Blood Rage (Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
olsszak
Posty: 1826
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 20 times
Been thanked: 38 times

Re: Blood Rage

Post autor: olsszak »

Ja mam zalaminowane wszystkie karty klanów, Vallhalę, i ten arkusz postępu gry czy jak to nazwać :) Geenralnie wszystkie arkusze jakie tam były :)
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
GeQ
Posty: 283
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:41
Lokalizacja: Tczew
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Blood Rage

Post autor: GeQ »

co do cienkich planszy graczy - to jeszcze jedna sprawa - niektóre rozwinięcia dokładamy tak, żeby karta częściowo nachodziła na planszę - przy grubszym kartonie takie rozwiązanie by się nie sprawdziło.
Mariusz Gekon - Angryboardgamer
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 972
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 40 times
Been thanked: 188 times

Re: Blood Rage

Post autor: krecilapka »

Plansze graczy, valhalla takie jakieś wiotkie mi się wydały. Ale może tylko mi się zdawało ;).

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
R-bit
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2016, 19:14

Re: Blood Rage

Post autor: R-bit »

Awatar użytkownika
ramar
Posty: 996
Rejestracja: 03 lis 2014, 18:26
Lokalizacja: Kalisz
Been thanked: 2 times

Re: Blood Rage

Post autor: ramar »

Otrzymałem maila z wiadomością o przygotowaniu paczki. Ruszyło :D
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: wilczur »

nie żebym się chwalił:

tadaaaaammmm:)Obrazek

ale ja już mam :lol:
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
GeQ
Posty: 283
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:41
Lokalizacja: Tczew
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Blood Rage

Post autor: GeQ »

Odbiór osobisty - szacun ;)
Mariusz Gekon - Angryboardgamer
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Bary »

Fotomontaż... ;)
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6133
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 652 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: pan_satyros »

info od 3trolli

Blood Rage ( edycja polska) będzie wysyłana do sklepów przez wydawce w przyszły czwartek (23.06), oznacza to niestety że w grę najwcześniej zaczniemy rozsyłać od poniedziałku (27.06).
GeQ
Posty: 283
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:41
Lokalizacja: Tczew
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Blood Rage

Post autor: GeQ »

pan_satyros pisze:info od 3trolli

Blood Rage ( edycja polska) będzie wysyłana do sklepów przez wydawce w przyszły czwartek (23.06), oznacza to niestety że w grę najwcześniej zaczniemy rozsyłać od poniedziałku (27.06).
serce mnie zabolało, i coś taki jestem :cry: - ale przynajmniej wiem na czym stoję :wink:
Mariusz Gekon - Angryboardgamer
piatekm
Posty: 7
Rejestracja: 07 cze 2016, 10:47

Re: Blood Rage

Post autor: piatekm »

Chyba przy tak dużym opóźnieniu ze strony Portalu (wiem - celnicy, ale to ciągle "po stronie Portalu) powinni wszystko powysyłać jak najszybciej, również do sklepów. Dodatkowe czekanie chyba nic tutaj nikomu nie pomoże?
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: kwiatosz »

Z tego co pamiętam to kupujący bezpośrednio w Portalu mieli gwarancję otrzymania gry bodajże tydzień przed sklepami - czyż nie?
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Bakeros
Posty: 22
Rejestracja: 14 cze 2016, 10:42

Re: Blood Rage

Post autor: Bakeros »

piatekm pisze:Chyba przy tak dużym opóźnieniu ze strony Portalu (wiem - celnicy, ale to ciągle "po stronie Portalu) powinni wszystko powysyłać jak najszybciej, również do sklepów. Dodatkowe czekanie chyba nic tutaj nikomu nie pomoże?

Dokładnie. Tym bardziej że premiera gry miała mieć miejsce, w pierwszej połowie Czerwca. Rozumiem, że były pewne problemy i osoby, które miały preorder u wydawcy mają pierwszeństwo. Jednak w zainstniałej sytuacji wszyscy powinni mieć jak najszybciej dostęp do gry.
GeQ
Posty: 283
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:41
Lokalizacja: Tczew
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Blood Rage

Post autor: GeQ »

kwiatosz pisze:Z tego co pamiętam to kupujący bezpośrednio w Portalu mieli gwarancję otrzymania gry bodajże tydzień przed sklepami - czyż nie?
Czyż TAK. Nie ma się czemu dziwić. Czekanie tylko zaostrza apetyt.
Mariusz Gekon - Angryboardgamer
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: kwiatosz »

Stronnictwo czyża opowiada się za dotrzymaniem umowy zawartej z kupującymi ;)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
hutriel
Posty: 1221
Rejestracja: 11 maja 2012, 07:13
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 1 time
Been thanked: 28 times

Re: Blood Rage

Post autor: hutriel »

kwiatosz pisze:Z tego co pamiętam to kupujący bezpośrednio w Portalu mieli gwarancję otrzymania gry bodajże tydzień przed sklepami - czyż nie?

Przypomniała mi się sytuacja jak kiedyś w gorącym okresie wyjazdów przedświątecznych autobus prywatnego przewoźnika, u którego obowiązywała zasada "rezerwacja obowiązuje do 15 min. przed odjazdem", się spóźnił. Też znalazł się ktoś kto stwierdził "ale teraz to już rezerwacje nie obowiązują". ;)

Skoro są tacy którzy szarpnęli się na kupno gry w SCD i otrzymali obietnice otrzymania gry wcześniej niż inni to mimo (a może szczególnie) zaistniałego opóźnienia Portal postępuje jak najbardziej fair.
Nesmeer

Re: Blood Rage

Post autor: Nesmeer »

Z jednej strony tak, z drugiej osoby, ktore zakupily gre w przedsprzedazy mialy otrzymac ja wczesniej i tutaj portal sie trzyma zasad, wedlug mnie na wielki plus, mimo iz tez czekam na pudlo w sklepie
piatekm
Posty: 7
Rejestracja: 07 cze 2016, 10:47

Re: Blood Rage

Post autor: piatekm »

kwiatosz pisze:Z tego co pamiętam to kupujący bezpośrednio w Portalu mieli gwarancję otrzymania gry bodajże tydzień przed sklepami - czyż nie?
Nie wiedziałem że była taka obietnica
[/quote]
hutriel pisze: Przypomniała mi się sytuacja jak kiedyś w gorącym okresie wyjazdów przedświątecznych autobus prywatnego przewoźnika, u którego obowiązywała zasada "rezerwacja obowiązuje do 15 min. przed odjazdem", się spóźnił. Też znalazł się ktoś kto stwierdził "ale teraz to już rezerwacje nie obowiązują". ;)

Skoro są tacy którzy szarpnęli się na kupno gry w SCD i otrzymali obietnice otrzymania gry wcześniej niż inni to mimo (a może szczególnie) zaistniałego opóźnienia Portal postępuje jak najbardziej fair.
To jednak całkiem inna sytuacja - w autobusie zniesienie rezerwacji było ze szkodą dla rezerwujących - bo mogli stracić swoje miejsca. W przypadku BR praktycznie tej szkody nie ma, chyba że szkodą jest (w polskim podejściu) to, że "sąsiad" nie będzie miał gorzej :) Celowo trochę podkolorowałem, ale mechanizm mniej więcej taki :P
GeQ
Posty: 283
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:41
Lokalizacja: Tczew
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Blood Rage

Post autor: GeQ »

Wyślą, kiedy będą uważali za słuszne. Stwierdzili, że chcą być w porządku w stosunku do własnych klientów - OK - ich prawo.
Oczywiście można spróbować podjąć akcję i spytać tych którzy zamówili grę z dodatkową figurką z Portalu, czy nie mają nic przeciwko temu, aby pozostali zamawiający grę w innych sklepach dostali grę szybciej niż po tygodniu ... ale podejrzewam, że mogłoby to się przeciągnąć nawet do 2 tygodni :D
Mariusz Gekon - Angryboardgamer
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: kwiatosz »

piatekm pisze:
kwiatosz pisze:Z tego co pamiętam to kupujący bezpośrednio w Portalu mieli gwarancję otrzymania gry bodajże tydzień przed sklepami - czyż nie?
Nie wiedziałem że była taka obietnica
Zaznaczę może - ja tego nie napisałem zaczepnie, bo nie ze wszystkimi ich premierami tak jest, więc nie pamiętałem (nie preorderowałem, więc nie byłem żywotnie zainteresowany).
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
GeQ
Posty: 283
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:41
Lokalizacja: Tczew
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Blood Rage

Post autor: GeQ »

[/quote]Zaznaczę może - ja tego nie napisałem zaczepnie, bo nie ze wszystkimi ich premierami tak jest, więc nie pamiętałem (nie preorderowałem, więc nie byłem żywotnie zainteresowany).[/quote]

Na pewno było mówione, że ich klienci dostaną w pierwszej kolejności, a następnie będą realizowane wysyłki do sklepów.
Mariusz Gekon - Angryboardgamer
Bakeros
Posty: 22
Rejestracja: 14 cze 2016, 10:42

Re: Blood Rage

Post autor: Bakeros »

Równie dobrze można powiedzieć, że portal cały czas zapewniał o premierze w pierwszej połowie Czerwca.
W takim razie osoby, które zamówiły grę bezpośrednio u wydawcy powinny otrzymać paczki tydzień temu.
W całej tej sytuacji pokrzywdzeni są klienci, którzy zamówili pudełka z pozostałych źródeł. Jestem zawiedziony takim działaniem portalu, ponieważ w zaistniałej sytuacji( opóźnieniu) powinni :
- wysłać w pierwszej kolejności paczki do osób, które zamówiły u nich ( tak tez zrobili)
- następnie jak najszybciej wysyłać gry do sklepów, z wiadomych powodów ( termin premiery, fakt, że paczki do osób, które zamawiały w portalu zostały wysłane)
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: kwiatosz »

Bakeros pisze:W całej tej sytuacji pokrzywdzeni są klienci, którzy zamówili pudełka z pozostałych źródeł.
Czemu tak uważasz? Czekają o dokładnie tyle samo dłużej ile klienci preorderujący. Jeżeli dla jednych opóźnienie wynosi, powiedzmy, 13 dni, to dla drugich wynosi dokładnie tyle samo.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
GeQ
Posty: 283
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:41
Lokalizacja: Tczew
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Blood Rage

Post autor: GeQ »

Bakeros pisze:Równie dobrze można powiedzieć, że portal cały czas zapewniał o premierze w pierwszej połowie Czerwca.
W takim razie osoby, które zamówiły grę bezpośrednio u wydawcy powinny otrzymać paczki tydzień temu.
W całej tej sytuacji pokrzywdzeni są klienci, którzy zamówili pudełka z pozostałych źródeł. Jestem zawiedziony takim działaniem portalu, ponieważ w zaistniałej sytuacji( opóźnieniu) powinni :
- wysłać w pierwszej kolejności paczki do osób, które zamówiły u nich ( tak tez zrobili)
- następnie jak najszybciej wysyłać gry do sklepów, z wiadomych powodów ( termin premiery, fakt, że paczki do osób, które zamawiały w portalu zostały wysłane)
byłoby idealnie, ale co zrobisz?
Mariusz Gekon - Angryboardgamer
kamilpr
Posty: 375
Rejestracja: 05 maja 2015, 19:48
Has thanked: 25 times
Been thanked: 14 times

Re: Blood Rage

Post autor: kamilpr »

Powinni wysłac najpierw do tych co zamówili od nich, a potem ze względu na opóźnienie od razu wysłać na sklepy.
ODPOWIEDZ