Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5226
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 522 times
Been thanked: 1819 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

vnzk pisze: 05 cze 2023, 07:47
Spoiler:
Nic zaskakującego. TDT to jednak profesjonaliści. I to w każdym aspekcie.
Komimasa
Posty: 151
Rejestracja: 26 lis 2012, 11:09
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Komimasa »

Myślę, że gdyby nie ta drama z Quackalope, to aż tak by nie posypali głowy popiołem. Oczywiście bardzo ładnie się zachowali, nie wiadomo, czy bez względu na jakiekolwiek wydarzenia nie zachowali się podobnie, ale wydaje mi się, że teraz recenzenci stali się dużo bardziej ostrożni, nie chcąc w nawet najdrobniejszym calu iść w ślady wspomnianej grupy na YT.
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6356
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 192 times
Been thanked: 488 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: yosz »

Komimasa pisze: 05 cze 2023, 10:48 Myślę, że gdyby nie ta drama z Quackalope, to aż tak by nie posypali głowy popiołem.
Dlaczego tak uważasz? Zamiast pochwalić dobre zachowanie, to naprawdę trzeba wynajdywać jakieś "ale"? Które w dodatku nie jest niczym poparte, poza dziwnym przeczuciem.

W ten sposób nikt nigdy tak naprawdę nie zrobi niczego dobrze sam z siebie, bo "nie wiemy czy to nie dlatego, że XYZ". A nawet jeżeli tak to wygląda - to na tym polega nauka na błędach - swoich i cudzych. Nie szukajmy teraz powodów i dziury w całym, a pochwalmy że ktoś zrobił coś dobrze.
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6125
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 641 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: pan_satyros »

Kilka lat temu również pisałem recenzję (Magii i Myszy) drugi raz, bo okazało się że pierwej źle grałem - i to źle o jedno zdanie w zasadach, które diametralnie zmieniło odbiór całości hehe Nie dziwię się DT, że podjęli słuszną decyzję.
Awatar użytkownika
citmod
Posty: 714
Rejestracja: 11 gru 2014, 15:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 103 times
Been thanked: 103 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: citmod »

Komimasa pisze: 05 cze 2023, 10:48 Myślę, że gdyby nie ta drama z Quackalope, to aż tak by nie posypali głowy popiołem. Oczywiście bardzo ładnie się zachowali, nie wiadomo, czy bez względu na jakiekolwiek wydarzenia nie zachowali się podobnie, ale wydaje mi się, że teraz recenzenci stali się dużo bardziej ostrożni, nie chcąc w nawet najdrobniejszym calu iść w ślady wspomnianej grupy na YT.
Nie jest to pierwszy raz, kiedy DT przyznaje się do błędu i nagrywa drugi raz recenzję gry bo okazało się, że grali jakąś znaczącą zasadę źle. Także przestań doszukiwać się nie wiadomo czego...
Awatar użytkownika
Galatolol
Posty: 2313
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:03
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 563 times
Been thanked: 903 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Galatolol »

Za sprawą ostatniego odcinka Dramek oglądnąłem Top 10 wkurzających rzeczy na GeekFaktorze i to najbardziej zbliżona rzecz do klasycznych Top 10 Dice Tower jaką znam na polskim poletku.
Spoiler:
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 775
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 149 times
Been thanked: 512 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

Galatolol pisze: 13 cze 2023, 16:08 Za sprawą ostatniego odcinka Dramek oglądnąłem Top 10 wkurzających rzeczy na GeekFaktorze i to najbardziej zbliżona rzecz do klasycznych Top 10 Dice Tower jaką znam na polskim poletku.
Spoiler:
Osobiście uważam to za jeden z najlepszych materiałów Geek Factora, a Panda to w ogóle błyszczy :) .
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5210
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

VivoBrezo pisze: 14 cze 2023, 07:38 Osobiście uważam to za jeden z najlepszych materiałów Geek Factora, a Panda to w ogóle błyszczy :) .
I dlatego pojechałeś później po Pawle? Nie było to smaczne i niestety muszę to oficjalnie powiedzieć że powinieneś jednak z Markiem konsultować co mówicie, przynajmniej dotyczące PL sceny. Psujecie tym sobie i innym wizerunek. Ja wiem macie ubaw inni widać też ale pamiętajcie że często uderzacie w czyjeś uczucia, wartości i nie każdy później potrafi sobie to prawym uchem wpuścić i lewym wypuścić. I nie chodzi o przysłowiowego kija w d... Jednym słowem...robicie po prostu krzywdę,często nie słuszną lub niepotrzebną bądź co bądź "swoim" z branży.
Uważam że Kaczmarowi się nie słusznie oberwało, na tyle mocno że chłopak musiał aż nagrać odcinek kontrujący. Poczuł się urażony i miał w tym 100% racji. Zrobicie oczywiście z tym co chcecie ale pamiętajcie że "kij ma zawsze dwa końce" :mrgreen:
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1586
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 717 times
Been thanked: 1065 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: ave.crux »

BOLLO pisze: 15 cze 2023, 15:15 (...)muszę to oficjalnie powiedzieć że powinieneś jednak z Markiem konsultować co mówicie, przynajmniej dotyczące PL sceny. Psujecie tym sobie i innym wizerunek. Ja wiem macie ubaw inni widać też ale pamiętajcie że często uderzacie w czyjeś uczucia, wartości i nie każdy później potrafi sobie to prawym uchem wpuścić i lewym wypuścić. I nie chodzi o przysłowiowego kija w d... Jednym słowem...robicie po prostu krzywdę,często nie słuszną lub niepotrzebną bądź co bądź "swoim" z branży...
Taka wolność słowa, że żeby móc coś powiedzieć trzeba podpisywać lojalkę ;)
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
Barbarzyńca
Posty: 518
Rejestracja: 29 sie 2022, 10:24
Has thanked: 323 times
Been thanked: 171 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Barbarzyńca »

Co to za "wartości" które byle krzywy tekst może podważyć? To raczej "bezwartości". Tak tylko, całkowicie abstrahując od tematu.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3349
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1997 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Ardel12 »

Przecież nie chodzi tutaj o cenzurę tylko o przedstawienie faktów. Słuchałem tego przydługiego materiału Kaczmara i chodziło mu by dane sytuację przedstawiać po wysłuchaniu/sprawdzeniu obu stron.

Z drugiej strony jak tu kręcić dramki, gdy poda się pełna sytuację...

Dla mnie odpowiadanie na sytuacje z dramek tylko podbija im zasięgi, więc lepiej udawać, że nie istnieją. Szkoda nerwów.
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Szewa »

BOLLO pisze: 15 cze 2023, 15:15
VivoBrezo pisze: 14 cze 2023, 07:38 Osobiście uważam to za jeden z najlepszych materiałów Geek Factora, a Panda to w ogóle błyszczy :) .
I dlatego pojechałeś później po Pawle? Nie było to smaczne i niestety muszę to oficjalnie powiedzieć że powinieneś jednak z Markiem konsultować co mówicie, przynajmniej dotyczące PL sceny. Psujecie tym sobie i innym wizerunek. Ja wiem macie ubaw inni widać też ale pamiętajcie że często uderzacie w czyjeś uczucia, wartości i nie każdy później potrafi sobie to prawym uchem wpuścić i lewym wypuścić. I nie chodzi o przysłowiowego kija w d... Jednym słowem...robicie po prostu krzywdę,często nie słuszną lub niepotrzebną bądź co bądź "swoim" z branży.
Uważam że Kaczmarowi się nie słusznie oberwało, na tyle mocno że chłopak musiał aż nagrać odcinek kontrujący. Poczuł się urażony i miał w tym 100% racji. Zrobicie oczywiście z tym co chcecie ale pamiętajcie że "kij ma zawsze dwa końce" :mrgreen:
Olaboga, recenzentów obrażajo.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Barbarzyńca
Posty: 518
Rejestracja: 29 sie 2022, 10:24
Has thanked: 323 times
Been thanked: 171 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Barbarzyńca »

trzeba by jaką ustawę o ochronie "uczuć recęzęckich"
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 635 times
Been thanked: 550 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: eveni »

Jestem, byłam i będę za konstruktywną krytyką. Co do dramek, które często tak jak w przypadku Pawła Kaczmara były ewidentnie na siłę nakręcone - jestem zdecydowanie na nie.
Jak to jest ze Zaku może robić rzetelny materiał krytykujący wydawnictwie Mythic Games, a w przypadku KPiB "loża szyderców" przedstawia swoją wersję, często odbiegającą od rzeczywistości i nie raz nie pokrywającą się z faktami? Tyle z mojej strony na ten temat, nie będę im podbijać popularności.
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 637 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: EsperanzaDMV »

Nie trzeba, wystarczy normalnie przedstawiać opowiadaną sytuację, bez dodawania wstawek od siebie typu że ktoś jest przewrażliwony i innych tego typu zbędnych komentarzy (które jak słusznie zauważył Kaczmar, są mocno passive-agressive, przede wszystkim w wykonaniu Marka). Osobiście nie dziwię się Kaczmarowi, że się wkurzył i nagrał materiał. Fakty są takie, że ktoś zarzucił mu błąd - nie wierzę, że na jego miejscu nie chciał się każdy z nas jako rzekomy autor błędu dowiedzieć się, gdzie ten błąd faktycznie był. Plują na Ciebie, a Ty mówisz że to deszcz? Normalnie zapytał się typa, który mu to zarzucił o konkret - tylko że nie było żadnego błędu, a gość zamiast uderzyć się w pierś i samemu przyznać do błędu (sic!) zaczął brnąć w jakieś dyrdymały. Dla mnie przedstawienie tej sytuacji w jakikolwiek inny sposób niż za pomocą w/w faktów (które cały czas są widoczne na grupie na FB) to chwila na przeczytanie kilku komentarzy. Na początku lubiłem słuchać dramek, bo o wielu nie miałem pojęcia, ale teraz wiedząc jak "rzetelnie" przedstawili sytuację w tej sytuacji, nie mam zamiaru dalej ich słuchać, bo jaką mam pewność że inne historie również nie przedstawiają tak nierzetelnie? Ano żadnej, a nawet mam jakąś pewność po tej sytuacji, że wręcz celowo nie podają jak naprawdę było, wszak nieraz wcale by żadnej dramki nie było. I do tego te wszystkie historie jaki to jest Kaczmar, jak nawet człowieka nie znają, a są w stanie o nim opowiadać chyba całe historie co to za człowiek... Także ode mnie poszedł unsub za brak umiejętności czy to przyznania się do błędu, nadinterpretacji czy po prostu powiedzenia "sorry".

Do tego zgadzam się z tym, że panowie z KPiB robią krzywdę swoimi materiałami. Wiadomo przecież, że dla Kaczmara wideorecenzje są pewnym źródłem dochodu. Tymczasem taki materiał, w którym nie ma konkretnego opisu sytuacji, tylko są jakieś bzdury o wrażliwości Kaczmara, sprawia, że taki słuchacz dramek pomyśli sobie to co w materiale - nigdzie nie padło, że żadnego błędu w wideoinstrukcji nie było, natomiast poszedł przekaz o dyskusji nt. błędów w wideoinstrukcji (w domyśle - błąd w takim razie faktycznie był, skoro ani razu nie padło, że błędu nie było) + że jakiś dziwny człowiek ten Kaczmar (no faktycznie dziwny, jak chce się dowiedzieć skąd wziął się tekst o błędzie, na jakiej podstawie). Jedyne, co bym powiedział że faktycznie Kaczmar w tej sytuacji niepotrzebnie zrobił, to cała ta dyskusja o tym, że to był jakiśtam jego internetowy znajomy (w sumie coś jak ja, też pisałem z nim na messengerze). To było zupełnie zbędne w całej tej historii, bo jakie to miało znaczenie? A KPiB potem uczepiły się "nie znaliśmy kontekstu" - tu serio nie trzeba kontekstu, cały kontekst to tych kilka komentarzy, z który jasno wynika, że gość publikujący taki wpis się wygłupił i nie miał odwagi przyznać po prostu do błędu. Także ode mnie też krzyż na drogę, nie będę im podbijał wyświetleń.
Awatar użytkownika
swiroff
Posty: 298
Rejestracja: 22 mar 2014, 11:31
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 36 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: swiroff »

Tak z ciekawości sprawdziłem o co chodzi i czym dziś żyją planszówkowe elity. No kurczę, kiedyś to były prawdziwe dramy, a nie nagrywanie kilkudziesięciuminutowych (!) pogadanek o jakimś tam przypadkowym poście na fejsbuku (nie wnikam w jego zasadność i to, że Kaczmar w tym przypadku mógł mieć rację, chodzi mi o "skalę" i rozdmuchanie problemu). Czy my jesteśmy poważni? Pamiętam dobrze poważne sprawy, które rozgrzewały planszówkową społeczność (jak np. konkretne zarzuty wobec blogosfery w tzw. "aferze GFP"), a i tak mam wrażenie, że poświęcono im mniej uwagi, niż obecnym dramatom. Co będzie następne? Freak(geek)fighty?

I tak przy okazji: czy tylko ja zauważam, że w "środowisku" robi się coraz bardziej toksycznie? Nie chodzi mi bynajmniej o to, że kiedyś to wszyscy się zawsze kochali i szanowali. Ale było, że tak się wyrażę, bardziej "hobbistycznie".
NeXuS AlphA
Posty: 220
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 86 times
Been thanked: 76 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: NeXuS AlphA »

swiroff pisze: 15 cze 2023, 21:39I tak przy okazji: czy tylko ja zauważam, że w "środowisku" robi się coraz bardziej toksycznie? Nie chodzi mi bynajmniej o to, że kiedyś to wszyscy się zawsze kochali i szanowali. Ale było, że tak się wyrażę, bardziej "hobbistycznie".
Oj kiedyś to było... :wink:
Ale tak poważnie to albo to ja jestem zepsuty albo to trochę wynika z całego internetu 2.0 oraz tego że planszowki stały się mniej "elitarne". A nic tak w świecie internetu aktualnego nie budzi takiego "zainteresowania" jak: pilne, dramat, pojazd, zaoranie itd. Oczywiście najlepiej szybkie krótkie teksty niewymagające analizy a zwykłym infotainment którym można błysnąć jakoby jest się w tematach na bieżąco itd.
A jak jest się twórca dla którego liczą się kliki i rozpoznawalność to... ot 1+1=...
kamiya
Posty: 119
Rejestracja: 06 lip 2006, 12:03
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 55 times
Been thanked: 35 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kamiya »

NeXuS AlphA pisze: 15 cze 2023, 22:27
swiroff pisze: 15 cze 2023, 21:39I tak przy okazji: czy tylko ja zauważam, że w "środowisku" robi się coraz bardziej toksycznie? Nie chodzi mi bynajmniej o to, że kiedyś to wszyscy się zawsze kochali i szanowali. Ale było, że tak się wyrażę, bardziej "hobbistycznie".
Oj kiedyś to było... :wink:
-- CUT --
Ok Boomer :lol: - powiedział stary chłop :lol: :lol: :lol:
> Kamiya <

"Jestem starszy niż Google"
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 775
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 149 times
Been thanked: 512 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

BOLLO pisze: 15 cze 2023, 15:15
VivoBrezo pisze: 14 cze 2023, 07:38 Osobiście uważam to za jeden z najlepszych materiałów Geek Factora, a Panda to w ogóle błyszczy :) .
I dlatego pojechałeś później po Pawle? Nie było to smaczne i niestety muszę to oficjalnie powiedzieć że powinieneś jednak z Markiem konsultować co mówicie, przynajmniej dotyczące PL sceny. Psujecie tym sobie i innym wizerunek. Ja wiem macie ubaw inni widać też ale pamiętajcie że często uderzacie w czyjeś uczucia, wartości i nie każdy później potrafi sobie to prawym uchem wpuścić i lewym wypuścić. I nie chodzi o przysłowiowego kija w d... Jednym słowem...robicie po prostu krzywdę,często nie słuszną lub niepotrzebną bądź co bądź "swoim" z branży.
Uważam że Kaczmarowi się nie słusznie oberwało, na tyle mocno że chłopak musiał aż nagrać odcinek kontrujący. Poczuł się urażony i miał w tym 100% racji. Zrobicie oczywiście z tym co chcecie ale pamiętajcie że "kij ma zawsze dwa końce" :mrgreen:
Widzę, że nadepnelismy Ci na odcisk, więc prostując to co napisałeś (wierzę, że po prostu nie sprawdziłeś, a nie że chciałeś cokolwiek zmanipulować).
Rzeczony materiał i ,,pojechanie" było w materiale 2 miesiące temu, a nie zaraz po tym jak skomentowalismy materiał o tym co wkurza Pandę i GF. Rzeczony materiał odnosił się do tego, że Paweł przesadnie mocno reaguje na zaczepki (nie jest to żadna prawda objawiona) i sami nie traktowaliśmy tego poważnie. Nie jest to jakaś top dramka.
Nie obraziliśmy nigdzie Kaczmara. Nie powiedzieliśmy też nigdzie, że Kaczmar popełnił błąd w instrukcji słynnego Obozu Ninja. Co więcej w pierwotnym materiale mówimy, że sam post osoby piszącej jest mocno nacechowany negatywnie. Nasz jedyny zarzut był do tego, że jego reakcja jest niewspółmierna do wagi postu, sprawy etc.
Paweł napisał nam, że to przez relacje z autorem postu, prosił o sprostowanie. My sprostowalismy, nadal podtrzymując, że jest to przesadna reakcja i że kończymy ten temat, po czym dostaliśmy jeszcze 30 minutowy filmik z komentarzem, który nic nowego nie wniósł do dyskusji.

Oczywiście, że Paweł ma prawo do sprostowania i wyjaśnienia swojej racji, natomiast my mamy prawo do omowienia sprawy tak jak widzą ja wszyscy, czytający wpis na forum publicznym, bez tego backround'u o którym wie tylko Paweł.

Tyle z mojej strony. My skończyliśmy temat na sprostowaniu🙂.
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Strk89
Posty: 20
Rejestracja: 14 lis 2020, 20:21
Has thanked: 1 time
Been thanked: 25 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Strk89 »

BOLLO pisze: 15 cze 2023, 15:15
VivoBrezo pisze: 14 cze 2023, 07:38 Osobiście uważam to za jeden z najlepszych materiałów Geek Factora, a Panda to w ogóle błyszczy :) .
I dlatego pojechałeś później po Pawle? Nie było to smaczne i niestety muszę to oficjalnie powiedzieć że powinieneś jednak z Markiem konsultować co mówicie, przynajmniej dotyczące PL sceny. Psujecie tym sobie i innym wizerunek. Ja wiem macie ubaw inni widać też ale pamiętajcie że często uderzacie w czyjeś uczucia, wartości i nie każdy później potrafi sobie to prawym uchem wpuścić i lewym wypuścić. I nie chodzi o przysłowiowego kija w d... Jednym słowem...robicie po prostu krzywdę,często nie słuszną lub niepotrzebną bądź co bądź "swoim" z branży.
Uważam że Kaczmarowi się nie słusznie oberwało, na tyle mocno że chłopak musiał aż nagrać odcinek kontrujący. Poczuł się urażony i miał w tym 100% racji. Zrobicie oczywiście z tym co chcecie ale pamiętajcie że "kij ma zawsze dwa końce" :mrgreen:
Wyobraź sobie, że nie wszyscy uważają, że KPiB "pojechali" po Kaczmarze. To Kaczmar nadmuchał dramkę (sam przejmując się za bardzo mini dramką, o której każdy normalny zapomniał 5 minut po obejrzeniu filmu KPiB) nagrywając godzinny filmik, w miejsce bloku gdzie zazwyczaj porusza ciekawsze tematy. Jedyny wizerunek jaki tu ucierpiał to wg mnie Paweł, który swoich zachowaniem potwierdza, że za bardzo przejmuje się opiniami, a chłopaki z KPiB i tak nie mają czego popsuć ;) - wiadomo czego się spodziewać po odpaleniu filmiku u nich. Paweł poczuł się urażony i oczywiście miał jakiś % racji, ale jako widz, taki content rozgrzewający gównodramkę (zwłaszcza patrząc jak słucha podczasu, gestykuluje i przeżywa, gdy ewidentnie widać że panowie z kpib sobie śmieszkują) nie jest tym co oczekuję po kanale GF. Ta dramka to jest trochę jak dupagejt. Dużo krzyczenia o pierdołę
gregorry
Posty: 117
Rejestracja: 18 sie 2019, 11:27
Has thanked: 28 times
Been thanked: 26 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: gregorry »

Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1476
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 715 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: arturmarek »

BOLLO mi tego pewnie nie powie, bo pracował na opinię ponad czterema tysiącami postów, ale zastanawia mnie czy ktoś Go/Ją zna osobiście (w tego ziomka z dream dice tv nie wierzę). Przez pewien czas zakładałem, że pisze to co myśli, ale teraz zastanawiam się, czy nie jest geniuszem trollingu. To nie może być przypadek, że z taką częstotliwością potrafi rozpalić "połowę" forum. Ostatnia recenzja recenzji gry o duchownych to już w ogóle mistrzostwo świata. Może posiada farmę trolli, a forum traktuje jak lobaratorium?

Mam nadzieję, że to nie offtop, bo w końcu podszywa się pod Karola recenzenta. Jeśli tak, to słuchałem dramek i zupełnie nie oebrałem tematu Kaczmara jako atak na Niego, nawet tam nic jednoznacznie złego o Jego zachowaniu nie było, a już na pewno nie o osobie. Co nie zmienia faktu, że temat był nudny i zajął 10x za dużo czasu antenowego.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2023, 14:25 przez arturmarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
miker
Posty: 696
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:55
Has thanked: 534 times
Been thanked: 423 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: miker »

gregorry pisze: 16 cze 2023, 12:13 Kurz po Quacku jeszcze nie opadł: https://intotheunknownstudio.com/itustatement20230616
W sumie niczego innego się po tym pajacu Quackalope nie spodziewałem. Ale internet pamięta, a przynajmniej pamięta na razie. Dużo jego ostatnich filmów ma więcej łapek w dół niż w górę.
gregorry
Posty: 117
Rejestracja: 18 sie 2019, 11:27
Has thanked: 28 times
Been thanked: 26 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: gregorry »

miker pisze: 16 cze 2023, 12:51
gregorry pisze: 16 cze 2023, 12:13 Kurz po Quacku jeszcze nie opadł: https://intotheunknownstudio.com/itustatement20230616
W sumie niczego innego się po tym pajacu Quackalope nie spodziewałem. Ale internet pamięta, a przynajmniej pamięta na razie. Dużo jego ostatnich filmów ma więcej łapek w dół niż w górę.
Ponad 5k subów już stracił. Widać, że temat mocno dotknął całe ITU i przeżywają całą sytuację. Masę smrodu im narobił, raz że jadąc po produkcji, a dwa, że sporo ludzi mu wierzy i tona jakiś dziwnych komentarzy np. na Bgg.
Gość za to w najlepsze nie dostrzega w czym rzecz. Osobiście, frustruje mnie jak ciągle się zasłania, że "a bo to polaczki, źle mnie zrozumieli bo jest bariera językowa".
mirukan
Posty: 1580
Rejestracja: 02 paź 2018, 19:21
Has thanked: 1072 times
Been thanked: 87 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: mirukan »

arturmarek pisze: 16 cze 2023, 12:25 BOLLO mi tego pewnie nie powie, bo pracował na opinię ponad czterema tysiącami postów, ale zastanawia mnie czy ktoś Go/Ją zna osobiście (w tego ziomka z dream dice tv nie wierzę). Przez pewien czas zakładałem, że pisze to co myśli, ale teraz zastanawiam się, czy nie jest geniuszem trollingu. To nie może być przypadek, że z taką częstotliwością potrafi rozpalić "połowę" forum. Ostatnia recenzja recenzji gry o duchownych to już w ogóle mistrzostwo świata. Może posiada farmę trolli, a forum traktuje jak lobaratorium?

Mam nadzieję, że to nie offtop, bo w końcu podszywa się pod Karola recenzenta. Jeśli tak, to słuchałem dramek i zupełnie nie oebrałem tematu Kaczmara jako atak na Niego, nawet tam nic jednoznacznie złego o Jego zachowaniu nie było, a już na pewno nie o osobie. Co nie zmienia faktu, że temat był nudny i zajął 10x za dużo czasu antenowego.
Może po prostu zaproponować spotkanie w realu celem np. uzyskania autografu twórcy Diory :D
ODPOWIEDZ