[Lublin] MDK

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2822
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 107 times
Been thanked: 161 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Ink »

A ktos bedzie? Celem grania w nieveto?
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Filip z Lublina
Posty: 1684
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

po dłuższej przerwi spowodowanej tym i owym planuję wpaść w piątek na granie do klubu;) mam nadzieję mieć już wtedy San Marco i Torresa, które będę mógł przynieść, ale jeśli zdaży się inaczej chętnie wezmę Morgenland(Aladdin's Dragons), Oltre Mare, w cieniu cesarza bądź Tadsch Mahal. chyba, że byliby chętni na Bootleggers;)
wybierajcie;)
do zobaczyska w piątek!
iPiotr
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:23

Re: [Lublin] MDK

Post autor: iPiotr »

Witam i pozdrawiam z Toronto. Tak się składa, że wybieram się w odwiedziny do mojego rodzinnego Lublina w maju i być może znajdę czas aby odwiedzić wasz klub. Chętnie bym zobaczył w co się gra. Może mi ktoś powie, gdzie i kiedy się spotykacie, oraz jakie tam panują reguły.
-- Piotr
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2822
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 107 times
Been thanked: 161 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Ink »

iPiotr pisze:Witam i pozdrawiam z Toronto. Tak się składa, że wybieram się w odwiedziny do mojego rodzinnego Lublina w maju i być może znajdę czas aby odwiedzić wasz klub. Chętnie bym zobaczył w co się gra. Może mi ktoś powie, gdzie i kiedy się spotykacie, oraz jakie tam panują reguły.
-- Piotr
Wojewódzki Dom Kultury, ul. Dolnej Panny Marii 3, pok. 22
Spotkania w każdy piątek, godzina 17:00 - 22:00.


Przy czym zdarza sie, ze o 17 jeszcze ludzie nie dotra - nie nalezy sie zrazac, tylko poczekac kilkanascie (miejmy nadzieje) minut.

Reguly panuja takie, ze sie przychodzi i sie gra. Klub ma biblioteczke gier calkiem niemala, przewaznie jest rowniez z kim grac.
Jesli zapowiesz sie tutaj wczesniej zwiekszysz prawdopodobienstwo, ze beda chetni na jakas partyjke.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Filip z Lublina
Posty: 1684
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

to byś jeszcze od razu napisał, czy będziesz w ten piątek;)
bardzo mocno proponuję od 17 zacząć;)
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2822
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 107 times
Been thanked: 161 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Ink »

Happosai pisze:to byś jeszcze od razu napisał, czy będziesz w ten piątek;)
bardzo mocno proponuję od 17 zacząć;)
W sensie ja? Niestety nie bede, jestem juz umowiony w innym gronie (acz analogicznym celu).
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Filip z Lublina
Posty: 1684
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

ej, to weź ich do klubu:) im więcej tym lepiej, może się w końcu coś rozkręci:) może wsiąkną;) nie bądź egoista;P
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: kwiatosz »

Ja się w końcu pojawię, planuję przytargać A Touch of Evil, tak na 97% winienem być :)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Filip z Lublina
Posty: 1684
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

dobra, to ja zarządzam spotkanie w piątek o 17.
Inku - liczę na Ciebie ze swoją świtą;)
chętnie wziąłbym Bootleggers, może się trafią chętni(tu pole do popisu dla Twoich znajomych Inku;). Trzeba nam 5/6 graczy.
pozdrawiam i do zobaczenia w piątek!
Filip z Lublina
Posty: 1684
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

UWAGA UWAGA!
Proponuję by ustanowić jeden stały dzień na tygodniu, odpowiedni dla wszystkich, w którym moglibyśmy się prywatnie umawiać na jakieś granie. większość z nas nie zawsze ma czas w piątek wieczorem a z kolei we wtorki w klubie jest chyba za dużo ludzi. ja osobiście nie mam zbyt wielu ultra-planszowych znajomych więc sporo fajnych gier leży i czeka bo w piątki nie da się wszystkiego. co Wy na to, żeby któregoś dnia spotykać się w miarę wcześnie i łoić w co się da? wszystko jedno gdzie, możemy to ustalić zaraz po ustaleniu dnia.
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2822
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 107 times
Been thanked: 161 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Ink »

Happosai pisze:UWAGA UWAGA!
Proponuję by ustanowić jeden stały dzień na tygodniu, odpowiedni dla wszystkich, w którym moglibyśmy się prywatnie umawiać na jakieś granie. większość z nas nie zawsze ma czas w piątek wieczorem a z kolei we wtorki w klubie jest chyba za dużo ludzi. ja osobiście nie mam zbyt wielu ultra-planszowych znajomych więc sporo fajnych gier leży i czeka bo w piątki nie da się wszystkiego. co Wy na to, żeby któregoś dnia spotykać się w miarę wcześnie i łoić w co się da? wszystko jedno gdzie, możemy to ustalić zaraz po ustaleniu dnia.
O ile ktos nie zaoferuje swojej prywatnej przestrzeni zyciowej dla dobra ogolu, to "wszystko jedno gdzie" wcale nie bedzie takie proste do zrealizowania.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Filip z Lublina
Posty: 1684
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

jeśli granie u Ciebie Ci nie w smak to u mnie oczywiście możemy grać zawsze(o ile nie przeszkadza Wam felin) a i u Kwiatka pewnie się czasem trochę podłogi znajdzie;)
wierzę, że z tym problemu nie będzie. a jak z chęciami?
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2822
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 107 times
Been thanked: 161 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Ink »

Happosai pisze:jeśli granie u Ciebie Ci nie w smak to u mnie oczywiście możemy grać zawsze(o ile nie przeszkadza Wam felin) a i u Kwiatka pewnie się czasem trochę podłogi znajdzie;)
wierzę, że z tym problemu nie będzie. a jak z chęciami?
Granie u mnie mi w smak, o ile element naplywowy ograniczy sie do jednej - dwoch osob. Niestety nie mam mozliwosci lokalowych, zeby zaoferowac dostep szerszej publice, tudziez regularnie w jakis konkretny dzien tygodnia.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Filip z Lublina
Posty: 1684
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

wiesz, ja myślę o takim spotkaniu się w 3-5(6) osób(a najbliższe spotkanie najlepiej w 3 bo tak podobno najlepiej chodzi San Marco;) więc bez obaw. jeśli będzie za dużo możemy spokojnie grać u mnie.
tylko teraz kiedy Wam pasuje?
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2822
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 107 times
Been thanked: 161 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Ink »

Happosai pisze:wiesz, ja myślę o takim spotkaniu się w 3-5(6) osób(a najbliższe spotkanie najlepiej w 3 bo tak podobno najlepiej chodzi San Marco;) więc bez obaw. jeśli będzie za dużo możemy spokojnie grać u mnie.
tylko teraz kiedy Wam pasuje?
Jesli 3 == Was dwoje i ja, to moze byc w dowolny dzien w tym tygodniu.

PS. Masz jakies GG? Bo taka prywate to juz moznaby zalatwiac poza forum.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Filip z Lublina
Posty: 1684
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

no właśnie sęk w tym, że ja nie chcę z tego zrobić prywatnych spotkań raz na jakiś czas tylko normalne regularne cotygodniowe spotkania, na które chęć możemy wyrażać tutaj. Kwiatosz coś się ostatnio wyłączył, ale też pewnie by się pisał a tu na forum jest po prosty wygodnie. moja Marta też pewnie chętnie by wpadła. chcę ustalić jeden konkretny dzień, nie tylko na ten tydzień, ale na każdy następny, o!:)
w razie czego moje gg:2993211
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 122
Rejestracja: 03 lut 2005, 00:11
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Tomasz »

U mnie znajdzie się miejsce na 6 chłopa. W tym tygodniu jeszcze nie, ale od przyszłego kto wie? Środa pasuje? Z pracy docieram po 16.00, grać dam radę do 22.00. Proponuję ze dwa pilotowe odcinki, potem się zobaczy :)
Filip z Lublina
Posty: 1684
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

ja jestem za, środa to dobry dzień a i godzina miła:)
czy w wsód sześciu chłopa znajdzie się miejsce na dwie damy, moją Martulę i Elanor?:)
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 122
Rejestracja: 03 lut 2005, 00:11
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Tomasz »

Pewnie się znajdzie, tylko będę musiał wcześniej posprzątać...
Spróbuję także i swoją namówić, mieszane towarzystwo będzie temu sprzyjać.
Filip z Lublina
Posty: 1684
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

proponuję ustalić, że umówiliśmy się na przyszłą środę na 16.30 u Tomasza:)
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2822
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 107 times
Been thanked: 161 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Ink »

Popieram, aczkolwiek przesunalbym na 17, bo na 16:30 raczej bede sie spoznial. (aczkolwiek zalezy to od geolokalizacji punktu "u Tomasza")
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: kwiatosz »

Dopir żem przeczytał (ach ta neostrada :) ), ja się bym pisał naturalmente, u mnie też można czasem zapyknąć jak najbardziej, natomiast co do terminu to podejrzewam, że po weekendzie majowym na tę 17 bym się wyrabiał, póki co kończę zajęcia dopiero o 18/19:30, zależy jak się uda. Ale inicjatywa zacna :)
Ja oczywiście na najbliższe (i wszystkie następne :twisted: ) spotkania proponuję Battlestara, bo tak zacnej gry nie grałem od bardzo bardzo dawna :)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2822
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 107 times
Been thanked: 161 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Ink »

kwiatosz pisze:Dopir żem przeczytał (ach ta neostrada :) ), ja się bym pisał naturalmente, u mnie też można czasem zapyknąć jak najbardziej, natomiast co do terminu to podejrzewam, że po weekendzie majowym na tę 17 bym się wyrabiał, póki co kończę zajęcia dopiero o 18/19:30, zależy jak się uda. Ale inicjatywa zacna :)
Ja oczywiście na najbliższe (i wszystkie następne :twisted: ) spotkania proponuję Battlestara, bo tak zacnej gry nie grałem od bardzo bardzo dawna :)
/me wspiera zarowno ocene Battlestara, jak i inicjatywe grania w tegoz
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Filip z Lublina
Posty: 1684
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

no ja niestety po pandemicu do kooperantów będę podchodził dosyć sceptycznie i tak też będzie pewnie i tym razem;) ale skoro piszecie, że jest taka dobra... zobaczymy;)
chętnie bym odświeżył Bootleggers(poza tym waszym nieszczęsnym BG oczywiście - i tak mnie przegłosujecie;P)
Filip z Lublina
Posty: 1684
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

a jutro do klubu przyniosę san marco. na 18!;P
ODPOWIEDZ