Blood Bowl - Menedżer drużyny

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
wirusman
Posty: 1981
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 88 times
Been thanked: 28 times

Re: Blood Bowl - Team Manager

Post autor: wirusman »

Karta z dodatku:
"Luthot von drakenborg" - Na karcie jest napisane "Odpowiedź -Kiedy ten zawodnik wchodzi w posiadanie piłki, możesz przygotować jednego ze swoich powalonych zawodników w tej rozgrywce". Czyli obracam powalonego innego zawodnika o 90 stopni i to działa tylko wtedy kiedy zagrywam powyższą karte?

- Karta ulepszeń:
Szał żerowania - Po tym jak dowolny z zawodników zostaje kontuzjowany wyczerp tę kartę, by przygotować jednego ze swoich zawodników w rozgrywce, do której przypisany był kontuzjowany zawodnik. Co to znaczy, jak mi zawodnik wypada z rozgrywki, czyli go usuwam, to co mogę zrobić po użyciu tej karty?
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Blood Bowl - Team Manager

Post autor: rattkin »

wirusman pisze: 25 mar 2018, 11:26 "Luthot von drakenborg" - Na karcie jest napisane "Odpowiedź -Kiedy ten zawodnik wchodzi w posiadanie piłki, możesz przygotować jednego ze swoich powalonych zawodników w tej rozgrywce". Czyli obracam powalonego innego zawodnika o 90 stopni i to działa tylko wtedy kiedy zagrywam powyższą karte?
Nie. Działa tak długo, jak Luthot gra w danym meczu, ilekroć przejmie piłkę.
wirusman pisze: 25 mar 2018, 11:26 Szał żerowania - Po tym jak dowolny z zawodników zostaje kontuzjowany wyczerp tę kartę, by przygotować jednego ze swoich zawodników w rozgrywce, do której przypisany był kontuzjowany zawodnik. Co to znaczy, jak mi zawodnik wypada z rozgrywki, czyli go usuwam, to co mogę zrobić po użyciu tej karty?
Jeśli ktoś wypadnie z gry, możesz użyć tej karty, by "wstać" innego zawodnika z tej samej rozgrywki.
wirusman
Posty: 1981
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 88 times
Been thanked: 28 times

Re: Blood Bowl - Team Manager

Post autor: wirusman »

rattkin pisze: 25 mar 2018, 12:06
wirusman pisze: 25 mar 2018, 11:26 "Luthot von drakenborg" - Na karcie jest napisane "Odpowiedź -Kiedy ten zawodnik wchodzi w posiadanie piłki, możesz przygotować jednego ze swoich powalonych zawodników w tej rozgrywce". Czyli obracam powalonego innego zawodnika o 90 stopni i to działa tylko wtedy kiedy zagrywam powyższą karte?
Nie. Działa tak długo, jak Luthot gra w danym meczu, ilekroć przejmie piłke
Ale on nie może tylko raz przejąć piłkę?
maciejusc
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:19

Re: Blood Bowl - Team Manager

Post autor: maciejusc »

Wejść w posiadanie - dokładasz zawodnika ze zdolnością 2xpodanie i możesz przekazać piłkę wampierzowi
ODPOWIEDZ