Mice and Mystics / Magia i Myszy (Jerry Hawthorne)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Poochacz
Posty: 268
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:27
Has thanked: 17 times
Been thanked: 78 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: Poochacz »

Być może instrukcja w pdf będzie zrobiona w tym samym czasie co dodatkowe bonusowe rozdziały i wtedy podana nam do wglądu. Też chętnie bym ją przejrzał
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

zioombel pisze:Ja nie rozumiem dlaczego wydawnictwa nie chcą udostępniać instrukcji. Jak mam wydać 240 zł na gre to wolałbym poczytać instrukcje.
A chociażby dlatego, aby ludzie nie kupili wersji angielskiej i wydrukowali do niej instrukcję polską :P Wiem, na kartach też jest język angielski, ale są to krótkie zdania, a nie wielkie zasady. Instrukcja to więcej siedzenia i czasem interpretowania danego zwrotu. Oczywiście w przypadku Magii i Myszy jest jeszcze Story Book, gdzie jest wiele do tłumaczenia, ale i tak wydawnictwo widocznie woli zapobiegawczo nie udostępniać instrukcji.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: rattkin »

pinata pisze: Czy rozwój myszy (wraz z przechodzeniem scenariuszy) zaznacza się trwale na jakimś elemencie gry (tak jak w karcianym Pathfinderze)? Pytam, bo zakładam, że jakaś część ludzi po przejściu kampanii będzie chciała odsprzedać grę.
Nie. Jest to tyleż wada co zaleta. Nic się nigdzie nie zaznacza, więc gra nie cierpi, ale trzeba sobie wykombinować jakiś system zapamiętywania jaki stan mają wszystkie myszy. Ja po prostu robię fotki po grze, gdzie mam mysz, jej umiejętności i przedmioty. Łatwo z tego jest potem szybko wystartować następnym razem. Na BGG są chyba jakies arkusze do zaznaczania kto co ma, ale moim zdaniem to jakiś absurd, żeby na liście kilkudziesięciu kart (a z dodatkami grubo ponad 100) zaznaczać jeden kwadracik :).
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

rattkin pisze:Nic się nigdzie nie zaznacza, więc gra nie cierpi, ale trzeba sobie wykombinować jakiś system zapamiętywania jaki stan mają wszystkie myszy.
Ja planuję zrobić jakąś ładną tabelkę, którą wydrukuję i tam będzie miejsce do wpisania elementów ekwipunku/umiejętności :) Coś na kształt karty postaci do sesji papierowego RPG ;) Choć pewnie wystarczy to wpisać do jakiegoś arkusza kalkulacyjnego.

rattkin:
Dzięki za szybką odpowiedź na PW :)
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3370
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 126 times
Been thanked: 131 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: maciejo »

Jeden mały minus za niewystarczającą iliść pułapek na myszy (mamy tylko dwie).W drugim scenariuszu gdy Lily jest uwięziona w jednej z nich po drodze odwiedzamy pomieszczenia,w których napotykamy na 2 inne pułapki i jedną trzeba zastąpić innym znacznikiem :( Trochę irytujące niedopatrzenie.
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

Weekend i znów zastój z aktualizacją listy zamówień w przedsprzedaży... Z codziennie o 12 zrobiło się tym razem raz lub dwa razy w tygodniu :roll:
maciejo pisze:Jeden mały minus za niewystarczającą iliść pułapek na myszy (mamy tylko dwie).W drugim scenariuszu gdy Lily jest uwięziona w jednej z nich po drodze odwiedzamy pomieszczenia,w których napotykamy na 2 inne pułapki i jedną trzeba zastąpić innym znacznikiem :( Trochę irytujące niedopatrzenie.
Dziwne... A nie jest napisane tak, że Lily należy odłożyć na bok, a pułapkę położyć na jej figurce dopiero, gdy będziemy ją uwalniać?
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3370
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 126 times
Been thanked: 131 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: maciejo »

xilk pisze:Weekend i znów zastój z aktualizacją listy zamówień w przedsprzedaży... Z codziennie o 12 zrobiło się tym razem raz lub dwa razy w tygodniu :roll:
maciejo pisze:Jeden mały minus za niewystarczającą iliść pułapek na myszy (mamy tylko dwie).W drugim scenariuszu gdy Lily jest uwięziona w jednej z nich po drodze odwiedzamy pomieszczenia,w których napotykamy na 2 inne pułapki i jedną trzeba zastąpić innym znacznikiem :( Trochę irytujące niedopatrzenie.
Dziwne... A nie jest napisane tak, że Lily należy odłożyć na bok, a pułapkę położyć na jej figurce dopiero, gdy będziemy ją uwalniać?
Nie,
Lily i pułapkę na myszy trzeba położyć na polu "odwrócenia planszy" na mapie kryształowego tunelu - pamiętaj o tym,że podczas misji pozostałych myszy karaluchy cały czas ją atakują :!:

cyt:
"Przygotowanie Planszy
Przygotuj trzy pomieszczenia i połącz je w tej kolejności: Dziedziniec (Courtyard), Tunele Jadalni (Dining Hall Tunnels) i Kryształowe Tunele (Crystal Tunnels). Umieść pułapkę na myszy na polu odwrócenia planszy (obszar Kryształowych Tuneli). Postaw figurkę Lily na tym żetonie. Pozostałe trzy myszy zaczynają przygodę w wyznaczonym miejscu startowym (w dziupli na Dziedzińcu). Dodaj 3 szczurzych wojowników według normalnych zasad na pierwszej planszy i 1 karalucha w Kryształowych Tunelach."
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: rattkin »

Pułapke pod Lily można pominąć w tym specyficznym przypadku. Nigdzie indziej nie będzie takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
Poochacz
Posty: 268
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:27
Has thanked: 17 times
Been thanked: 78 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: Poochacz »

xilk pisze:Weekend i znów zastój z aktualizacją listy zamówień w przedsprzedaży... Z codziennie o 12 zrobiło się tym razem raz lub dwa razy w tygodniu :roll:
Że akurat w weekend brak aktualizacji to się nie dziwię. Jedna sprawa że banki nie puszczają przecież przelewów w soboty i niedziele chyba że internetowe przelewy wewnętrzne ale mogą się akurat nie trafić. A dwa, że nie każdy w weekendy pracuje. W końcu w piątek popołudniu lista była zaktualizowana
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

Poochacz pisze:Że akurat w weekend brak aktualizacji to się nie dziwię. Jedna sprawa że banki nie puszczają przecież przelewów w soboty i niedziele chyba że internetowe przelewy wewnętrzne ale mogą się akurat nie trafić.
Ok, przypomniałeś mi coś. Właśnie słyszałem w piątek, że banki właśnie przelewy zamykają do 19 grudnia. Może to dlatego? Choć nie wiem, czy banki już teraz przed świętami by zamykali przelewy? Z drugiej strony to prawdopodobne, oni też chcą mieć święta.
Poochacz pisze:A dwa, że nie każdy w weekendy pracuje. W końcu w piątek popołudniu lista była zaktualizowana
Zobaczymy w poniedziałek. Choć według mnie, uczciwiej byłoby pisać, że np. ostatnia aktualizacja dzień i godzina lub stan aktualny na dzień i godzina. Bo o ile w przypadku Master Seta do Summon Wars nie było takich problemów, bo frekwencja była większa i jednak te zmiany były widoczne.
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3370
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 126 times
Been thanked: 131 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: maciejo »

rattkin pisze:Pułapke pod Lily można pominąć w tym specyficznym przypadku. Nigdzie indziej nie będzie takiej sytuacji.
Nie napisałem,że to psuje całą grę tylko akurat ten scenarisz.Wydawca w tak specyficznej grze nie powinien dopuszczać do takich irytujących sytuacji :?
Równie dobrze można by pominąć inne elementy gry występujące tylko w jednym scenariuszu :wink:
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: rattkin »

Niczego to nie "psuje", może poza wrażeniem estetycznym (które, jednakowoż, też jest istotne). Ja również jestem za tym, by komponentów zawsze wystarczało, ale tu jest to tak marginalna i raczej rzadka sprawa, że nie ma o co kruszyć kopii. Nie jest to niedopatrzenie. Technicznie rzecz biorąc, prosto od designera (Jerry Hawthorne):
"(Lily's) mouse trap is just a prop. Lily already sprung the trap. It is placed there just for the visual completeness. "
Równie dobrze mogłoby tam tej pułapki nie być, po prostu jest kładziona, żeby było "opowieściowo milej".
Awatar użytkownika
to tylko ja
Posty: 179
Rejestracja: 07 gru 2008, 19:51
Lokalizacja: Suwałki

Re: Mice and Mystics

Post autor: to tylko ja »

Taka żarliwa dyskusja, że postanowiłem zamówić preorder w 3T i zobaczyć o co tyle hałasu. Wady wymienione w wątku i recenzjach jestem w stanie zaakceptować, więc nie pozostaje nic innego tylko czekać na info o premierze przesyłkę.
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

to tylko ja pisze:Taka żarliwa dyskusja, że postanowiłem zamówić preorder w 3T i zobaczyć o co tyle hałasu.
Hałasu najwięcej było o "bonusy" z przedsprzedaży w sklepie Cube :P
to tylko ja pisze:Wady wymienione w wątku i recenzjach jestem w stanie zaakceptować, więc nie pozostaje nic innego tylko czekać na info o premierze przesyłkę.
Premiera ma być 15 stycznia, więc nawet z 3Trolli grę dostaniesz w pierwszym lub w drugim miesiącu 2015 roku ;) Choć jeszcze nic nie jest pewne, bo Cube wciąż nic nie zadeklarowało poszczególnym sklepom, tzn. ani ceny za jaką dostaną grę, ani też terminu. Cube jedynie deklarowało, że te sklepy faktycznie będą miały grę podstawową Magia i Myszy bez bonusów oraz że data premiery to 15 stycznia 2015.
Awatar użytkownika
to tylko ja
Posty: 179
Rejestracja: 07 gru 2008, 19:51
Lokalizacja: Suwałki

Re: Mice and Mystics

Post autor: to tylko ja »

xilk pisze:
to tylko ja pisze:Taka żarliwa dyskusja, że postanowiłem zamówić preorder w 3T i zobaczyć o co tyle hałasu.
Hałasu najwięcej było o "bonusy" z przedsprzedaży w sklepie Cube :P
Te bonusy mnie ani ziębią ani grzeją... choć zobaczę jaka będzie cena w sklepiku Cube'a i rozpatrzę zakup. Gra z rabatami kosztowała mnie 190 zł, więc w porównaniu do ceny w preorderze Cube'a jest niezłe przebicie. Jak coś to starczy na dodatki (dwa scenariusze i dwie karty)
xilk pisze:
to tylko ja pisze:Wady wymienione w wątku i recenzjach jestem w stanie zaakceptować, więc nie pozostaje nic innego tylko czekać na info o premierze przesyłkę.
Premiera ma być 15 stycznia, więc nawet z 3Trolli grę dostaniesz w pierwszym lub w drugim miesiącu 2015 roku ;) Choć jeszcze nic nie jest pewne, bo Cube wciąż nic nie zadeklarowało poszczególnym sklepom, tzn. ani ceny za jaką dostaną grę, ani też terminu. Cube jedynie deklarowało, że te sklepy faktycznie będą miały grę podstawową Magia i Myszy bez bonusów oraz że data premiery to 15 stycznia 2015.
Termin jeszcze pewnie się zmieni :P Na tą chwilę mam w co grać, więc nie ma takiego parcia. Zresztą człowiek już się przyzwyczaił do przesuwania terminów przez wydawców.
A jeżeli ja jako gracz, nie mam na to wszystko wpływu to nie będę się tym przejmował :)
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

to tylko ja pisze:Te bonusy mnie ani ziębią ani grzeją...
No mnie trochę by (o)grzały dwie promo karty, ale nie przy progu 125 i to w przypadku, gdzie przedsprzedaż jest w najgorszym okresie (tzn. tuż przed Bożym Narodzenie, gdy ludzie wydają kasę, ale na jedzenie i prezenty pod choinkę oraz Nowy Rokiem, gdy ludzie wydają kasę na promocje na sprzęt elektroniczny w sieciach handlowych).
to tylko ja pisze:Gra z rabatami kosztowała mnie 190 zł
Razem z dostawą? :o Jeśli tak, to ładnie :)
to tylko ja pisze:Gra z rabatami kosztowała mnie 190 zł, więc w porównaniu do ceny w preorderze Cube'a jest niezłe przebicie. Jak coś to starczy na dodatki (dwa scenariusze i dwie karty)
No cóż, też myślę o późniejszym dokupieniu dwóch kart promo i ewentualnie tych dwóch zaginionych rozdziałach (choć PDFy akurat nie są mi na rękę). Jeśli jednak Cube wymyśli sobie zbyt wygórowane ceny, aby jakoś zarobić po średnio udanej przedsprzedaży w swojej akcji, to powiem im "dziękuję, za taką cenę trzymajcie sobie to w swoim magazynie i na własnym dysku).
to tylko ja pisze:Termin jeszcze pewnie się zmieni :P
Weź wypluj te słowa :P Zresztą Cube miał rozpoczynać przedsprzedaż dopiero, jak ten termin premiery będzie pewny, więc musi on być pewny. Do tego sama gra ma wpłynąć do ich magazynów 29 lub 30 grudnia, więc są te 2 tygodnie na ewentualne problemy z dostawą/opóźnienia.
to tylko ja pisze:Zresztą człowiek już się przyzwyczaił do przesuwania terminów przez wydawców.
Tu terminy premiery, czy ruszenia z przedsprzedażą były przesuwane zbyt często... A do takiego czegoś nie można dać się przyzwyczaić, bo lepiej raz usłyszeć, że gra będzie za pół roku i potem jeśli się udało wcześniej, to zrobić ludziom miłą niespodziankę, że jednak udało się na wcześniejszy termin, niż co chwila przesuwać termin o 2 tygodnie, czy o miesiąc i to na ostatnią chwilę :roll:
to tylko ja pisze:A jeżeli ja jako gracz, nie mam na to wszystko wpływu to nie będę się tym przejmował :)
Nie masz wpływu na termin wydania gry, ale możesz mieć wpływ na politykę informacyjną danej firmy. Dlatego warto wyrazić swoje zdanie, czy dany sposób informowania Ci odpowiada, czy jednak nie ;) Bo ja dziękuję za odsyłanie na profil na FB w momencie, gdy o Magii i Myszy nie ma tam prawie żadnej wzmianki, a królowała wyłącznie przedsprzedaż Master Seta gry Summoner Wars.
ernin
Posty: 555
Rejestracja: 20 lut 2012, 10:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 35 times
Been thanked: 27 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: ernin »

Informacja z Facebooka Factory of Ideas:
PREZENT!
Z okazji świąt, pod choinkę od naszego wydawnictwa... niespodzianka!
Dla wszystkich, którzy zakupili (będź jeszcze zakupią) grę ,,Magia i Myszy'' w ramach przedsprzedażowej akcji promocyjnej ,,Magiczny Nowy Rok'' - plik z CAŁYM audiobookiem - nagraniem zawierającym wszystkie fragmenty fabularne Pierwszej Księgi Opowieści - w prezencie od nas!
WESOŁYCH ŚWIĄT!
Chyba przedsprzedaż nie idzie tak jak by chcieli....
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

ernin pisze:Chyba przedsprzedaż nie idzie tak jak by chcieli....
No można tak na to spojrzeć, skoro do tej pory 56 osób złożyło zamówienia. Choć zwolennicy tej akcji raczej odczytają to za fajny ruch, który powinien skłonić niezdecydowanych, aby grę zakupić bezpośrednio od Cube.

Cóż, Cube dało spory prezent dla ludzi, którzy chcieli ten audiobook. Czy to poskutkuje, pokaże czas, bo na razie ludzie raczej szykują się do Wigilii i świąt, a nie do przeglądania portali ;)
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

Mam dwa pytania, może ktoś będzie znał na nie odpowiedzi:
1) Na profilu FB sklepu Cube pojawił się wpis z wydarzeniami na styczeń. 14 stycznia jest oznaczone jako premiera Magii i Myszy. Zaś na 21 stycznia jest przewidziana premiera Magii i Myszy część II. Ktoś wie, czemu tak to jest rozbite?
2) Na profilu FB wydawnictwa Cube został wstawiony link do filmiku o tytule "Myszy". Niestety filmikowi brak opisu i naprawdę nie wiadomo, co to jest. Czy to próbka głosu z audiobooka? Czy taki narrator będzie w każdym z rozdziałów?

Do premiery jeszcze 12 dni, a jakoś akcja w miejscu, a przynajmniej aktualizacja listy wciąż stoi. Choć może coś się ruszy w przyszłym tygodniu? :roll:
Awatar użytkownika
Poochacz
Posty: 268
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:27
Has thanked: 17 times
Been thanked: 78 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: Poochacz »

xilk pisze:Na profilu FB wydawnictwa Cube został wstawiony link do filmiku o tytule "Myszy". Niestety filmikowi brak opisu i naprawdę nie wiadomo, co to jest. Czy to próbka głosu z audiobooka? Czy taki narrator będzie w każdym z rozdziałów?:
Chodzi o to "Nowy Rok witamy Prologiem"? No wychodzi na to że to próbka audiobooka. Nie chcę żeby wyszło na to że się czepiam bo czekam z niecierpliwością na grę i uważam ją za świetną ale ten głos mnie nie przekonuje. Intonacja ta sama z drażniącym opadającym tonem na koniec każdego zdania. Przy stwierdzeniu Cube sprzed jakiegoś czasu że zostawiają nagranie profesjonalistom to wykonanie wypada dość blado...
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

Poochacz pisze:
xilk pisze:Na profilu FB wydawnictwa Cube został wstawiony link do filmiku o tytule "Myszy". Niestety filmikowi brak opisu i naprawdę nie wiadomo, co to jest. Czy to próbka głosu z audiobooka? Czy taki narrator będzie w każdym z rozdziałów?:
Chodzi o to "Nowy Rok witamy Prologiem"?
Tak właśnie o to chodzi.
Poochacz pisze:No wychodzi na to że to próbka audiobooka.
Mi to bardziej brzmi na próbkę głosu, bo sam tekst jakoś nie pasuje mi do samej historii z gry, nawet do prologu.
Poochacz pisze:Nie chcę żeby wyszło na to że się czepiam bo czekam z niecierpliwością na grę i uważam ją za świetną ale ten głos mnie nie przekonuje.
No na grę też czekam, ale na audiobook już nie. A sam głos mnie też nie przekonuje, choć brzmi jakoś znajomo :roll:
Poochacz pisze:Intonacja ta sama z drażniącym opadającym tonem na koniec każdego zdania. Przy stwierdzeniu Cube sprzed jakiegoś czasu że zostawiają nagranie profesjonalistom to wykonanie wypada dość blado...
Dałem do przesłuchania dwóm znajomym, którzy nie wiedzieli co to. Stwierdzili, że to nagranie amatorskie.
Pixa
Posty: 1992
Rejestracja: 10 lip 2013, 13:24
Been thanked: 3 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: Pixa »

Przegladnalem oferte przedsprzedazowa Cube i porownujac do Summoner Wars Master Set:

- szkoda, ze nie dalo rady przyspieszyc wysylki dla kupujacych ze sklepu Cube (w SW MS kupujacy mieli gre okolo 10 dni wczesniej niz inni)
- w SW MS pierwsze kilkadziesiat osob wychodzilo na plus uwzgledniajac ceny w innych sklepach (dostawalo sie dwa dodatki), kolejne kilkadziesiat na zero (jeden dodatek) i jeszcze mieli bonusiki typu smycz czy przypinka
- W M&M doplacamy okolo 40 zl za sakiewke/pena i audiobooka, szkoda, ze gracze nie dostana sakiewki i pena
- mam nadzieje, ze przypinka bedzie jakosciowo lepsza (grafiki w SW byly na niej bardzo nieostre)
--
Próbówka Music House - sale prób i studio nagrań we Wrocławiu
www.sala-prob-wroclaw.pl
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Mice and Mystics

Post autor: Maxxx76 »

Hm, zastanawiam się nad Magią i Gryzoniami... Tylko, czy nie lepiej kupić wersję anglojęzyczną? Jak znam naszą rzeczywistość dodatki wyjdą albo nie wyjdą, a jeśli nawet to ze sporym opóźnieniem... I znowu problem:)
Pixa
Posty: 1992
Rejestracja: 10 lip 2013, 13:24
Been thanked: 3 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: Pixa »

Cube wydaje wszystko do Summoner Wars w miare na biezaco, mysle, ze z Myszami bedzie podobnie. W ostatecznosci zawsze mozna miec poslka podstawke i angielskie dodatki. Ja bym wybral wsparcie polskiego wydawcy.
--
Próbówka Music House - sale prób i studio nagrań we Wrocławiu
www.sala-prob-wroclaw.pl
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: rattkin »

Z tego co wiem, wszystko wyjdzie po polsku - i raczej prędzej niż później.
ODPOWIEDZ