Sklep z planszówkami

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
drakula
Posty: 74
Rejestracja: 13 cze 2013, 19:57
Lokalizacja: Gryfino/Szczecin

Sklep z planszówkami

Post autor: drakula »

Witam. Jak wyżej. Znacie jakiś dobry,tani oraz korzystną ceną wysyłki sklep z planszówkami? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4091
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 299 times
Been thanked: 177 times

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: lacki2000 »

hmm, piątkowe wieczory dziwnie wpływają na ludzi :) No patrzę na dane pytającego, jest tu na forum ponad pół roku już i nagle takie jakieś pytanie jakby za dużo napojów zbożowych wypił :P
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
ShinMe
Posty: 72
Rejestracja: 24 gru 2013, 21:23

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: ShinMe »

Mogę wymienić wszystkie które mam zapisane w przeglądarce, bez rozróżniania które jakie oferty wysyłki mają, jeżeli linkowanie sklepów nie zostanie uznane przez innych użytkowników za coś niestosownego.
Stałem się fanem Portal Games... bo Robinson, bo Tezeusz, bo Hex 3.0
Awatar użytkownika
JanekLovesU
Posty: 17
Rejestracja: 04 cze 2012, 20:20

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: JanekLovesU »

W sumie to podpinam się do pytania autora wątku, bo jak patrzę na niektóre ceny, szczególnie w sklepie na R to dochodzę do wniosku ze musiałbym cala wypłatę na planszowki wydawać.Swoja droga nigdy nie rozumiałem fenomenu tego sklepu.
Awatar użytkownika
adam_k27
Posty: 721
Rejestracja: 28 cze 2013, 10:07
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 19 times
Been thanked: 19 times

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: adam_k27 »

Sklep na R ma fajne opisy, linki do recenzji i dużo tytułów w bazie danych - lubię tam szukać gier ale kupuje zwykle na http://www.i-szop.pl ;)
ShinMe
Posty: 72
Rejestracja: 24 gru 2013, 21:23

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: ShinMe »

Kwestia ceny ma u mnie małe znaczenie, raczej jak kilka razy zdarzy mi się kupić w jednym sklepie coś co ma małą dostępność to zapisuję sobie taki sklep. Ogólnie korzystam raczej z Bard.pl, inne to:

http://www.planszostrefa.pl
http://dragonus.pl
http://3trolle.pl
http://www.rebel.pl
http://www.moriongames.pl

no i wspomniany http://www.bard.pl
Stałem się fanem Portal Games... bo Robinson, bo Tezeusz, bo Hex 3.0
Awatar użytkownika
JanekLovesU
Posty: 17
Rejestracja: 04 cze 2012, 20:20

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: JanekLovesU »

Mam dokładnie tak samo, lubię szukać tam gier ale kupuje je zupełnie gdzie indziej. A co do cen w sklepie na R to rozwalają mnie ich promocje np gra kosztuje 120zł ale jest w promocji i kosztuje juz 60zł (wtedy ktos sobie myśli ze super gra aż o polowe tansza.... Tak ma racje tylko ze w byle ktorym innym sklepie ta sama gra bez żadnych promocji kosztuje 45zl) tak wiec ładna mi promocja... Ale przyznać trzeba ze maja mnóstwo gier których w innych sklepach nieuswiadczymy

Ja od siebie polecam sklep morgad.pl jak do tych czas mój ulubiony
ShinMe
Posty: 72
Rejestracja: 24 gru 2013, 21:23

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: ShinMe »

Rzeczywiście fajne ceny, jak to czytają włodarze morgada to niech pomyślą nad wprowadzeniem inposta w wyborze dostawy.
Stałem się fanem Portal Games... bo Robinson, bo Tezeusz, bo Hex 3.0
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4091
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 299 times
Been thanked: 177 times

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: lacki2000 »

ShinMe pisze:Rzeczywiście fajne ceny, jak to czytają włodarze morgada to niech pomyślą nad wprowadzeniem inposta w wyborze dostawy.
Z tego co pamiętam to Morgad jest w największej obszarowo polskiej wsi z której do najbliższego paczkomatu w linii prostej jest około 25km. A tam dość górzyście jest, więc trza jechać na około.

A JanekLovesU ma taką szeroką lokalizację, że się okienka forum rozpychają, psze pani!
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
ShinMe
Posty: 72
Rejestracja: 24 gru 2013, 21:23

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: ShinMe »

Mają coś takiego jak odbiór osobisty Kraków po uprzednim ustaleniu to może mogliby też tam wysyłać. Na czasie mi nie zależy, a bardziej na tym, że nie będę musiał z nikim się umawiać i czekać, ani latać za paczkami po pocztach, tylko jak przyjdzie SMS to po powrocie do mieszkania zahaczę o paczkomat który mam pod nosem.
Stałem się fanem Portal Games... bo Robinson, bo Tezeusz, bo Hex 3.0
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1933
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 154 times
Been thanked: 176 times

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: tomuch »

ShinMe pisze:Mają coś takiego jak odbiór osobisty Kraków po uprzednim ustaleniu to może mogliby też tam wysyłać. Na czasie mi nie zależy, a bardziej na tym, że nie będę musiał z nikim się umawiać i czekać, ani latać za paczkami po pocztach, tylko jak przyjdzie SMS to po powrocie do mieszkania zahaczę o paczkomat który mam pod nosem.
+10
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Awatar użytkownika
mig
Posty: 4046
Rejestracja: 24 lip 2010, 16:41
Lokalizacja: Konin
Been thanked: 4 times

Sklep z planszówkami

Post autor: mig »

Planszostrefa, 3trolle, rebel- imho to najlepsza trojka.
W Rebelu z rabatem (15% to nie problem) już aż tak drogo sie nie wydaje. No i wybór maja ogromny. A czasami w ich promocjach czy wyprzedażach są prawdziwe perełki i to taniej niż u jakiejkolwiek innej konkurencji.
cenowo 3 trolle z ich rabatami są generalnie nie do pobicia. Tyle, ze oferta nie jest aż tak szeroka.
A Planszostrefa najbardziej dba o to, żeby mieć ciekawe geekowskie propozycje (no i rabat 10-12% tez wielkim problemem nie jest, co daje ceny wielu gier na naprawdę świetnym poziomie).
Przy dość niskich pułapach darmowej wysyłki w kazdym z tych sklepów (bodajże w kazdym od 200zl) i prostej zasadzie ze rabaty obejmują całość towaru a nie tylko te gry które są poza promocjami, wyprzedażami itd w ostatnich latach 99% gier kupowałem właśnie w tych sklepach.
O świetnej, profesjonalnej obsłudze, błyskawicznej wysyłce i pełnej gotowości do współpracy z klientem (dzielenie zamówień i wysyłka osobno tych dostępnych i tych które maja dopiero przyjść, modyfikowanie już złożonych zamówień itd) nie ma co wspominać. Ostatnio, skuszony świetna promocja w innym (popularnym i tu na forum dość cenionym) sklepie złożyłem tam zamowienie i mogłem w pełni docenić poziom obsługi tych trzech ww sklepów...

Ale jesli komuś zależy przede wszystkim na cenie to i-szop (i znajomi z wypracowanymi rabatami;) jest niezastąpiony. I czasem zdarza sie ze na konkretny, pojedynczy tytuł oferta w innym sklepie jest korzystniejsza.

Edit: przedstawiciele ww sklepów dodatkowe specjalne kody rabatowe za darmowa reklamę mogą przesyłać na pw;)
Planszostrefa - 11%, 3 Trolle - 5%
Mam / Chcę mieć / Sprzedam
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: rastula »

mig pisze:Planszostrefa, 3trolle, rebel- imho to najlepsza trojka.
W Rebelu z rabatem (15% to nie problem) już aż tak drogo sie nie wydaje. No i wybór maja ogromny. A czasami w ich promocjach czy wyprzedażach są prawdziwe perełki i to taniej niż u jakiejkolwiek innej konkurencji.
cenowo 3 trolle z ich rabatami są generalnie nie do pobicia. Tyle, ze oferta nie jest aż tak szeroka.
A Planszostrefa najbardziej dba o to, żeby mieć ciekawe geekowskie propozycje (no i rabat 10-12% tez wielkim problemem nie jest, co daje ceny wielu gier na naprawdę świetnym poziomie).
Przy dość niskich pułapach darmowej wysyłki w kazdym z tych sklepów (bodajże w kazdym od 200zl) i prostej zasadzie ze rabaty obejmują całość towaru a nie tylko te gry które są poza promocjami, wyprzedażami itd w ostatnich latach 99% gier kupowałem właśnie w tych sklepach.
O świetnej, profesjonalnej obsłudze, błyskawicznej wysyłce i pełnej gotowości do współpracy z klientem (dzielenie zamówień i wysyłka osobno tych dostępnych i tych które maja dopiero przyjść, modyfikowanie już złożonych zamówień itd) nie ma co wspominać. Ostatnio, skuszony świetna promocja w innym (popularnym i tu na forum dość cenionym) sklepie złożyłem tam zamowienie i mogłem w pełni docenić poziom obsługi tych trzech ww sklepów...

Ale jesli komuś zależy przede wszystkim na cenie to i-szop (i znajomi z wypracowanymi rabatami;) jest niezastąpiony. I czasem zdarza sie ze na konkretny, pojedynczy tytuł oferta w innym sklepie jest korzystniejsza.

Edit: przedstawiciele ww sklepów dodatkowe specjalne kody rabatowe za darmowa reklamę mogą przesyłać na pw;)

dorzucić do tego jeszcze Planszomanię , która jest z ofertą tak "pomiędzy" 3T a Planszostrefą i jest OK
Awatar użytkownika
Hipke
Posty: 554
Rejestracja: 05 lis 2012, 18:40

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: Hipke »

mig pisze:A Planszostrefa najbardziej dba o to, żeby mieć ciekawe geekowskie propozycje
Ja bym do tego dołożył jeszcze Planszomanie, w której można kupić kilka gier, których nigdzie indziej nie ma i to w całkiem dobrej cenie.
Awatar użytkownika
mig
Posty: 4046
Rejestracja: 24 lip 2010, 16:41
Lokalizacja: Konin
Been thanked: 4 times

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: mig »

Planszomania czasem ma tez niezłe propozycje, ale ich program rabatowy nie działa na produkty przecenione i w promocji.
Jest jeszcze FortGier, w którym co prawda ceny są wysokie, ale takiej oferty gier wojennych (w tym wiele na zamowienie) nie ma chyba nigdzie...
Planszostrefa - 11%, 3 Trolle - 5%
Mam / Chcę mieć / Sprzedam
Awatar użytkownika
oopsiak
Posty: 832
Rejestracja: 04 lip 2009, 00:48
Lokalizacja: Warszawa / gdzieś na morzu

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: oopsiak »

wejdź sobie na http://i-szop.pl i sam czegoś poszukaj :)
LICZBA graczy/punktów/żetonów

MAM / ODDAM / CHCĘ
Awatar użytkownika
sewhoe
Posty: 343
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:21
Lokalizacja: Sanok
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: sewhoe »

Ja sobie chwalę Xjoy.
havekar
Posty: 20
Rejestracja: 02 gru 2013, 17:42

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: havekar »

Moim zdaniem Gamiko ma bardzo atrakcyjne ceny w porównaniu z innymi, znanymi sklepami. Ja korzystam ze stacjonarnego sklepu, wysyłkowy też mają.
xYowza
Posty: 43
Rejestracja: 08 wrz 2013, 21:26
Lokalizacja: Czechowice - Dziedzice

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: xYowza »

A tak w ogóle to co sprawia że wybieracie tan a nie inny sklep? Wiadomo cena jest ważna, ale jasnym jest, że to nie jedyny czynnik. Jest wiele sklepów z nieco droższymi grami, a jednak trzymają się cały czas na rynku. Więc jak to z tym wyborem: obsługa, zniżki, dostawa a może przyzwyczajenie?
ShinMe
Posty: 72
Rejestracja: 24 gru 2013, 21:23

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: ShinMe »

Przyzwyczajenie, odpowiednio zaprojektowana i przejrzysta strona, programy lojalnościowe też, ale chyba mniej.
Stałem się fanem Portal Games... bo Robinson, bo Tezeusz, bo Hex 3.0
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 2875
Rejestracja: 20 sie 2009, 22:22
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Sklep z planszówkami

Post autor: romeck »

Dla mnie bardzo ważny jest sposób zabezpieczenia przesyłki. Jeśli jestem zadowolony, to jest duża szansa, że wrócę. Podobnie jest z kontaktem z obsługą oraz z wypełnieniem mojej standardowej acz być może nadgorliwej: aby wybrany dla mnie egzemplarz nie był nigdzie obity, zarysowany, wgnieciony, itp.
Właśnie czytasz kompletnie bezużyteczne zdanie.
ODPOWIEDZ