Gry planszowe w sklepie Panda

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
blazej
Posty: 483
Rejestracja: 06 lut 2005, 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Gry planszowe w sklepie Panda

Post autor: blazej »

Wczoraj będąc w sadyba best mall na zakupach ogólnospożywczych 8) zajrzałem do sklepu z zabawkami Panda zobaczyć "co jest". Na szybko zzauważyłem trzy gry galakty - Dungeoner 66 pln, Drakon 66 pln, Osadnicy 140 pln - powiedzmy, że ceny znośne. Ale zaskoczyła mnie cena Jenga - 169 pln :shock:
Awatar użytkownika
Lim-Dul
Administrator
Posty: 1711
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Lim-Dul »

Eeeehm - Dungeoneer 66,- i to ma być znośna cena? To nawet w Empiku jest taniej, a w Rebelu to nawet ponad 20,- taniej...
War does not determine who is right - only who is left. - Bertrand Russell
---
Moja (niekompletna) kolekcja gier
Moja lista życzeń
Awatar użytkownika
blazej
Posty: 483
Rejestracja: 06 lut 2005, 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: blazej »

No ja tam bym nie kupił, ale są ludzie co kupią i tą Jengę nawet. Ino ona nie kosztuje 20 pln więcej tylko, 120 pln więcej, czyli ok. 200% drożej.
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9479
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Post autor: MichalStajszczak »

Porównując ceny gier w Pandzie i Rebelu trzeba wziąć pod uwagę to, że Panda pewnie płaci za metr kwadratowy taki czynsz, jak Rebel za cały sklep.
AcikCieslik
Posty: 200
Rejestracja: 17 wrz 2005, 21:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AcikCieslik »

Z tego wynika, ze Rebel placi od 160 do 320zl za sklep. Niezle, jak bede cos wynajmowal to musze sie do nich odezwac :D
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9479
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Post autor: MichalStajszczak »

Może trochę przesadziłem ...
Ale generalnie przy porównywaniu cen między sklepami trzeba uwzględnić to, że koszty wynajmu powierzchni są bardzo różne, a tak naprawdę płaci za to klient
AcikCieslik
Posty: 200
Rejestracja: 17 wrz 2005, 21:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AcikCieslik »

Nie jest tak do konca. W drugiej firmie w ktorej dzialam ceny sa te same niezaleznie od czynszu. Wysokosc czynszu zalezy od jakosci Centrum Handlowego. Lepsze CH ma wiecej klijentow i nie ma potrzeby podnoszenia cen.
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: Gry planszowe w sklepie Panda

Post autor: Nataniel »

blazej pisze:Jenga - 169 pln :shock:
Ciekawe jak sie sprzedaje? :)
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9479
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Post autor: MichalStajszczak »

Być może jednak Blażej źle zapamiętał cenę Jengi albo może cena dotyczyła innego produktu, który stał obok np. Monopoly Banking (z kartą chipową). Inna sprawa, że przez pewien czas Jengi brakowało w Warszawie i niektóre sklepy mogły to wykorzystać do podniesienia ceny, ale chyba nie aż tak
Awatar użytkownika
blazej
Posty: 483
Rejestracja: 06 lut 2005, 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: blazej »

Jak będę to przypatrzę się dokładniej, oczywiście mogłem coś pomylić. Cena była naklejona na pudełko.
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Post autor: draco »

Panda od dawna ma gry w swojej ofercie. Kiedyś można je było kupić tylko w sklepie na Nowym Świecie, ale teraz zrobiło sie bosko, bo w wielu sklepaqch w wawie. W Arkadii też są.
ODPOWIEDZ