[POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: rokter »

Longinus997 pisze:
Jeśli chodzi o dzień naszych spotkań to apeluję żeby pamiętać o naszym szanownym prezesie, któremu, zdaje się, właśnie czwartek najbardziej odpowiada.
ej, ej, bez jaj. Decyduje większość i koniec.

Ja w razie czego ruszę niebo i ziemię, żeby móc się dopasować. W przypadku alternatywy poniedzialek/wtorek, bardziej pasuje mi wtorek, ale poniedziałek od biedy też ujdzie (najwyżej rzuce robotę, a co ;-) )
Poza tym jesteśmy w olbrzymim stopniu uzależnieni od decyzji właściciela lokalu i nasze widzimisię w kwestii terminu spotkań schodzi na bardzo, ale to bardzo odległy plan ;-)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
cannehal
Posty: 323
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:30
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: cannehal »

Co do tamtego domu kultury, to i tak sprawdzimy to miejsce. Czy wogóle się da - aby mieć zabezpieczenie.

Pomysł z knajpą jest w porządku, ale ma jedną wadę. Generuje cotygodniowe koszta w wysokości 10-15zł (w przypadku Academic Pub), natomiast dłuższe siedzenie w pubie będzie się wiązało z tym, że koszta wzrosną.

Hamanu: Co do zarażania planszówkami innych to dom kultury moim zdaniem jest chyba najlepszym miejscem. Można zrobić plakaty, na stronie DK umieścić informacje itd., sam dom kultury z nazwy teoretycznie już zachęca ;)
Natomiast pub zawęża grono wiekowe (niektórzy młodsi gracze usłyszą od rodziców - pub? w życiu! :) ), zawęża grono ze względu na finanse (niektórych nie stać na cotygodniowe wydatki w pubie)

Wracając do sprawy domu kultury - nie mówię, że to ma być akurat ten na os. Warszawskim, to jest jedna na razie propozycja. Domów kultury jest w Poznaniu więcej, ale do pozostałych trzeba będzie podzwonić i przejść się. Jeśli znajdę chwilę w tym tygodniu, to zamierzam wykonać kilka telefonów do domów kultury blisko centrum. Idealny do CK Zamek, ale tak samo jest nierealny :) (taki żarcik). Chyba, że ogólnie was nie interesuje dom kultury i wyrazicie to dosadnie, to wtedy dam sobie spokój. Może zrobić nowy wątek z ankietą dotyczącą miejsca (pub, dk, jakiś klub), lokalizacji (centrum, obrzeża), kosztów (brak, x zł, y zł, z zł ) itd.?

Harun: kluby studenckie - świetny pomysł. Pytanie tylko czy są studenci na tyle aktywni, którzy mogliby coś takiego spróbować zorganizować. Tzn. ilu mamy studentów w tej chwili chodzących na spotkania?

longinus: oczywiście, że centrum jest najlepsze. Jeśli mielibyśmy zostać przy pubie, to czwartek nie jest dużym problemem. Ale za to lokal jest, bo faktycznie, jeżeli lokal jest mocno oblegany przez brać studencką, to nasze spotkania mogą być mocno zakłócane w czwartki. Albo znalezienie lokalu, który w czwartki ma mniejsze oblężenie, albo inny dzień niż czwartek (najlepiej początek tygodnia).

Pozdrawiam i cieszę się, że zaczęliśmy dyskutować o problemie.
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: mst »

Squirrel pisze:jedyne co może mnie spotkać to utrata pracy
rokter pisze:najwyżej rzuce robotę, a co ;-)
Coś łatwo do utraty pracy w Poznaniu podchodzicie - czyżby się Wam mniej podobała niż planszówkowanie? :wink:
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
cannehal
Posty: 323
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:30
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: cannehal »

mst: pewno dlatego tak "chojraczą", bo najniższe bezrobocie jest tutaj podobno ;)
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: mst »

Jakby popracowali trochę przy kopaniu kanałów*, układaniu torów** albo przy uprawie roli*** to by swoją pracę bardziej szanowali :twisted:


* w Brassie
** jak wyżej
*** w Agricoli
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: Squirrel »

hamanu pisze:... musimy wybrac inny dzien niz czwartek. Z tego co pamietam z czasow studenckich w czwartek zawsze byly najlepsze imprezy, rowniez w alibi.
Ze swojej strony proponuje poniedzialek lub wtorek (...) Zadzwonie pod wskazany numer i wybadam sprawe poniedzialku.
Jeśli zależy nam na graniu do 24-1 proponuję wtorek, wtedy nie jest jeszcze dużo ludzi a zwykle klub działa do tych godzin, za to w pon jeśli będziemy jedyną grupą, do tego niekoniecznie dużo zamawiającą możemy być delikatnie wyproszeni ok.23-24
Harun pisze:Czy gracze-studenci wiedzą coś o możliwości utworzenia klubu studenckiego i uzyskania dostępu np. do sal w akademikach itp?
Niestety u mnie na medycznej ogólnie jest problem z salami na cokolwiek, ale popytam tych co mieszkają w akademiku

mst: chojraczę bo mam drugie źródło zarobków więc w razie czego jakoś przeżyję; no i oczywiście kusi możliwość dożywotniego wyboru koloru w grach :D
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: rokter »

Squirrel pisze: Jeśli zależy nam na graniu do 24-1 proponuję wtorek,
Wto-rek! Wto-rek! Wto-rek!
mst pisze: Coś łatwo do utraty pracy w Poznaniu podchodzicie - czyżby się Wam mniej podobała niż planszówkowanie?
Bardziej od planszówkowania podoba mi się tylko moja pierwsza żona (dowiedziałem się, że czytuje to forum, więc darujcie wazelinę ;-) ) Poza tym nie pisałem o "utracie" pracy, tylko o jej "rzuceniu", a kiedy w tego typu sprawach jest się stroną aktywną (rzuca się pracę) a nie pasywną (traci się pracę) to może to być na rynku odczytane bardzo pozytywnie ("widocznie miał już dość stagnacji, szuka nowych wyzwań, prawdopodobnie w poprzedniej pracy nie mógł się rozwijać, jego talenty pozostawały niewykorzystane, a on nie mógł znieść myśli o tym, że miałyby się marnować - zatrudnijmy go więc i dajmy pole do popisu! A jego warunek, że nie będzie pracował w poniedziałki/wtorki to naprawdę niewielka cena za tak ambitnego pracownika." ;-))
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: hamanu »

Rozmawialem z osoba odpowiedzialna za rezerwacje w Alibi. Jedynym mozliwym dniem, z roznych wzgledow, jest poniedzialek.
W pubie musza sie zastanowic nad ta propozycja, ale sa raczej przychylni.
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
Awatar użytkownika
maluman
Posty: 445
Rejestracja: 20 gru 2005, 10:25
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: maluman »

hamanu pisze:(...)Ze swojej strony proponuje poniedzialek lub (...) Zadzwonie pod wskazany numer i wybadam sprawe poniedzialku.(...)
hamanu pisze:(...)Jedynym mozliwym dniem, z roznych wzgledow, jest poniedzialek(...)
Powiało nadzieją... Ja jestem wszystkimi czterema kopytami za (i pewnie ze mną ok 3-4 osoby, które bym zabierał). Rokter - czy poniedziałek w Twoim przypadku jest tematem zamkniętym? (jak dla mnie czwartek... :/)

m.
Jesteś z Poznania? Wstąp do NAS.
Gildia Poznańskich Graczy spotykających się w Alibi: www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1103
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 653 times
Been thanked: 528 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: Harun »

Pozwolę sobie wtrącić trzy grosze.
Jeśli chodzi o miejsce, to w mojej ocenie byłoby chyba najlepiej, gdyby była to dobrze oświetlona sala, tylko dla graczy. Puby kojarzą mi się raczej z miejscem ciemnym, zadymionym i głośnym, co oczywiście ma swoją zaletę, ale niekonieczne podczas spotkań planszówkowych. Dlatego też wspieram głos cannehala, który optuje za domami kultury. Kluby/sale w akademikach też wydawałyby się mi fajne. Nie sądzę, żeby dojazd był aż takim problemem, aby ograniczać się w poszukiwaniach lokalu do ścisłego centrum.

Ponieważ sam nie mam bliżej skonkretyzowanych pomysłów, tzn. tylko gadam a nic nie robię, oczywiście z radością przyjmuję każdą rzeczową inicjatywę [dzięki squirrel]. Gdyby jednak zaistniała jakaś alternatywa, to sugerowałbym lokal inny niż pub.

Jeśli chodzi o termin. Za czwartkiem przemawia: 1. tradycja, 2. fakt, że to praktycznie weekend. Jako człowiek pracujący mam jednak zawodowe priorytety i jeżeli mam zaplanowane trudne lub męczące sprawy na dany tydzień to nie będę skłonny grać na początku tygodnia. Natomiast po ciężkim tygodniu, odpoczynek wśród was jest bardzo przyjemny. W mojej ocenie termin czym bliższy poniedziałku, tym gorszy.

Co do spotkań we wtorki, jeżeli ten termin zostanie ustalony, to ze względu na inne zaplanowane cotygodniowe zajęcia, będę musiał podziękować za wspólny czas spędzony na graniu i pożegnać miłą planszówkową brać. I tak bywam rzadko, więc nie jest to oczywiście żaden argument przy wyborze terminu, skoro jednak mogę się wypowiedzieć, to głosuję za dniem innymniż wtorek.
Awatar użytkownika
Longinus997
Posty: 266
Rejestracja: 14 gru 2007, 03:14
Lokalizacja: Poznaniec
Has thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: Longinus997 »

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że pub ma swoje wady, kasa, dym papierosowy, kiepskie oświetlenie, problemy z właścicielami to chyba główne minusy.

Z drugiej strony lubię traktować wyjścia na planszówki przynajmniej częściowo jako spotkania towarzyskie, pośmiać się, powygłupiać, porozmawiać nie tylko li o grach planszowych i karcianych. Nie należę do siłaczy, którzy mają na celu niesienie kaganka planszówkowej oświaty - nauczycielem już byłem, do zawodu wracać nie planuję zresztą tym niech się zajmuje stosowna komórka rządowa lub sektor prywatny czerpiący zyski ze sprzedaży nowych tytułów :) Wręcz przeciwnie, wolałbym, żeby ze względów moralno-prawnych grono graczy nie schodziło poniżej 18 (17-16?) roku życia. Do tego lubię sobie chlapnąć piwko, puścić dymka i zakląć szpetnie, w okolicach domu kultury jakoś to kulturalnie (niby) nie licuje.

Naturalnie jako zwierzę stadne udam się tam gdzie reszta ;)

Wtorek jest ok, generalnie jestem za dniem, za którym jest prezes 8)
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: rokter »

maluman pisze:
Rokter - czy poniedziałek w Twoim przypadku jest tematem zamkniętym? (jak dla mnie czwartek... :/)
Nie. Poniedziałek jest dla mnie tylko dniem "trudniejszym" realizacyjnie niż wtorek, ale na pewno nie "niemożliwym" (a jeśli faktycznie udałoby się załatwić lokal do 00.00/1.00 w nocy, to zredukowałoby "trudność" do poziomu "niezbyt istotnej niedogodności" ;-) )
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: Squirrel »

Harun pisze:Pozwolę sobie wtrącić trzy grosze.
Jeśli chodzi o miejsce, to w mojej ocenie byłoby chyba najlepiej, gdyby była to dobrze oświetlona sala, tylko dla graczy. Puby kojarzą mi się raczej z miejscem ciemnym, zadymionym i głośnym (...)
Jesli o to chodzi to sala o ktorej myslalam jest daleko od "reszty" pubu patrz sala Vendetty http://www.alibipoznan.pl/lokal.html. Zwykle mamy ja zamknieta dla klientow w pon i wt bo i tak jest malo ludzi. Wlasnie wychodze do pracy i pogadam z szefem czy moglibysmy ja miec dla siebie, wtedy bedzie tam zapalone na maksa swiatlo a dymu tyle tylko co napalimy/cie sami.
Awatar użytkownika
Longinus997
Posty: 266
Rejestracja: 14 gru 2007, 03:14
Lokalizacja: Poznaniec
Has thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: Longinus997 »

Squirrel pisze:
Harun pisze:Pozwolę sobie wtrącić trzy grosze.
Jeśli chodzi o miejsce, to w mojej ocenie byłoby chyba najlepiej, gdyby była to dobrze oświetlona sala, tylko dla graczy. Puby kojarzą mi się raczej z miejscem ciemnym, zadymionym i głośnym (...)
Jesli o to chodzi to sala o ktorej myslalam jest daleko od "reszty" pubu patrz sala Vendetty http://www.alibipoznan.pl/lokal.html. Zwykle mamy ja zamknieta dla klientow w pon i wt bo i tak jest malo ludzi. Wlasnie wychodze do pracy i pogadam z szefem czy moglibysmy ja miec dla siebie, wtedy bedzie tam zapalone na maksa swiatlo a dymu tyle tylko co napalimy/cie sami.
jeśli szefostwo będzie nastawione pozytywnie i wymyśli jakichś kosmicznych warunków naszej "współpracy" to dla mnie bomba :)
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: demnogonis »

Faktycznie fajnie sie zapowiada, z fotek wynika ze jest klimatycznie i daleko od sceny. 3mam kciuki zeby bylo jak najkozystniej dla nas :twisted:
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: rokter »

Z przykrością zawiadamiam, że nie będzie mnie ani dzisiaj (świeżo odkryte urodziny żony), ani za tydzień (z dawna wyczekiwany urlop). Mam nadzieję, że z lokalem wszystko wyjdzie i za dwa tygodnie będę miał szansę zrekompensować moje nieobecności porcją świeżego planszówkowego mięska, którego z wolna przybywa w Świętej Torbie ;-)

pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

b.
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: hamanu »

Nieoficjalna wiadomosc od Alibi Club, przekazana przez squirrel (obiecali jeszcze wyslac mi potwierdzenie na maila) brzmi tak:
"poniedziałek sala tylko dla nas,światło ile chcemy i możemy siedzieć do 01.00, chca wiedziec czy bedziemy juz w najblizszy poniedzialek"

Ja jestem za tym, zeby rozpoczac juz 21.01.2007 spotkania w godzinach 19.00-01.00 poniedzialki Alibi Club. Bez kontynuuowania dyskusji na ten temat, bo nie dojdziemy do niczego.
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
cannehal
Posty: 323
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:30
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: cannehal »

Ja jestem za tym, aby spróbować.
Oczywiście nie przestanę forsować idei grania w domu kultury ;) Sprawą domów kultury zajmę się w wolnym czasie i będę to badał powoli razem z małżonką. Jeśli Wam nie będzie to na rękę, to nie szkodzi, tu bardziej chodzi o idee propagowania gier planszowych. Zobaczymy jak to się potoczy...

Jeśli wypali z Alibi, to można by nagłośnić po jakimś czasie te spotkania, w uzgodnieniu z kierownictwem knajpy oczywiście.

Możemy jeszcze dzisiaj porozmawiać o tym w knajpie. I nie zamykajmy sobie drzwi w Bardzie i AP, bo może się okazać, że nas pogonią jak zobaczą, że mało spożywamy, a długo siedzimy w Alibi ;)

Dzisiaj zabrałem: Industria, Duch Teb, Hive, Blue Moon City roktera oraz Prawo Dżungli.
O której się pojawiacie dzisiaj?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 17 sty 2008, 11:15 przez cannehal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: rokter »

super informacja! :-)

bardzo ważne, żeby na pierwszym spotkaniu było nas stosunkowo jak najwięcej, dlatego proponowałbym, żeby WSZYSCY, którzy piszą się na najbliższy poniedziałek, zadeklarowali to tutaj, na forum, natomiast ewentualne deklaracje od osób nieforumowych spróbujcie uzyskać podczas dzisiejszego spotkania. Jesli okaże się, że w poniedziałek będzie przynajmniej kilkanaście osób, całkowicie zgadzam sie z propozycją Hamanu, by spotkania rozpocząć już od najbliższego poniedziałku. Jeśli natomiast osób będzie mniej (niektórzy muszą sobie zreorganiować cotygodniowy rozkład "wolnych godzin" przenoszonych z czwartku) proponuję poczekać do następnego tygodnia.

p.s.
pamiętajcie, że w najbliższy poniedziałek nie będzie mojej torby, więc weźcie ze sobą jak najwięcej gier, coby zrobić odpowiednie "wrażenie" na właścicielach (musimy wyglądać jak świetnie zorganizowana grupa, z którą można się konkretnie umawiać, a nie jak paru ludzików, którzy mają kilka gier na krzyż i fanaberię, żeby spotykać się nie po domach, ale po lokalach).
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
cannehal
Posty: 323
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:30
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: cannehal »

Trafna uwaga. Ja za dużo gier nie mam, ale przytargam co się da. Jak każdy by przyniósł po jednej grze na poniedziałek to już będzie nieźle.

Ja jak na razie deklaruję chęć przyjścia w ten poniedziałek. Postaram się namówić też żonę i jej znajomych, którzy się od czasu do czasu pojawiają.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Longinus997
Posty: 266
Rejestracja: 14 gru 2007, 03:14
Lokalizacja: Poznaniec
Has thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: Longinus997 »

Nie jestem pewien, czy uda mi się dzisiaj wpaść, a jesli tak, to pewnie od razu do Academic Pubu.

Co do poniedziałku to już sobie rezerwuję i postaram się być, oczywiście jestem za :)
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: hamanu »

Tez bede w poniedzialek i wezme ze soba podrobke rokterowej torby, upchne do niej co tylko mam. Jesli pojawia sie wszyscy stali bywalcy, a do tego maluman wraz z 4 osobami (jak sie wczesniej odgrazal), to nasza grupa bedzie powinna zrobic spore wrazenie. Szkoda tylko, ze Harunowi termin nie odpowiada, ale nie dogodzimy wszystkim, niestety. Dzisiaj bede okolo 19.00 i wezme w koncu Mare Nostrum.
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1103
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 653 times
Been thanked: 528 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: Harun »

Postaram się być w poniedziałek. Hamanu, dzięki za troskę o mnie - poniedziałki mi co do zasady pasują, z tym że ciężar zadań tygodniowych może być większy niż chęć gry. Nie pasują mi wtorki - no ale nie mamy kolizji terminów, więc jest ok.
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: edrache »

Niestety moje nadgodziny się przedłużyły, ale mam nadzieję, że chociaż na jedną partyjkę wpadnę w poniedziałek (może nawet na całe spotkanie jak mi czas pozwoli).
Czytałem trochę o Brass, które jest w posiadaniu Haruna i bardzo chętnie wypróbowałbym tę grę.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Re: [POZNAŃ] Spotkania Planszówkowe w Bardzie

Post autor: Squirrel »

W takim razie poniedziałek -> możecie dzwonić albo ja zarezerwuje osobiście w piątek jak będę w pracy. Fajnie, bo akurat w poniedziałek nie mam dyżuru, więc też przyjdę grać, mogę przynieść jakieś gry i wypytam znajomych czy ktoś chce przyjść (dziś powinny być ze mną 3 osoby którym ostatecznie nie udało się pojawić tydzień temu).

cannehal : Nie ma Puerto Rico ? :cry:
Zablokowany