Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
alukard88
Posty: 92
Rejestracja: 17 paź 2014, 14:04
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: alukard88 »

Kiedy planowany jest dodruk liderów do 7 cudów?

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Chaaber
Posty: 1054
Rejestracja: 29 sty 2014, 22:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 10 times
Been thanked: 10 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Chaaber »

REBEL.pl pisze:
Chaaber pisze:Rebelu czy po serii GIPF oraz wybuchowej mieszance można się spodziewać od Wasm większej liczby tytułów abstrakcyjnych jak na przykład Dimension od Kosmosu? Super tytułów a strasznie mało popularny.
To zależy, jeśli trafimy na takie, które będziemy chcieli zawrzeć w naszym portfolio to czemu nie?
Trochę źle się wypowiedziałem tutaj. Chodziło mi o to czy konkretnie na Dimension od KOSMOS patrzyliście lub macie zamiar spojrzeć i zastanowić się nad wydaniem tej gry logicznej?
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2365
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 98 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: karawanken »

Jaki jest wstępny termin wydania Adrenaline?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

Munchhausen pisze:
schizofretka pisze:Rebelu Rebelu, czy w sprawie SHCD można was bardzo prosić byście przygotowując lokalizację 3ed porównali ją z 1ed i 2ed? W 2ed w dwóch sprawach zmieniono winiowajców względem oryginału, pozostawiając jednak poszlaki wskazujące na 'starego' zabójcę, które w nowej interpretacji nie miały sensu. W razie potrzeby użyczę informacji i obu wcześniejszych edycji jako referencji.
Popieram z całego serca - trzecia sprawa była strasznie popsuta. Na szczęście ktoś na BGG udostępnił sensowną erratę - mam pozostaje mieć nadzieję, że Ysteri też ją zna.
Talaj pisze:Rebel przypadkiem nie zajmuje się na razie samym dodatkiem standalone? Chyba podstawki SHCD nie będzie póki co, jeżeli dobrze zrozumiałem.
Nie do końca Ystari... za reedycję odpowiedzialne będzie wydawnictwo Space Cowboys. Pierwsza gra z serii będzie nosiła nazwę: Sherlock Holmes Consultind Detective: Jack the Ripper & West End Adventures, a poniżej malutki teaser tego jak będzie wyglądać pudełko (to czerwone):
Spoiler:
alukard88 pisze:Kiedy planowany jest dodruk liderów do 7 cudów?
Dodruk został zaplanowany w marcu tego roku, data druku nie została jeszcze ustalona, ale spodziewamy się, że będą to okolice września/października tego roku.
Chaaber pisze:
REBEL.pl pisze:
Chaaber pisze:Rebelu czy po serii GIPF oraz wybuchowej mieszance można się spodziewać od Wasm większej liczby tytułów abstrakcyjnych jak na przykład Dimension od Kosmosu? Super tytułów a strasznie mało popularny.
To zależy, jeśli trafimy na takie, które będziemy chcieli zawrzeć w naszym portfolio to czemu nie?
Trochę źle się wypowiedziałem tutaj. Chodziło mi o to czy konkretnie na Dimension od KOSMOS patrzyliście lub macie zamiar spojrzeć i zastanowić się nad wydaniem tej gry logicznej?
Nie, nie znaliśmy tytułu, obejrzeliśmy go dopiero po wzmiance tutaj. Z wydawnictwem Kosmos współpracuje Galakta - to udana wieloletnia współpraca i Rebel nie zwraca się do wydawnictwa Kosmos z prośbą o gry do wydania.
karawanken pisze:Jaki jest wstępny termin wydania Adrenaline?
"Po Essen" jak twierdzą Czesi, szacujemy, że będzie to listopad, tak pokazuje praktyka. W tym wypadku jest pewien dodatkowy czynnik losowy w postaci figurek produkowanych w Chinach, które w przypadku jakichkolwiek problemów mogą opóźnić produkcję.
Curiosity pisze:Czy jest jakakolwiek szansa na wydanie "Uzi" - dodatku do Ca$h & Gun$?
Nie było go w materiałach do tłumaczenia, jak zauważył Andarist,
To dodatek do 1szej edycji, a Rebel wydaje 2ga.
O różnicach pomiędzy edycjami (oraz wskazaniem mocnych i słabych stron obu z nich) można dowiedzieć się więcej tutaj: http://www.tauntingcthulhu.com/2014/08/ ... s-2nd.html (artykuł po angielsku).
W drugiej edycji "Uzi" występuje on jako dodatek "Fast Gun", ale nie jest produktem dostępnym w planach wydawniczych, to znaczy, że jeśli w przyszłości pojawi się jakiś dodatek to raczej któryś z wersji pudełkowych.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

Space Cowboys ujawniło okładkę do pierwszej gry z reedycji całej serii - Sherlock Holmes Consulting Detective: Jack the Ripper & West End Adventures.
Gra ukaże się w polskiej edycji nakładem wydawnictwa Rebel prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Obrazek
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4677
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1045 times
Been thanked: 1989 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: warlock »

Kupiłem YINSH. Rozpakowuję pudełko, otwieram wielojęzyczną instrukcję. Kartkuję książeczkę do 27 strony, do polskiej wersji. Czytam. Pierwsze dwa zdania z nagłówka:
"Czy potrafisz odnaleźć porządek w chaosie? Piąta gra projektu GIPF. Dla 2 graczy".
Patrzę na pudełko i widzę wielką "6". Patrzę na inne wersje językowe - "Das sechste Spiel, the sixth game".

Facepalm. :roll: :wink:

Ja wiem, że to drobnostka - ale czy ktoś to przeczytał chociaż RAZ przed wydaniem? :wink:
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

warlock pisze:Kupiłem YINSH. Rozpakowuję pudełko, otwieram wielojęzyczną instrukcję. Kartkuję książeczkę do 27 strony, do polskiej wersji. Czytam. Pierwsze dwa zdania z nagłówka:
"Czy potrafisz odnaleźć porządek w chaosie? Piąta gra projektu GIPF. Dla 2 graczy".
Patrzę na pudełko i widzę wielką "6". Patrzę na inne wersje językowe - "Das sechste Spiel, the sixth game".

Facepalm. :roll: :wink:

Ja wiem, że to drobnostka - ale czy ktoś to przeczytał chociaż RAZ przed wydaniem? :wink:
Produkcję przejął Huch, a jako, że dopiero wypracowujemy z nimi procedury (dawno temu wydaliśmy Faunę, ale to stare dzieje) to nie do końca dogadaliśmy proces korygowania tekstu. Po "wlaniu" polskiego tłumaczenia w plik do druku został on od razu wysłany do fabryki, zamiast trafić do nas do weryfikacji.
Generalnie - wolimy jeśli to my jako wydawca składamy pliki, w tym wypadku jednak było to niemożliwe.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------
NOWA ZAPOWIEDŹ NA 2016 ROK
-------------------------

Timeline: Polska

Obrazek

Seria gier Timeline stała się światowym bestsellerem, podbijając serca graczy na całym świecie. Dlatego z wielką przyjemnością informujemy że jeszcze w tym roku nakładem naszego wydawnictwa ukaże się gra Timeline: Polska.

Ta wyjątkowa edycja została przygotowana specjalnie z myślą o polskich fanach tej znakomitej gry. Wszystkie karty zawarte w zestawie dotyczą rzeczy związanych z naszym krajem: mamy tu ważne wydarzenia z historii Polski, a także mniej lub bardziej znane odkrycia dokonane przez naszych rodaków, Nie zabrakło również stworzonych przez Polki i Polaków wynalazków oraz słynnych na całym świecie budowli.

Timeline: Polska jest w pełni kompatybilny z pozostałymi grami z serii - oznacza to, że niniejszy zestaw można bez problemu łączyć z innymi, zwiększając liczbę kart i znacząco urozmaicając rozrywkę!

Gra ukaże się pod koniec bieżącego roku, a jej cena sugerowana cena detaliczna wyniesie 59,95 zł.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
Munchhausen
Posty: 729
Rejestracja: 01 sty 2013, 22:29
Lokalizacja: Poznań/ Wągrowiec
Has thanked: 148 times
Been thanked: 129 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Munchhausen »

To ja jeszcze pomęczę w sprawie Sherlocka - planujecie udostępnić po premierze jakiś szablon (grafiki tła i czcionka), żeby fani mogli na nim tworzyć własne sprawy? Wiadomo, że można je robić i bez tego, ale fajnie, gdy wszystko jest estetycznie spójne :)
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

Munchhausen pisze:To ja jeszcze pomęczę w sprawie Sherlocka - planujecie udostępnić po premierze jakiś szablon (grafiki tła i czcionka), żeby fani mogli na nim tworzyć własne sprawy? Wiadomo, że można je robić i bez tego, ale fajnie, gdy wszystko jest estetycznie spójne :)
Oryginalny wydawca jest właścicielem praw do grafik, to nie od nas zależy taka decyzja.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------
NOWA ZAPOWIEDŹ NA 2016 ROK
-------------------------

Obrazek

Iron Man, Spider-man, Loki... czy aby jesteś pewien tego, że znasz na wylot wszystkich superbohaterów i superzłoczyńców ze świata Marvela?

Rozdajcie każdemu z graczy po 4 karty z talii (lub więcej jeśli jesteście doświadczonymi graczami albo znawcami uniwersum Marvela). Połóżcie je przed sobą stroną na której nie widać cech postaci. Ustalcie czy gracie "na inteligencję", "siłę" czy "walkę".

Obrazek

Teraz na środku stołu kładziecie losową kartę z talii postaci, odsłaniając jej charakterystyki. Każdy z graczy po kolei wybiera jedną ze swoich kart i stara się prawidłowo odgadnąć, czy przedstawiona na niej postać jest inteligentniejsza / silniejsza / lepsza w walce od postaci wyłożonej na stole, czy gorsza, kładąc kartę odpowiednio po lewej lub po prawej stronie ujawnionej postaci. W przypadku pomyłki gracz dociąga nową kartę, a trafna decyzja pozwala mu pozbyć się jednej karty z ręki. Celem graczy jest pozbycie się wszystkich kart postaci z ręki.

Każdy następny gracz musi zdecydować między jakimi kartami umieścić swoją kartę - im dłużej trwa gra, tym zadanie staje się trudniejsze. Kart na stole przybywa, a typowania muszą być coraz bardziej precyzyjne.

Obrazek

Aby zagrać w Cardline: Marvel nie musicie znać szczegółowych informacji dotyczących postaci Marvela. Nie musicie nawet znać ich wcale! Intuicja, wyczucie i umiejętne szacowanie to te umiejętności, które poza wnikliwą znajomością świata superbohaterów i superzłoczyńców, pozwolą wam na równie dobrą zabawę.

To idealna gra na lekkie popołudnie ze znajomymi!

Sugerowana cena detaliczna: 74,95 zł
Szacowana data premiery: IV kwartał 2016

Instrukcja: Cardline Marvel - zasady

Obrazek

Obrazek
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: playerator »

Czy cokolwiek się zmieniło w kwestii szans na wydanie Lords of Waterdeep po polsku?
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

playerator pisze:Czy cokolwiek się zmieniło w kwestii szans na wydanie Lords of Waterdeep po polsku?
Nie, nic. Oryginalny wydawca nie jest zainteresowany obecnie wydawaniem swoich gier w polskiej wersji językowej.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Wincenty Jan »

REBEL.pl pisze:
playerator pisze:Czy cokolwiek się zmieniło w kwestii szans na wydanie Lords of Waterdeep po polsku?
Nie, nic. Oryginalny wydawca nie jest zainteresowany obecnie wydawaniem swoich gier w polskiej wersji językowej.

To niech się chrzani! :D
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Wincenty Jan »

A przy okazji mam pytanie, dlaczego czasem wydawcy robią problemy przy wersjach językowych gier? Przecież dla nich to dodatkowa kasa i reklama wydawnictwa, autora itp... Zwłaszcza przy takich tytułach jak Lotds of Waterdeep gdzie sukces jest pewien
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Bary »

Wincenty Jan pisze:A przy okazji mam pytanie, dlaczego czasem wydawcy robią problemy przy wersjach językowych gier? Przecież dla nich to dodatkowa kasa i reklama wydawnictwa, autora itp... Zwłaszcza przy takich tytułach jak Lotds of Waterdeep gdzie sukces jest pewien
Też mnie to intryguje, z Legendary taka sama akcja...
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6133
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 652 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: pan_satyros »

Bary pisze:
Wincenty Jan pisze:A przy okazji mam pytanie, dlaczego czasem wydawcy robią problemy przy wersjach językowych gier? Przecież dla nich to dodatkowa kasa i reklama wydawnictwa, autora itp... Zwłaszcza przy takich tytułach jak Lotds of Waterdeep gdzie sukces jest pewien
Też mnie to intryguje, z Legendary taka sama akcja...
Z tego co wiem Polska to zbyt mały rynek na niektóre tytuły (wymagania minimalnych nakładów).
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: kwiatosz »

Generalnie firmy mają zakładany pewien próg zysku, poniżej którego nie opłaca im się angażować środków - jak jest malutki, zaczynający wydawca, to dla niego każdy zysk jest fajny, a i budowanie marki jest istotne. Ale tacy Wizardzi? Im to wszystko jedno, bo marka jest, a ci sami ludzie robiący w tym czasie przy innym projekcie wypracują dużo lepsze zyski. A tak dobre imię może im zszargać skopane wydanie w jakiejś zaoceanicznej Polsce, na którym perspektywa zarobków to parę tysięcy dolarów.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4127
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2686 times
Been thanked: 2599 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Gizmoo »

Z Lordsami jest akurat tak, że mamy na BGG polską instrukcje, świetnie przetłumaczoną przez pana_satyrosa (nie wiem, czy już z poprawionym przeze mnie layoutem) i przetłumaczone wszystkie karty (razem z dodatkiem). Nic więcej nie potrzeba. Wystarczy druknąć i włożyć w koszulki (nie jest to jakiś astronomiczny koszt). Dodatkowo gra jest dosyć prosta i jak ktoś nie chce penetrować klimatu FR i Wybrzeża Mieczy - to może tylko patrzeć na kolory "kosteczek" i też poradzi sobie z rozgrywką. Oczywiście szkoda, że tak dobra gra (moim zdaniem - wspaniała) nie będzie miała polskiej edycji. Ale jak ktoś chce, to ma - nomen omen - wszystkie karty w ręku. Ja za kolorowy druk wysokiej jakości, zapłaciłem bodaj 25 złotych.

Żeby nie offtopować za bardzo, to chciałem się dopytać o dokładną datę wydania Cash'n'Guns. Kiedy jest przewidziana premiera? :)
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4139
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 317 times
Been thanked: 347 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: tomb »

Przy okazji ewentualnego dodruku dodatku do Merchants & Marauders podejmiecie ponownie temat polskiego wydania?
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: rattkin »

Dodruk dodatku do M&M jest, wg mojej wiedzy, na razie w sferze planów i marzeń. Z-Man nikomu się nie przyznał do jakichkolwiek konkretów, a oni są znani z słabego wsparcia dodatków, niestety.
Awatar użytkownika
Ginet
Administrator
Posty: 222
Rejestracja: 02 cze 2012, 00:20
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Ginet »

Rebelu, czy Alhambra i Nomadzi w lipcu są jeszcze realni?
Polecam:
GAMESFANATIC - Największy serwis o grach planszowych i karcianych
NEWS GAMESFANATIC - Najnowsze wieści z planszówkowego świata
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------
NOWE ZAPOWIEDZI:
-------------------------

Nie do pary

Obrazek Obrazek Obrazek
(opis na stronie wydawnictwa)

Zabawna gra towarzyska oparta na skojarzeniach, przy której bawić się może nawet 8 osób. Zadanie graczy polega na łączeniu w pary prezentowanych obrazków, jednak tym razem chodzi nie tylko o kreatywność, ale i wyczucie, co zrobią inni gracze - punkty dostajemy, gdy któreś z pozostałych osoby myślą tak samo jak my. Wyszukiwanie podobieństw nie zawsze jest łatwe, a porównywanie toku myślenia między graczami stanowi dodatkową zabawę.

Sugerowana cena detaliczna: 85 zł.
Szacowana data premiery: sierpień 2016.

-------------------------

Dzieła mistrzów

Obrazek Obrazek Obrazek
(opis na stronie wydawnictwa)

Gra karciana, w której wcielamy się w malarzy pracujących nad falsyfikatami znanych dzieł. Jako że konkurencja jest duża, "artyści" muszą ze sobą rywalizować, aby zarobić - tylko ten, kto dokonał ostatniej poprawki, może otrzymać pieniądze za obraz. Musimy rozważyć, czy opłaca nam się poprawiać dane dzieło, czy jednak lepiej po prostu je pogryzmolić...

Sugerowana cena detaliczna: 59,95 zł.
Szacowana data premiery: sierpień 2016.

-------------------------

Troyes

Obrazek
(opis na portalu BGG)

Odtwórz średniowieczną historię miasta Troyes rozwijając je i walcząc o sławę. W roku 1200 w mieście zostaje położony fundament pod katedrę, niestety nie zostanie ona ukończona przez cztery kolejne stulecia na skutek rozmaitych wydarzeń wpływających na miasto.
W grze wcielisz się w jedną z bogatych rodzin z regionu Szampanii, która dzięki swoim wpływom będzie rekrutować i nadzorować pracę rozmaitych osobistości w jednej z trzech kluczowych dziedzin: religii, wojskowości oraz służby publicznej.

Sugerowana cena detaliczna: 169,95 zł.
Szacowana data premiery: sierpień/wrzesień 2016.

-------------------------
AKTUALIZACJE:
-------------------------

W ostatnich dniach do sprzedaży trafiło kilka nowości naszego wydawnictwa. W zeszłym tygodniu dotarło do nas Miasto Szpiegów: Estoril 1942 oraz Dobble: Gdzie jest Dory?, natomiast wczoraj swoją premierę miały trzy nowe zestawy Story Cubes: Na ratunek, Supermoce oraz Średniowiecze.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

-------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------
Gizmoo pisze:Żeby nie offtopować za bardzo, to chciałem się dopytać o dokładną datę wydania Cash'n'Guns. Kiedy jest przewidziana premiera? :)
Orientacyjna data premiery to październik tego roku.
tomb pisze:Przy okazji ewentualnego dodruku dodatku do Merchants & Marauders podejmiecie ponownie temat polskiego wydania?
Nie. Merchants & Marauders, czyli Kupcy i korsarze, są produktem zamkniętym i nie planujemy żadnego druku gry i dodatków.
Ginet pisze:Rebelu, czy Alhambra i Nomadzi w lipcu są jeszcze realni?
Nomadów będziemy odbierać z fabryki w przyszłym tygodniu, jest więc niewielka szansa, że zdążą do nas dojechać jeszcze w lipcu. Natomiast premiera Alhambry została niestety opóźniona - gra trafi do produkcji dopiero w sierpniu. :(
Ostatnio zmieniony 22 lip 2016, 15:19 przez REBEL.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Mikanit
Posty: 147
Rejestracja: 09 mar 2015, 16:20
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Mikanit »

Rebelu, czy terraformacja marsa będzie w lipcu?
Rumia
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 2875
Rejestracja: 20 sie 2009, 22:22
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: romeck »

I czy Troyes będzie zawierało cztery bonusowe karty?
Właśnie czytasz kompletnie bezużyteczne zdanie.
Zablokowany