Empire in Arms

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
pulkownik
Posty: 75
Rejestracja: 09 lip 2010, 22:11

Empire in Arms

Post autor: pulkownik »

Od dluszego czasu czuje glód kontaktu z Empire in Arms, za mlodu spedzilem przy niej setki godzin z przyjaciółmi, dziś życie nie pozwala mi poswiecić jednorazowo kilku godzin na normalna rozgrywke nie mowiac o takim kolosie jak EiA na ktore trzeba poświecic wiele dni, sadze jednak że jest na to rozwiazanie, jesli tylko znajdzie sie kilku maniaków którzy będa chcieli powalczyć o losy Europy.

Po bardzo pozytywnych doświadczeniach z Gra o Tron grana przez forum, jestem pewien że mozna tak samo zagrać w Empire in Arms.

Proponuje zatem gre wg nastepujacych zasad:
- 7 graczy + moderator (ja)
- aktualizacja mapy na bieżaco, print screen mapy wklejony na forum z Cyberbox lub Vasala
- wszystki kluczowe informacje w poscie głównym
- standardowy czas na ruch max 2 dni.
- czas na dyplomacje 3 dni.
- bitwy rozkazy na priv do moderatora
- rzuty kostka beda oficjalne widoczne dla wszyskich
- stany wojsk, excel idywidualny plik dla kazdego gracza

ostateczne szczegóły zostana ustalone wspolnie z uczestnikami rozgrywki


Planowany czas rozgrywki min. 6 miesiecy.

Oglaszam rekrutacje .... ( i mam nadzieje ze maniacy tej gry nie wymarli jeszcze :) a gdyby okazalo sie ze jest ich wielu to decyduje kolejnosc zgloszen, przy czym priorytet maja gracze z doświadczeniem live).
Awatar użytkownika
ozy
Posty: 3283
Rejestracja: 13 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 7 times
Been thanked: 74 times

Re: Empire in Arms

Post autor: ozy »

Setki godzin przy tym spędziłem za dawnych czasów. Potem, gdy już nie było czasu na live, graliśmy dalej on-line, ale w EiH, lepszą wersję EiA. Ale teraz nie wyobrażam sobie rozgrywki w ten system. Prędzej w tytuł typu: http://boardgamegeek.com/boardgame/1092 ... o-waterloo lub http://www.hexasim.com/Napoleon_against_Europe.html
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
pulkownik
Posty: 75
Rejestracja: 09 lip 2010, 22:11

Re: Empire in Arms

Post autor: pulkownik »

Hmm... chyba ten model się już wypalił faktycznie, albo jego fani wymarli.

Zaproponowałem EiA zamiast AiH bo te zasady dobrze znam, ale oczywiście jeśli to miało by poprawić frekwencję to nie ma problemu AiH pewnie tez da sie zaimplementowac ;)
Awatar użytkownika
Ouragan
Posty: 283
Rejestracja: 13 sty 2010, 08:30
Lokalizacja: Poznań

Re: Empire in Arms

Post autor: Ouragan »

Lepiej Pulkownik zagrajmy w cos na ACTSie. Jakis POG albo BtB xD
pulkownik
Posty: 75
Rejestracja: 09 lip 2010, 22:11

Re: Empire in Arms

Post autor: pulkownik »

Cóż przez grzeczność nie odmówię :)
ODPOWIEDZ