Pętla / The Loop (Maxime Rambourg, Théo Rivière)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11134
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3388 times
Been thanked: 3286 times

Re: The Loop/ Pętla (Maxime Rambourg, Théo Rivière)

Post autor: japanczyk »

Mrukar pisze: 17 gru 2023, 22:57 Jaka może być przyczyna? Paleo od LDG też rynku nie zdobyło. Słaba promocja? Może koopy to nisza, którą zawojowało Aeon's End i Pandemic?
Jak dla mnie to slaba promocja - IMHO gra jest rewelacyjna, moim zdaniem polski tytul troche zabil temat
Dodatkowo premiera w wakacje sprawila, ze gra przeszla bez jakiegokolwiek echa :(
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11134
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3388 times
Been thanked: 3286 times

Re: Pętla / The Loop (Maxime Rambourg, Théo Rivière)

Post autor: japanczyk »

mineralen pisze: 18 gru 2023, 08:45 Miałem Pętlę, ale kiedy dochodziło do wyboru gry nie miała żadnych szans w starciu ze Spirit Island z dodatkami, więc oddałem ją koledze, żeby pograł z synem.
To inny kaliber jednak
Petla jest takim zabawniejszym Pandemiciem, wiec jesli jedno nie podejdzie to i drugie ciezko zeby podchodzilo
Dhel
Posty: 709
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 480 times
Been thanked: 395 times

Re: Pętla / The Loop (Maxime Rambourg, Théo Rivière)

Post autor: Dhel »

Problemem w przypadku pętli nie jest to, że jest to coop, te popularne są, chociaż mam wrażenie, że w naszym kraju bardziej gry euro wybijają się na najczęściej kupowane.
Problemem pętli jest jej bardzo słaba reklama- ja o tytule mocniej dowiedziałem się dzięki zagranicznym ‚topkom’.
Z tego co czytam to dodatki angielskie też nie będą w tym momencie dodrukowywane, także ta gra ma pod górkę nie tylko na naszym rynku.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1751
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1437 times

Re: The Loop/ Pętla (Maxime Rambourg, Théo Rivière)

Post autor: Leser »

Beowulfik pisze: 17 gru 2023, 22:52
Wiem, że pewnie niewiele będziesz mógł powiedzieć, ale jeśli coś by miało się dziać w tej kwestii, to tak jakoś "na miesiącach", czy to raczej dłuższe czekanie?
Mam nadzieję, że sprawa ruszy do przodu najpóźniej do końca pierwszego półrocza przyszłego roku. To na razie jednak tylko moja nadzieja, decyzja będzie rzecz oczywista należeć do szefostwa.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11134
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3388 times
Been thanked: 3286 times

Re: The Loop/ Pętla (Maxime Rambourg, Théo Rivière)

Post autor: japanczyk »

Leser pisze: 18 gru 2023, 14:24 Mam nadzieję, że sprawa ruszy do przodu najpóźniej do końca pierwszego półrocza przyszłego roku. To na razie jednak tylko moja nadzieja, decyzja będzie rzecz oczywista należeć do szefostwa.
a moze przynajmniej jakies preorderowe zamowienie na angielskie dodatki?
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1751
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1437 times

Re: The Loop/ Pętla (Maxime Rambourg, Théo Rivière)

Post autor: Leser »

japanczyk pisze: 18 gru 2023, 14:35
Leser pisze: 18 gru 2023, 14:24 Mam nadzieję, że sprawa ruszy do przodu najpóźniej do końca pierwszego półrocza przyszłego roku. To na razie jednak tylko moja nadzieja, decyzja będzie rzecz oczywista należeć do szefostwa.
a moze przynajmniej jakies preorderowe zamowienie na angielskie dodatki?
Mamy różne pomysły jak to ugryźć. Będę się starał mocno przypominać na łonie wydawnictwa o tym temacie od początku roku - teraz to wszyscy na urlopach.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
ODPOWIEDZ