Mombasa - pytania i wątpliwości

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
sowizz
Posty: 28
Rejestracja: 02 paź 2018, 18:35
Has thanked: 101 times
Been thanked: 12 times

Re: Mombasa - pytania i wątpliwości

Post autor: sowizz »

fumi pisze: 18 sty 2022, 11:56 Nie wiem czy mogę poprosić o to tutaj w wątku z grą, czy powiniennem założyć osobny wątek w innym dziale, ale bardzo bym prosił aby jakaś dobra dusza wysłała mi zdjęcie dobrej jakości tych małych planszetek gracza z przypomnieniem jakie akcje mozna wykonać...
Z powodu braku dostępności kupiłem egzemplarz obcojęzyczny bo gra niezależna językowo i o ile polską instrukcję znalazłem tak tej pomocy gracza nie potrafię :cry:

Obrazek
Awatar użytkownika
SetkiofRaptors
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2020, 02:04
Has thanked: 244 times
Been thanked: 378 times

Re: Mombasa - pytania i wątpliwości

Post autor: SetkiofRaptors »

To ja mam pytanie, już do Skymines. Niestety przykłady w instrukcji ani w video instrukcjach nie rozwiewaja watpliwosci.

Czy podczas akcji Ekspansja (wystawianie placowek) mogę wystawić placówkę także obok takiej placówki która została wystawiona w tej samej akcji (stoi wciąż pionowo). Czy może powinienem patrzeć tylko na te które były na mapie gdy rozpoczynałem te akcje? Innymi slowy: Czy można zrobić "drabinkę".

Graliśmy że tak, ale też to oznacza że mając sporo kart energii (kapeluszy) można w jednym ruchu zajść za połowę mapy czasem :D
Wrocław. Kupiłem sobie już Inis i jest super.
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 488
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 879 times
Been thanked: 210 times

Re: Mombasa - pytania i wątpliwości

Post autor: JollyRoger90 »

Można. Strona 12 w instrukcji - przykład.
Gracz nie rozwija już istniejącej "drabinki", tylko idzie do bazy budując swoją (chodzi o pierwsze dwa sektory)
Awatar użytkownika
SetkiofRaptors
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2020, 02:04
Has thanked: 244 times
Been thanked: 378 times

Re: Mombasa - pytania i wątpliwości

Post autor: SetkiofRaptors »

JollyRoger90 pisze: 09 cze 2023, 12:00 Można. Strona 12 w instrukcji - przykład.
Gracz nie rozwija już istniejącej "drabinki", tylko idzie do bazy budując swoją (chodzi o pierwsze dwa sektory)
Nie mam pojęcia jak mi to umknęło. Czasem tak jest, że człowiek patrzy a nie widzi, dziękuję.
Wrocław. Kupiłem sobie już Inis i jest super.
ODPOWIEDZ