(Wrocław) Spotkania planszówkowe

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
steady
Posty: 1034
Rejestracja: 25 wrz 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

(Wrocław) Spotkania planszówkowe

Post autor: steady »

Lista spotkań planszówkowych we Wrocławiu

Chaaber utrzymuje kalendarz Google (http://tnij.org/planszowki_wroclaw) zze spotkaniami i wydarzeniami.

EDITs by abadura: Korzystając z uprawnień moderatora aktualizuję daty i miejsca spotkań.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2007, 15:18 przez steady, łącznie zmieniany 2 razy.
KRI.SyS
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2006, 17:36

Post autor: KRI.SyS »

Hej. Nareszcie ludzie z Wrocka! Mam pytanie, w co gracie? Ja mam dungeoneera (1 czesc). Chetnie pogram, jesli tylko znajde troche czasu.
Awatar użytkownika
steady
Posty: 1034
Rejestracja: 25 wrz 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: steady »

Gramy w różne rzeczy- zależnie od nastroju i towarzystwa. Dungeoneer akurat nigdy nam nie podszedł, ale mamy parę gierek- Osadników, Cytadele, Bohnanze, NsHEX, Pirate's Cove, Bohnanze, parę starszych rzeczy z Encore. Daj znać jak stoisz z czasem, z chęcią się jakoś ustawimy.
Pozdrawiam!
MiHu
Posty: 24
Rejestracja: 03 gru 2004, 19:49
Lokalizacja: Rzeszów/Wrocław

Post autor: MiHu »

W Osadników, Cytadelę i Hexa grać mogę zawsze i wszędzie ;)
Reszty nie znam ale zapoznawczych chęci nie brakuje.
Michał 'MiHu' Bigaj
Awatar użytkownika
steady
Posty: 1034
Rejestracja: 25 wrz 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: steady »

No to swietnie! Teraz tylko musimy ustalic jakis termin i miejsce, ale z tym nie powinno byc problemu. Daj znac kiedy Ci pasuje, cos ustalimy.
Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
kober
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2006, 22:35
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kober »

ostatnio sporo przebywam we wroclawiu i z checia zagralbym z wami :]

dajcie znac jak ustalicie juz termin. jesli chodzi o mnie to pasuje mi od pon do czw po 17.
Awatar użytkownika
Dusso
Posty: 348
Rejestracja: 04 lip 2005, 13:02
Lokalizacja: Wroclaw
Has thanked: 1 time

Post autor: Dusso »

Też jestem z Wro, z chęcią się spotkam i zagram
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Post autor: bazik »

nie wiem na ile cos wam sie udalo zorganizowac i spotykac, jesli gracie pomyslcie o zagadaniu do "russ"-a na bgg (http://www.boardgamegeek.com/user/russ) (o ile nie przeszkadza wam granie z kims kto lepiej jednak mowi po angielsku niz po polsku)... ja probuje go sciagnac do siebie do warszawy, ale jednak do was mialby blizej :-D
Awatar użytkownika
steady
Posty: 1034
Rejestracja: 25 wrz 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: steady »

Hejka!
Bylo pare zawirowan i pierwsze planowane spotkanie sie nie odbylo. Na szczescie udalo sie znalezc wspolny termin- wtorki o 18.30. Miejsce, w ktorym chcemy sie spotykac to Gumowa Roza. Jutro idziemy troche w ciemno, rezerwacje bedziemy mogli robic jezeli chociaz jedno spotkanie sie odbedzie. Bedzie nas jutro mala grupka- do 10 osob. Jezeli macie ochote, wpadajcie!
PS nie zaszkodzi jezeli wezmiecie swoje gry:)
Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia!
MiHu
Posty: 24
Rejestracja: 03 gru 2004, 19:49
Lokalizacja: Rzeszów/Wrocław

Post autor: MiHu »

Dobrze wiedzieć że coś się jeszcze dzieje w tej sprawie bo już myślałem że umarło śmiercią przedwczesną ;) Może wpadnę z małą skromną Machiną.
Michał 'MiHu' Bigaj
Awatar użytkownika
steady
Posty: 1034
Rejestracja: 25 wrz 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: steady »

Swietny pomysl Michale! Podeslij mi prosze swoj gadu numer, bo gdzies mi sie kontakty zapodzialy. I do jutra!
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

Dajcie znać jak Wam poszło, ile było osób i w ogóle.
Jako gość z Wrocka, choć stacjonarnie w Warszawie, mógłbym spróbować do Was dotrzeć w okresie świątecznym - święta w tym roku planujemy spędzić w mym rodzinnym mieście.
Jak całość sie rozkręci to może uda się nam dobić do Was wtedy

Powodzenia

P.S. A gdzie jest ta "Gumowa" ;)?
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
TommAsh
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2006, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TommAsh »

Wreszcie cos sie w moim mieście rusza :D Bede na pewno i rozpuszcze wici.
Takie pytanie mam - graliscie już w Gumowej? Bo na moje oko światło jest tam po prostu fatalne. No, ale zobaczymy...
Awatar użytkownika
TommAsh
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2006, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TommAsh »

No i bylimy i pogralimy :D
Tak po krótce - było bardzo przyjemnie, co prawda ludzi nie za dużo (7-8 osób), no ale to tak akurat na dwa stoły. No i wierzę, że z tygodnia na tydzień będie więcej. Bardzo pozytywnie natomiast zaskoczył mnie lokal. Nie było tak ciemno jak myślałem, nie nie było za głośno, duże stoły.

Co do gier - taki typowy standardzik na rozpoczęcie:
fasolki
cytadel
osadniki
hex

Z każdym tygodniem będzie lepiej mam nadzieję, także wszystkich z Wrocławia i okolic serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dusso
Posty: 348
Rejestracja: 04 lip 2005, 13:02
Lokalizacja: Wroclaw
Has thanked: 1 time

Post autor: Dusso »

A do ktorej godziny graliscie?
MiHu
Posty: 24
Rejestracja: 03 gru 2004, 19:49
Lokalizacja: Rzeszów/Wrocław

Post autor: MiHu »

Ja niestety się już nie wyrobiłem z czasem, inne zobowiązania wzięły górę ale obiecuję poprawę ;)
Numer gg mam w profilu pod ikonką AIM'a. W piątek odbyło się jedno ze spotkań z planszówkami organizowane przez stowarzyszenie Wielosfer. Muszę przyznać że mają pare fajnych gierek a godzinna partia w Spadamy była wyjątkowo niszcząca ;P
Było na miejscu jakieś 20 osób.
Michał 'MiHu' Bigaj
Awatar użytkownika
steady
Posty: 1034
Rejestracja: 25 wrz 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: steady »

Hejka!
Jutro spotykamy znow w Gumowej Rozy, start od 18.30. Pare osob powinno byc wczesniej, wiec jezeli ktos ma ochote i jest niecierpliwy, niech wpada o 18. Ostatnie spotkanie bylo calkiem calkiem przyjemne, osob nie bylo bardzo duzo, ale gralo sie sympatycznie. Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia!
Awatar użytkownika
steady
Posty: 1034
Rejestracja: 25 wrz 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: steady »

Hejka!
Jest juz po drugim (pol)oficjalnymspotkaniu we Wrocku. Stawilo sie szesc osob, niestety nie wszyscy mogli dotrzec. Jak bylo? Sympatycznie. Poszla Bohnanza, Pirate's Cove, Osadnicy i oczywiscie NS Hex. Pomimo tego, ze nie mamy u siebie tlumow, mysle ze warto. Zapraszamy wszystkich na przyszly tydzien. Gumowa Roza, godzina 18, Warto!
MiHu
Posty: 24
Rejestracja: 03 gru 2004, 19:49
Lokalizacja: Rzeszów/Wrocław

Post autor: MiHu »

I mimo chęci wyszło u mnie tak jak zwykle -.-
Na domiar złego nie mogę nawet obiecać że będę za tydzień bo nie będę na 100%. Tak jakoś te wtorki zupełnie nie podchodzą a głód planszówkowy drastycznie rośnie :/
Michał 'MiHu' Bigaj
Awatar użytkownika
Magma
Posty: 1166
Rejestracja: 01 wrz 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Magma »

Tyle czasu tu nie zaglądałem, że jeszcze troche, a zapomniał bym, że w moim mieście też jest paru planszówkowych maniaków :lol: Wszystko pięknie ładnie, więc mam nadzieję, że dołacze do was w przyszłym tygodniu :wink: Pozdrowionka :)
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Będę w dniach 6-11 grudnia w okolicach Wrocławia i chętnie bym do Was wpadł na spotkanie. Czy bierzecie pod uwagę inne dni niż wtorki? Tak się akurat ułożyło, że nie dam rady być w ten dzień we Wrocku.
Awatar użytkownika
steady
Posty: 1034
Rejestracja: 25 wrz 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: steady »

Niestety tylko wtorki, ale jezeli masz ochote pograc w bardziej kameralnym gronie- nie ma sprawy. Daj znac na PM albo gg kiedy dokladnie bedziesz, jakos sie umowimy. Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
Dusso
Posty: 348
Rejestracja: 04 lip 2005, 13:02
Lokalizacja: Wroclaw
Has thanked: 1 time

Post autor: Dusso »

No wlasnie te wtorki tez mi zbytnio nie leżą :( Moze uda się next week :roll:
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

Pędrak - ale wybrałeś termin :? :P
Do wczoraj był genialny, zaczynałem ciągnąc za ogon nie dwie, ale nawet 3 sroczki (ta trzecia to dodatkowe spotkanie Ciebie, i to we Wrocku przy planszy :!: ), to teraz jest #$@#%#%@ (nie autoryzowany tekst wycięty przez autora by Admin nie musiał się fatygować :wink:).

Przesunął mi się ważny termin w pracy i teraz akurat dni 6-8 MUSZE być tutaj :( :x :(

Ech... może jednak ten SAW to w Wawce 8)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Browarion pisze:Pędrak - ale wybrałeś termin :? :P
Do wczoraj był genialny, zaczynałem ciągnąc za ogon nie dwie, ale nawet 3 sroczki (ta trzecia to dodatkowe spotkanie Ciebie, i to we Wrocku przy planszy :!: ), to teraz jest #$@#%#%@ (nie autoryzowany tekst wycięty przez autora by Admin nie musiał się fatygować :wink:).

Przesunął mi się ważny termin w pracy i teraz akurat dni 6-8 MUSZE być tutaj :( :x :(

Ech... może jednak ten SAW to w Wawce 8)
To nie ja wybrałem. Zdecydowałem się na szkolenie z zakresu mediacji, potrzebuję nabyć kilka nowych technik potrzebnych w kontaktach interpersonalnych. Bardzo duża szkoda, że nie spotkamy się we Wrocku na SAW. Dziś grałem z Twoją żoną :D w Javie.
ODPOWIEDZ