Instrukcja do El Grande

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
hagakure
Posty: 40
Rejestracja: 12 lut 2007, 13:51
Lokalizacja: Tarnów

Instrukcja do El Grande

Post autor: hagakure »

ma ktoś może link do dobrej wersji instrukcji do el grande, najlepiej po polsku? niestety u mnie link z rebela np. nie chce sie otworzyć, na bgg sa ale zależy mi szczególnie na polskiej. byłbym wdzięczny za wszelaką pomoc.
Awatar użytkownika
lukaszkuch
Posty: 243
Rejestracja: 09 gru 2006, 23:02
Lokalizacja: Rybnik
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Instrukcja do El Grande

Post autor: lukaszkuch »

hagakure pisze:ma ktoś może link do dobrej wersji instrukcji do el grande, najlepiej po polsku? niestety u mnie link z rebela np. nie chce sie otworzyć, na bgg sa ale zależy mi szczególnie na polskiej. byłbym wdzięczny za wszelaką pomoc.
Instrukcja z rebela wrzucona na rapidshare. http://rapidshare.com/files/22938540/El_Grande.pdf.html.

Jakbyś miał problemy ze ściąganiem to napisz mi na PW a wyślę Ci mailem.
Awatar użytkownika
hagakure
Posty: 40
Rejestracja: 12 lut 2007, 13:51
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: hagakure »

wielkie dzięki
ODPOWIEDZ