(Kraków) Spotkania planszówkowe

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
sinbad78
Posty: 114
Rejestracja: 24 mar 2020, 17:11
Has thanked: 20 times
Been thanked: 46 times

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: sinbad78 »

Chęci wyrażam i też szukam miejsca :)
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4456
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1350 times
Been thanked: 845 times
Kontakt:

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: Hardkor »

W niedzielę może będę organizował granie u siebie (Radzikowskiego) albo w jakimś barze. Jak coś to tutaj dam znać :)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
maximus
Posty: 7
Rejestracja: 25 wrz 2012, 00:12
Lokalizacja: Kraków

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: maximus »

Cześć ja też chcę w coś pograć, mieszkam na Ruczaju, interesują mnie raczej lżejsze tytuły.
Awatar użytkownika
sinbad78
Posty: 114
Rejestracja: 24 mar 2020, 17:11
Has thanked: 20 times
Been thanked: 46 times

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: sinbad78 »

Hardkor pisze: 09 lip 2021, 12:00 W niedzielę może będę organizował granie u siebie (Radzikowskiego) albo w jakimś barze. Jak coś to tutaj dam znać :)
mogę przywieść coś ze swojej kolekcji
maximus
Posty: 7
Rejestracja: 25 wrz 2012, 00:12
Lokalizacja: Kraków

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: maximus »

Czy są jakieś kluby z planszówkami otwarte w Krakowie?
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: grzeslaw90 »

maximus pisze: 11 lip 2021, 21:11 Czy są jakieś kluby z planszówkami otwarte w Krakowie?
Hex, Boardowa, Domówka, Quest Pub
Awatar użytkownika
addekk
Posty: 642
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:54
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 44 times
Been thanked: 103 times

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: addekk »

Ktoś chętny jutro zagrać coś w hexie albo innym pubie? Jesteśmy we 2 z kumplem godzina do ustalenia.
Możemy zagrać w:
Diune, Brzdęk, Everdell, Viticulture z Toskania, w sumie cokolwiek innego z listy gier która mam w podpisie albo z biblioteki pubu pod warunkiem że znasz zasady i umiesz wytłumaczyć.
Weźże chodźże grać BGG
Szparagus
Posty: 100
Rejestracja: 22 lip 2017, 23:06
Has thanked: 24 times
Been thanked: 5 times

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: Szparagus »

Może ktoś ma wolny wieczór i wpadnie do Boardowej? Albo gracie gdzieś indziej i szukacie ludzi?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4456
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1350 times
Been thanked: 845 times
Kontakt:

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: Hardkor »

Szparagus pisze: 12 sie 2021, 12:03 Może ktoś ma wolny wieczór i wpadnie do Boardowej? Albo gracie gdzieś indziej i szukacie ludzi?
Mam wolny weekend. Moge gdzies wyskoczyc do baru (albo do kogos jesli w okolicy Bronowic).
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Stonerock
Posty: 10
Rejestracja: 07 wrz 2017, 16:01

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: Stonerock »

Ja również mieszkam na południu, w okolicach Łagiewnik i chętnie zagram, jeśli nadal aktualne :)

sinbad78 pisze: 06 lip 2021, 22:20
addekk pisze: 06 lip 2021, 22:01 Też chętnie gdzieś wyskoczę jestem zmobilizowany, a mieszkam na Plaszowie:D

Płaszów do rzut beretem ... ja mam tylko problem z miejscem do grania - u mnie się niestety nie da. Może jakaś biblioteka albo świetlica?
Awatar użytkownika
antymon
Posty: 47
Rejestracja: 01 lut 2016, 20:07
Lokalizacja: Krk
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: antymon »

Stonerock pisze: 23 sie 2021, 11:45 Ja również mieszkam na południu, w okolicach Łagiewnik i chętnie zagram, jeśli nadal aktualne :)

sinbad78 pisze: 06 lip 2021, 22:20
addekk pisze: 06 lip 2021, 22:01 Też chętnie gdzieś wyskoczę jestem zmobilizowany, a mieszkam na Plaszowie:D

Płaszów do rzut beretem ... ja mam tylko problem z miejscem do grania - u mnie się niestety nie da. Może jakaś biblioteka albo świetlica?
A czy okolice Zakopianki, Taklińskiego są akceptowalne? Z tego co widziałam najbliżej wtedy Magic Cafe.

Jeżeli nie, to również obecnie szukam ekipy (nosiłam się z zamiarem wrzucenia tego postu z miesiąc). U nas w grę wchodzą bardziej wieczowy w tygodniu
Mam 2 osoby (ja i mój mąż), mieszkamy właśnie w okolicy Taklińskiego (tak wiem, już nie Kraków), ale jesteśmy zmotoryzowani więc wszystko w okolicy obwodnicy + południe Krakowa wchodzi w grę.
Mamy małą kolekcję własnych egzemplarzy. Moglibyśmy zacząć od września (bo ja za chwilę wybywam na kilka dni).
Stonerock
Posty: 10
Rejestracja: 07 wrz 2017, 16:01

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: Stonerock »

Mnie również bardziej pasują wieczory w tygodniu, w Magic Cafe nie byłem ale nie jest daleko, mogę podjechać
antymon pisze: 23 sie 2021, 19:40
Stonerock pisze: 23 sie 2021, 11:45 Ja również mieszkam na południu, w okolicach Łagiewnik i chętnie zagram, jeśli nadal aktualne :)

sinbad78 pisze: 06 lip 2021, 22:20


Płaszów do rzut beretem ... ja mam tylko problem z miejscem do grania - u mnie się niestety nie da. Może jakaś biblioteka albo świetlica?
A czy okolice Zakopianki, Taklińskiego są akceptowalne? Z tego co widziałam najbliżej wtedy Magic Cafe.

Jeżeli nie, to również obecnie szukam ekipy (nosiłam się z zamiarem wrzucenia tego postu z miesiąc). U nas w grę wchodzą bardziej wieczowy w tygodniu
Mam 2 osoby (ja i mój mąż), mieszkamy właśnie w okolicy Taklińskiego (tak wiem, już nie Kraków), ale jesteśmy zmotoryzowani więc wszystko w okolicy obwodnicy + południe Krakowa wchodzi w grę.
Mamy małą kolekcję własnych egzemplarzy. Moglibyśmy zacząć od września (bo ja za chwilę wybywam na kilka dni).
szymuss
Posty: 407
Rejestracja: 26 lut 2009, 11:48
Has thanked: 34 times
Been thanked: 25 times

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: szymuss »

Ktoś z Krk dobrze zna zasady Timie Stories? Za piwko w Hexie jest mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć z czym to się je? Zamiast piwka mogę wytłumaczyć zasady w Everdell pokazać przykładową rozgrywkę ,bo mam za sobą ponad 150 partii:P pozdrawiam:)
dixieman
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2021, 21:46

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: dixieman »

może ktoś z Krakowa ma ochotę zagrać w "Ardeny 1944" Dragona? :)
Elemenek
Posty: 375
Rejestracja: 27 wrz 2016, 16:29
Lokalizacja: Cracovia
Has thanked: 31 times
Been thanked: 107 times

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: Elemenek »

Halo, zyjecie? Planuje ktos w cos zagrac w najblizszym czasie?
Awatar użytkownika
sinbad78
Posty: 114
Rejestracja: 24 mar 2020, 17:11
Has thanked: 20 times
Been thanked: 46 times

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: sinbad78 »

Ja jestem chętny
Awatar użytkownika
addekk
Posty: 642
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:54
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 44 times
Been thanked: 103 times

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: addekk »

Ja też mogę zagrać :D
Weźże chodźże grać BGG
szymuss
Posty: 407
Rejestracja: 26 lut 2009, 11:48
Has thanked: 34 times
Been thanked: 25 times

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: szymuss »

Ja mam Everdella chetnie naucze;D gry za przyslwiowe piwko:D w hexie;P a szukam ekipy do time stories:P jak cos:P pzdr
Awatar użytkownika
addekk
Posty: 642
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:54
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 44 times
Been thanked: 103 times

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: addekk »

Ktoś chętny jutro 18 w Bordowej zagrać?
Do wyboru w sumie wiele gier ale raczej euro.
Weźże chodźże grać BGG
JoaWar
Posty: 9
Rejestracja: 20 gru 2018, 22:03

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: JoaWar »

Chętnie dołączyłabym do ekipy, która regularnie spotyka się żeby pograć. Najwiecej gram w gry euro. Mam kolekcję ponad 200 gier i dobry dostęp do nowości. Mieszkam na Krowodrzy. W moim aktualnym mieszkaniu nie za bardzo da się grać. Ktoś coś? Fingers crossed.
Awatar użytkownika
addekk
Posty: 642
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:54
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 44 times
Been thanked: 103 times

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: addekk »

Ktoś chętny zagrać we wtorek o 18 w boardowej w Odmęty Grozy ?
Weźże chodźże grać BGG
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4456
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1350 times
Been thanked: 845 times
Kontakt:

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: Hardkor »

addekk pisze: 28 lis 2021, 17:39 Ktoś chętny zagrać we wtorek o 18 w boardowej w Odmęty Grozy ?
JA ! Jeśli aktualnej to podeślij mi na priv swoje FB. Wygodniej będzie się dogadać, bo niestety jutro cały dzień jestem poza mieszkaniem i nie wejdę na forum, a we wtorek to pewnie ta komunikacja i tak by byla dość średnia.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Vantropf
Posty: 16
Rejestracja: 01 cze 2020, 21:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: Vantropf »

Ktoś gra w okolicach nowej huty?
Wieczorowe pory 19-23
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4456
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1350 times
Been thanked: 845 times
Kontakt:

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: Hardkor »

Jakby ktoś był chętny to jutro pewnie będziemy grali z kolegą w okolicy Bronowic/Azory od około 19. Gry do ustalenia.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
vespi
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2020, 11:14

Re: (Kraków) Spotkania planszówkowe

Post autor: vespi »

Razem z dziewczyną szukam stałej ekipy do pogrania w weekendy na luzie w przeróżne gierki (zagram w cokolwiek, co nie ma bardzo dużego downtime'u, lubię tryhardowe eurosy, ale późnym wieczorem nie chce mi się już liczyć, czyli tl;dr Brass jak najbardziej, ale Tzolkin już niekoniecznie), w mojej kolekcji m. in. Brass Birmingham, Gloomhaven: JoTL, Kemet (wszystkie dodatki), Cyklady, Hard City, Odmęty Grozy, Zombie 15', Pandemic z dodatkami, Horror w Arkham 3ed, Abominacja, This War of Mine, Skytear, a z luźniejszych Szarlatani, Tajniacy, Decrypto.
Mamy stół do gier w mieszkaniu i mieszkamy sami, więc nie będzie problemu z miejscem.
Czasem gramy ze znajomymi (max 5-6 osób), trochę ciężko nam się zgrać, ale nie będzie problemu w razie gdybyśmy grali w gry wymagające dużej liczby osób.
Oprócz tego jesteśmy LGBT-friendly i jesteśmy zaszczepieni, zapraszam do kontaktu!
EDIT:
A i mamy po 23 lata, szukamy osób mniej więcej w podobnym wieku.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2021, 16:50 przez vespi, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ