 10:45 Ja cały czas czekam z kupnem Uczty czy wydadzą dodatki... Nie chcę zostać z ręką w nocniku. Pewnie nie jestem w tym sam.
Przecież Lacerta potwierdziła, że nie mają w planach wydawać dodatków. To naprawdę taki problem mieć fantastyczną grę bez nich?
Ja kupiłam podstawkę i świetnie się przy niej bawię i tak szczerze to mam gdzieś czy będę mieć dodatki czy nie bo i tak jest w niej mnóstwo rzeczy do robienia. Naprawdę warto ją mieć nawet bez odpimpowania😉
Gra jest dobra, ale dodatek jednak znacząco ją upgrade'uje, nie wyobrażam sobie grać bez niego.

Poza tym naprawdę nie podoba mi się polityka wydawnictw, które porzucają swoje gry po ich wydaniu... Rebel tak zrobił z kilkoma grami Vlaady Chvatila, co jest dla mnie po prostu łajdackie. Lacerta też najwyraźniej zdecydowała, że lepiej olać "Ucztę" i iść w kierunku "skoków na kasę" przy nowych, chwytliwych tytułach, niż zadbać o dokończenie klasyka (choćby i wydając dodatki z mniejszym nakładem).

Nie powinniśmy kupować nówek od wydawnictw, które nie dbają o klientów tytułów, które już zostały wydane.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2020, 12:44 przez NonVideri, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4120
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 939 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: brazylianwisnia »

Forcemaster pisze: 17 sie 2020, 11:18
brazylianwisnia pisze: 17 sie 2020, 10:48
NonVideri pisze: 17 sie 2020, 10:45 Ja cały czas czekam z kupnem Uczty czy wydadzą dodatki... Nie chcę zostać z ręką w nocniku. Pewnie nie jestem w tym sam.
Przeciez to gra o bardzo niskiej zaleznosci językowej. Norwegów mam po angielsku i nic to nie przeszkadza. Szkoda czekac bo to genialna gra a szanse jednak nie sa duze. Szczegolnie ze planowane sa kolejne duze dodatki(Szwedzi, Dunczycy, Normanowie) wiec trzebaby sie wstrzymywać pewnie do 2025.
No jedak trochę tekstu jest. Zresztą nie każdy lubi mieć mieszankę, część rzeczy po PL nazwy wysp po angielsku, przedmiotów po niemiecku itp.
Mnie wersja angielska by urządzała, ale okazuje się, że kupno Ang nie jest w cale takie łatwe biorąc pod uwagę dostępność i cenę.
Niemieckiego ni w ząb nie kumam. Samej podstawki nie chcę. Wiec generalnie chciałbym mieć, ale odpuszczam.
Czy to naprawde wazne ze nazwy wysp czy akcji sa po angielsku? Polowanie czy Hunting to jeden ciul bo wszystko jest na ikonkach. Wazny Tekst jest tylko na kartach profesji czy jak tam sie zwa. Dlatego warto kupic polska podstawke bo Norwegowie nie wprowadzaja nowych kart.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4120
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 939 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: brazylianwisnia »

NonVideri pisze: 17 sie 2020, 12:43 Gra jest dobra, ale dodatek jednak znacząco ją upgrade'uje, nie wyobrażam sobie grać bez niego.

Poza tym naprawdę nie podoba mi się polityka wydawnictw, które porzucają swoje gry po ich wydaniu... Rebel tak zrobił z kilkoma grami Vlaady Chvatila, co jest dla mnie po prostu łajdackie. Lacerta też najwyraźniej zdecydowała, że lepiej olać "Ucztę" i iść w kierunku "skoków na kasę" przy nowych, chwytliwych tytułach, niż zadbać o dokończenie klasyka (choćby i wydając dodatki z mniejszym nakładem).
Tez nie gram juz bez dodatku ale pamiętam jak swietnie sie bawilem z sama podstawka. Moim zdaniem warto wpierw przetestowac sama podstawke czy podoba sie puzlowo-optymalizacyjna rozgrywka bo ta mozna wyrwac za 150-160zl a dodatek to drugie tyle.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Pynio
Posty: 860
Rejestracja: 14 sty 2013, 14:16
Has thanked: 122 times
Been thanked: 114 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Pynio »

Zapytam raz jeszcze - gdzie Wy ten dodatek widzicie w sprzedaży?
mecenas
Posty: 762
Rejestracja: 08 gru 2012, 01:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 58 times
Been thanked: 157 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: mecenas »

Pynio pisze: 17 sie 2020, 12:57 Zapytam raz jeszcze - gdzie Wy ten dodatek widzicie w sprzedaży?
Wersji angielskiej obecnie nie ma. Można sprowadzić wersję niemiecką z Czech w przyzwoitej cenie. Na poprzedniej stronie ktoś dał info, że wersja angielska dodatku jest opóźniona w druku i będzie za kilka miesięcy.
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2494
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 430 times
Been thanked: 126 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Coen »

mecenas pisze: 17 sie 2020, 13:00
Pynio pisze: 17 sie 2020, 12:57 Zapytam raz jeszcze - gdzie Wy ten dodatek widzicie w sprzedaży?
Wersji angielskiej obecnie nie ma. Można sprowadzić wersję niemiecką z Czech w przyzwoitej cenie. Na poprzedniej stronie ktoś dał info, że wersja angielska dodatku jest opóźniona w druku i będzie za kilka miesięcy.
Skorzystałem, zamówiłem, wyszło ok. 170 zł z wysyłką. Czekam na dostawę :)
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
Pynio
Posty: 860
Rejestracja: 14 sty 2013, 14:16
Has thanked: 122 times
Been thanked: 114 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Pynio »

No zamówiłem wersję niemiecką w Czechach :) Niezły hit...
sasquach
Posty: 1843
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 939 times
Been thanked: 588 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: sasquach »

NonVideri pisze: 17 sie 2020, 12:43

Poza tym naprawdę nie podoba mi się polityka wydawnictw, które porzucają swoje gry po ich wydaniu... Rebel tak zrobił z kilkoma grami Vlaady Chvatila, co jest dla mnie po prostu łajdackie. Lacerta też najwyraźniej zdecydowała, że lepiej olać "Ucztę" i iść w kierunku "skoków na kasę" przy nowych, chwytliwych tytułach, niż zadbać o dokończenie klasyka (choćby i wydając dodatki z mniejszym nakładem).

Nie powinniśmy kupować nówek od wydawnictw, które nie dbają o klientów tytułów, które już zostały wydane.
Ale jeśli gracze nie kupują podstawki to jak cel ekonomiczny ma wydanie dodatku? Wydawnictwo to nie instytucja charytatywna. Są pewne limity od których można zamawiać. Jeśli podstawki sprzedało się 10 tys sztuk, a oni wiedzą, że w przypadku podobnych gier tylko 20% to znaczy, że jest rynek na jakieś 2-3 tys sztuk dodatku. Jeśli minimalny druk dodatku to 5 tyś to kto zapłaci za niesprzedane 2 tyś kopii? Swego czasu Trzewiczek o tym mówił w planszówkach TV.

Oczywiście można zakrzyknąć, że to wydawnictwo powinno wziąć ryzyko na siebie. Tylko, że wtedy może się okazać, że nie wydadzą dodatków nie dlatego, że im się nie opłaca, ale dla tego, że zbankrutowali.
kuki25
Posty: 74
Rejestracja: 24 lip 2017, 23:39
Has thanked: 18 times
Been thanked: 27 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: kuki25 »

Potwierdzam że gra na dwie osoby działa super :) Większość gier rozgrywaliśmy na dwie osoby i te rozgrywki najlepiej wspominam, bo jest najprzyjemniej i najwięcej opcji. Na cztery osoby zaczyna się już faktycznie blokowanie i podbieranie akcji dość widoczne. Ale w parze z drugą połówką gra w dwie osoby działa super :) Najlepsza gra według mnie Uwe Rosenberg, bardzo ciekawie rozwijana przez Gernot Köpke, widać dużo serca w rozwój tej gry wkłada, a lada moment będziemy mieli od niego Dunczyków, dodatek który jest jeszcze większy od Norwegów ;) Myślę że jak powstanie BIG BOX tego arcydzieła to znowu otrzymamy polską wersję :)
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4120
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 939 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: brazylianwisnia »

kuki25 pisze: 19 sie 2020, 09:52 Potwierdzam że gra na dwie osoby działa super :) Większość gier rozgrywaliśmy na dwie osoby i te rozgrywki najlepiej wspominam, bo jest najprzyjemniej i najwięcej opcji. Na cztery osoby zaczyna się już faktycznie blokowanie i podbieranie akcji dość widoczne. Ale w parze z drugą połówką gra w dwie osoby działa super :) Najlepsza gra według mnie Uwe Rosenberg, bardzo ciekawie rozwijana przez Gernot Köpke, widać dużo serca w rozwój tej gry wkłada, a lada moment będziemy mieli od niego Dunczyków, dodatek który jest jeszcze większy od Norwegów ;) Myślę że jak powstanie BIG BOX tego arcydzieła to znowu otrzymamy polską wersję :)
Jakbym sam to pisał ;-) nie bedzie ponoc complete edition bo bedzie sprzedawane samo pudelko na gre + dodarki. Gernot świetnie rozwinal gre i fajnie ze jeszcze 3 duze dodatki sa planowane. Zaznacze tylko ze Dunczycy beda prawdopodobnie wymagać elementow z Norwegow.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Cezary1916
Posty: 157
Rejestracja: 24 lis 2011, 15:19
Lokalizacja: Włocławek
Has thanked: 9 times
Been thanked: 15 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Cezary1916 »

Odnośnie Duńczyków jest już znany przybliżony termin wydania ,interesuje mnie czy można oczekiwać w tym roku jeszcze?
Ostatnio zmieniony 19 sie 2020, 11:57 przez Cezary1916, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4120
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 939 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: brazylianwisnia »

Cezary1916 pisze: 19 sie 2020, 11:29 Odnośnie Duńczyków jest już znany przybliżony termin wydania ,interesuje mnie czy można oczekiwać w tym roku jeszcze.
To mialo byc pytanie? Tak, beda na jesien. Prawdopodobnie październik.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1804
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 336 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: hipcio_stg »

kuki25 pisze: 19 sie 2020, 09:52 ...Myślę że jak powstanie BIG BOX tego arcydzieła to znowu otrzymamy polską wersję :)
Ta gra w podstawce jest sprzedawana w Big Boxie. Aż strach pomyśleć co to może być za skrzynia umarlaka. W zestawie będą dołączać taczkę, żeby to transportować ;)
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1927
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 154 times
Been thanked: 175 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: tomuch »

Macie gdzieś więcej info nt. Duńczyków?
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4120
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 939 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: brazylianwisnia »

tomuch pisze: 19 sie 2020, 20:50 Macie gdzieś więcej info nt. Duńczyków?
Ciężko wskazac konkretne miejsce. Na BGG jest kilkadziesiat stron z wypowiedziami autora, dziennikami deweloperskimi itd. Nie wiem co dokladnie Ciebie interesuje ale beda nowe kafelki, nowa plansza akcji, nowa łódź, "kaupangi"(?) zamiast wysp, nowy rodzaj akcji ktora odpalimy po otoczeniu, nowe karty profesji. Tyle pamietam.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Forcemaster
Posty: 105
Rejestracja: 21 cze 2017, 23:37
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 26 times
Been thanked: 60 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Forcemaster »

Hej

Używacie jakiegoś inserta do Uczty? Jakiś polecacie? Coś bym kupił ale nie chcę się denerwować, że badziewie.
sasquach
Posty: 1843
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 939 times
Been thanked: 588 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: sasquach »

Forcemaster pisze: 02 wrz 2020, 12:38 Używacie jakiegoś inserta do Uczty? Jakiś polecacie? Coś bym kupił ale nie chcę się denerwować, że badziewie.
Kwestie dobrego poukładania wszystkiego w tacka i małym organizerze na śrubki :)
Niestety po dodaniu Norwegów organizer przestał mi się mieścić w pudle i leż obok. Ale obawiam się, że tylko jakiś mocno dopasowany insert wydrukowany w 3d by zmieścił wszystko.

Tak wyglądają kolejne warstwy u mnie w pudełku:
Spoiler:
Oragnizer na drewno i duże żetony (chyba z castoramy, przyciąłem trochę "zawiasy" tak, że łatwo teraz zdemontować pokrywkę i odłożyć obok):
Spoiler:
ODPOWIEDZ