Weekend majowy

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Weekend majowy

Post autor: monga »

Proponuję planszówkowy długi weekend majowy :-)

W ośrodku, który oglądałam pod kątem wakacji - w Poraju: http://szkolenia-poraj.pl/
Tutaj pamiątkowe zdjęcia dla zainteresowanych: http://picasaweb.google.com/102971893407075412898/Poraj

Myślę, że dobrym terminem będzie od 1 do 5 maja (a może nawet od 30 kwietnia czy wcześniej ).

Pokój 2-osobowy - 120/dobę, pokój 3-osobowy 150/dobę. Dziecko śpiące z rodzicami w pokoju 2-osobowym nie generuje dodatkowych kosztów (no chyba, że ma 15 lat ;)). Być może jak się uzbiera większa grupa uda się wynegocjować jakieś zniżki.

Wyżywienie jest nieobligatoryjne i kosztuje (dorośli/dzieci):
śniadanie - 18/13 zł
obiad - 25/20 zł
kolacja - 18/13 zł

Śniadania i kolacje są w formie bufetu, obiad serwowany.

Salę do grania dostalibyśmy gratis - albo jedna z konferencyjnych albo wstawiliby nam stoły do salki fitness.

Myślę, że okolica jest atrakcyjna i przez te kilka dni każdy będzie miał co robić - czy to w samym ośrodku (są dodatkowo płatne atrakcje - kręgielnia, siłownia, sauna) jak i w okolicy (Częstochowa, Złoty Potok, Szlak Orlich Gniazd - http://orlegniazda.pl/pl/galeria. Ba - można nawet wycieczkę sobie 1-dniową do Krakowa zrobić (jak ktoś z innych okolic zawita - to raptem ponad 1,5 h drogi) czy do Wesołego Miasteczka w Chorzowie (1h drogi).

Ponieważ to atrakcyjny termin, żeby mieć pewność, że będą miejsca, trzeba by zarezerwować miejsca w tym miesiącu.

Kto wstępnie chętny ? :-)
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: Weekend majowy

Post autor: jax »

Ja wstępnie się piszę. Tego regionu w życiu nie eksplorowałem.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: Weekend majowy

Post autor: ragozd »

ja na 50%, i wtedy tylko sam - Jax - jedziesz sam i bierzemy pokój razem? Ew trojkę i trzeciego do brydża ;)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
kubek
Posty: 243
Rejestracja: 17 mar 2008, 21:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Weekend majowy

Post autor: kubek »

Ja też pewnie pojadę z rodzinką.
ragozd pisze:Ew trojkę i trzeciego do brydża
Ja tam zawsze grałem w brydża w czwórkę :wink:
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: Weekend majowy

Post autor: jax »

ragozd pisze:ja na 50%, i wtedy tylko sam - Jax - jedziesz sam?
Na 80 procent z rodziną.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

Re: Weekend majowy

Post autor: KubaP »

Ja wstępnie klepnąłbym miejsce dla dwóch małżeństw z małym dzieckiem każde.
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

Re: Weekend majowy

Post autor: KubaP »

Tylko tak, żebym dobrze zrozumiał - cena noclegu z wyżywieniem dla dwuosobowego małżeństwa z niemowlakiem na 5 dni to jest 1200 pln? (61 PLN wyżywienie i 60 PLN nocleg za osobę dziennie). To chyba dość dużo. My się piszemy, ale spróbujmy ponegocjować te ceny jednak.
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Weekend majowy

Post autor: monga »

Tak, na to właśnie wygląda, że przy pełnym wyżywieniu 5 dniowym i 5 noclegach tyle wychodzi. Aczkolwiek przy 5 dniach zazwyczaj się bierze 4 noclegi, więc trochę mniej będzie. Negocjować to można, ale przy dużej grupie. Na razie zgłosiło się na tyle mało osób, że nie bardzo widzę możliwości do negocjacji, szczególnie że gratis dostalibyśmy do grania salę konferencyjną.
Awatar użytkownika
kubek
Posty: 243
Rejestracja: 17 mar 2008, 21:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Weekend majowy

Post autor: kubek »

Odświeżając wątek.

Jedziemy do Poraju w terminie 30.04 - 3.05 (na 90%)

W najbliższą niedzielę będziemy rezerwować miejsca.

Na razie w składzie są:

Monga z rodzinką
Kubek z rodzinką

Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego wyjazdu.

Dla osób biorących minimum 3 noclegi jest promocja - 99zł za osobę w pok. 2 os. z pełnym wyżywieniem + 50% zniżki na atrakcje w ośrodku. Miejsca jeszcze są.
ODPOWIEDZ