Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: detrytusek »

japanczyk pisze: 13 wrz 2022, 08:54 Szczerze uwazam, ze ta gra to jedno z najlepszych growych doswiadczen jakie mialem :D
Chętnie przeczytam rozwinięcie tej myśli.
Nie grałem ale czym się to różni od Talizmana gdzie też wszystko opiera się na rzucie kością? Zakładam, że T. już takich emocji nie dostarczył, chyba że porównujesz czasy dawne kiedy byłeś malutkim japanczykiem, a kariera na forum była tylko marzeniem :D.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania:

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3191 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: japanczyk »

detrytusek pisze: 13 wrz 2022, 12:55
japanczyk pisze: 13 wrz 2022, 08:54 Szczerze uwazam, ze ta gra to jedno z najlepszych growych doswiadczen jakie mialem :D
Chętnie przeczytam rozwinięcie tej myśli.
Nie grałem ale czym się to różni od Talizmana gdzie też wszystko opiera się na rzucie kością? Zakładam, że T. już takich emocji nie dostarczył, chyba że porównujesz czasy dawne kiedy byłeś malutkim japanczykiem, a kariera na forum była tylko marzeniem :D.
Nie, nie - mowie o czasach obecnych, chociaz juz z rok nie gralem
Jakbym miał F&G do czegos przyrownac to bylby to ciekawszy Eldritch Horror (ktory jest dla mnie doswiadczeniem porownywalnym do Talizmana :P)
Wiec co wyroznia te gry?
Raz, ze w trybie competetive jest to swietny przygodowy wyscig, ktory robi emocje jakich malo, dwa ze w coopie czuc rywalizacje ze zlowroga organizacja ;-)
Samo zdobywanie Chwały i zdobywanie sojusznikow, przedmiotow sprawia, ze na planszy tworzy sie historia rodem z Indiany Jones'a - talia przygod jest tak napuchnieta, ze zawsze spotka Cie cos ciekawego, a karty Danger/Cliffhanger robia taka robote, ze czujesz sie jakbys bral udzial w filmie Nowej przygody - tutaj pościg samochodem, tam jakies strzaly, Zeppelin na niebie, pułapkja w światyni i bah! Nieudany test kończy twoja ture, czujesz jakby skończył sie odcinek i czekasz na szpilkach na jego kontynuacje i rozwiazanie sytuacji w kolejnej swojej turze
Awatar użytkownika
Lossentur
Posty: 310
Rejestracja: 09 maja 2018, 14:49
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 146 times
Been thanked: 146 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Lossentur »

W Planszostrefie jest przedsprzedaż (wysyłka - grudzień). Cena bez rabatu lojalnościowego 419,90.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2730
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 321 times
Been thanked: 1241 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

Na GenConie Bracia wspominali coś o dodruku tej pozycji. Wydaje mi się, że to będzie w ramach tego nowego transportu tej gry przedsprzedaż. Dobrze, bo nigdzie jej nie można znaleźć od dawna.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2730
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 321 times
Been thanked: 1241 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

Może byłby tutaj ktoś chętny na wyszukanie figurek do 3 fajnych, klimatycznych Vile Organisations do tej gry ? Tutaj więcej informacji:

viewtopic.php?f=61&t=76934

Tongów odpuszczam, bo są niemal identyczni jak Cult of the Spider Queen z dodatku zapowiedzianego. Wiem, wiem, zapowiedzianego grubo ponad 5 lat temu, ale zawsze :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Padre
Posty: 194
Rejestracja: 17 cze 2009, 10:52
Has thanked: 7 times
Been thanked: 82 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Padre »

Ostatnio pojawiło się trochę nostalgicznych westchnień do FanG, więc spróbowałem na dwie osoby na TTS. I nie żałuję!

Znaczy się nie żałuję, że na TTS. Oszczędziłem sobie wydatku i wielkiego zawodu. To co najlepsze w Fortune and Glory sprowadza się do dociągnięcia kilku kart i ułożenia sobie w głowie historyjki spinającej różne wylosowane wydarzenia. I te historyjki są zabawne, mają swój urok, podobnie jak rozkosznie kiczowate grafiki. Tylko gry brakuje. Mechanizmy pchające rozgrywkę do przodu to stara szkoła ameritrashu, kumpel z ławki Arkham Horrora. W trzech słowach: losowość, pier*olnik, frustracja. Może w okolicach premiery to by przeszło, ale nie w 2022 roku, kiedy i gracze i projektanci wiedzą, że do talii śmiesznych historyjek nie wolno przyklejać gigantycznego garba z tektury i plastiku.

Nie miałem ochoty kończyć gry, ale jakoś doczołgałem się do ostatniej tury. Nie zanosi się bym dał FanG drugą szansę. To jest duża, droga, długa i upierdliwa gra, z której większość zabawy można wyciągnąć po prostu przeglądając karty.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3191 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: japanczyk »

No trochę bzdury gadasz, bo to wyścig z mocnym aspektem push your luck, gdzie budujesz i rozwijasz swoją postać zeby sprostać wyzwaniom
I tsk - gre robia karty z mechanika Cliffhanger, ale dla mnie np. ELDRITCH horror, który jest mechanicznym bratem FaG ssie, a FaG dostarcza rewelacyjnych wrażeń
Awatar użytkownika
Padre
Posty: 194
Rejestracja: 17 cze 2009, 10:52
Has thanked: 7 times
Been thanked: 82 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Padre »

japanczyk pisze: 25 wrz 2022, 09:55 No trochę bzdury gadasz, bo to wyścig z mocnym aspektem push your luck, gdzie budujesz i rozwijasz swoją postać zeby sprostać wyzwaniom
I tsk - gre robia karty z mechanika Cliffhanger, ale dla mnie np. ELDRITCH horror, który jest mechanicznym bratem FaG ssie, a FaG dostarcza rewelacyjnych wrażeń
Niepotrzebnie się unosisz. Jeśli komuś nie podoba się gra, którą lubisz, to nie znaczy od razu, że opowiada bzdury. Serio, ja nie usiłuję Cię przekonać, że nie powinieneś lubić tej gry, bardziej przestrzec zainteresowanych przed ew. inwestowaniem w ciemno. Ja się prawie naciąłem, a myślałem, że jestem w grupie docelowej.

Zresztą nie do końca dostarczasz argumentów. Zgadzam się, że "to wyścig z mocnym aspektem push your luck, gdzie budujesz i rozwijasz swoją postać zeby sprostać wyzwaniom". To ogólny opis kilku elementów gry, więc trudno z nim dyskutować. Sęk w tym, że nawet zwolennicy FanG w pierwszej kolejności mówią o talii Danger/Cliffhanger i historyjkach wyłaniających się z dociąganych kart wydarzeń, wrogów czy przedmiotów, a nie o ciekawych mechanizmach. Moim zdaniem to dlatego, że gra, która skleja te wszystkie talie z wydarzeniami jest słaba, co zdaje się przyznają również fani (choćby Secret Cabal).

Mój zarzut wobec Fortune and Glory jest taki: uważam, że siłą gry są historyjki montowane z losowo dociąganych kart i rzutów kostkami, natomiast działające pod spodem tych historyjek mechanizmy są nieciekawe, a miejscami żmudne i frustrujące. Wielkość i obsługa gry są nieadekwatne do liczby jej mocnych stron, to jest materiał na 30-minutową karciankę ciągnący za sobą nieproporcjonalnie wielki ogon ameritrashowego przepychu. To mały kotlet w gigantycznej panierce.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2730
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 321 times
Been thanked: 1241 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

Padre pisze: 25 wrz 2022, 15:05 ...
Mój zarzut wobec Fortune and Glory jest taki: uważam, że siłą gry są historyjki montowane z losowo dociąganych kart i rzutów kostkami, natomiast działające pod spodem tych historyjek mechanizmy są nieciekawe, a miejscami żmudne i frustrujące. Wielkość i obsługa gry są nieadekwatne do liczby jej mocnych stron, to jest materiał na 30-minutową karciankę ciągnący za sobą nieproporcjonalnie wielki ogon ameritrashowego przepychu. To mały kotlet w gigantycznej panierce.
Zgadzam się z Tobą i nie zgadzam jednocześnie, a co najgorsze chyba obaj mamy rację :) Co do upierdliwości mechaniki i jej złożoności - masz rację. Czy "historyjki" nam tego nie rekompensują ? Dla mnie tak, dla Ciebie nie. W moje gusta gra trafia idealnie i "historyjki" stanowią właśnie jej siłę. Tylko tutaj mogę stoczyć pojedynek z nazistowskim oficerem w skórzanym płaszczu na pokładzie płonącego sterowca lecącego nad Wieżą Eiffla. Ty szukasz w grach po prostu czegoś innego i Tobie to nie zrekompensuje koniczności wyższego poziomu obsługi mechanizmu gry. Po prostu to nie tytuł dla Ciebie, a dla mnie i dla japańczyka np trafia w punkt.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Skydancer1974
Posty: 41
Rejestracja: 17 kwie 2017, 08:40
Has thanked: 77 times
Been thanked: 2 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Skydancer1974 »

Jest szansa na Anniversary Edition ? Nie wiem czy brać teraz w ramach przedsprzedaży czy jeszcze poczekać.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2730
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 321 times
Been thanked: 1241 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

Skydancer1974 pisze: 09 gru 2022, 10:47 Jest szansa na Anniversary Edition ? Nie wiem czy brać teraz w ramach przedsprzedaży czy jeszcze poczekać.
Wątpię. Zresztą jak ich lubię tak ich Annivesary Editions do mnie totalnie nie przemawiają. Wieść gminna niesie, że w Chinach drukuje się podstawka wraz z mitycznymi dwoma dodatkami, które ludzie pokupowali w przedsprzedaży w US dobre 5? 6? lat temu.
Więc decyzja należy do Ciebie, obecnie na ebayu gra osiąga niebagatelne ceny, bo jak wiesz skończył się druk.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 604
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Bardok »

W końcu niby w 2023 roku mają wydać te mityczne dwa dodatki nowe. Ja od lat truje im dupę w komentarzach, na live'ach i co roku coś mi obiecują. Wcześniej zwalali na pandemię, że nie mogą zrobić zdjęć do kart (cóż, minus takich ilustracji), ale niby w przyszłym roku ma być razem z dodrukiem. Przynajmniej tak mnie zbyli na ostatnim live'ie :D

Co do dyskusji wyżej - nie zgodzę się, że to słaba gra. Dla mnie to wręcz relikt jak kiedyś wydawało się gry - wielkie pudło wypełnione po brzegi klimatem, opowieścią. Coś co dziś CMON sprzedawałby rozbite na 5 dodatków :D
Karty cliffhanger robią ogromną robotę, ale sama mechanika push your luck jest niesamowita i obecna na każdym etapie - od wyścigu po najlepszy artefakt, przez przebijanie się przez kolejne karty. Mechanizmów kryjących się w grze jest masa fajnych - losowanie artefaktów skladających się z dwóch kart, co sprawia, że kombinacji jest masa, przez eksplorowanie świątyń które mogą się w każdej chwili zawalić. Latający zeppelin, który zostawia nazistów, na który można napaść... ech jak tego można nie uwielbiać? Do tego tyle kombinacji grania - kooperacyjnie przeciwko organizacji, versus, drużynowo, drużynowo vs organizacja...

Mam oba wydane dodatki i oba uważam za bardzo fajne. Wprowadzanie doków, dodatkowe postacie, czy losowe wydarzenia przypisane do danego miasta. Kultyści podbierający artefakty.

Nowe dodatki wprowadzą chiński statek piracki krążący po morzu i kolejną organizację przestępczą, oraz co najważniejsze - dedykowaną talię cliffhangerów do świątyń, co by nie było, że eksplorując świątynie natrafiamy na u-boota :D

Jak bardzo uwielbiam? Poniżej moje custom made pudełko :D
Obrazek
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2730
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 321 times
Been thanked: 1241 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

Bardok pisze: 09 gru 2022, 12:04 W końcu niby w 2023 roku mają wydać te mityczne dwa dodatki nowe....
Nie traćmy nadziei :)
Spoiler:
Wydaje mi się, że mogą "iść" razem z Falą 1 SoB Adventures
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2730
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 321 times
Been thanked: 1241 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

Polecam skorzystać, bo wiem ze wielu czeka.
Spoiler:
Wiem, ze box ma byc mniejszy juz i plansza skladana bardziej niz poprzednia.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
SeekerKuba
Posty: 134
Rejestracja: 12 wrz 2022, 11:36
Has thanked: 28 times
Been thanked: 74 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: SeekerKuba »

Yuri pisze: 15 lut 2024, 17:17 Polecam skorzystać, bo wiem ze wielu czeka.
Spoiler:
Wiem, ze box ma byc mniejszy juz i plansza skladana bardziej niz poprzednia.
Jak wygląda sprawa z dodatkami do takich revised edition u tego wydawcy/producenta?
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2730
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 321 times
Been thanked: 1241 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

SeekerKuba pisze: 15 lut 2024, 18:23
Yuri pisze: 15 lut 2024, 17:17 Polecam skorzystać, bo wiem ze wielu czeka.
Spoiler:
Wiem, ze box ma byc mniejszy juz i plansza skladana bardziej niz poprzednia.
Jak wygląda sprawa z dodatkami do takich revised edition u tego wydawcy/producenta?
Wiadomo tyle, że nic nie wiadomo nadal. Osobiście obstawiam, że jednak w tym roku je zobaczymy. Może z drukiem powyższego tytułu ?
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 551
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 239 times
Been thanked: 289 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: andrzejstrzelba »

Pisałem do mepel.pl z pytaniem czy będą załatwiać. Dostałem informację że jak tylko będzie u europejskich dystrybutorów to postarają się ściągnąć. Do tego twierdzą że zapisali mój mail i dadzą znać jak już będzie.

Tak informacyjnie tylko piszę.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2730
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 321 times
Been thanked: 1241 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

Ja podziękuję, bo poza instrukcja nie ma tam dla mnie zbyt wiele. A ta z pewnością udostępnia jak było w przypadku SoB Revised edition.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3341
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1024 times
Been thanked: 1960 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Ardel12 »

Przedsprzedaż ruszyła a z tym garść informacji:
- stare dodatki dalej będzie można łączyć z nową podstawką
- brak informacji na temat nowych dodatków
- nowa wersja ma następujące zmiany: odświeżone zasady, poprawiony layout kart, zmiana pudeła na mniejsze i przebudowanie insertu by mieścił również dodatki(choć brak sprecyzowania czy same update packi czy też duże), plansza składana na 6, nowe perłowe kości i kilka zmian w żetonach. Tutaj oeyginał
Spoiler:
Cena ze sklepu zabija przez koszta wysyłki. Trzeba czekać na sprowadzenie przez rodzime sklepy lub chociaż w UE.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2730
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 321 times
Been thanked: 1241 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

Czy tylko mnie się wydaje, że nowa plansza jest jakaś mniejsza ?
Spoiler:
Czy to tylko złudzenie ?
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2049
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 271 times
Been thanked: 422 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: tomp »

pudełko też inny format.
czy to oznacza, że będzie "restart" i może ruszy temat z zaległymi dodatkami?
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2024
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 120 times
Been thanked: 309 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: walkingdead »

O rany, oni zostawili te same grafiki czy ja źle widzę? :mrgreen:
Te zmiany zaproponowane w nowej edycji są dla mnie tak nieisotnte, że zostaję z moim staruszkiem i jego płytą CD.
Jedyne co mnie ciekawi to te zaktualizowane zasady. Jest gdzieś jakieś porównanie?
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2730
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 321 times
Been thanked: 1241 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

walkingdead pisze: 04 mar 2024, 07:03 ...
Jedyne co mnie ciekawi to te zaktualizowane zasady. Jest gdzieś jakieś porównanie?
Niestety nic. Ja podobnie jak Ty, też tylko ta instrukcja mnie interesuje.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Lossentur
Posty: 310
Rejestracja: 09 maja 2018, 14:49
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 146 times
Been thanked: 146 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Lossentur »

W 3trolle pojawiła się przedsprzedaż za 399,99 (z rabatem 7% wychodzi 371,99). Planowany termin II kwartał 2024.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2049
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 271 times
Been thanked: 422 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: tomp »

może w 2025 pojawią się zapowiedziane dodatki?

pomarzyć można.
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
ODPOWIEDZ