Znany bloger o planszówkach

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Znany bloger o planszówkach

Post autor: Matio.K »

Przypadkiem trafiłem więc się dzielę: http://zpopk.pl/#axzz3djV8scez
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Znany bloger o planszówkach

Post autor: rastula »

Jezusie - jak znany bloger napisał o planszówkach to trza biec do sklepu bo naród wszystkie wykupi ;D...
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2365
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 98 times

Re: Znany bloger o planszówkach

Post autor: karawanken »

To źle, że nie wiem kto to jest? Czy jeszcze mogę pokazywać się publicznie? Czy obnoszenie się ze swoją niewiedzą nie sprawi, że zostanę zlinczowany?
Fegat
Posty: 837
Rejestracja: 23 lut 2015, 08:22
Lokalizacja: Zabrze
Been thanked: 1 time

Re: Znany bloger o planszówkach

Post autor: Fegat »

karawanken pisze:To źle, że nie wiem kto to jest? Czy jeszcze mogę pokazywać się publicznie? Czy obnoszenie się ze swoją niewiedzą nie sprawi, że zostanę zlinczowany?
Dla mnie słowo znany i bloger z leksza się wykluczają 8)
www.przystole.org <<=== Ameri, ameri i więcej ameri! :D
Awatar użytkownika
ahrian
Posty: 311
Rejestracja: 26 cze 2013, 00:36

Re: Znany bloger o planszówkach

Post autor: ahrian »

Fegat pisze: Dla mnie słowo znany i bloger z leksza się wykluczają 8)
nie, nie, pomyliłeś z 'bloger' i 'wartościowy', tudzież 'konkretny', 'godny uwagi' czy zwyczajnie 'mądry'.
już się bałem, że to Piecyk, vel Kominek, zabrał się za reklamowanie wydawnictw. u niego nie ma nic za darmo, jak zresztą u każdego blogera. teraz jestem gotowy przyjąć na siebie Wasze ciosy, blogożercy!
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2822
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 107 times
Been thanked: 161 times
Kontakt:

Re: Znany bloger o planszówkach

Post autor: Ink »

ahrian pisze:
Fegat pisze: Dla mnie słowo znany i bloger z leksza się wykluczają 8)
nie, nie, pomyliłeś z 'bloger' i 'wartościowy', tudzież 'konkretny', 'godny uwagi' czy zwyczajnie 'mądry'.
już się bałem, że to Piecyk, vel Kominek, zabrał się za reklamowanie wydawnictw. u niego nie ma nic za darmo, jak zresztą u każdego blogera. teraz jestem gotowy przyjąć na siebie Wasze ciosy, blogożercy!
Z ciekawości - odnosisz to też do światka planszówkowego? Wszak przeważająca część planszówkowej prasy internetowej (ze znadplanszy na czele) to blogi.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Znany bloger o planszówkach

Post autor: kwiatosz »

Chciałbym wziąć udział w dyskusji, niestety nie słyszę Waszych wypowiedzi przez szelest banknotów, których używam zamiast dywanu.

A poważnie to blogosfera w Polsce jest, że tak powiem, "wzajemnie popularna" - więc nawet o popularnych nie tak łatwo usłyszeć jeżeli się człowiek tematem nie interesuje. Nie zmienia to faktu, że w blogosferze Zwierz wydaje się dość popularny, więc wpis uczynion dla wspólnego dobra i takowej chwały :)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Fegat
Posty: 837
Rejestracja: 23 lut 2015, 08:22
Lokalizacja: Zabrze
Been thanked: 1 time

Re: Znany bloger o planszówkach

Post autor: Fegat »

Ink pisze:
ahrian pisze:
Fegat pisze: Dla mnie słowo znany i bloger z leksza się wykluczają 8)
nie, nie, pomyliłeś z 'bloger' i 'wartościowy', tudzież 'konkretny', 'godny uwagi' czy zwyczajnie 'mądry'.
już się bałem, że to Piecyk, vel Kominek, zabrał się za reklamowanie wydawnictw. u niego nie ma nic za darmo, jak zresztą u każdego blogera. teraz jestem gotowy przyjąć na siebie Wasze ciosy, blogożercy!
Z ciekawości - odnosisz to też do światka planszówkowego? Wszak przeważająca część planszówkowej prasy internetowej (ze znadplanszy na czele) to blogi.
Blogi dzielą się na dwa rodzaje:
-te tematyczne i wartościowe
-marketingowy chłam

Pierwsza grupa jest mała, nie ma sporej publiki, ponieważ treść jest ściśle ukierunkowana do konkretnego odbiorcy.
Druga grupa to szambo tak duże, że siedząc przed monitorem komputera można zatruć się siarkowodorem... Oczywiście trafiają się perełki, ale to raczej wyjątki potwierdzające regułę.

Dlatego dla mnie znany i blog się wykluczają. Ci "znani" przeważnie nie mają niczego co mi mogą zaoferować, a Ci co piszą wartościowe treści są "nieznani". :roll:
@to moja prywatna opinia, a nie prawda objawiona!
www.przystole.org <<=== Ameri, ameri i więcej ameri! :D
Awatar użytkownika
Epyon
Posty: 1164
Rejestracja: 30 mar 2012, 08:07
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 8 times

Re: Znany bloger o planszówkach

Post autor: Epyon »

Znany bloger? To są jacyś poza Matio.K?
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 4478
Rejestracja: 28 lis 2012, 10:51
Lokalizacja: Skawina k/Krakowa
Been thanked: 6 times

Re: Znany bloger o planszówkach

Post autor: Bea »

Coś niedobrego stało się z czasem – nikt go nie ma, wszyscy starają się go oszczędzać
Smutne ale prawdziwe. Aż dziw bierze, że hobby planszówkowe przeżywa renesans w takich czasach.
ODPOWIEDZ