Blood Rage (Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
elayeth
Posty: 1051
Rejestracja: 07 sty 2009, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 175 times
Been thanked: 193 times

Re: Blood Rage

Post autor: elayeth »

Czy jest gdzieś polska wersja karty trolla tak by ładnie włożyć ją do koszulki?
Nota bane - spodziewałem się, polskich dodatków do pre-ordera, a tam niemiła niespodzianka... wiem, wiem... pewnie gdzieś w ofercie o tym pisali... ale szkoda, że nie dali rady z polską kartą.

Przy okazji - grałem raz. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Musze jeszcze kilka razy zagrać, by ocenić czy gra sprosta wysokim oczekiwaniom. Na razie jest niezła... ale nie jest niesamowita.
Fajnie, że jest wiele różnych dróg do zwycięstwa. Ja np: stosując strategię na chwalebne śmierci i olewając całkowicie kontrolę na planszy oraz wygrywanie bitew... wygrałem grę z wynikiem 144.
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Bary »

elayeth pisze:Czy jest gdzieś polska wersja karty trolla tak by ładnie włożyć ją do koszulki?
Nota bane - spodziewałem się, polskich dodatków do pre-ordera, a tam niemiła niespodzianka... wiem, wiem... pewnie gdzieś w ofercie o tym pisali... ale szkoda, że nie dali rady z polską kartą.
Tak, było o tym wspominane. Portal obawiał się, że jak dodrukują polskie karty w innej drukarni niż podstawka to będą się różniły lekko rewersami.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
elayeth
Posty: 1051
Rejestracja: 07 sty 2009, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 175 times
Been thanked: 193 times

Re: Blood Rage

Post autor: elayeth »

Bary pisze:
elayeth pisze:Czy jest gdzieś polska wersja karty trolla tak by ładnie włożyć ją do koszulki?
Nota bane - spodziewałem się, polskich dodatków do pre-ordera, a tam niemiła niespodzianka... wiem, wiem... pewnie gdzieś w ofercie o tym pisali... ale szkoda, że nie dali rady z polską kartą.
Tak, było o tym wspominane. Portal obawiał się, że jak dodrukują polskie karty w innej drukarni niż podstawka to będą się różniły lekko rewersami.
Rozumiem, ale czy są może już gdzieś do ściągnięcia "nakładki"?
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Bary »

elayeth pisze:
Bary pisze:
elayeth pisze:Czy jest gdzieś polska wersja karty trolla tak by ładnie włożyć ją do koszulki?
Nota bane - spodziewałem się, polskich dodatków do pre-ordera, a tam niemiła niespodzianka... wiem, wiem... pewnie gdzieś w ofercie o tym pisali... ale szkoda, że nie dali rady z polską kartą.
Tak, było o tym wspominane. Portal obawiał się, że jak dodrukują polskie karty w innej drukarni niż podstawka to będą się różniły lekko rewersami.
Rozumiem, ale czy są może już gdzieś do ściągnięcia "nakładki"?
Portal obiecał umieścić je na swojej stronie, ale jak dotąd nie ma. :/
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 972
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 40 times
Been thanked: 188 times

Re: Blood Rage

Post autor: krecilapka »

Ciekawe ile osób się rozczaruje niewątpliwie dobrą grą jaką jest blood rage ;). Gra korzystająca z istniejących mechanizmów, bez nowinek wznoszących ją na poziom niezwykłości. Ale ładna, zgrabna i przyjemna :).
Jak się zastanowiłem, to wyszło mi, że gdyby np. W studium w szmaragdzie wrzucić fugurki agentów, zamiast kart potworów cthulu stawiać figsy monstrów to giera kosztowalaby razy dwa i zrobiła furorę :). Tylko liczenie punktów na torach trzeba by uprościć bo jak na hitową gierę jest to za trudne ;).

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1138
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Blood Rage

Post autor: ariser »

Nie od wczoraj wiadomo, że plastik jest odpowiednikiem, za przeproszeniem, cycków w planszowkach - to się sprzeda, szczególnie za wielką wodą. ;) Co do zawodu - zależy jak zwykle od podejścia i oczekiwań - jak ktoś się zasugerował wysoką notą na bgg i chciał kolejnego cudu świata to może się nieco zawieźć. Niemniej gierka jest bardzo przyjemna, świetnie wykonana i moim zdaniem warta swojej ceny. :)
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Blood Rage

Post autor: schizofretka »

Studium w Szmaragdzie jest MEGA. Dla mnie jedna z najlepszych gier ever, nie bacząc na kategorię. Nie potrzeba mu figurek, tylko redruku. To tak jakby mówić (podczepiając się pod analogię), że gdyby Anne Hatheway miała blond włosy, to byłaby ładną aktorką ;)


Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1138
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Blood Rage

Post autor: ariser »

Nie twierdzę, że nie. Nie grałem w Studium, wiec na jego temat się nie wypowiadam. Odpowiedziałem tylko na cześć posta o rozczarowaniu BR. :)
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Bakeros
Posty: 22
Rejestracja: 14 cze 2016, 10:42

Re: Blood Rage

Post autor: Bakeros »

Jeśli Portal wyślę dzisiaj Blood Rage do sklepów to myślicie, że pudełka dotrą do nich przed weekendem?
Awatar użytkownika
Wothan
Posty: 525
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:11
Lokalizacja: Mazury
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Re: Blood Rage

Post autor: Wothan »

Bakeros pisze:Jeśli Portal wyślę dzisiaj Blood Rage do sklepów to myślicie, że pudełka dotrą do nich przed weekendem?
To co się dzieje z wysyłką BR do sklepów to zakrawa na skandal. Nie dość, że celnicy przetrzymali przesyłkę to teraz Trzewik musi pokazać, że to on tu rozdaje karty i wszyscy którzy nie zamówili w jego sklepie to sobie teraz za karę poczekają. Jak dla mnie jest to wypięcie się na zwykłych graczy.
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6133
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 652 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: pan_satyros »

Bakeros pisze:Jeśli Portal wyślę dzisiaj Blood Rage do sklepów to myślicie, że pudełka dotrą do nich przed weekendem?
Nie ma szans. Jeśli Portal wyśle dziś, sklepu otrzymają najwcześniej jutro. Przy malej liczbie sztuk może dadzą radę wysłać, ale gra dotrze najwcześniej w poniedziałek.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4061
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Re: Blood Rage

Post autor: AkitaInu »

Wothan pisze:
Bakeros pisze:Jeśli Portal wyślę dzisiaj Blood Rage do sklepów to myślicie, że pudełka dotrą do nich przed weekendem?
To co się dzieje z wysyłką BR do sklepów to zakrawa na skandal. Nie dość, że celnicy przetrzymali przesyłkę to teraz Trzewik musi pokazać, że to on tu rozdaje karty i wszyscy którzy nie zamówili w jego sklepie to sobie teraz za karę poczekają. Jak dla mnie jest to wypięcie się na zwykłych graczy.
To tak na poważnie czy, jak mam nadzieję, to sarkazm ? :)
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 972
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 40 times
Been thanked: 188 times

Re: Blood Rage

Post autor: krecilapka »

Rozsądnie na to patrząc to nikt tych gier nie zdąży raczej wysłać przed weekendem. Więc w paczkomatach będą się pojawiać gdzieś tak w środę w przyszłym tygodniu.
Każdy wybierał którego sklepu VIPem chce zostać ;). Kto wybrał portala nie martwi się o pakowanie, może już grać od tygodnia, ma figurkę ekstra i 50 zł mniej w kieszeni. Co w tym dziwnego, że dbają o swoich?
My jesteśmy VIP ami innych sklepów i tam powinno się zanosic swoje jęki ;)

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6133
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 652 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: pan_satyros »

W Trzy trolle wysyłka od poniedziałku.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 27 times
Been thanked: 306 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Portal Games »

Bakeros pisze:Jeśli Portal wyślę dzisiaj Blood Rage do sklepów to myślicie, że pudełka dotrą do nich przed weekendem?
Wszystkie egzemplarze Blood Rage do sklepów, które zamówiły w przedsprzedaży został wysłane!
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Bary »

Są już pliki polskich karty trolla i giganta na stronie Portalu.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Maslet
Posty: 11
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:03

Re: Blood Rage

Post autor: Maslet »

Ja z kolei czekam na jakąś uczciwą recenzję - mówię tu o graczu mającym za sobą nie 10 partii, ale solidne 30 ;) Takim, który zna wszystkie kombosy itp i tu oczekuję wypowiedzi odnoszącej się do regrywalności.

Bo jak na razie to jakieś pierdy kolesi, którzy zagrali 5 razy i "bardzo im się podobało"...
Awatar użytkownika
sewhoe
Posty: 343
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:21
Lokalizacja: Sanok
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Blood Rage

Post autor: sewhoe »

Maslet pisze:Ja z kolei czekam na jakąś uczciwą recenzję - mówię tu o graczu mającym za sobą nie 10 partii, ale solidne 30 ;) Takim, który zna wszystkie kombosy itp i tu oczekuję wypowiedzi odnoszącej się do regrywalności.

Bo jak na razie to jakieś pierdy kolesi, którzy zagrali 5 razy i "bardzo im się podobało"...
Widzę, że jeden Mistyczny Troll uciekł z Portalu już w marcu ;)
GeQ
Posty: 283
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:41
Lokalizacja: Tczew
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Blood Rage

Post autor: GeQ »

Maslet pisze:Ja z kolei czekam na jakąś uczciwą recenzję - mówię tu o graczu mającym za sobą nie 10 partii, ale solidne 30 ;) Takim, który zna wszystkie kombosy itp i tu oczekuję wypowiedzi odnoszącej się do regrywalności.

Bo jak na razie to jakieś pierdy kolesi, którzy zagrali 5 razy i "bardzo im się podobało"...
jak dostanę grę po weekendzie, i zagram 30 razy, to się odezwę - pewnie będzie to za jakieś 2 lata :D
przepraszam za sarkazm, ale nie wyobrażam sobie bliższego terminu w jedną grę, która jest naprawdę dobra mogę zagrać ok. 20 partii w roku. mam na półce jak większość co najmniej kilka innych gier, koledzy mają również swoje gry, które lobbują. nawet przy częstym graniu - ogranie tej gry będzie nierealne ;)
Mariusz Gekon - Angryboardgamer
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Blood Rage

Post autor: Maxxx76 »

A co Wam do Masleta? Nie chce pierdów i woli czekać na recenzje po 30 partiach? Niech czeka :-D
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1138
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Blood Rage

Post autor: ariser »

Maxxx76 pisze:A co Wam do Masleta? Nie chce pierdów i woli czekać na recenzje po 30 partiach? Niech czeka :-D
Będzie akurat przed drugą edycją BR. ;)
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6133
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 652 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: pan_satyros »

Tu chyba nie ma sensu wdawać się w dyskusje. Temat był wałkowany dziesiątki razy. Recenzja po tylu partiach w taki tytuł jest czasowo nierealna, a jeśli nawet się kiedyś pojawi mało kogo zainteresuje tonąc wśród masy innych tekstów i tytułów.
Przy karciance to ma szansę, przy prostej imprezówce też, ale nie tu.
Pisanie takich postów i ośmieszanie cudzej pracy mianem "pierdów kolesi" uważam za zbędne i niesmaczne.
Gradanie zrobiło świetny materiał, który dla mnie osobiście jest w top recek BR. Doświadcza gracze potrafią wyciągać wnioski z 5-10 partii, czują na ile tytuł starczy.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2016, 10:58 przez pan_satyros, łącznie zmieniany 1 raz.
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: TTR_1983 »

Wybaczcie mu, nowy jest i nie wie jak się zachować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
hutriel
Posty: 1221
Rejestracja: 11 maja 2012, 07:13
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 1 time
Been thanked: 28 times

Re: Blood Rage

Post autor: hutriel »

TTR_1983 pisze:Wybaczcie mu, nowy jest i nie wie jak się zachować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie wiesz jak się zachować w nowym towarzystwie? Zacznij od pierdów. Działa niezawodnie.
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Bary »

Maslet pisze:Ja z kolei czekam na jakąś uczciwą recenzję - mówię tu o graczu mającym za sobą nie 10 partii, ale solidne 30 ;) Takim, który zna wszystkie kombosy itp i tu oczekuję wypowiedzi odnoszącej się do regrywalności.
Bo jak na razie to jakieś pierdy kolesi, którzy zagrali 5 razy i "bardzo im się podobało"...
Są już tu takie recenzje, ale widoczne tylko dla użytkowników, którzy maja minimalnie 30 postów. Wiesz, taki parental control. :P
Oj Maslet, wiesz jak podbić serca innych forumowiczów...
Ostatnio zmieniony 24 cze 2016, 11:12 przez Bary, łącznie zmieniany 1 raz.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
ODPOWIEDZ