Zombicide Edycja Polska

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Karit
Posty: 1486
Rejestracja: 13 wrz 2012, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: Karit »

Widze ze tak jak mowiono jest nawet "obnizka" ceny w przedsprzedazy :D
Z 310 na 309 ;)
Subiektywnie mówiąc - moje opinie o grach są w 100% obiektywne

Moja kolekcja
Zorak
Posty: 613
Rejestracja: 02 lip 2008, 01:22
Has thanked: 42 times
Been thanked: 49 times

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: Zorak »

Te zdjęcia to chyba oni losowo zasysają i umieszczają przy produkcie bez zastanowienia. 3 cie zdjęcie jest z dodatku/podstawki prison outbrake z wyszczególniona liczbą zombiaków itp natomiast przedsprzedaż dotyczy sezonu 1. Trochę to może wprowadzić w błąd. Dodatkowo postać bohatera z 2giego zdjęcia nie pochodzi z gry.
Horror w Arkham LCG na FB https://www.facebook.com/groups/1656455741348152/
Horror w Arkham LCG na Discord https://discord.gg/AEbARQx
Awatar użytkownika
Hipke
Posty: 554
Rejestracja: 05 lis 2012, 18:40

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: Hipke »

Zdjecie nr dwa tez zawiera element, ktorego nie ma w sezonie 1. No chyba, ze wersja polska bedzie inna niz angielska? :roll:
torbaborba
Posty: 28
Rejestracja: 16 mar 2012, 09:28

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: torbaborba »

Zorak pisze:Te zdjęcia to chyba oni losowo zasysają i umieszczają przy produkcie bez zastanowienia. 3 cie zdjęcie jest z dodatku/podstawki prison outbrake z wyszczególniona liczbą zombiaków itp natomiast przedsprzedaż dotyczy sezonu 1. Trochę to może wprowadzić w błąd. Dodatkowo postać bohatera z 2giego zdjęcia nie pochodzi z gry.
Hipke pisze:Zdjecie nr dwa tez zawiera element, ktorego nie ma w sezonie 1. No chyba, ze wersja polska bedzie inna niz angielska? :roll:
walkingdead pisze:Trzeba przyznać,że z marketingu to się BMG piąteczka należy! :D
Czyli jednak trója na szynach :P ale poprawić zawsze można ;-).


PS: miejmy nadzieję, że polskie wydanie jest przygotowane z większą dbałością o szczegóły niż strona produktu... :!:
pozdrawiam
Borek224
Posty: 348
Rejestracja: 25 lis 2010, 13:35
Been thanked: 1 time

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: Borek224 »

Nie moglem tego nigdzie znaleźć: Kiedy gra będzie fizycznie w sklepach?
Awatar użytkownika
Black Monk Games
Posty: 29
Rejestracja: 27 lut 2013, 16:19
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: Black Monk Games »

torbaborba: Właśnie z powodu ostatnich przygotowań do tej i 2 innych gier oraz Pyrkonu powstał ten drobny błąd z grafikami na stronie sklepu.

Grafiki na stronie sklepu zostały już poprawione, przepraszamy.
torbaborba
Posty: 28
Rejestracja: 16 mar 2012, 09:28

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: torbaborba »

No i teraz w rzeczy samej piąteczka!

Dziękujemy za uwzględnienie uwag :-) (piszę w liczbie mnogiej zupełnie samozwańczo również w imieniu Zoraka i Hipke'a :mrgreen: )
pozdrawiam
Awatar użytkownika
blacklunthor
Posty: 237
Rejestracja: 12 cze 2008, 23:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: blacklunthor »

ja się tylko tak zastanawiam

jeśli cena ogólna to 309 zł / 310zł

a grą w niektórych sklepach (wersja angielska) była po 265 zł (czy jakoś tak)
plus cena w innym sklepie z rabatem 284zł (około bo już nie pamiętam)

to widząc taka rozbieżność cen plus z tego co czytałem zamawiając w pre orderze dostanę "kubek na kości jako bonus" to wygląda to dość dziwnie i zastanawiam się nad realną wartością cenową tego produktu

aby nie było gra mnie zainteresowała i fakt, że lubię gry z zombiakami oraz kooperacyjne to myślę, że grę kupie - ale co do cen to se jaja robicie
Awatar użytkownika
sewhoe
Posty: 343
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:21
Lokalizacja: Sanok
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: sewhoe »

Przecież to standard, że wydawca ma cenę sugerowaną detaliczną. Produkt swój sprzedaje też hurtownikom/sprzedawcom detalicznym zazwyczaj z różnymi upustami/bonusami. Dodatkowo, to za ile i na jakiej marży towar wystawi detalista to jego sprawa. Stąd taka rozbieżność cen. Pozostaje się tylko cieszyć, że w sklepach towar jest w różnych i zazwyczaj niższych cenach niż cena sugerowana :)
Awatar użytkownika
Hipke
Posty: 554
Rejestracja: 05 lis 2012, 18:40

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: Hipke »

trzeba przyznac, ze calkiem ladny. ja mam czerwony, smoczy :wink:
polecam, bo w grze sporo sie rzuca.
Borek224
Posty: 348
Rejestracja: 25 lis 2010, 13:35
Been thanked: 1 time

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: Borek224 »

Powtórzę pytanie: Kiedy gra znajdzie się fizycznie w sklepach?
Bielski
Posty: 13
Rejestracja: 15 gru 2011, 11:40
Been thanked: 1 time

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: Bielski »

Duży edit:
Jednak zdecyduję się na zakup polskiej wersji językowej a dodatki dokupię jak wyjdą w polskiej wersji, a liczę że wyjdą :D
co do kwestii ceny która tak często jest tu poruszana, rebel ma preorder za 289.95zł. dokładając do tego minimum 5% rabat z odpowiedniego działu forum robi się 275zł. do tego gratis wysyłka przy płatności z góry. Całkiem niezły deal :D
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6133
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 652 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: pan_satyros »

Ja się poważnie zastanawiam, po swoim rabacie w pewnym sklepie wychodzi mi 244zł.
Natomiast w sklepie na R, dzięki świątecznemu kodowi 5% i i uprzejmości forumowiczów z stałym rabatem 10%, można spokojnie nabyć grę za 245 zł (wysyłka gratis).

Jakkolwiek przed podjęciem decyzji chętnie przeczytałbym PL instrukcję.
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6133
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 652 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: pan_satyros »

Black Monk Games pisze:Borek224: gdzieś za dwa tygodnie.
A kiedy możemy spodziewać się (jeśli w ogóle) pdf z instrukcją?
Awatar użytkownika
Wassago
Posty: 918
Rejestracja: 09 sty 2012, 20:11
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: Wassago »

Strona Zombicide - Edycja Polska zorganizowała konkurs, do wygrania są kubki na kostki (te z przedsprzedaży) i kody rabatowe.
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 664&type=1
ZGADNIJ KTO TO I ZGARNIJ NAGRODY!
Premiera polskiej edycji gry Zombicide! już wkrótce, dlatego mamy dla was zadanie za nagrody! Na plakacie (który jest dodawany do przedsprzedaży) znajduje się opis sześciu podstawowych bohaterów. Wasze zadanie jest bardzo proste, musicie odgadnąć na kim wzorowani są bohaterowie z gry Zombicide!

Pierwsza osoba, która odgadnie tożsamość wszystkich 6 postaci, dostanie od nas Kubek Na Kości oraz Kody Rabatowy na Zombicide (10%) i dwie nowości wydawnictwa Black Monk: „Tak, Mroczny Władco!” i „Munchkin Apokalipsa” (15%). Taki sam zestaw otrzyma również losowo wybrana osoba, spośród pozostałych uczestników, którzy przesłali najwięcej poprawnych odpowiedzi. Dodatkowo 10 losowo wybranych osób, które prześlą do nas odpowiedzi (nie trzeba tutaj odgadnąć wszystkich imion), otrzyma Kod Rabatowy na Zombicide (10%)

SCHEMAT ODPOWIEDZI
Nazwa bohatera – imię postaci na której się wzorowano/ imię aktora
Urzędnik DOUG - /
Kelnerka WANDA - /
Chuligan JOSH - /
Gliniarz PHIL - /
Gotka AMY - /
Szalony NED - /

Odpowiedzi według schematu należy wysłać na adres marek.glegola@blackmonk.pl do 14 kwietnia do godziny 15:00. W temacie prosimy podać: „ZGADNIJ KTO TO - Zombicide!”
Bielski
Posty: 13
Rejestracja: 15 gru 2011, 11:40
Been thanked: 1 time

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: Bielski »

Wie ktoś może czy gra jest już w sklepach? czekam na swoją przesyłkę z rebela i się doczekać nie mogę :(
Borek224
Posty: 348
Rejestracja: 25 lis 2010, 13:35
Been thanked: 1 time

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: Borek224 »

Mam to samo ;)
W tamtym tygodniu Black Monk pisał (chyba na FB) że rozsyłać zaczną pod koniec tamtego tygodnia lub na początku tego, więc czekamy...
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6133
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 652 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: pan_satyros »

Borek224 pisze:Mam to samo ;)
W tamtym tygodniu Black Monk pisał (chyba na FB) że rozsyłać zaczną pod koniec tamtego tygodnia lub na początku tego, więc czekamy...
A tymczasem początek kwietnia zmienił się w połowę hehe ;)
Bielski
Posty: 13
Rejestracja: 15 gru 2011, 11:40
Been thanked: 1 time

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: Bielski »

Borek224 pisze:Mam to samo ;)
W tamtym tygodniu Black Monk pisał (chyba na FB) że rozsyłać zaczną pod koniec tamtego tygodnia lub na początku tego, więc czekamy...
czyli może środa / czwartek będzie ...
Borek224
Posty: 348
Rejestracja: 25 lis 2010, 13:35
Been thanked: 1 time

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: Borek224 »

Rebel już zmienił opis na: Premiera przewidziana jest na: około 22 kwietnia 2013 r..

Żadnego oficjalnego stanowiska Black Monka (chyba) nie ma
Awatar użytkownika
Black Monk Games
Posty: 29
Rejestracja: 27 lut 2013, 16:19
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: Black Monk Games »

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie mogą się doczekać walki o przetrwanie w świecie pełnym zombie. Osoby które zakupiły Zombicide w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa Black Monk (http://sklep.munchkin.pl/), jutro powinny mieć już grę u siebie :)
Jeżeli ktoś kupował w innym sklepie, gry powinien spodziewać się na początku przyszłego tygodnia (sklepy powinny otrzymać gry do końca tego tygodnia).

Przepraszamy, że czekaliście tyle na informację, ale paczki zostały wysłane tak jak pisaliśmy - na początku tygodnia ;)
Awatar użytkownika
cohlerc1
Posty: 316
Rejestracja: 11 wrz 2012, 07:30
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: cohlerc1 »

Cholerka nie mogę się doczekać jak dorwę grę w swoje łapska, jak se jeszcze pomyśle ile będzie trzeba czekać na dodatek z ksa to już w ogóle można się załamać ;(

Ps: trza się zaopatrzyć w coś takiego ;) http://www.youtube.com/watch?v=rRV6OUiD6s0
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2013, 10:41 przez cohlerc1, łącznie zmieniany 1 raz.
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Zombicide Edycja Polska

Post autor: TTR_1983 »

Jakby było więcej tematów to byś rozumiem to samo wszędzie wkleił? Gra jest przecież już rozsyłana.
ODPOWIEDZ