[Gliwice] Spotkania planszówkowe

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
trzewik

Post autor: trzewik »

No właśnie, zostawiłem w Kredensie prototyp Zombiaków 2. Ktoś go ocalił?
Awatar użytkownika
GOOR
Posty: 75
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:52
Lokalizacja: Knurów

Post autor: GOOR »

Nie mart się zaopiekowałem się nim :D. W poniedziałek go odzyskasz!
Awatar użytkownika
Tiju
Posty: 79
Rejestracja: 10 lis 2006, 02:02
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tiju »

Ha! Prawda, prawda. Cztery kobietki się zjawiły. :D "Rowerki" to oczywiście Um Reifenbreite ;). Pojawił się również Yspahan ;).. Neuroshima :D.. te coś z labiryntem to Finstere Flure :D
Tak poza tym to GOOR jak zwykle bezbłędny :)

Nie wiem jak sie grało przy innych stolikach, ale u nas było rewelacyjnie! :) (No, może dopóki ktoś nam tej czarnej owcy nie podrzucił, Um Krone und Kragen, ble... Jolka podpisała pakt z szatanem na rzucanie kośćmi) :P pozdr
Awatar użytkownika
GOOR
Posty: 75
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:52
Lokalizacja: Knurów

Post autor: GOOR »

Tiju pisze:Um Krone und Kragen, ble...
Jak to "ble" - Tiju jak możesz - gra jest niesamowita! :twisted:
trzewik

Post autor: trzewik »

Wyniki pierwszego wyścigu Pitchar na http://gamesfanatic.blogspot.com/
Awatar użytkownika
buras
Posty: 178
Rejestracja: 07 cze 2007, 19:13
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Post autor: buras »

już od początku wakacji wybieram sie do kredensu ale praca nie pozwala sie wyrwac poniedziałek jest dla mnie za bardzo zakręconym dniem. pytanie jest do trzewika czy nie jest problemem zeby w inne dni sie spotykac w jakies knajpce (W trakcie załatwiania) w Knurowie i czy bys wspomógł swoimi grami i obecnością??
trzewik

Post autor: trzewik »

O ile wiem, Burasie, Goor jest z Knurówa, więc pewnie jest szansa, by wpadał w Knurowie na granie. Akurat na mnie nie możesz liczyć, bo mam bardzo dokładnie rozpisane kazde popołudnie i wieczór, jestem człowiekiem mocno zapracowanym i zajętym i poniedziałek popołudnie to jedyny moment w tygodniu, kiedy mogę się urwać do knajpy na granie. Nie mniej, Kredens, to kilkanaście osób, a nie tylko ja, więc myślę, że ktoś chętny na pewno się znajdzie.
trzewik

Post autor: trzewik »

Jestem mocno w biegu, więc tylko w telegraficznym skrócie co się wczoraj działo:

- zaczęliśmy o Glika, którego to Glika ekipa cudnie powiesiła sprawiając, że nie dało się dokończyć gry. czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

- przeszliśmy do Pitchcara, wpierw nowi gracze poćwiczyli, a potem zaczęły się kwalifikacje i wyścig. Skromna relacja na http://www.gamesfanatic.blogspot.com czy jakoś tak :)

- potem Ola zaproponowała pójść za ciosem i wyciągnęła drugą zwariowaną grę - Kraghmorta. Miałem szczęście i wszyscy na około grali w jakiś dziwnych pozycjach a ja luz :)

- potem podzieliliśmy się i część ekipy zagrała w Mall of Horror, a część ekipy zagrała w Mykerinos, w którym zrobiłem prawdziwą rzeź dublując przeciwników w punktacji.

I to by było na tyle. Wakacje w pełni.
Usunięte

World of Warcraft: The Board Game

Post autor: Usunięte »

Witam,
pytanie mam czy ktoś z Was posiada i czy gracie w grę planszową World of Warcraft: The Board Game :?:
LINK
Noszę się z zamiarem kupna, ale wcześniej chciałabym zobaczyć grę "w akcji" i sprawdzić jaka jest grywalność, żeby było z kim grać :wink:

Pozdrawiam
ceta
Awatar użytkownika
Tiju
Posty: 79
Rejestracja: 10 lis 2006, 02:02
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tiju »

Z tego co wiem, ma to ktoś na składzie ;).., ale jako gra "kredensowa" to TO się zupełnie nie nadaje ;)
Przy okazji - dziś oczywiście gramy jak zwykle!
Awatar użytkownika
buras
Posty: 178
Rejestracja: 07 cze 2007, 19:13
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: World of Warcraft: The Board Game

Post autor: buras »

ceta pisze:Witam,
pytanie mam czy ktoś z Was posiada i czy gracie w grę planszową World of Warcraft: The Board Game :?:
LINK
Noszę się z zamiarem kupna, ale wcześniej chciałabym zobaczyć grę "w akcji" i sprawdzić jaka jest grywalność, żeby było z kim grać :wink:

Pozdrawiam
ceta
Tez miałem ten problem, zadałem takie same pytanie chyba strone predzej, gra jest monotonna ale wciągająca, no i wydac dobre ponad 200 plnów
to spory wydatek zeby ryzykowac, ja czekałem na okazję no i kupiłem kilka dni temu za 140 pln "polskie wydanie". polecam tą gre na dłuuuuuuuuugie nudne jesienno-zimowe wieczory przy ~~4-ro paku~~.
W zasadzie każda gra jest dobra jak jest doborowe towarzystwo i wszyscy sie dobrze bawią :lol:
Awatar użytkownika
GOOR
Posty: 75
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:52
Lokalizacja: Knurów

Post autor: GOOR »

Jeśli ktoś ma jakieś propozycje co mam zabrać na poniedziałek to proszę pisać - muszę się zmieścić do małej torby więc wszystkiego nie wezmę... Przypominam, że Trzewika nie będzie więc musimy sobie radzić sami :twisted:

Info dla Oli i Joli - kości (Um Krone und Kragen) oczywiście zabiorę (Jola się cieszy - Ola zgrzyta zębami) :twisted:
trzewik

Post autor: trzewik »

Będę w Kredensie. Ale na godzinkę tylko.
Awatar użytkownika
Tiju
Posty: 79
Rejestracja: 10 lis 2006, 02:02
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tiju »

PitchCar czeka! ;) Trzewik nie opuści następnego wyścigu :D..

Goor mógłbyś zabrać Feinster coś tam.. (Mroczne korytarze). Mam wielką ochotę na to.
Awatar użytkownika
GOOR
Posty: 75
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:52
Lokalizacja: Knurów

Post autor: GOOR »

Tiju przyponę Ci, że niektórzy z nas w poniedziałek rano pracują... tak więc z "mrocznego korytarza" nici...
Awatar użytkownika
GOOR
Posty: 75
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:52
Lokalizacja: Knurów

Post autor: GOOR »

Witam.

Spotkanie w poniedziałek bardzo udane. Znów w Kredensie mieliśmy gości. Ja tradycyjnie nie pamiętam skąd... Moja pamięć lubi płatac mi figle...

Dobra a teraz kilka słów o samej zabawie. Na moim stole pojawiły się:
Abalone, Um Krone und Kragen (oczywiście :twisted:), Zoolereto, Bohnanza. W co grano na innych stołach niech się wypowiedzą grający...

Odbyła się równiez kolejna faza rozgrywek w Pichcar'a co już staje się tradycją w Kredensie. Zaczęliśmy też rozpracowywać Stonehenge.

Poniedziałek jak zwykle bardzo udany! Do zobacznia za tydzień a tym co wybierają się na Mazurcon dobrej zabawy!

P.S. Jeśli pojawił sie błąd w tytule którejś gry to wybaczcie :oops:
Awatar użytkownika
GOOR
Posty: 75
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:52
Lokalizacja: Knurów

Post autor: GOOR »

Jeśli ktoś ma jakieś specjalne życzenia co do gier, które mam zabrać w poniedziałek to proszę o info.
trzewik

Post autor: trzewik »

Wróciłem z nad morza. W poniedziałek melduję się w Kredensie. Ha!
Awatar użytkownika
bogas
Posty: 2797
Rejestracja: 29 paź 2006, 00:17
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 353 times
Been thanked: 636 times

Post autor: bogas »

Znajdzie się miejsce dla dwóch spragnionych grania duszyczek? :P
No i byłaby okazja wypróbować Ubongo, które kupiłem podczas urlopu w "Nimcach".
trzewik

Post autor: trzewik »

Bogasie, Bogasie! Czemuż to nie powiedziałeś wcześniej, że wpadniecie! Jakoś bym pozmieniał układ dnia i został w Kredensie dłużej! A tak, to akurat minęliśmy się w drzwiach :(
Awatar użytkownika
bogas
Posty: 2797
Rejestracja: 29 paź 2006, 00:17
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 353 times
Been thanked: 636 times

Post autor: bogas »

Ano jakoś tak wyszło :( Ale mam nadzieję, że jeszcze to nadrobimy :) No i zacznę dawać sygnały, że się pojawimy nieco wcześniej. Szkoda, że nie mogłeś spróbować Ubongo, bo jestem niemal w 100% pewny, żeby Ci się spodobało. Tak więc do kiedyś tam! Oby jak najszybciej :wink:
Awatar użytkownika
GOOR
Posty: 75
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:52
Lokalizacja: Knurów

Post autor: GOOR »

Bogas ma rację Ubongo było wyśmienite :D
Awatar użytkownika
buras
Posty: 178
Rejestracja: 07 cze 2007, 19:13
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Post autor: buras »

No to w koncu w poniedzialek uda mi sie dojechac z synem do kredensu tak po drodze, jesli jeszcze mozna?? 8) .
trzewik

Post autor: trzewik »

Po różnych wakacyjnych przygodach i podróżach melduję, że wreszcie wraca stabilizacja. W poniedziałek pojawiam się w Kredensie, pojawiam się intensywnie, bo dłużej niż do 20tej (jeśli oczywiście będzie ktoś chciał ze mną siedzieć :)) i pojawiam się z nowymi grami. Ha!
Awatar użytkownika
Gordon
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2007, 15:21
Lokalizacja: Gliwice. jeszcze

Post autor: Gordon »

Witajcie!

Niechybnie się jutro pojawię w towarzystwie Saloonu i Abalone'a.

pozdr.
Alan Moore jest szatanem!
ODPOWIEDZ