Najlepszy Polski Kanał na YT ankieta

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.

Który Polski kanał YT jest według Ciebie najlepszy?

Argo Nawija
6
1%
GambitTV
305
29%
GameTrollTV
50
5%
Geek Factor
28
3%
Gradanie
195
18%
GrAlutka
13
1%
GRAnatowa
1
0%
Gram Tadam
1
0%
Granie w Chmurach
30
3%
Gryffinka
3
0%
Gry Planszowe u Wookiego
31
3%
Gry Planszowe Łukasza i Pauliny
8
1%
ON TABLE
124
12%
Humigraj
5
0%
Kości Piony i Bastiony
18
2%
Planszą Po Kostkach
35
3%
Planszowe Potyczk
1
0%
Pełną Parą
15
1%
PoGraMY TV
45
4%
Po prostu planszówki
2
0%
Portal Games
41
4%
PrzyStole
1
0%
Regały Marcińskie
19
2%
WojennikTV
67
6%
Wyjdzie W Graniu
19
2%
 
Liczba głosów: 1063

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5242
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 527 times
Been thanked: 1849 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Gambit »

kdsz pisze: 07 lut 2021, 09:54
Gambit pisze: 07 lut 2021, 09:44 Ale Podróże i Keyforge były robione z polskich edycji otrzymanych od Rebela. Obie o ile pamiętam poleciały poniżej Gloomhaven :)
Może po prostu Rebelianci nie oglądają Twoich materiałów? Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że wciąż wysyłają Ci egzemplarze recenzenckie? Tak przecież nie działa kółko wzajemnej adoracji, tak dogłębnie zbadane i opisane przez wielu forumowiczów :wink:
Możliwe. Z polskich wydawnictw to oni najwięcej u mnie po tyłku dostają. Black Angel też dość nisko poleciał. Ale to się pewnie za jakiś czas zmieni :)
Raffik_San
Posty: 51
Rejestracja: 02 gru 2019, 16:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 42 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Raffik_San »

Gambit pisze: 07 lut 2021, 10:02
kdsz pisze: 07 lut 2021, 09:54
Gambit pisze: 07 lut 2021, 09:44 Ale Podróże i Keyforge były robione z polskich edycji otrzymanych od Rebela. Obie o ile pamiętam poleciały poniżej Gloomhaven :)
Może po prostu Rebelianci nie oglądają Twoich materiałów? Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że wciąż wysyłają Ci egzemplarze recenzenckie? Tak przecież nie działa kółko wzajemnej adoracji, tak dogłębnie zbadane i opisane przez wielu forumowiczów :wink:
Możliwe. Z polskich wydawnictw to oni najwięcej u mnie po tyłku dostają. Black Angel też dość nisko poleciał. Ale to się pewnie za jakiś czas zmieni :)
Wszak Pandemic i Glen More na horyzoncie 🙂
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5242
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 527 times
Been thanked: 1849 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Gambit »

Raffik_San pisze: 07 lut 2021, 10:29 Wszak Pandemic i Glen More na horyzoncie 🙂
Glen More II recenzowałem już z angielskiego egzemplarza. Tylko PLS0 może sprawić problem :)
Awatar użytkownika
czikenpredator
Posty: 266
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 58 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: czikenpredator »

Curiosity pisze: 07 lut 2021, 09:11
Muszan pisze: 07 lut 2021, 01:06 Teraz tak szczerze pomyślcie, ilu" recenzentów " by coś takiego powiedziało.
Piszesz o grze, która nie wyszła w języku polskim i chyba nie ma polskiego dystrybutora. Której autor i wydawca nigdy nie zapoznają się z tą opinią. A teraz poproszę o przykład recenzji jadącej po grze kalibru Terraformacji.
Hold my beer :lol: 8)
JoruslofKimKuczoński

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: JoruslofKimKuczoński »

INsejn pisze: 06 lut 2021, 12:16 Chciałem wyrazić swoje zdanie odnośnie polskich kanałów na YT, jak i tych anglojęzycznych po kilku latach oglądania. Ale widzę, że jednak każdy wie najlepiej i jest specjalistą w tej dziedzinie. I to, że ktoś może mieć inne odczucie w odbiorze zaprezentowanej treści nie oznacza wcale, że nie ma racji. Wygląda to trochę tak jak podczas dyskusji w tv, kiedy ktoś próbuje wmówić, że tylko jego zdanie jest prawidłowe i nikt nie może mieć swojego. Tak więc, szkoda czasu na jałową dyskusję. :)
I tak długo się zbierałeś z dostrzeżeniem tego, co ja widziałem... kilka dni po założeniu tego forum. Tu jak masz swoje zdanie, jesteś banowany. Kółko wzajemnej adoracji tak właśnie działa. Nie tylko nieznajomość teorii recenzji jest kłopotliwa w światku recenzentów, ale i nieznajomość teorii dyskusji jest antyreklamą dla napastliwych "dyskutantów" na tym forum.
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1971
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 192 times
Been thanked: 858 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Neoptolemos »

This awkward moment, kiedy nie wiesz, czy gratulować zacnego trollingu, czy jednak współczuć.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 775
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 681 times
Been thanked: 789 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: anitroche »

JoruslofKimKuczoński pisze: 07 lut 2021, 11:08 (...)
Ja tam nie znam osobiście i na tyle blisko żadnego recenzenta planszówek, żeby móc rzucać argumenty dotyczące tego, ile kto zarabia i jakie ma korzyści z recenzowania. Za to odniosę się do tego, dlaczego moim zdaniem większość recenzji może być pozytywna. Tak sobie myślę, i jest to tylko moje prywatne przemyślenie, że jak mamy kanał dla planszowych geeków, czyli taki Gambit czy Gradanie, to jak oni wydadzą negatywną opinię, to ich widzowie/słuchacze są na tyle doświadczonymi graczami, że mają już swój gust i albo po prostu w komentarzach widzę, że rzucają teksty typu "nie znasz się, bo dla mnie ta gra to 10/10" albo "ok, tobie/wam gra się nie podoba, jednak mi tak/mi też nie". Natomiast takie kanały jak OnTable czy GameTroll są skierowane chyba mocno na wciągnięcie nowych osób w to hobby i dla takiego widza opinia "no dla mnie ta gra jest słaba" nawet jeśli by była super dobrze uargumentowana, może zostać odebrana, jako jasny znak do nie zainteresowania się grą, a tymczasem dla danej osoby ta gra byłaby idealna, tylko że ona jeszcze nie wie, co się jej spodoba, a co nie. Oczywiście może to też zadziałać w drugą stronę, czyli ktoś stwierdzi "no jak tak chwalą to kupię" i potem się zniechęcić do całego hobby, jak gra nie podejdzie, ale jakoś tak mam wrażenie, że ten przypadek ma rzadziej miejsce, jako że niedoświadczony gracz nie widzi często problemu np. ze zbyt dużą losowością i zwykle się ta pierwsza gra jednak spodoba, bo nawet jeśli ze słabszą mechaniką, to jest to coś nowego za każdym razem jak widzę czyjeś pierwsze zetknięcie z nowoczesnymi planszówkami. No ale sama nie wiem, czy to dobre podejście jest, tak tylko chciałam zauważyć, że brak negatywnych recenzji może się wiązać nie tylko z chęcią podlizania się wydawnictwu, ale też może wynikać z innych pobudek.

Tak jeszcze z 3 strony, to pamiętam, że Rahdo też np. kiedyś powiedział, że u niego na kanale nie ma negatywnych recenzji, bo zwyczajnie on zdecydował się recenzować jedynie gry, które jemu i żonie się podobają, bo nie chce tracić czasu na ogrywanie gier, które już przy pierwszej czy drugiej rozgrywce nie podeszły z jakiegoś powodu.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
JoruslofKimKuczoński

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: JoruslofKimKuczoński »

anitroche pisze: 07 lut 2021, 11:22
JoruslofKimKuczoński pisze: 07 lut 2021, 11:08 (...)
Ja tam nie znam osobiście i na tyle blisko żadnego recenzenta planszówek, żeby móc rzucać argumenty dotyczące tego, ile kto zarabia i jakie ma korzyści z recenzowania. Za to odniosę się do tego, dlaczego moim zdaniem większość recenzji może być pozytywna. Tak sobie myślę, i jest to tylko moje prywatne przemyślenie, że jak mamy kanał dla planszowych geeków, czyli taki Gambit czy Gradanie, to jak oni wydadzą negatywną opinię, to ich widzowie/słuchacze są na tyle doświadczonymi graczami, że mają już swój gust i albo po prostu w komentarzach widzę, że rzucają teksty typu "nie znasz się, bo dla mnie ta gra to 10/10" albo "ok, tobie/wam gra się nie podoba, jednak mi tak/mi też nie". Natomiast takie kanały jak OnTable czy GameTroll są skierowane chyba mocno na wciągnięcie nowych osób w to hobby i dla takiego widza opinia "no dla mnie ta gra jest słaba" nawet jeśli by była super dobrze uargumentowana, może zostać odebrana, jako jasny znak do nie zainteresowania się grą, a tymczasem dla danej osoby ta gra byłaby idealna, tylko że ona jeszcze nie wie, co się jej spodoba, a co nie. Oczywiście może to też zadziałać w drugą stronę, czyli ktoś stwierdzi "no jak tak chwalą to kupię" i potem się zniechęcić do całego hobby, jak gra nie podejdzie, ale jakoś tak mam wrażenie, że ten przypadek ma rzadziej miejsce, jako że niedoświadczony gracz nie widzi często problemu np. ze zbyt dużą losowością i zwykle się ta pierwsza gra jednak spodoba, bo nawet jeśli ze słabszą mechaniką, to jest to coś nowego za każdym razem jak widzę czyjeś pierwsze zetknięcie z nowoczesnymi planszówkami. No ale sama nie wiem, czy to dobre podejście jest, tak tylko chciałam zauważyć, że brak negatywnych recenzji może się wiązać nie tylko z chęcią podlizania się wydawnictwu, ale też może wynikać z innych pobudek.

Tak jeszcze z 3 strony, to pamiętam, że Rahdo też np. kiedyś powiedział, że u niego na kanale nie ma negatywnych recenzji, bo zwyczajnie on zdecydował się recenzować jedynie gry, które jemu i żonie się podobają, bo nie chce tracić czasu na ogrywanie gier, które już przy pierwszej czy drugiej rozgrywce nie podeszły z jakiegoś powodu.
Nie uwierzę, że na 3 000 tytułów nie trafi się 1 który nie podejdzie. Ba, nawet 20. Oszukuje nieco widzów imo. To niemożliwe by nie trafił na gorszy, zwłaszcza, że we dwójkę oceniają, ciut różne gusta siłą rzeczy. I pomija wtedy taki tytuł? Słabe to. Choć ogólnie potrafi przekazać odczucia o grze. Ale nie uwierzę, że trafia na same dobry, bo nie jest wróżką, by ocenić przed grą, co mu się spodoba a co nie. Nikt nie jest.
Awatar użytkownika
Swawolny_Pionek
Posty: 290
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:43
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 86 times
Been thanked: 8 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Swawolny_Pionek »

kwiatosz pisze: 04 lut 2021, 11:44 Brakuje Dobry, zły I ostatni.
Oni jeszcze nadają? Dawno nic nie było. :cry:

Bardzo brakuje mi Rozmów Przy Planszy czy jak to się zwało od: Yosha, Tycjana i KubyP.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: kwiatosz »

Swawolny_Pionek pisze: 08 lut 2021, 11:33
kwiatosz pisze: 04 lut 2021, 11:44 Brakuje Dobry, zły I ostatni.
Oni jeszcze nadają? Dawno nic nie było. :cry:

Bardzo brakuje mi Rozmów Przy Planszy czy jak to się zwało od: Yosha, Tycjana i KubyP.
Zmienili się w aperiodyk. A co do Rozmów to zależy czego Ci brakuje: aksamitnego głosu, wyważonych poglądów czy KubyP? Bo Kuba z Matejo prowadzą teraz pogadanki "Ćwierć Tony planszówek"
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Swawolny_Pionek
Posty: 290
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:43
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 86 times
Been thanked: 8 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Swawolny_Pionek »

kwiatosz pisze: 08 lut 2021, 11:49Zmienili się w aperiodyk.
Byłoby miło, jakby tak było... Ostatni rok jakiegoś tam działania, z pamięci, 2 odcinki. A teraz 1,5 roku przerwy i jeśli mnie znów pamięć nie myli rzucone na koniec, do usłyszenia po Essen. :lol: Miałem kiedyś ziomów z bandu co od 2003 mówili, że płyta w nowym roku, po czym ze śmiechem dodawali że nie powiedzieli w którym. Ostatni krążek 2003. :lol:
kwiatosz pisze: 08 lut 2021, 11:49A co do Rozmów to zależy czego Ci brakuje: aksamitnego głosu, wyważonych poglądów czy KubyP?
Starcia światopoglądu planszówkowego Tycjan vs. KubaP z Yoshem w roli sekundanta. Idealny podkład pod ogarnianie chaty przed graniem. :lol: Jakby ktoś z Katowic i okolic był chętny zapraszam do kontaktu BTW. Przepraszam, musiałem. :lol: :lol: :lol: W sumie dobór tematów też nie był zły. Ile można słuchać: gra na prezent? Rodzinna gra? Gry na początek i inne banały.
kwiatosz pisze: 08 lut 2021, 11:49? Bo Kuba z Matejo prowadzą teraz pogadanki "Ćwierć Tony planszówek"
Posłucham. Dzięki za info.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: kwiatosz »

Swawolny_Pionek pisze: 08 lut 2021, 12:31
kwiatosz pisze: 08 lut 2021, 11:49Zmienili się w aperiodyk.
Byłoby miło, jakby tak było... Ostatni rok jakiegoś tam działania, z pamięci, 2 odcinki. A teraz 1,5 roku przerwy i jeśli mnie znów pamięć nie myli rzucone na koniec, do usłyszenia po Essen. :lol:
Ja słucham przez Podcast Addict i tam są odcinki sprzed 2 miesięcy i sprzed 6.
Edit: sprawdziłem Yt I faktycznie nie znajduje ostatniego odcinka, nie wiem czy wrzucali.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1533
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 303 times
Been thanked: 646 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: EsperanzaDMV »

BOLLO moim zdaniem jednak słabo, że dałeś tylko dwie opcje do wyboru. Sam początkowo zagłosowałem na Gambita i Geek Factor, ale jak zobaczyłem że Gambit jest tak na prowadzeniu, to zmieniłem jego głos na chłopaków z PoGraMy, bo są w moim oczuciu za bardzo w tyle, a Gambit i tak wypruł na prowadzenie :D
Gdybym miał więcej głosów, to zaznaczyłbym (alfabetycznie) Gambit, Geek Factor, Gradanie i Pogramy właśnie. Ale że Gambit i Gradanie i tak na prowadzeniu, to docenię tych z mniejszą liczbą głosów... co chyba zaburza wyniki/skalę jednak, bo pewnie nie jestem sam w podobnym podejściu.
allagainstyou
Posty: 152
Rejestracja: 19 lis 2020, 15:30
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: allagainstyou »

Gdybyś przeprowadził sondaż i dał ludziom do wyboru jedną z dwóch opcji:
A) Chcę dostać 99 zł za darmo
B) Chcę dostać 105 zł za darmo
Przytłaczająca większość użytkowników zapewne wybrałaby B), co nie znaczy, że A) jest słabą opcją i nikt nie chce dostać za darmo 99 zł, ani że 105zł jest 10x lepsze niż 99zł. Główny minus ankiety jest taki, że można podejrzeć głosy przed zagłosowaniem i być może to wypacza wyniki - lepiej byłoby, gdyby po zobaczeniu wyników nie można było już oddać głosu.
Awatar użytkownika
kdsz
Posty: 1401
Rejestracja: 17 gru 2010, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 456 times
Been thanked: 303 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: kdsz »

allagainstyou pisze: 08 lut 2021, 14:43 Gdybyś przeprowadził sondaż i dał ludziom do wyboru jedną z dwóch opcji:
A) Chcę dostać 99 zł za darmo
B) Chcę dostać 105 zł za darmo
Przytłaczająca większość użytkowników zapewne wybrałaby B), co nie znaczy, że A) jest słabą opcją i nikt nie chce dostać za darmo 99 zł, ani że 105zł jest 10x lepsze niż 99zł.
Skojarzyło mi się:
Spoiler:
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5288
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1088 times
Been thanked: 1707 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: BOLLO »

EsperanzaDMV pisze: 08 lut 2021, 14:34 BOLLO moim zdaniem jednak słabo, że dałeś tylko dwie opcje do wyboru. Sam początkowo zagłosowałem na Gambita i Geek Factor, ale jak zobaczyłem że Gambit jest tak na prowadzeniu, to zmieniłem jego głos na chłopaków z PoGraMy, bo są w moim oczuciu za bardzo w tyle, a Gambit i tak wypruł na prowadzenie :D
Gdybym miał więcej głosów, to zaznaczyłbym (alfabetycznie) Gambit, Geek Factor, Gradanie i Pogramy właśnie. Ale że Gambit i Gradanie i tak na prowadzeniu, to docenię tych z mniejszą liczbą głosów... co chyba zaburza wyniki/skalę jednak, bo pewnie nie jestem sam w podobnym podejściu.
No własnie dla takich dylematów dałem opcje AŻ 2 głosów. Nie mam sentymentu żeby dawać głosy osobą które mnie nie porywają tylko dla tego żeby im nie było przykro. Głosowałem zgodnie z sumieniem i to nie było łatwe. Gdybym miał 5 głosów to zdecydowanie inaczej by się to rozłożyło. A tak widać przynajmniej tu na forum kto jest w TOP.
Nie otwierać TYLKO dla Gambita :-)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5242
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 527 times
Been thanked: 1849 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Gambit »

BOLLO pisze: 08 lut 2021, 14:57
EsperanzaDMV pisze: 08 lut 2021, 14:34 BOLLO moim zdaniem jednak słabo, że dałeś tylko dwie opcje do wyboru. Sam początkowo zagłosowałem na Gambita i Geek Factor, ale jak zobaczyłem że Gambit jest tak na prowadzeniu, to zmieniłem jego głos na chłopaków z PoGraMy, bo są w moim oczuciu za bardzo w tyle, a Gambit i tak wypruł na prowadzenie :D
Gdybym miał więcej głosów, to zaznaczyłbym (alfabetycznie) Gambit, Geek Factor, Gradanie i Pogramy właśnie. Ale że Gambit i Gradanie i tak na prowadzeniu, to docenię tych z mniejszą liczbą głosów... co chyba zaburza wyniki/skalę jednak, bo pewnie nie jestem sam w podobnym podejściu.
No własnie dla takich dylematów dałem opcje AŻ 2 głosów. Nie mam sentymentu żeby dawać głosy osobą które mnie nie porywają tylko dla tego żeby im nie było przykro. Głosowałem zgodnie z sumieniem i to nie było łatwe. Gdybym miał 5 głosów to zdecydowanie inaczej by się to rozłożyło. A tak widać przynajmniej tu na forum kto jest w TOP.
Niedługo, albo trochę dłużej niż niedługo, zobaczymy jaki jest rozjazd między forum, a bardziej otwartym plebiscytem, jak wystartuje Gram Prix z Board Timesa. Tam zakładam dominację GTTV i OnTable.
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1971
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 192 times
Been thanked: 858 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Neoptolemos »

To będzie zależało od tego, jaki zasięg będzie miał plebiscyt. Ale generalnie im większy, tym bardziej popularne będą kanały "masowe" w stylu GTTV, OnTable oraz - jak przypuszczam - uWookiego.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
Swawolny_Pionek
Posty: 290
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:43
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 86 times
Been thanked: 8 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Swawolny_Pionek »

kwiatosz pisze: 08 lut 2021, 12:36Ja słucham przez Podcast Addict i tam są odcinki sprzed 2 miesięcy i sprzed 6.
Zainstalowałem apkę, ostatni odcinek 16.10.2019 / Essen 2019. Tak jak na YT. Ma numer 39. Apka pokazuje mi 39 odcinki, YT pokazuje mi 39 odcinki. Jeśli możesz poproszę linka do tych dwóch, chętnie nadrobię, ale niczego takiego nie widzę. :mrgreen:
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: kwiatosz »

Swawolny_Pionek pisze: 08 lut 2021, 15:55
kwiatosz pisze: 08 lut 2021, 12:36Ja słucham przez Podcast Addict i tam są odcinki sprzed 2 miesięcy i sprzed 6.
Zainstalowałem apkę, ostatni odcinek 16.10.2019 / Essen 2019. Tak jak na YT. Ma numer 39. Apka pokazuje mi 39 odcinki, YT pokazuje mi 39 odcinki. Jeśli możesz poproszę linka do tych dwóch, chętnie nadrobię, ale niczego takiego nie widzę. :mrgreen:
Ja stąd mam: https://dobryzlyostatni.znadplanszy.pl/feed/podcast
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Swawolny_Pionek
Posty: 290
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:43
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 86 times
Been thanked: 8 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Swawolny_Pionek »

kwiatosz pisze: 08 lut 2021, 16:00 Ja stąd mam: https://dobryzlyostatni.znadplanszy.pl/feed/podcast
Muszę skończyć z jaraniem fajek, bo kiedy czytam forum przy -5 stopniach na dworze, to lecą takie lagi. :lol: Myślałem, że Rozmowy ZnadPlanszy nadają w ukryciu. :lol:
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: kwiatosz »

Ach, no może niezbyt jasno napisałem, nie chciałem wprowadzać w błąd.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4533
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1366 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Hardkor »

Zła wiadomość, niestety JoruslofKimKuczoński chyba stracił palce z zimna na tym przystanku, bo miała być lista polecanych i MERYTORYCZNYCH recenzentów, a dni mijają i nici.

inb4: zaraz usłyszę, że pewnie teraz jest na przystanku w drugą strone i czasu brak :(
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Gambit prowadzi ale on przecież nie jest recenzentem :wink:
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
JoruslofKimKuczoński

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: JoruslofKimKuczoński »

Hardkor pisze: 08 lut 2021, 16:31 Zła wiadomość, niestety JoruslofKimKuczoński chyba stracił palce z zimna na tym przystanku, bo miała być lista polecanych i MERYTORYCZNYCH recenzentów, a dni mijają i nici.

inb4: zaraz usłyszę, że pewnie teraz jest na przystanku w drugą strone i czasu brak :(
Kolego drogi, po cóż te uszczypliwości? Jak obiecałem, tam żem napisał. Po prostu przygotowując się na wyprawę na biegun mam więcej obowiązków (plus 11 h dziennie grania) niż odpisywanie jakiemuś randowi w necie. Ale pocieszę cię i podałem listę tych recenzentów jednej użytkowniczce w wiadomości prywatnej. Dostaję sporo privów i staram się odpisać, ale nie zawsze mogę na ogóle się wypowiedzieć. A chcę być słowny. Poproś ją i poda Ci listę. Chwilowo... nie chce mi się scrolować do skrzynki i kopiować tego, o ile nie skasowałem w odmętach PM-ek. Ale nazwy kanałów podałem już.
ODPOWIEDZ