Lisboa (Vital Lacerda)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4060
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: AkitaInu »

idzi pisze:Jakby ktoś nie widział

https://www.youtube.com/watch?v=i8oObfAR8SY
Nie widziałem i obejrzałem, dzięki za linka :)

Hmm o grafice nie będe się wypowiadał, wygląda niebo lepiej niż pierwsza wersja, może nie jest super przejrzysta ale po 2 grac i tak wszystko będzie widoczne gołym okiem więć nie ma problemu. Ale tak czy siak dla mnie na plus

Ogólne założenia fajne, lekki klimat nawet jest bym powiedział :) Nie jest źle :D Jak do tego dołożymy wszystkie upiększacze ze stretch goali (bo nie wątpie że będzie ich kilka) to napewno będzie lepiej.

Setup - dość upierdliwy, chociaż jak to zwykle bywa jeżeli zrobimy go w dwójkę (ja + moja Żona) to jest spokojnie do przeżycia :) Ale jest sporo ukłądania różnych rzeczy na planszy, tutaj bym dał lekki minus za to.

Gameplay - takie to Lacedrowate :) Cały czas staram się wypatrzeć jedną rzecz - czy gra nie jest zbyt podobna do vinhosa, gallerista, co2 itp itd. Przy vinhosie miałem takie lekkie obawy ale po wczorajszej rozgrywce obawy mam rozwiane :)

Tutaj mamy tile laying więć jest inna mechanika i na razie wydaje się być inna niże reszta jego gier ale z podobnymi elementami.

Wrażenia z filmiku - było lekkie wow, kilka fajnych połączeń, sporo różnych rzeczy do roboty, spójne wrażenie całośći i kilka nowych rzeczy jak na Lacerde

Dla mnie w sumie nadal bomba i napewno biore ;)
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Marx »

26-minutowy tutorial, fiu fiu :-) Wieczorem obejrzę na spokojnie, ale zanosi na wymagający tytuł.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4721
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 384 times
Been thanked: 886 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: BartP »

Ostatnio pozbyłem się Kanbana, więc podchodzę z rezerwą do kolejnych tytułów Lacerdy. Ten tytuł wygląda na mniej przekombinowany, aczkolwiek wciąż tłumaczenie zasad oscylujące w okolicach pół godziny :/. Muszę przeczytać jeszcze zasady samemu. Pewnie kupię, by wypróbować, bo dopiero w praktyce okaże się, czy zasady to mordęga czy intuicyjne.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4060
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: AkitaInu »

BartP pisze:Ostatnio pozbyłem się Kanbana, więc podchodzę z rezerwą do kolejnych tytułów Lacerdy. Ten tytuł wygląda na mniej przekombinowany, aczkolwiek wciąż tłumaczenie zasad oscylujące w okolicach pół godziny :/. Muszę przeczytać jeszcze zasady samemu. Pewnie kupię, by wypróbować, bo dopiero w praktyce okaże się, czy zasady to mordęga czy intuicyjne.
Hmm jak rozumiem kanban był przekombinowany tak? A możesz cos wiecej napisać? Bo akurat wydaje mi się że Lisboa jest bardziej przekombinowana :) Ale może mi się tak wydawać bo w kanbana troche grałem i uważam że sam core gry jest dość prosty, kilka akcji na krzyż i kilka bonusów :)
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

AkitaInu pisze:
idzi pisze:Jakby ktoś nie widział

https://www.youtube.com/watch?v=i8oObfAR8SY
Nie widziałem i obejrzałem, dzięki za linka :)

Hmm o grafice nie będe się wypowiadał, wygląda niebo lepiej niż pierwsza wersja, może nie jest super przejrzysta ale po 2 grac i tak wszystko będzie widoczne gołym okiem więć nie ma problemu. Ale tak czy siak dla mnie na plus

Ogólne założenia fajne, lekki klimat nawet jest bym powiedział :) Nie jest źle :D Jak do tego dołożymy wszystkie upiększacze ze stretch goali (bo nie wątpie że będzie ich kilka) to napewno będzie lepiej.

Setup - dość upierdliwy, chociaż jak to zwykle bywa jeżeli zrobimy go w dwójkę (ja + moja Żona) to jest spokojnie do przeżycia :) Ale jest sporo ukłądania różnych rzeczy na planszy, tutaj bym dał lekki minus za to.

Gameplay - takie to Lacedrowate :) Cały czas staram się wypatrzeć jedną rzecz - czy gra nie jest zbyt podobna do vinhosa, gallerista, co2 itp itd. Przy vinhosie miałem takie lekkie obawy ale po wczorajszej rozgrywce obawy mam rozwiane :)

Tutaj mamy tile laying więć jest inna mechanika i na razie wydaje się być inna niże reszta jego gier ale z podobnymi elementami.

Wrażenia z filmiku - było lekkie wow, kilka fajnych połączeń, sporo różnych rzeczy do roboty, spójne wrażenie całośći i kilka nowych rzeczy jak na Lacerde

Dla mnie w sumie nadal bomba i napewno biore ;)
Jestem w trakcie oglądania tylko mi się szef kręci :). Odbudowa miasta po trzęsieniu ziemi lekkim tematem bym nie nazwał ;). Pewne wspólne elementy widać - na pewno tor reputacji jest z Gallerista ale mamy mechanikę opartą też na kartach co jest dla niego nowością. Tylko w Co2 było troszkę kart ale marginalnie wykorzystywane. Setup standard - Gallerist poniżej 15 minut nie zszedłem i tu będzie pewnie podobnie. Super, że wydaje to EG bo po jakości Gallerista i ponoć Vinhosa D. można się spodziewać top quality.
Stretche - zobaczymy bo w VD były fajne, a w G. beznadziejne.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4060
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: AkitaInu »

detrytusek pisze:
AkitaInu pisze:
idzi pisze:Jakby ktoś nie widział

https://www.youtube.com/watch?v=i8oObfAR8SY
Nie widziałem i obejrzałem, dzięki za linka :)

Hmm o grafice nie będe się wypowiadał, wygląda niebo lepiej niż pierwsza wersja, może nie jest super przejrzysta ale po 2 grac i tak wszystko będzie widoczne gołym okiem więć nie ma problemu. Ale tak czy siak dla mnie na plus

Ogólne założenia fajne, lekki klimat nawet jest bym powiedział :) Nie jest źle :D Jak do tego dołożymy wszystkie upiększacze ze stretch goali (bo nie wątpie że będzie ich kilka) to napewno będzie lepiej.

Setup - dość upierdliwy, chociaż jak to zwykle bywa jeżeli zrobimy go w dwójkę (ja + moja Żona) to jest spokojnie do przeżycia :) Ale jest sporo ukłądania różnych rzeczy na planszy, tutaj bym dał lekki minus za to.

Gameplay - takie to Lacedrowate :) Cały czas staram się wypatrzeć jedną rzecz - czy gra nie jest zbyt podobna do vinhosa, gallerista, co2 itp itd. Przy vinhosie miałem takie lekkie obawy ale po wczorajszej rozgrywce obawy mam rozwiane :)

Tutaj mamy tile laying więć jest inna mechanika i na razie wydaje się być inna niże reszta jego gier ale z podobnymi elementami.

Wrażenia z filmiku - było lekkie wow, kilka fajnych połączeń, sporo różnych rzeczy do roboty, spójne wrażenie całośći i kilka nowych rzeczy jak na Lacerde

Dla mnie w sumie nadal bomba i napewno biore ;)
Jestem w trakcie oglądania tylko mi się szef kręci :). Odbudowa miasta po trzęsieniu ziemi lekkim tematem bym nie nazwał ;). Pewne wspólne elementy widać - na pewno tor reputacji jest z Gallerista ale mamy mechanikę opartą też na kartach co jest dla niego nowością. Tylko w Co2 było troszkę kart ale marginalnie wykorzystywane. Setup standard - Gallerist poniżej 15 minut nie zszedłem i tu będzie pewnie podobnie. Super, że wydaje to EG bo po jakości Gallerista i ponoć Vinhosa D. można się spodziewać top quality.
Stretche - zobaczymy bo w VD były fajne, a w G. beznadziejne.
Pewnie rzeczywiście z setupem tak będzie :) Ale tak jak mówiłem, jak się z Żoną rozkłada to naprawde jest szybko :)

Co do klimatu - chodziło mi że klimat czuć. Jeżeli chodzi o ciężkość/lekkość to tak, nie jest to lekkie ale w sumie tych zniszczeń jakoś nie widać na planszy (kosteczki zbyt dobrze tego nie reprezentują ;))
Awatar użytkownika
hutriel
Posty: 1221
Rejestracja: 11 maja 2012, 07:13
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 1 time
Been thanked: 28 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: hutriel »

detrytusek pisze: Jestem w trakcie oglądania tylko mi się szef kręci :). Odbudowa miasta po trzęsieniu ziemi lekkim tematem bym nie nazwał ;). Pewne wspólne elementy widać - na pewno tor reputacji jest z Gallerista ale mamy mechanikę opartą też na kartach co jest dla niego nowością. Tylko w Co2 było troszkę kart ale marginalnie wykorzystywane. Setup standard - Gallerist poniżej 15 minut nie zszedłem i tu będzie pewnie podobnie. Super, że wydaje to EG bo po jakości Gallerista i ponoć Vinhosa D. można się spodziewać top quality.
Stretche - zobaczymy bo w VD były fajne, a w G. beznadziejne.
Jestem właśnie po rozpakowywaniu Vinhosa i wpadłem w głęboką zadumę nad tematem SG ich ilość i stosunku do zawartości wersji retailowej. O ile w przypadku gier ameri jakoś to mnie specjalnie nie razi, to w przypadku gier euro nadmiar dodatkowej zawartości jakoś mnie uwiera. Chyba jednak wolę przypadek Gallerista (kilka obrazów, ładniejsze znaczniki) niż Vinhosa (mini rozszerzenia i Bóg wie co jeszcze). No ale taka natura KS i chyba w tym przypadku trzeba się spodziewać bogactwa SG.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

AkitaInu pisze:
Pewnie rzeczywiście z setupem tak będzie :) Ale tak jak mówiłem, jak się z Żoną rozkłada to naprawde jest szybko :)

Co do klimatu - chodziło mi że klimat czuć. Jeżeli chodzi o ciężkość/lekkość to tak, nie jest to lekkie ale w sumie tych zniszczeń jakoś nie widać na planszy (kosteczki zbyt dobrze tego nie reprezentują ;))
Żona pomagająca w setupie - a to panie Janie kochany występuje rzadziej niż Yeti ;). Zazdraszczam.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4721
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 384 times
Been thanked: 886 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: BartP »

AkitaInu pisze:
BartP pisze:Ostatnio pozbyłem się Kanbana, więc podchodzę z rezerwą do kolejnych tytułów Lacerdy. Ten tytuł wygląda na mniej przekombinowany, aczkolwiek wciąż tłumaczenie zasad oscylujące w okolicach pół godziny :/. Muszę przeczytać jeszcze zasady samemu. Pewnie kupię, by wypróbować, bo dopiero w praktyce okaże się, czy zasady to mordęga czy intuicyjne.
Hmm jak rozumiem kanban był przekombinowany tak? A możesz cos wiecej napisać? Bo akurat wydaje mi się że Lisboa jest bardziej przekombinowana :) Ale może mi się tak wydawać bo w kanbana troche grałem i uważam że sam core gry jest dość prosty, kilka akcji na krzyż i kilka bonusów :)
Mogę, aczkolwiek do nie do końca w temacie, więc chyba napiszę w odpowiednim wątku niedługo.
Awatar użytkownika
hutriel
Posty: 1221
Rejestracja: 11 maja 2012, 07:13
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 1 time
Been thanked: 28 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: hutriel »

detrytusek pisze:
AkitaInu pisze:
Pewnie rzeczywiście z setupem tak będzie :) Ale tak jak mówiłem, jak się z Żoną rozkłada to naprawde jest szybko :)

Co do klimatu - chodziło mi że klimat czuć. Jeżeli chodzi o ciężkość/lekkość to tak, nie jest to lekkie ale w sumie tych zniszczeń jakoś nie widać na planszy (kosteczki zbyt dobrze tego nie reprezentują ;))
Żona pomagająca w setupie - a to panie Janie kochany występuje rzadziej niż Yeti ;). Zazdraszczam.

O to, to. Nie pomoże przy rozkładaniu. Nie pomoże przy składaniu. I jeszcze wygra sprawiając wrażenie że skupia na rozgrywce jedynie 50% uwagi. Ale to i tak skarb. :D
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4060
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: AkitaInu »

detrytusek pisze:
AkitaInu pisze:
Pewnie rzeczywiście z setupem tak będzie :) Ale tak jak mówiłem, jak się z Żoną rozkłada to naprawde jest szybko :)

Co do klimatu - chodziło mi że klimat czuć. Jeżeli chodzi o ciężkość/lekkość to tak, nie jest to lekkie ale w sumie tych zniszczeń jakoś nie widać na planszy (kosteczki zbyt dobrze tego nie reprezentują ;))
Żona pomagająca w setupie - a to panie Janie kochany występuje rzadziej niż Yeti ;). Zazdraszczam.
Na dodatek lubie ciezkie euro, imprezowki i klimatyczne euro. Plus maluje figurki :)

Kuba - czekam na odpowiedz w watku kanbana.

Co do SG to ja akurat wile takie niz w galleriscie, zawsze mam ta swiadomosc ze moge lekko rozgrywke modyfikować i czynic ja inna niz poprzednie :)

Wysłane z telefonu
Awatar użytkownika
michacham
Posty: 129
Rejestracja: 12 sie 2012, 09:07
Lokalizacja: Łódź

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: michacham »

Obejrzałem dwa razy instruktaż Pana Grogana. Za drugim razem było już lepiej, gra wygląda solidnie. Z drugiej strony nie dopatrzyłem się niczego szczególnie ciekawego w mechanice. Temat też raczej nudny w porównaniu do poprzednich gier autora ale to tylko moje zdanie. Nie jestem przekonany, odpuszczę sobie tym razem wspieranie.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

Dziś o 17 godzina zero. Portfele w garści?
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4721
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 384 times
Been thanked: 886 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: BartP »

No jeśli planszostrefa będzie organizować, to chyba nie ma co się rzucać.
rafaelus
Posty: 464
Rejestracja: 30 sty 2015, 09:57
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: rafaelus »

A wiadomo jakie będą opcje? Jeżeli tak jak przy Vinhos Deluxe będzie tylko jedna wersja KS, to racja, wolę kupić w planszostrefie, jeżeli będzie coś w stylu Anachrony, gdzie były dwa różne boxy, to się zastanowię.
Chętnie się podzielę ;)
-Planszostrefa.pl - 11%, 3trolle.pl - 6 %
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

Narazie nikt nic nie wie. Planszostrefa będzie organizować? To jest pewnik? Chyba przegapiłem.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: KubaP »

detrytusek pisze:Narazie nikt nic nie wie. Planszostrefa będzie organizować? To jest pewnik? Chyba przegapiłem.
Na pewno będzie. To przecież Lacerda :)
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

KubaP pisze:
detrytusek pisze:Narazie nikt nic nie wie. Planszostrefa będzie organizować? To jest pewnik? Chyba przegapiłem.
Na pewno będzie. To przecież Lacerda :)
Bazując na wcześniejszych akcjach - jaka jest różnica w cenie KS/Pl ?
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
hutriel
Posty: 1221
Rejestracja: 11 maja 2012, 07:13
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 1 time
Been thanked: 28 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: hutriel »

detrytusek pisze:Bazując na wcześniejszych akcjach - jaka jest różnica w cenie KS/Pl ?
W przypadku Vinhosa: 79€ + wysyłka vs. 320,31zł :).

EDIT: Kolejny plus jest taki, że za grę płaciłem kilka miesięcy później (przy odbiorze).
EDIT EDIT: Poprawiłem cenę w Pl :).
Ostatnio zmieniony 15 lis 2016, 11:59 przez hutriel, łącznie zmieniany 1 raz.
rafaelus
Posty: 464
Rejestracja: 30 sty 2015, 09:57
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: rafaelus »

Vinhos Deluxe ze stretch goals na KS 79$ + 27$ przesyłka EU (14$ za każdą kolejną kopię).

Planszostrefa cena wyjściowa (już niedostępne) 399,90 zł, ale można było kupić ze zniżkami w przedsprzedaży za około 320 zł.

EDIT:
hutriel pisze: W przypadku Vinhosa: 79€ + wysyłka vs. 230,31zł :)..
A nie 320 ;-)?
Chętnie się podzielę ;)
-Planszostrefa.pl - 11%, 3trolle.pl - 6 %
Awatar użytkownika
hutriel
Posty: 1221
Rejestracja: 11 maja 2012, 07:13
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 1 time
Been thanked: 28 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: hutriel »

Oczywiście 320zł :). Poprawiłem już wyżej. I faktycznie zapomniałem już jak wysoka była cena wysyłki. Dla porządku można dodać że można było kupić też w Boutique Philibert za 79€ + znacznie niższy (w porównaniu z KS) koszt wysyłki. I pomieszałem waluty: na KS $ w Boutique Philibert € (ale chyba tu i tu 79). Jakby nie patrzeć - KS wypadał blado.
rafaelus
Posty: 464
Rejestracja: 30 sty 2015, 09:57
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: rafaelus »

hutriel pisze:Oczywiście 320zł :). Poprawiłem już wyżej. I faktycznie zapomniałem już jak wysoka była cena wysyłki. Dla porządku można dodać że można było kupić też w Boutique Philibert za 79€ + znacznie niższy (w porównaniu z KS) koszt wysyłki. Jakby nie patrzeć - KS wypadał blado.
Dokładnie tutaj przesyłka zabijała całą cenę... W porównaniu z innymi projektami, które do UE wysyłają np. za 8$... Także jeżeli planszostrefa będzie zamawiać to cena pewnie będzie atrakcyjna. Zresztą w przypadku Vinhos nie było żadnych early birds, nie licząc limitownaych egzemplarzy z podpisem autora. Nie trzeba się spieszyć.
Chętnie się podzielę ;)
-Planszostrefa.pl - 11%, 3trolle.pl - 6 %
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2810
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 312 times
Been thanked: 528 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: kaszkiet »

Mocno rozważałem wsparcie tej gry na KS jako jednej z najlepszą oprawą graficzną w ogóle, ale niestety zielony zdeformowany pan z okładki, planszy i kart skutecznie osłabił mój entuzjazm, a takim fanem Lacerdy na razie nie jestem, żeby wyskakiwać z trzech stów w ciemno.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4060
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: AkitaInu »

Kickatarter ruazyl. Jest 30k juz :) wszystkie stretch goale to 200k. Hobbity sa partnerem, ciekawa jaka u nich bedzie cena

Wysłane z telefonu
ODPOWIEDZ