Age of Mythology - prośba o instrukcję

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
tomasz_z
Posty: 44
Rejestracja: 14 lut 2007, 14:02
Lokalizacja: Warszawa

Age of Mythology - prośba o instrukcję

Post autor: tomasz_z »

Witam szanownych graczy (koleżanki i kolegów),

nabyłem czas jakiś temu grę AoM i instrukcja - a raczej jakies amatorskie tłumaczenie w języku polskim, do niczego się nie nadaje.
Czytając oryg. ang. instrukcję, mam dalej kilka wątpliwości, poszukuję więc instrukcji w j.poskim, możliwie wiernie oddającej realia i zasady gry.

Ściągnąłem fragment instrukcji w j.polskim z rebel.pl i TO JEST TO!

Czy ktoś wspomoże?
follow the white rabbit...
JB
Posty: 347
Rejestracja: 14 maja 2005, 19:09
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: JB »

A ta instrukcje z barda probowales? O niej piszesz? Bo mi sie nie chce calej czytac.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Firenski
Posty: 1300
Rejestracja: 26 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Żory
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: Firenski »

Witam!
Nie chcę zakładać nowego tematu, więc wykorzystam temat z tym samym problemem. Wczoraj nabyłem Age of Mythology w Bardzie z dołączoną instrukcją w języku polskim. Niestety nie jest to tłumaczenie dosłowne instrukcji z języka angielskiego. Korzystając tylko z tej instrukcji mam wiele wątpliwości dotyczących rozgrywki (np. w polskiej instrukcji brakuje słów "każdy z graczy"). Jest to tylko przykład. Podobnych braków jest całe mnóstwo. Dopiero posiłkując się angielską instrukcją dochodzimy do wielu rzeczy, których w tej polskiej nie ma. I tutaj jest problem. Mój angielski nie jest na tyle dobry, aby zrozumieć wszystkie szczegółowe zasady.
W związku z tym mam prośbę do szanownych forumowiczów. Czy ktoś mógłby mi przesłać instrukcję w języku polskim, ale dosłowne tłumaczoną z tej angielskiej. Chyba najlepsza byłaby ta o której mowa w pierwszym poście. (ze sklepu rebel.pl-jestem stałym klientem tego sklepu, ale niestety Age of Mythology jest u nich niedostępne)
Uff! Ale się rozpisałem.
Pozdrawiam wszystkich
Firenski
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

Jako że nie mogę upubliczniać mojej wersji instrukcji, napiszcie do mnie PMa z mailem do was, to wam podeślę sprawny egzemplarz owej instrukcji :)
Awatar użytkownika
Firenski
Posty: 1300
Rejestracja: 26 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Żory
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: Firenski »

Dzięki MacDante za szybką reakcję.
Przesłałem Ci mój e-mail na PW, ale nie wiem czy doszedł, bo coś mi się chrzani w kompie.
Daj znac czy doszedł.
Firenski
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

poszło

jeżeli są jacyś chętni jeszcze to zapraszam :)
przypominam o odgórnym zakazie upubliczniania tej instrukcji na forum :D
tomasz_z
Posty: 44
Rejestracja: 14 lut 2007, 14:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tomasz_z »

i ja poprosze
follow the white rabbit...
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

a gdzie mam wysłac na księżyc :lol:
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

Drugie podejście... podaj maila :)
tomasz_z
Posty: 44
Rejestracja: 14 lut 2007, 14:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tomasz_z »

o w morde: przepraszam bardzo, zapomniałem ze nie mam w profilu maila

już to nadrabiam:
mój mail to: tomasz.zembrowski@interia.pl
follow the white rabbit...
ODPOWIEDZ