Through the Ages /Cywilizacja/ na boardgaming-online.com

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
benek12345
Posty: 54
Rejestracja: 17 maja 2020, 16:06
Has thanked: 6 times
Been thanked: 17 times

Re: Through the Ages /Cywilizacja/ na boardgaming-online.com

Post autor: benek12345 »

adeks9 pisze: 20 wrz 2021, 14:16 Czy są chętni na grę na boardgaming-online.com? Mój poziom początkujący, ale znający zasady ;) Mam kilka gier za sobą.

Widzę, że temat od lat wisiał w nicości, ale nie znalazłem nic nowszego. Jeśli zabłądziłem, to proszę mnie poprawić :)
Nie wiem jak powyższa strona, ale obecnie najlepszym odwzorowaniem Cywilizacji Poprzez Wieki jest oficjalna apka. Dostępna na GOG.com, Steamie oraz na IOS i na Androida.
Gra jest super dopracowana, nie wywala błędów przy byle okazji. Nie ma problemów ze znalezieniem przeciwnika na swoim poziomie. Poza możliwością rozgrywek online w trybach szybkich live i wolnych asynchronicznych daje też wielostopniowe AI oraz tryb wyzwań. Gramy z przyjaciółmi od dawna, mamy ligę (obecnie trwa piąty sezon). Ogólnie polecam :D
adeks9
Posty: 83
Rejestracja: 28 sie 2020, 13:31
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 47 times
Been thanked: 11 times

Re: Through the Ages /Cywilizacja/ na boardgaming-online.com

Post autor: adeks9 »

Kurcze, widziałem, że jest aplikacja i nawet wysoko oceniana. Pewnie wysupłam w końcu trochę grosza i zakupię, ale myślałem, że wcześniej pogram za darmo :D Dzięki za odpowiedź w każdym razie!
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2486
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 422 times
Been thanked: 124 times

Re: Through the Ages /Cywilizacja/ na boardgaming-online.com

Post autor: Coen »

Zdecydowanie polecam apkę. Kiedyś graliśmy ligę na tej stronie, ale z tego co kojarzę, to jest tam zaimplementowama druga edycja TTA. W apce jest już 3 edycja z dodatkiem i właśnie startuje 42 sezon rozgrywek ligowych, zapraszam do zapisów :)
viewtopic.php?f=49&t=73030
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
ODPOWIEDZ