Gdzie kupic

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
sirmayday
Posty: 33
Rejestracja: 25 paź 2012, 13:33
Lokalizacja: Ropczyce

Gdzie kupic

Post autor: sirmayday »

Mam pytanie o dobry sklep z grami planszowymi a Warszawie i Poznaniu gdyż chciał bym kupić grę i ją zobaczyć i dotknąć będę w Poznaniu 9 lutego a Warszawie 10 to jest niedziela i by ten sklep nie był zbyt daleko od dworca.
Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba je umieć wykorzystać.
Napoleon Bonaparte
Awatar użytkownika
mig
Posty: 4046
Rejestracja: 24 lip 2010, 16:41
Lokalizacja: Konin
Been thanked: 4 times

Re: Gdzie kupic

Post autor: mig »

W Poznaniu wielkiego wyboru nie ma - blisko dworca jest Bard (ul. św. Marcin 41).
Planszostrefa - 11%, 3 Trolle - 5%
Mam / Chcę mieć / Sprzedam
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: Gdzie kupic

Post autor: DarkSide »

Sklep z planszówkami jest też w Starym Browarze (w starej części - nad kwiaciarnią) ale nie wiem jak wygląda tam poziom cen. A do Starego Browaru bardzo łatwo trafić z dworca PKP. Spokojnym marszem 15 minut. Potem można wyjść od strony nowej części Browaru i łatwo trafić do Barda
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -11%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
charlie
Posty: 1001
Rejestracja: 14 wrz 2011, 13:05
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 59 times
Been thanked: 54 times

Re: Gdzie kupic

Post autor: charlie »

DarkSide pisze:Sklep z planszówkami jest też w Starym Browarze (w starej części - nad kwiaciarnią)
O tym to nie wiedziałem :?
W Poznaniu jest też sklep Teraz Gry (trochę dalej niż Bard, na Mielżyńskiego, jakieś 100 m od Okrąglaka w stronę Placu Cyryla), ale powiedziałbym słabo wyposażony, ale zależy co chcesz zlookać. Bard jest w podwórzu, więc trzeba mieć oczy otwarte jak się szuka, ale za to mają więcej pozycji.
johny76
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2013, 08:22

Re: Gdzie kupic

Post autor: johny76 »

W Poznaniu jest też sklep "3pionki". Mieści się na Osiedlu Piastowskim 17 w pasażu handlowym BETA.
Duży wybór gier i dobre ceny.
Sklep ma też stronę internetową: www.3pionki.pl
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: Gdzie kupic

Post autor: DarkSide »

Tylko że blisko dworca PKP to to nie jest. Oczywiście jak ktoś zna miasto to wsiada w odpowiedni tramwaj, wysiada na Piastowskim znajduje pasaż BETA i jest na miejscu. Dla osoby przyjezdnej, która planuje szybki rekon z dworca PKP to robi się już mały survival. Na Polance jest "Cube", w GH "Malta" też jest stoisko z planszówkami, tylko że to już ciut daleko od PKP.
Zwłaszcza że centrum rozkopane i komunikacja jest, jaka jest - zwłaszcza w szczycie. :?
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -11%, ALEplanszówki -3%
MarekCh
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2013, 10:31

Re: Gdzie kupic

Post autor: MarekCh »

Przepraszam, że odświeżam, ale może komuś się przyda.
W Warszawie w Centrum Nauki Kopernik jest świetny sklep z grami i nie tylko. Większość gier można zobaczyć i wypróbować, osobiście zawsze kupuję tam gry.
ODPOWIEDZ