Kółko planszówkowe :)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
ram
Posty: 201
Rejestracja: 29 lis 2005, 16:07
Has thanked: 103 times
Been thanked: 23 times

Post autor: ram »

I ja też chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej.

Z mojego doświadczenia: szkolny klub sportowy planował zorganizowanie zawodów w tenisa stołowego w kategorii open a ja dołączyłem - z turniejem gier planszowych. Pieniądze z urzędu gminy - fundusz sportowy.
Przy czym w tym przypadku trzeba działalność klubu zarejestrować, albo porozumieć się np. ze szkolnym klubem sportowym.
Procedura powtarzana - zawody odbywają się taz do roku.

Drugi sposób - sponsorzy za pośrednictwem rady rodziców - tj. wpłata na konto rr. Tu wspomogły mnie firmy z mojej miejscowości. Sklepy z grami - nie.

Zdaje się, że można też spróbować prozumienia z komisją do przeciwdziałania uzależnieniom.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9453
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 506 times
Been thanked: 1444 times
Kontakt:

Post autor: MichalStajszczak »

Klema zapytał:
czy istnieje możliwość, abyś się dowiedział skąd i jak ów grant zdobyli
O sprawie dowiedziałem się od człowieka, który trafił do mojej hurtowni przypadkowo (akurat przejeżdżał i zobaczył reklamę, a potrzebował kupić kilka egzemplarzy "Gry o kartę rowerową" Granny na nagrody w konkursie o ruchu drogowym). Jego syn z podstawówki oglądał gry na półce i wskazując na Eufrat i Tygrys czy Wsiąść do pociągu mówił: "to mamy w klubie". Zainteresowałem się, co to za klub i stąd informacja o grancie ale wiecej szczegółów nie znam, bo mój rozmówca nie prowadził sprawy zakupów gier. Jeżeli uda mi sie cos więcej dowiedzieć, to wrzucę informację.
ODPOWIEDZ