A Game Of Thrones LCG

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
tommifon
Posty: 153
Rejestracja: 14 cze 2013, 23:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: tommifon »

I tutaj Harth masz rację. Nie napisałem przecież, że Galakta to moje ulubione wydawnictwo.
Kontakt z graczami leży odkąd pamiętam :roll: Nie wiem jaka jest tego przyczyna, gdyby zatrudnili na pół etatu jakiegoś stażystę od marketingu, to mogliby małym kosztem zbudować więź z graczami, narzędzi jest mnóstwo... To przecież nie jest jakiś wielki koszt, ale to już nie zależy ode mnie.
Jeśli fakt zatrudnienia słodkopierdzącego gogusia za klawiaturą, ma zakończyć wydawanie przykładowo LotR-a, to jestem w stanie im to wybaczyć.
Po prostu wydaje mi się to zdecydowanie niesprawiedliwe, aby pewne braki w ich działalności przesłaniały pozostałe pozytywy!

Edit: A chwalony przez Ciebie Trzewik zamiast tyle gadać, niech się lepiej bierze za robotę, bo tempo ich pracy jest głęboko rozczarowujące :D
Rozumiem, że to małe wydawnictwo z sielską atmosferą, ale dodatek do Robinsona w 2016 roku to lekkie przegięcie!
Awatar użytkownika
fantazyn
Posty: 311
Rejestracja: 05 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: nad - Warszawa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: fantazyn »

Od razu przepraszam, ze nie przeczytalem 29 stron.

Pytanie: czy mozna w to grac w jedna osobe (wszedzie widze, ze to gra dla 2-4 graczy), ale jest moze jakis dodatek, nieoficjalne (ale grywalne) reguly?

Pozdrawiam

@elprzybyllo, dziekuje za szybka odpowiedz!
Ostatnio zmieniony 18 cze 2015, 16:30 przez fantazyn, łącznie zmieniany 1 raz.
elprzybyllo
Posty: 424
Rejestracja: 08 sty 2012, 12:26
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: elprzybyllo »

Na BGG są zasady do gry solo.
Nie próbowałem.
Awatar użytkownika
Harth
Posty: 272
Rejestracja: 28 lis 2013, 12:38
Lokalizacja: Skierniewice
Has thanked: 9 times
Been thanked: 19 times

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: Harth »

Mam/Miałem
3Trolle 7%
Awatar użytkownika
kamron6
Posty: 1106
Rejestracja: 23 sty 2010, 20:57
Has thanked: 50 times
Been thanked: 66 times

Re: A Game Of Thrones LCG

Post autor: kamron6 »

Ogólnie dostępne są przewodnik, księga zasad, spojlery kart i krótkie opisy frakcji na ffg.
Osoby z Wrocławia zapraszam do wrocławskiej grupy facebookowej zrzeszającej miłośników gier strategicznych i wojennych
ODPOWIEDZ