Kiedy dodruk Shoguna

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
cemzar
Posty: 12
Rejestracja: 15 sty 2005, 11:02
Lokalizacja: Częstochowa

Kiedy dodruk Shoguna

Post autor: cemzar »

Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was się orientuje kiedy wydawca zamierza dodrukować tę grę. Szukałem w różnych miejscach ale niestety nie udało mi się nic znaleźć na temat. dzieki za pomoc :)
tomasz_z
Posty: 44
Rejestracja: 14 lut 2007, 14:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tomasz_z »

Swego czasu (do dwóch tygodni temu) też szukałem intensywnie.
Nic nie widziałem na ten temat.
Jeśli potrzebujesz shoguna, to będąc w Austrii w kwietniu mogę ci kupić i podesłać (będę jechał samochodem z Austrii przez Częstochowę, więc ew. byś po drodze sobie odebrał) bo widzę że jesteś z Częstochowy (ew. po powrocie bym wysłał).

Tomasz
follow the white rabbit...
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Post autor: ragozd »

Jak bedzie w austrii to i na calym swiecie. I kwiecien ponoc wlasnie.
tomasz_z
Posty: 44
Rejestracja: 14 lut 2007, 14:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tomasz_z »

no nie tyle bedzie co jest - i bedąć w Austrii mogę po prostu każdemu chętnemu (byle nie wiecej niż 10-bo tyle widziałem w sklepie) przywieźć.

a to czy w innych sklepach - krajach też są lub będą - tego nie wiem.

wiem że sam szukałem kilka miesięcy bez skutku, aż się udało właśnie poza granicami kraju. :roll:
follow the white rabbit...
Vojta5
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2007, 11:42
Lokalizacja: lublin

Post autor: Vojta5 »

Zdaje się że shogun jest na http://www.bard.pl
tomasz_z
Posty: 44
Rejestracja: 14 lut 2007, 14:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tomasz_z »

Albo jest albo nie ma.

Ok. 203 tygodnie temu dzwoniłem do nich i okazało się, że strona ma nieaktualne ifnormacje.

Wiem też, że można kupić Shoguna również o Al'a. O mały włos a kupiłbym u niego, tyle że znalazłem przypadkowo na allegro.
follow the white rabbit...
ODPOWIEDZ