Might & Magic heroes

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Flamaster
Posty: 41
Rejestracja: 17 lis 2013, 16:00
Lokalizacja: Gościcino
Been thanked: 8 times

Might & Magic heroes

Post autor: Flamaster »

Witam forumowiczów :)
Poszukuję koszulek na karty bohaterów czy można takie dostać? Znalazłem tylko koszulki 8x12 cm firmy mayday. Karty mają wymiar 9x13 cm może mają trochę luzu aby je w nich pomieścić?
Co do reszty kart to jakie koszulki polecacie? american mini firmy mayday czy ultra pro?
Ostatnio zmieniony 25 lis 2013, 20:18 przez Flamaster, łącznie zmieniany 1 raz.
Mam na sprzedaż dodatki do Rallyman GT. Pakiet samochodzików klasy GT4 (zdjęta folia zewnętrzna). Mistrzostwa Drużynowe (fabrycznie zafoliowane).
pattom
Posty: 1428
Rejestracja: 23 sty 2010, 14:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Might & Magic heroes

Post autor: pattom »

Flamaster pisze:Witam forumowiczów :)
Jakie waszym zdaniem pasowałyby do kart? Aktualnie poszukuję także koszulki na karty bohaterów. Czy można na nie dostać koszulki?
Do gry pasują inne pudełka i karty sprzedam. Nie wiem czy bohaterowie trzymać z żetonami.

:P
Awatar użytkownika
mafiafb
Posty: 137
Rejestracja: 28 lip 2013, 20:18

Re: Might & Magic heroes

Post autor: mafiafb »

pattom pisze:
Flamaster pisze:Witam forumowiczów :)
Jakie waszym zdaniem pasowałyby do kart? Aktualnie poszukuję także koszulki na karty bohaterów. Czy można na nie dostać koszulki?
Do gry pasują inne pudełka i karty sprzedam. Nie wiem czy bohaterowie trzymać z żetonami.

:P
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/ori ... 82/92a.gif
ODPOWIEDZ