szukam gry. prosze o pomoc

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
dorelas
Posty: 26
Rejestracja: 11 lis 2005, 00:23
Been thanked: 5 times

szukam gry. prosze o pomoc

Post autor: dorelas »

czesc

Dobrych pare miesiecy temu na lamach newsow gry-planszowe.pl dowiedzialem sie o grze strategicznej fantasy bedacej w przygotowaniu. Chodzilo (chyba :S) o remake jakies kultowej gierki z przed 15-20 lat. Zainteresowala mnie ta wiadomosc i teraz chcialem sprawdzic jak rozwija sie ten projekt. Niestety nie pamietam ani tytulu, a nie jestem 100% pewny co do firmy. Jednak z duzym prawdopodobienstwem moge stwierdzic , ze chodzilo o MultimanPublishing, bo zapamietalem informacje o tym ich programie pre-order. http://www.multimanpublishing.com/preor ... eorder.php

Na tej stronce nie moge jednak znalezc zadnego info. Mam nadzieje ze ktos bedzie mogl mi pomoc i ze projekt nie umarl smiercia nie-naturalna.

Dzieki!!!
Awatar użytkownika
scarneck
Posty: 209
Rejestracja: 18 kwie 2007, 21:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: scarneck »

dorelas
Posty: 26
Rejestracja: 11 lis 2005, 00:23
Been thanked: 5 times

Post autor: dorelas »

dzieki wielkei za szybka odpowiedz. Jednak wpis w wyszukiwarkach tytulu gry daje tylko pare rezultatow. Na multimanie nic nie ma. Wyglada ze usuneli to nawet z preordera. Czy ktos ma jakies info o Swords & Sorcery 2nd edition? Jak nie, to im puszcze maila :P
dorelas
Posty: 26
Rejestracja: 11 lis 2005, 00:23
Been thanked: 5 times

Post autor: dorelas »

czesc, oto odpowiedz od MM :

"Swords-Sorcery 2nd edition, is in development at this time and is to be placed on our pre order list this fall."

A zanim preorder sie zapelni i to wysla to bedzie jesien 2008 :S
Ech ten development zabiera strasznei duzo czasu ale przynajmniej tego nie zawieslil.

Macie jakies propozycje gier w tym stylu (nic o IIww) , ktore mozna TERAZ juz kupic?
Mam War of the Ring FantasyFlight, patrzylem tez na Avalon Hilla Monster menace america, NEXUS OPS i nie sa to gry ktorymi bym sie zachwycal.
ODPOWIEDZ