Pytanie o memoir 44

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Rahit
Posty: 44
Rejestracja: 23 maja 2007, 11:03
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Pytanie o memoir 44

Post autor: Rahit »

Mam pytanie wlasnie dzisiaj dostale ta gre i zastanawiam sie nad kartami, czy jezeli mam karte Recon lub Probe to oznacza ze moge poruszac sie bez mozliwosci ataku?

Czy karta probe umozliwia mi tylko ruch np: w lewej flance czy moge jednostka wyjsc z lewej flanki do czesci centralnej czy taka mozliwosc daje mi tylko karta recon?
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Nataniel »

Kazda karta, ktora umozliwia ruch - umozliwia tez atak - jednym slowem aktywacje jednostki lub jednostek.

Jednostka moze dowolnie zmieniac flanki - musi tylko na poczatku ruchu znajdowac sie w sekcji wskazywanej przez karte.
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Rahit
Posty: 44
Rejestracja: 23 maja 2007, 11:03
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Post autor: Rahit »

wiec po co te wszystkie karty z naglowkami?
Awatar użytkownika
scarneck
Posty: 209
Rejestracja: 18 kwie 2007, 21:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: scarneck »

żeby było fajniej :)

Niby dlaczego dziwisz się że podczas zwiadu można walczyć? To na zwiady chodzi się z pustymi magazynkami? :)

Nagłówki w jakiś sposób opisują skalę działań na froncie- i tyle.
Rahit
Posty: 44
Rejestracja: 23 maja 2007, 11:03
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Post autor: Rahit »

interesuje mnie to bo to moje poczatki wiec jestem zagubiony lekko z drugiej strony gra jest swietna i dodatkowa wiedza pomoze we wczuciu sie w klimat
ODPOWIEDZ