WARHAMMER QUEST: SHADOWS OVER HAMMERHAL - gra planszowa

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
dziobanes
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2016, 10:30
Lokalizacja: Milanówek
Has thanked: 40 times
Been thanked: 15 times

Re: WARHAMMER QUEST: SHADOWS OVER HAMMERHAL - gra planszowa

Post autor: dziobanes »

Zadam pytanie od drugiej strony: czy mechanikę eksploracji i gry bez Overlorda da się zaimplementować w HAMMERHAL? Jest jakiś sensowny fanowski tryb?
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1222
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 402 times
Been thanked: 270 times

Re: WARHAMMER QUEST: SHADOWS OVER HAMMERHAL - gra planszowa

Post autor: Deem »

dziobanes pisze:Zadam pytanie od drugiej strony: czy mechanikę eksploracji i gry bez Overlorda da się zaimplementować w HAMMERHAL? Jest jakiś sensowny fanowski tryb?
Sprawdź na bgg w dziale "Variants"
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
dziobanes
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2016, 10:30
Lokalizacja: Milanówek
Has thanked: 40 times
Been thanked: 15 times

Re: WARHAMMER QUEST: SHADOWS OVER HAMMERHAL - gra planszowa

Post autor: dziobanes »

Widziałem, że cośtam jest, nie wczytywałem się dokładnie. Dlatego pytam , czy ktoś testował osobiście? Mam Silver Tower i prawdę mówiąc, chyba jedyna rzecz, która powstrzymuje mnie przed wzięciem Hammerhal to brak trybu solo...
IseeWinner
Posty: 245
Rejestracja: 12 lut 2013, 10:14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: WARHAMMER QUEST: SHADOWS OVER HAMMERHAL - gra planszowa

Post autor: IseeWinner »

Niestety ale większość gier, które są projektowane z myślą o GM, nie będzie miała zadowalającego trybu solo i ciężko takowy dorobić na poczekaniu. Dlatego też niektórzy wydawcy próbują ratować sytuację aplikacjami na telefon/tablet. Możliwe, że w 2018 GW będzie chciało wydać kolejną planszówkę WHQ, warto się chwilę wstrzymać i poczekać na zapowiedzi.
IseeWinner
Posty: 245
Rejestracja: 12 lut 2013, 10:14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: WARHAMMER QUEST: SHADOWS OVER HAMMERHAL - gra planszowa

Post autor: IseeWinner »

Trochę więcej na temat nowej przygody do WHQ:SOH zawartej w grudniowym White Dwarfie:
https://www.warhammer-community.com/201 ... ge-post-1/

Poza tym, że kolejne przygody będą publikowane w najbliższych miesiącach ciekawostką jest ostatnie zdanie artykułu:

"But what about Warhammer Quest Silver Tower, you say? Well, no spoilers on that front, but play your way through the new adventures ahead and you might just find there’s a connection waiting to be uncovered…"
ajfel
Posty: 626
Rejestracja: 17 mar 2009, 11:02
Lokalizacja: Lublin
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: WARHAMMER QUEST: SHADOWS OVER HAMMERHAL - gra planszowa

Post autor: ajfel »

Dzisiaj na łamach CommandPoint.pl wrzuciłem recenzję Shadows over Hammerhal, zainteresowanych zapraszam;-)
http://www.commandpoint.pl/warhammer-qu ... -recenzja/
ODPOWIEDZ