Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
preshiq
Posty: 268
Rejestracja: 16 gru 2012, 13:36
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Has thanked: 271 times
Been thanked: 112 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: preshiq »

RUNner pisze: 28 paź 2022, 08:53 Zarówno WP, jak i Marvel zapewniają masę regrywalności już przy niewielkiej puli kart. Z każdym dodatkiem pula ta się zwiększa i to również powoduje, że gracz ma coraz więcej możliwości już na etapie budowy talii. Zwłaszcza w WP jest ogromna dowolność i minimum ograniczeń. Co to powoduje? Ano to, że gracz nie jest w stanie ogarnąć tego wszystkiego i w pewnym momencie wysiada lub staje się kolekcjonerem. Ja nim byłem przez moment, ale doszedłem do wniosku, że 90% kart ląduje w klaserze i nawet ich nie znam. Bez sensu, bo ja chcę być graczem. Dlatego zostawiłem sobie część kontentu, a reszta poszła na handel. To co mam, to i tak sporo grania. Niestety taka postawa jest niekorzystna dla wydawcy, bo spada mu sprzedaż z każdym dodatkiem.
Ja tak mam że bardziej kolekcjonuję niż gram w obie te gry. Dla WP mam wszystko co wyszło po polsku i kiedyś to ogram 😀
Dla Marvela mam większość, ale tutaj model wydawniczy pozwala na pomijanie tego co nas nie interesuje, więc nie ma takiej presji na kupowanie wszystkiego.
Ale nie pozbędę się ich, nawet jak czasu brak na granie, bo obie uwielbiam i zawsze fajnie do nich wrócić. Dobra, Władce po prostu kocham 😀
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

preshiq pisze: 28 paź 2022, 12:33 Dobra, Władce po prostu kocham 😀
Nie no ja też, bez dwóch zdań! Ponad 4000 rozegranych partii na koncie. Obecnie mam przerwę, ale wiem, że wrócę do tej gry.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Galatolol
Posty: 2328
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:03
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 570 times
Been thanked: 918 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Galatolol »

Próbowałem się odnaleźć co i jak po tych zmianach (parę lat temu trochę grywałem na podstawce oraz paru losowych dodatkach) i wychodzi na to, że (może komuś się przyda):

- nowe rzeczy (można poznać po brzydszym [wg mnie] logo) są kompatybilne ze starymi i właściwie są przedrukami
- The Dark of Mirkwood to przygody wcześniej znane z The Oath oraz The Caves of Nibin-dûm
- The Fellowship of the Ring - Saga Expansion to The Black Riders oraz The Road Darkens
- Angmar Awakened Hero Expansion oraz Angmar Awakened Campaing Expansion w sumie dadzą The Lost Realm plus cykl Angmar Awakened
- Starter Decki to dodatkowe karty gracza i docelowo pozostałe rozszerzenia je pewnie "pokryją". Listy można znaleźć tu: https://www.reddit.com/r/lotrlcg/commen ... ter_decks/
- nowe rzeczy nie są wolne od pomyłek: https://alongextendedparty.com/semi-official-faq/

---

Jest fanowski cykl dodatków dostępny w sklepie MBprint (https://sklep.mbprint.pl/kategoria-produktu/alep-2/), jednocześnie widnieje tam info, że "Zamówienie zbiorowe zostanie zrealizowane w terminie ustalonym z organizatorami." Ktoś wie, o co chodzi w praktyce, można to zamówić?
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1543
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 189 times
Been thanked: 574 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Ayaram »

Galatolol pisze: 02 lis 2022, 15:14 Próbowałem się odnaleźć co i jak po tych zmianach (parę lat temu trochę grywałem na podstawce oraz paru losowych dodatkach) i wychodzi na to, że (może komuś się przyda):

- nowe rzeczy (można poznać po brzydszym [wg mnie] logo) są kompatybilne ze starymi i właściwie są przedrukami
- The Dark of Mirkwood to przygody wcześniej znane z The Oath oraz The Caves of Nibin-dûm
- The Fellowship of the Ring - Saga Expansion to The Black Riders oraz The Road Darkens
- Angmar Awakened Hero Expansion oraz Angmar Awakened Campaing Expansion w sumie dadzą The Lost Realm plus cykl Angmar Awakened
- Starter Decki to dodatkowe karty gracza i docelowo pozostałe rozszerzenia je pewnie "pokryją". Listy można znaleźć tu: https://www.reddit.com/r/lotrlcg/commen ... ter_decks/
- nowe rzeczy nie są wolne od pomyłek: https://alongextendedparty.com/semi-official-faq/

---

Jest fanowski cykl dodatków dostępny w sklepie MBprint (https://sklep.mbprint.pl/kategoria-produktu/alep-2/), jednocześnie widnieje tam info, że "Zamówienie zbiorowe zostanie zrealizowane w terminie ustalonym z organizatorami." Ktoś wie, o co chodzi w praktyce, można to zamówić?
Jest grupa na fejsie "autorskie dodatki władcy pierścieni lcg". Cyklicznie organizują zbiórki i druko rzeczy fanowskich w tym alep-ów. Z tego co kojarzę kolejna zbiórka ma mieć zapisy jeszcze w listopadzie
Baloosh
Posty: 110
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 43 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Baloosh »

Galatolol pisze: 02 lis 2022, 15:14 Jest fanowski cykl dodatków dostępny w sklepie MBprint (https://sklep.mbprint.pl/kategoria-produktu/alep-2/), jednocześnie widnieje tam info, że "Zamówienie zbiorowe zostanie zrealizowane w terminie ustalonym z organizatorami." Ktoś wie, o co chodzi w praktyce, można to zamówić?
Można to zamówić w każdej chwili :)

Ten zapis ma dwie funkcje:
1. Ma sprawiać wrażenie, że MBPrint nie oferuje tych dodatków w trybie "sprzedaż sklepowa" - tylko jako "fanowskie zamówienie grupowe".
2. W przypadku pojedynczych zamówień w sytuacji, gdy nie mają czekających kart - możliwość ich zgrupowania w celu osiągnięcia minimum produkcyjnego.

Bardzo polecam kontakt bezpośredni z MBPrint (email lub Messenger) w celu wyjaśnienia wątpliwości.
Baloosh
Posty: 110
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 43 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Baloosh »

Ayaram pisze: 02 lis 2022, 15:17
Galatolol pisze: 02 lis 2022, 15:14
Jest fanowski cykl dodatków dostępny w sklepie MBprint (https://sklep.mbprint.pl/kategoria-produktu/alep-2/), jednocześnie widnieje tam info, że "Zamówienie zbiorowe zostanie zrealizowane w terminie ustalonym z organizatorami." Ktoś wie, o co chodzi w praktyce, można to zamówić?
Jest grupa na fejsie "autorskie dodatki władcy pierścieni lcg". Cyklicznie organizują zbiórki i druko rzeczy fanowskich w tym alep-ów. Z tego co kojarzę kolejna zbiórka ma mieć zapisy jeszcze w listopadzie
Ww. zbiórka jest cyklicznie uruchamiana, druk jest w innej drukarni niż MBPrint, ma bezpośrednie wsparcie grupy tłumaczącej prace ALePu (tak jak MBPrint).
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: c08mk »

Jest gdzieś jakiś link do grupy facebooka albo do zbiórki? Karty gracza mnie średnio interesują ale nad scenariuszami bym się zastanowił.
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2621
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 139 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: sqb1978 »

Hej, podrzucam kolejny wpis, tym razem przygoda "Podróż do Rhosgobel".
Wątek na forum.

Przyznam, że mocno się umęczyłem zanim dopasowałem talie. Ten scenariusz jest specyficzny, szczególnie jeśli nie gra sie zieloną sferą. Odczucia jak na oiomie, każda runda cenna ;)
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1543
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 189 times
Been thanked: 574 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Ayaram »

sqb1978 pisze: 03 lis 2022, 00:29 Hej, podrzucam kolejny wpis, tym razem przygoda "Podróż do Rhosgobel".
Wątek na forum.

Przyznam, że mocno się umęczyłem zanim dopasowałem talie. Ten scenariusz jest specyficzny, szczególnie jeśli nie gra sie zieloną sferą. Odczucia jak na oiomie, każda runda cenna ;)
ahh... zdecydowanie najgorszy scenariusz w historii władka. Dobrze, że wyciągnęli z niego wnioski i już przestali robić potem takie straszaki :wink:
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3475
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: psia.kostka »

Czy ktos z tutejszej Druzyny badal temat od ktorego wydania pojawia sie "zloty pierscien easy mode" w podstawce i dodatkach? Warto jakos na to zwracac uwage, kolekcjonowac pod to? Jesli nie dla pierscienia, to pewnie im nowsze wydanie, tym mniej bledow na karcie. Jak sie na to zapatrujecie?
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

Easy mode to tryb do pominięcia. Normalny poziom trudności to idealna baza do gry. Poprawione karty warto mieć, ale w przekroju całego wydania nie ma wielu błędów. Stawiałbym przede wszystkim na dostępność i cenę.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: c08mk »

psia.kostka pisze: 07 lis 2022, 19:53 Czy ktos z tutejszej Druzyny badal temat od ktorego wydania pojawia sie "zloty pierscien easy mode" w podstawce i dodatkach? Warto jakos na to zwracac uwage, kolekcjonowac pod to? Jesli nie dla pierscienia, to pewnie im nowsze wydanie, tym mniej bledow na karcie. Jak sie na to zapatrujecie?
Lista kart z easy-mode jest w .pdf-ie na stronie FFG. Wbrew poprzedniemu komentarzowi powiem, że sam z tego korzystam: jak gram pierwszy raz w dany scenariusz lub gdy po długim czasie do niego wracam. Wtedy pierwsza rozgrywka jest z easy-mode. W nowym wydaniu (podstawki i dodatki) karty są poprawione. Najwięcej poprawionych kart zyskuje się w talii krasnali. W pierwszym repacku sagi poprawek chyba nie ma w ogóle. W taliii Rohan albo Gondor chyba też lub są to tylko pojedyncze karty.
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2621
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 139 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: sqb1978 »

Hej, zapraszam na kolejny wpis. Tym razem przygoda "Wzgórza Emyn Muil".

Nie wiem jak go wspominacie, ale dla mnie to najsłabszy scenariusz jak do tej pory. Może sprawdziłby się jako tutorial, ale po przygodzie z ratowaniem orła w Rhosgobel albo walce z 3 trollami, to tutaj wiało nudą.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

Wzgórza Emyn Muil to przygoda, która może zaskoczyć w składzie 3-4 graczy, gdy w strefie przeciwności może się zakorkować od obszarów. Dla mnie ten scenariusz ma swój urok. Jest łatwy i stanowi taki moment oddechu w całym cyklu. Fajnie się zbiera te punkty, bo liczenie ich to zazwyczaj niezbyt istotny element w tej grze.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Galatolol
Posty: 2328
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:03
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 570 times
Been thanked: 918 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Galatolol »

Ayaram pisze: 02 lis 2022, 15:17 Jest grupa na fejsie "autorskie dodatki władcy pierścieni lcg". Cyklicznie organizują zbiórki i druko rzeczy fanowskich w tym alep-ów. Z tego co kojarzę kolejna zbiórka ma mieć zapisy jeszcze w listopadzie
Zbiórka ruszyła, takie można kupić rzeczy:
Spoiler:
Ktoś może polecić któreś z dodatków? Planuję wziąć wszystko ALeP, bo są chyba najbardziej dopracowane i nawet znajdują się w bazie ringsdb.com, ale może jeszcze jakieś inne zasługują na uwagę.
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: c08mk »

Galatolol pisze: 19 lis 2022, 12:36 ...
Zbiórka ruszyła...
...
Link poproszę :) Nie znam na tyle FB żeby to znaleźć. Dołączyłem kiedyś do jakiejś grupy Włady Pierścieni ale tam nic o LCGach nie piszą...
Awatar użytkownika
Galatolol
Posty: 2328
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:03
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 570 times
Been thanked: 918 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Galatolol »

c08mk pisze: 19 lis 2022, 12:46
Galatolol pisze: 19 lis 2022, 12:36 ...
Zbiórka ruszyła...
...
Link poproszę :) Nie znam na tyle FB żeby to znaleźć. Dołączyłem kiedyś do jakiejś grupy Włady Pierścieni ale tam nic o LCGach nie piszą...
Wyszukiwarka w FB mi też nie znajdowała, trzeba było wyszukać w normalnej wyszukiwarce internetowej.

https://www.facebook.com/groups/261163412251024
Awatar użytkownika
szafaaaa
Posty: 248
Rejestracja: 07 paź 2011, 17:42
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 21 times
Been thanked: 32 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: szafaaaa »

Galatolol pisze: 19 lis 2022, 12:36
Ayaram pisze: 02 lis 2022, 15:17 Jest grupa na fejsie "autorskie dodatki władcy pierścieni lcg". Cyklicznie organizują zbiórki i druko rzeczy fanowskich w tym alep-ów. Z tego co kojarzę kolejna zbiórka ma mieć zapisy jeszcze w listopadzie
Zbiórka ruszyła, takie można kupić rzeczy:
Spoiler:
Ktoś może polecić któreś z dodatków? Planuję wziąć wszystko ALeP, bo są chyba najbardziej dopracowane i nawet znajdują się w bazie ringsdb.com, ale może jeszcze jakieś inne zasługują na uwagę.
First Age jest super
- Wyspa Wilkołaków
- Proba na bagnach
- Wśród Banitów
- Zdrada Mima
- Upadek Nargothrondu

Scenariusze Ninjadorga wykorzystują tylko sety z podstawki (jeden scenariusz wymaga The Hunt For Gollum) i są wg mnie dużo lepsze od scenariuszy FFG w CS.
- Zagubiona Droga
- Stary Las
- Zapomniane Ruiny
- Zgromadzenie Elfów
- Matecznik Ungolianty
- Na rozstajach dróg

Alternatywne Grafiki - alt arty zawsze na plusie, można kilka talii z Éowyną na raz mieć złożone ;)
Awatar użytkownika
miras23
Posty: 574
Rejestracja: 25 sty 2005, 15:23
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 19 times
Been thanked: 12 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: miras23 »

Pytanie do znawców.
Gdybym miał zamiar się wkręcić trochę w ten świat, to polecacie nowe wydanie czy stare?
Nie wiem na ile się one różnią od siebie, ale cena przemawia za starym wydaniem, na dodatek jest po polsku i już od groma wydanych dodatków.
Oczywiście biorę tez pod uwagę nowe, ponieważ może jest bardziej dopieszczone i warto dołożyć trochę kasy.
Awatar użytkownika
preshiq
Posty: 268
Rejestracja: 16 gru 2012, 13:36
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Has thanked: 271 times
Been thanked: 112 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: preshiq »

miras23 pisze: 24 lis 2022, 22:39 Pytanie do znawców.
Gdybym miał zamiar się wkręcić trochę w ten świat, to polecacie nowe wydanie czy stare?
Nie wiem na ile się one różnią od siebie, ale cena przemawia za starym wydaniem, na dodatek jest po polsku i już od groma wydanych dodatków.
Oczywiście biorę tez pod uwagę nowe, ponieważ może jest bardziej dopieszczone i warto dołożyć trochę kasy.
Pierwsza edycja po polsku jest bardzo słabo dostępne, ale z drugiej strony to wg mnie najfajniejsza opcja bo jednak dla mnie grając w PL jest lepsza imersja i klimat.

Gdybym teraz miał wchodzić w te grę to tak bym sobie ustawił priorytety:
1. Kupuje z rynku wtórego jakiś bardzo duży zestaw starej edycji w wersji PL.
2. Jeśli nie da rady , to wchodzę w nowa edecyje w ENG.

Jedna uwaga - mechanicznie to ta sama gra, nie ma żadnych zmian do puli kart.
Awatar użytkownika
miras23
Posty: 574
Rejestracja: 25 sty 2005, 15:23
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 19 times
Been thanked: 12 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: miras23 »

preshiq pisze: 25 lis 2022, 01:29 Jedna uwaga - mechanicznie to ta sama gra, nie ma żadnych zmian do puli kart.
To znaczy, że karty niczym się nie różnią między edycjami? Czy może jednak poprawili niektóre? Zbalansowali?
Instrukcja dokładnie ta sama?
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 282
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 302 times
Been thanked: 73 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: psborsuk »

Uwzględnili erraty, dołożyli kilka/naście kart kampanii. Ogólna mechanika bez zmian.
O szczegółach niech się wypowiedzą posiadacze nowych pudeł.
Świt Rebelii... ]:->
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

miras23 pisze: 24 lis 2022, 22:39 Gdybym miał zamiar się wkręcić trochę w ten świat, to polecacie nowe wydanie czy stare?
Normalnie poleciłbym Ci nowe wydanie, które zawiera poprawione karty i kilka kampanijnych o czym napisał wcześniej psborsuk, ale proces wydawniczy jest bardzo ślamazarny i nieprzewidywalny. Nie drążyłem tematu, ale nie sądzę żeby FFG miało w planach wydać pierwsze cykle, a wskakiwanie od razu do Angmaru czy Sagi WP to moim zdaniem trochę zbyt głęboka woda, zwłaszcza dla nowego gracza. Opcja zakupu polskiej wersji w dobrej cenie też jest ok. Obie wersje językowe można łączyć bez większych problemów.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Grellenort
Posty: 360
Rejestracja: 29 wrz 2018, 22:53
Has thanked: 34 times
Been thanked: 100 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Grellenort »

Ha, polska wersja w dobrej cenie to słowa-klucze. Zwykle oferty sprzedaży będą tu dotyczyły większych zestawów (np. od razu całych cykli) bez możliwości dokupienia niczego osobno. Dodatkowo polskie dodatki np. na olx-ie mają już widoczny pewien mniejszy lub większy "kolekcjonerski narzut cenowy".
Moja rada to póki co brać nowe (nie wiem na pewno, ale domyślam się, że przedrukowane karty są po erracie). Dodatkowo, jeśli nowy system wydawniczy się przyjmie, to będzie szansa na kontynuację dalszych cykli w tej formie. Na tę chwilę nieoficjalnie mówi się o całej sadze Władcy pierścieni oraz jeszcze dwóch innych cyklach, ale przyszłość linii nie jest przesądzona.
Awatar użytkownika
miras23
Posty: 574
Rejestracja: 25 sty 2005, 15:23
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 19 times
Been thanked: 12 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: miras23 »

Tak naprawdę to już kupiłem podstawkę Revised Edition.
Zastanawiam się tylko co dalej.
Nowe dodatki są drogie w porównaniu ze stara edycją. Tak mniej więcej 250+ do 100+ zł. Druga sprawa dostępność. Z nowej edycji widzę tylko The Fellowship… Jestem ciekaw czy będzie dodruk tych wykupionych.
Ze starych ciagle jeszcze można nówki dostać w sklepach. Inne chodzą na olx. Samą podstawkę tez można kupić używaną.
Jestem na rozdrożu czy iść dalej w nową edycję czy odsprzedać podstawkę revised i wrócić do zakupu od początku starej.
ODPOWIEDZ