[Wycena] WFRP 1ed + Zamek Drachenfels + Arkona

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
wacek_1984
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2013, 21:28

[Wycena] WFRP 1ed + Zamek Drachenfels + Arkona

Post autor: wacek_1984 »

Witam wszystkich,

Na wstępie mam nadzieję że to dobry dział.

Znalazłem zachowaną w pomroku dziejów paczkę z kilkoma grami fabularnymi. Chciałbym Was prosić o pomoc w wycenie ich.

- Warmhamer fantasy RPG 1ed twarda okładka - stan dobry+ ~130zł stan nędzny
- Zamek Drachenfels 1ed miękka okładka - stan dobry + - allegro ~30zł
- Arkona 1ed twarda okładka - stan pięć - na allegro jest niby po 40-50zł, ale mi nie zależy żeby to leżało i kwitło, tylko żeby komuś sprawiło trochę radości ;)

Podręczniki nieużywane już z 10lat, szkoda żeby się marnowały. Jakby ktoś mógł to względnie sprawnym okiem wycenić, ewentualnie jak ktoś jest zainteresowany nabyciem to również chętnie się dogadam co do ceny itp.

Odbiór osobisty jest możliwy w okolicach Warszawy, czasami latam do Płocka i Radomia więc tam mogę dowieźć, tylko trzeba czekać na okazję.

Dzięki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
syd3r
Posty: 164
Rejestracja: 16 gru 2012, 11:28
Lokalizacja: Nidzica

Re: [Wycena] WFRP 1ed + Zamek Drachenfels + Arkona

Post autor: syd3r »

Sporo zależy od chwilowego popytu. Warhammer potrafił kosztować ponad 300 zł (kilka lat temu, teraz kiepsko schodzi więc szkoda wystawiać). A niekiedy podręcznik RPG ok. 400 stron nie pójdzie nawet za 20 zł. Jak ja bym miał sprzedawać, to bym próbował:

Podstawka Warha - 199 zł
Zamek - 29 zł
Arkona - 35 zł - może trochę więcej bo nie ma wielu ofert, max. 45 zł
ODPOWIEDZ