Srebra flota na ZunTsu - kontakt do autora Novina No 1

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
tassman
Posty: 389
Rejestracja: 31 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: Rzeszów
Been thanked: 2 times

Srebra flota na ZunTsu - kontakt do autora Novina No 1

Post autor: tassman »

Chciałbym zeskanować i wrzucić na ZunTsu Srebrą flotę. Czy posiada ktoś z Was jakikolwiek kontakt do autora aby zapytać się o zgodę na publikację materiałów?
Awatar użytkownika
Zimoch
Posty: 251
Rejestracja: 28 lut 2005, 15:37
Lokalizacja: Kwidzyn\Łódź

Re: Srebra flota na ZunTsu - kontakt do autora Novina No 1

Post autor: Zimoch »

jak postepy?
Awatar użytkownika
tassman
Posty: 389
Rejestracja: 31 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: Rzeszów
Been thanked: 2 times

Re: Srebra flota na ZunTsu - kontakt do autora Novina No 1

Post autor: tassman »

Autora nie znalazłem. Skany są. Wszystko na razie bez upubliczniania. Obrabiam elementy i powoli będę wszystko łączył. Niestety przy dwójce dzieci i 3 robotach wolno to idzie.
gaseki
Posty: 412
Rejestracja: 25 lut 2013, 22:16
Lokalizacja: Doncaster

Re: Srebra flota na ZunTsu - kontakt do autora Novina No 1

Post autor: gaseki »

gadałem ostatnio z autorem Celtyckich Mieczy. Oto co otrzymałem:
"Ciekawe... ta gra - o ile pamiętam - została wydana przez wydawnictwo... chmmm... nawet nazwy nie mogę sobie przypomnieć! A.. Novina (znalazłem w sieci). Nie mam pojęcia, jak ją Pan znalazł... nawet ja nie mam egzempalrza :)

Wydawnictwo dawno nie istnieje, umowa między mną a nim na pewno była ograniczona czasowo do maksimum 5 lat, więc... nie widać przeciwwskazań.
Ma Pan zgodę na upublicznienie jej bezpłatnie na stronie wwww w formie eletronicznych materiałów do ściągnięcia z zachowaniem informaji a autorze, parawach etc (co też Pan zaznaczył)."
Awatar użytkownika
tassman
Posty: 389
Rejestracja: 31 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: Rzeszów
Been thanked: 2 times

Re: Srebra flota na ZunTsu - kontakt do autora Novina No 1

Post autor: tassman »

Wow... super... ogarnę skany i zacznę wycinanie żetonów... jakim cudem znalazł Pan ten post?
P.S. Celtyckie miecze. Miałem. Wtedy nie wiedziałem że będę fanem gier. Bardzo dobrze kojarzę tę grę. Grę komuś pozyczyłem i nigdy nie zobaczyłem z powrotem.
Awatar użytkownika
Zimoch
Posty: 251
Rejestracja: 28 lut 2005, 15:37
Lokalizacja: Kwidzyn\Łódź

Re: Srebra flota na ZunTsu - kontakt do autora Novina No 1

Post autor: Zimoch »

Od siebie dodam, że mi srebrna flota zawsze po głowie chodziła ale jako bardziej zoptymalizowana nawalanka po morzu - chciałem zmodyfikować kiedyś zasady tak żeby działo się w niej wszystko nieco szybciej, ale na chęciach się skończyło. Udało mi się ją wyciągnąć może ze 3 razy w życiu i nigdy nie skończyłem nawet jednego przelotu statków Hiszpańskich ze wschodu na zachód ze względu na znużenie panujące w trakcie rozgrywki.

Gra ma u mnie ogromny sentyment - nie nadaje się jednak do współczesnego grania ze względu na zbyt dużą upierdliwość jeśli chodzi o czas rozgrywki - masę żetonów, kupę potrzebnego miejsca - dużo obliczeń i w sumie losowość.

Być może Zuntzu będzie 1 krokiem do przyśpieszenia rozgrywki i przynajmniej umożliwienia zrobienia save'a dla dłuższych kampanii

Link do tematu : http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... 24#p166624
Awatar użytkownika
Zimoch
Posty: 251
Rejestracja: 28 lut 2005, 15:37
Lokalizacja: Kwidzyn\Łódź

Re: Srebra flota na ZunTsu - kontakt do autora Novina No 1

Post autor: Zimoch »

Jak tam idą prace ?
ODPOWIEDZ