Teomachia (T. Bylina, A. Kwapiński, J. Wasilewski)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Teomachia

Post autor: misioooo »

Mata jest dwustronna. Jak grasz we dwie osoby to oboje z niej korzystacie (jedna połówka twoja, druga partnera). Jak grasz w więcej osób, to używasz drugiej strony. Wtedy mata jest centrum stołu, układasz na niej karty "wspólne". Tak mniej więcej to wygląda. Możesz zawsze dwie maty kupić i masz wtedy dla 4 graczy jak chcesz, aby każdy swoje układał na swojej macie.
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4061
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Teomachia

Post autor: AkitaInu »

A ja mam jeszcze pytanko jedno (odpowiedzcie szybko prosze, przed końcem kampanii)

Czy w pudle z podstawki zmieści się wszystko razem z dodatkami? Jeżeli tak to wejdą tam jeszcze plastikowe żetony zakładając że tekturowe wyciągne? Jeżeli tak to czy mata się zmieści ? ;) I czy karty zmieszczą się w koszulkach ?:)

Jeżeli nie to czy jedynym sposobem upchnięcia wszystkiego jest kupno pudła drewnianego?
Awatar użytkownika
eltadziko
Posty: 364
Rejestracja: 18 lis 2014, 22:05
Lokalizacja: Oława
Has thanked: 127 times
Been thanked: 79 times

Re: Teomachia

Post autor: eltadziko »

AkitaInu pisze:A ja mam jeszcze pytanko jedno (odpowiedzcie szybko prosze, przed końcem kampanii)

Czy w pudle z podstawki zmieści się wszystko razem z dodatkami? Jeżeli tak to wejdą tam jeszcze plastikowe żetony zakładając że tekturowe wyciągne? Jeżeli tak to czy mata się zmieści ? ;) I czy karty zmieszczą się w koszulkach ?:)

Jeżeli nie to czy jedynym sposobem upchnięcia wszystkiego jest kupno pudła drewnianego?
W tej chwili mam w pudełku podstawkę plus Mitologię słowiańską i karty w koszulkach. Pudełko jest już wypchane. Nowe mitologie może by się zmieściły, jeśli bym powyciągał mitologie z osobnych woreczków strunowych. Ale na matę ani nowe żetony nie ma co liczyć, że wejdą do tego pudełka :P
Ja sam zamówiłem drewniane pudełko mimo, że ani maty, ani nowych żetonów nie kupuję.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4061
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Teomachia

Post autor: AkitaInu »

eltadziko pisze:
AkitaInu pisze:A ja mam jeszcze pytanko jedno (odpowiedzcie szybko prosze, przed końcem kampanii)

Czy w pudle z podstawki zmieści się wszystko razem z dodatkami? Jeżeli tak to wejdą tam jeszcze plastikowe żetony zakładając że tekturowe wyciągne? Jeżeli tak to czy mata się zmieści ? ;) I czy karty zmieszczą się w koszulkach ?:)

Jeżeli nie to czy jedynym sposobem upchnięcia wszystkiego jest kupno pudła drewnianego?
W tej chwili mam w pudełku podstawkę plus Mitologię słowiańską i karty w koszulkach. Pudełko jest już wypchane. Nowe mitologie może by się zmieściły, jeśli bym powyciągał mitologie z osobnych woreczków strunowych. Ale na matę ani nowe żetony nie ma co liczyć, że wejdą do tego pudełka :P
Ja sam zamówiłem drewniane pudełko mimo, że ani maty, ani nowych żetonów nie kupuję.

A jakie koszulki? grube czy cienkie? Bo raczej pójdzie w grube ... ;)
Awatar użytkownika
eltadziko
Posty: 364
Rejestracja: 18 lis 2014, 22:05
Lokalizacja: Oława
Has thanked: 127 times
Been thanked: 79 times

Re: Teomachia

Post autor: eltadziko »

AkitaInu pisze:
eltadziko pisze:
AkitaInu pisze:A ja mam jeszcze pytanko jedno (odpowiedzcie szybko prosze, przed końcem kampanii)

Czy w pudle z podstawki zmieści się wszystko razem z dodatkami? Jeżeli tak to wejdą tam jeszcze plastikowe żetony zakładając że tekturowe wyciągne? Jeżeli tak to czy mata się zmieści ? ;) I czy karty zmieszczą się w koszulkach ?:)

Jeżeli nie to czy jedynym sposobem upchnięcia wszystkiego jest kupno pudła drewnianego?
W tej chwili mam w pudełku podstawkę plus Mitologię słowiańską i karty w koszulkach. Pudełko jest już wypchane. Nowe mitologie może by się zmieściły, jeśli bym powyciągał mitologie z osobnych woreczków strunowych. Ale na matę ani nowe żetony nie ma co liczyć, że wejdą do tego pudełka :P
Ja sam zamówiłem drewniane pudełko mimo, że ani maty, ani nowych żetonów nie kupuję.

A jakie koszulki? grube czy cienkie? Bo raczej pójdzie w grube ... ;)
Najzwyklejsze Maydaye :P
Adam Kwapiński
Posty: 107
Rejestracja: 01 gru 2011, 10:59
Been thanked: 3 times

Re: Teomachia

Post autor: Adam Kwapiński »

W sumie odpowiedź już chyba dostałeś. Mata na pewno nie wejdzie do pudełka z podstawki. Reszta elementów - bez żetonów raczej tak (chociaż grubość koszulek może mieć znaczenie). Z żetonami raczej będzie ciężko ale to też tylko przypuszczenia (nie mamy takiej liczby próbek żeby sprawdzić ile zajmie 100 takich żetonów).
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4061
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Teomachia

Post autor: AkitaInu »

Adam Kwapiński pisze:W sumie odpowiedź już chyba dostałeś. Mata na pewno nie wejdzie do pudełka z podstawki. Reszta elementów - bez żetonów raczej tak (chociaż grubość koszulek może mieć znaczenie). Z żetonami raczej będzie ciężko ale to też tylko przypuszczenia (nie mamy takiej liczby próbek żeby sprawdzić ile zajmie 100 takich żetonów).
No dobrze dobrze, wziąłem właśnie to drewniane pudełko :P

A tak na serio - czy jakiś kolor / zdobienia będą zaprezentowane w najbliższym czasie? Bo jak rozumiem nie będzie to "gołe" drewno? (drewno czy sklejka ? ;))
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Teomachia

Post autor: Szaweł »

Się mnie wydaje czy strona wspieram.to przestała ryrać?
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
powermilk
Posty: 1042
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: powermilk »

wiesz, 20. stopień zasilania, pewno parę serwerów wyłączyli ;).

A tak na serio: mnie też nie działa, chociaż czasem główna jeszcze się odpali.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4061
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Teomachia

Post autor: AkitaInu »

Powermilk

ale to tak naprawde na serio - elektryka nie wyrabia przy takiej pogodzie (chłodzenie itp itd ;))
powermilk
Posty: 1042
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: powermilk »

Nie przeczę, że tak nie jest, ale już Wspieram.to działa ;)
Awatar użytkownika
Wspieram.to
Posty: 675
Rejestracja: 07 lut 2013, 12:00
Lokalizacja: Szczecin
Been thanked: 16 times
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: Wspieram.to »

powermilk pisze:Nie przeczę, że tak nie jest, ale już Wspieram.to działa ;)
No tak nie do końca, mamy problem zewnętrznym serwerem. Oby to nie było te słynne odcinanie prądu przedsiębiorstwom z powodu upałów.
Awatar użytkownika
Wspieram.to
Posty: 675
Rejestracja: 07 lut 2013, 12:00
Lokalizacja: Szczecin
Been thanked: 16 times
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: Wspieram.to »

BTW. Serwis już działa, a tym czasem Mity mają 500% ponad 20k i nową instrukcję :D!
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: Teomachia

Post autor: Jacek_PL »

Dobrze że jest ta instrukcja, bo po kilku postach tutaj miałem już zamiar wycofać wsparcie :wink:
Awatar użytkownika
Sienio
Posty: 390
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:44
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: Sienio »

Kilka minut temu przekroczyliśmy 20 tys. zł, a to oznacza, że osiągnęliśmy ostatni cel finansowy :)

Obrazek
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Teomachia

Post autor: misioooo »

Czy po zakończeniu kampanii będzie można jeszcze zakupić Cthulu Wars w dobrej cenie?
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
janekbossko
Posty: 2614
Rejestracja: 09 lut 2006, 21:44
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 27 times

Re: Teomachia

Post autor: janekbossko »

czyli za 60 zł mam podstawkę i wszystkie odblokowane progi? kubki pudełka i żetony mnie nie interesują - czy muszę jeszcze coś dokupić?
okon
Posty: 508
Rejestracja: 28 kwie 2013, 15:32
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Teomachia

Post autor: okon »

czy ilustracje sa takie jak we wcześniejszej edycji ? czy to jest wersja po jakimś odświeżeniu ?
Awatar użytkownika
akahoshi
Posty: 902
Rejestracja: 07 maja 2015, 08:32
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 27 times
Been thanked: 26 times

Re: Teomachia

Post autor: akahoshi »

janekbossko pisze:czyli za 60 zł mam podstawkę i wszystkie odblokowane progi? kubki pudełka i żetony mnie nie interesują - czy muszę jeszcze coś dokupić?
Możesz jeszcze za dyszkę dokupić mitologię słowiańską.
Moja groteka
Nieoficjalne FAQ do Robinsona
"Kiedy jesteś martwy, to nie wiesz, że jesteś martwy. Stanowi to problem tylko dla innych. Kiedy jesteś głupi, jest dokładnie tak samo."
Michael E. Brown
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4061
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Teomachia

Post autor: AkitaInu »

A nie trzeba tych odblokowanych mitologii dokupic dodatkowo? Jezeli wsparles pozniej trochę

_____________________________
Wysłane z telefonu, przepraszam za błędy ;)
Awatar użytkownika
Sienio
Posty: 390
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:44
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: Sienio »

janekbossko pisze:czyli za 60 zł mam podstawkę i wszystkie odblokowane progi? kubki pudełka i żetony mnie nie interesują - czy muszę jeszcze coś dokupić?
W zależności co chciałbyś posiadać we własnym egz. "Teomachii", możesz jeszcze dokupić dodatkowe mitologie, czyli wszystkie odblokowane podczas kampanii ("Panteon Koszmarów" oraz "Mitologię egipską" i "Mitologię aztecką"). A poza tym, możesz jeszcze dokupić "Mitologię słowiańską". Wtedy będziesz miał już komplet ekstra mitologii.
Inne dodatki, czyli "Kapłani i prorocy", "Nagrody" oraz "Herosi", a także "Panteon Wielkich Przedwiecznych" oraz "Panteon Bogów Zewnętrznych", otrzymasz w pakiecie za 60 zł.
okon pisze:czy ilustracje sa takie jak we wcześniejszej edycji ? czy to jest wersja po jakimś odświeżeniu ?
Obecna oprawa graficzna jest po odświeżeniu. W takim stylu utrzymane są karty bóstw oraz karty mitów, a także instrukcja. Pozostałe elementy gry są w pierwotnej oprawie graficznej.
Awatar użytkownika
Sienio
Posty: 390
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:44
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Teomachia

Post autor: Sienio »

I koniec. Kampania chyba się udała, bo uzbieraliśmy łącznie 565%, czyli 22 613 zł. Otrzymaliśmy ponad 600 wpłat od wspierających.
Jak ocenicie naszą zbiórkę? Coś powinniśmy zmienić i poprawić przy kolejnych podobnych akcjach?
warran
Posty: 253
Rejestracja: 25 sty 2015, 23:35
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: Teomachia

Post autor: warran »

Jestem tak bardzo ogarnięty inaczej...
Czy jest jeszcze jakaś możliwość dokupienia dodatkowych mitologii (aztecka, koszmary i cotamjeszczebyło ;) )? Bo, jakże mógłbym postąpić inaczej, zapomniałem się w ferworze wspierania tego i nie dobrałem odpowiedniego dodatku. Dopiero teraz jak przeczytałem ostatnie posty załapałem, że nie wybrałem wszystkiego co chciałem.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4784
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1040 times

Re: Teomachia

Post autor: Trolliszcze »

Sienio pisze:Jak ocenicie naszą zbiórkę? Coś powinniśmy zmienić i poprawić przy kolejnych podobnych akcjach?
Zróbcie w końcu Teomachię z grafiką odświeżoną w całości. Tak, wiem, pewnie Wam w magazynach zalega stary nakład.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Teomachia

Post autor: misioooo »

Sienio pisze:I koniec. Kampania chyba się udała, bo uzbieraliśmy łącznie 565%, czyli 22 613 zł. Otrzymaliśmy ponad 600 wpłat od wspierających.
Jak ocenicie naszą zbiórkę? Coś powinniśmy zmienić i poprawić przy kolejnych podobnych akcjach?
Dla mnie kampania bardzo fajnie prowadzona. Ciągle powiadomienia co się dzieje i przede wszystkim słuchacie nas jeśli chodzi o nagrody i dodatki. Możecie w kolejnych sprzedawać super gry po 1 zł :)
Gratuluję sukcesu!
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
ODPOWIEDZ