Gry planszowe z tygodnika kaczor donald

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
quentin123
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2013, 15:24

Gry planszowe z tygodnika kaczor donald

Post autor: quentin123 »

witam. Poszukuje kogos kto ma gry planszowe dodawane do tygodnika kaczor donald. Byla kiedys taka gierka dolaczona do numeru 27 z 1998roku nazywala sie kolonizacja. Jesli ma ja ktos w komplecie z trofeami potrzebnymi do gry to prosze o kontakt. Odkupie ja w raz z numerem. Lub cala kolekcje komiksow z grami i bylby sklonny sprzedac:)
Awatar użytkownika
Shodo
Posty: 28
Rejestracja: 04 cze 2011, 11:49

Re: Gry planszowe z tygodnika kaczor donald

Post autor: Shodo »

Takich gier było w komiksach kaczor donald kilka o ile dobrze pamiętam.
Czy masz na myśli grę której "akcja" działa się w kosmosie? Można było wynajmować lingwistów oraz innych ekspertów którzy pomagali w handlu, kontaktach z obcymi rasami, naprawą swojego statku kosmicznego i jeszcze paru innych pierdołkach. I chyba po przejściu ponownie przez start dostawało się jakąś gotówkę jak w monopoly czy eurobiznesie.

Jeśli to ta gra to mogę zapytać kolegi czy to jeszcze ma(kiedyś namiętnie kupował te komiksy) ale patrząc na "rok wydania" :D to raczej wątpie żeby to jeszcze u niego leżało :D

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Shodo
Posty: 28
Rejestracja: 04 cze 2011, 11:49

Re: Gry planszowe z tygodnika kaczor donald

Post autor: Shodo »

No autor postu się nie odezwał ale niestety żadnych gier z "Kaczora Donalda" nie jestem już w stanie zdobyć. Kolega nawet nie pamięta komu je dał czy kiedy wyrzucił.

Pozdrawiam
quentin123
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2013, 15:24

Re: Gry planszowe z tygodnika kaczor donald

Post autor: quentin123 »

szkoda. Ale dziekuje bardzo za fatyge :) bede szukal dalej
ODPOWIEDZ