Nowy podcast internetowy- GRAJDOŁEK- zachecamy do oglądania!

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
hagakure
Posty: 40
Rejestracja: 12 lut 2007, 13:51
Lokalizacja: Tarnów

Nowy podcast internetowy- GRAJDOŁEK- zachecamy do oglądania!

Post autor: hagakure »

witam,

jestem bartek i reprezentuje kilku maniaków (również gier planszowych) z tarnowa działających pod nazwą ON THE ROOF, którzy zajmują się także szeroko rozumianą działalnością audio/video (robimy strony internetowe, jingle muzyczne, spoty) kiedy nie poświęcają czasu na giercowanie przy planszy. postanowiliśmy zrobić pierwszy odcinek naszego podcastu internetowego dotyczącego planszówek, który teoretycznie miałby wprowadzać nieświadome jednostki w ten coraz prężniej rozwijający się sposób spędzania wolnego czasu. kolejne podcasty miałyby mieć już bardziej konkretny charakter, zachęcać do sięgnięcia po konkretne tutuły nie zrezygnujemy jednak na pewno ze swobodnego i lekkiego tonu nie kryjemy, że mogłyby posłużyć za materiał reklamowy lub do jakichkolwiek innych celów komercyjnych, szukamy chętnych do sponsorowania dalszego rozwijania podcastu i pomyślałem że umieszczenie linku na games fanatic byłoby dobrym krokiem by filmik właściwie zaistniał w sieci. sama jakość może nie najlepsza, jednak wszystko po kolei... powoli acz sukcesywnie chcielibyśmy zaopatrzyć się w lepszy sprzęt i na pewno nie zrezygnować z kręcenia kolejnych odcinków grajdołka... no i stąd umieszczenie informacji o podcascie tutaj... czekamy na komentarze, reakcje, propozycje i uwagi. poniżej link do podcastu na youtube...
miłego oglądania i serdecznie pozdrawiam z tarnowa.

bartek

link do odc 1:

http://www.youtube.com/watch?v=RIrjHg4bhmI

miłego oglądania
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: Nowy podcast internetowy- GRAJDOŁEK- zachecamy do ogląda

Post autor: Tycjan »

Bez urazy, bo widać włożoną pracę, ale dla mnie to nie jest materiał na promowanie gier planszowych. Dla mnie wieje od niego... smutkiem. Podkreśla raczej stereotypowy obraz gracza: samotnika i nieudacznika. Gry planszowe to możliwość spotkania się z ludźmi, pogrania, rozmów i uśmiechu. Przyznaję, że 1/3 filmu obejrzałem na przewijaniu, ale początek nie zachęcił mnie do całości.
Liczę na drugi bardziej konkretny odcinek i życzę powodzenia :)

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
konev
Posty: 2094
Rejestracja: 22 gru 2006, 12:39
Lokalizacja: Tewkesbury (UK)

Re: Nowy podcast internetowy- GRAJDOŁEK- zachecamy do ogląda

Post autor: konev »

Najlepsze było zdjęcie stojące na szafce nocnej Kniziego :).
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych
Monsoon Group :: Aktualne Spotkania :: Facebook
Awatar użytkownika
magole
Posty: 714
Rejestracja: 12 sty 2010, 12:39
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 4 times
Been thanked: 33 times

Re: Nowy podcast internetowy- GRAJDOŁEK- zachecamy do ogląda

Post autor: magole »

Technicznie super jednak dla mnie trochę przydługie, oglądałem z przewijaniem, przypuszczam że zainteresuje tylko fanatyków. Niemniej czekam na kolejny odcinek :)
Awatar użytkownika
Maras
Posty: 598
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:50
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: Nowy podcast internetowy- GRAJDOŁEK- zachecamy do ogląda

Post autor: Maras »

Widać, że za kamerą stoją zawodowcy: scenariusz, montaż, muzyka i narracja na medal. Film posiada fabułę i przesłanie do widza, choć w tym wypadku odbiór może być niejednoznaczny. Zapowiada to naprawde niezły podcast. Mam nadzieje, że pierwszy odcinek to tylko wstęp do długiej telenoweli o grach planszowych. Trzymam kciuki za zapał do pracy.
Awatar użytkownika
folko
Posty: 2442
Rejestracja: 23 wrz 2004, 13:26
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Nowy podcast internetowy- GRAJDOŁEK- zachecamy do ogląda

Post autor: folko »

Mi się też podoba... czuję że może wyjść z tego coś zabawnego :-)
Awatar użytkownika
salmunna
Posty: 468
Rejestracja: 12 sty 2007, 23:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy podcast internetowy- GRAJDOŁEK- zachecamy do ogląda

Post autor: salmunna »

Odcinek byl na tyle ciekawy, ze ogladnelam go do konca. Ale byly o niebo lepszy gdyby skrocic go o polowe.
Awatar użytkownika
andrzejk
Posty: 110
Rejestracja: 30 mar 2010, 13:36
Lokalizacja: Brzeg/Wrocław
Kontakt:

Re: Nowy podcast internetowy- GRAJDOŁEK- zachecamy do ogląda

Post autor: andrzejk »

Świetne :) Czekamy na więcej :)

Pozwoliłem sobie wrzucić na http://plansza24.pl/artykuly/grajdolek- ... lanszowych
Posiadam
Plansza24.pl - serwis dla miłośników gier planszowych
poszukiwacz
Posty: 37
Rejestracja: 30 sty 2010, 23:41

Re: Nowy podcast internetowy- GRAJDOŁEK- zachecamy do ogląda

Post autor: poszukiwacz »

Brawo jak dla mnie stworzyliście naprawde zabawny filmik. Ubawiłem się i troche nostalgi sie pojawiło. Teraz czekam na ciąg dalszy, na to co tygrysy lubią najbardziej czyli videorecenzje gier. Powodzenia.
Ps. U nas (czyli w Siedlcach) spotkania miłosników gier planszowych i karcianych także nazywamy Grajdołkiem.
ODPOWIEDZ