Co to za gra?

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
fruzia
Posty: 50
Rejestracja: 13 maja 2014, 15:02

Co to za gra?

Post autor: fruzia »

O jakiej grze mówią w piętnastej minucie tego serialu? Próbowałam szukać i internecie, ale nic nie znalazłam. Jestem ciekawa, czy wy ją może znacie, czy jest to nieistniejący tytuł wymyślony na potrzeby produkcji? :D

Dokładny czas - 15:10

http://player.pl/seriale-online/az-po-s ... .html#play
Awatar użytkownika
fruzia
Posty: 50
Rejestracja: 13 maja 2014, 15:02

Re: Co to za gra?

Post autor: fruzia »

Aaaa i lojalnie uprzedzam, że trzeba przebrnąć przez reklamy, żeby to zobaczyć.
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2822
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 107 times
Been thanked: 161 times
Kontakt:

Re: Co to za gra?

Post autor: Ink »

IMHO tam Puerto Rico było na stole.
Albo San Juan.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
fruzia
Posty: 50
Rejestracja: 13 maja 2014, 15:02

Re: Co to za gra?

Post autor: fruzia »

No racja, chyba tak :D tylko pudełko obkleili jakąś grafiką z napisem "Islands" i właśnie po tym tytule szukałam.

Dziwne, że po prostu nie postawili oryginalnego pudła na stole. Strasznie to słabe. W wielu innych filmach i serialach gry pokazują normalnie, bez ciśnienia, że producent musi zapłacić za reklamę. No ale widocznie taka polityka stacji...
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2822
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 107 times
Been thanked: 161 times
Kontakt:

Re: Co to za gra?

Post autor: Ink »

fruzia pisze:No racja, chyba tak :D tylko pudełko obkleili jakąś grafiką z napisem "Islands" i właśnie po tym tytule szukałam.

Dziwne, że po prostu nie postawili oryginalnego pudła na stole. Strasznie to słabe. W wielu innych filmach i serialach gry pokazują normalnie, bez ciśnienia, że producent musi zapłacić za reklamę. No ale widocznie taka polityka stacji...
U mnie nie wyświetliło się to w wystarczającej jakości, żeby zobaczyć napis, więc zmyłka mnie ominęła :)
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
Blacksad
Posty: 284
Rejestracja: 14 lut 2014, 01:02
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 35 times
Been thanked: 9 times

Re: Co to za gra?

Post autor: Blacksad »

To jakaś gra przebieraniec :) , planszetki i znaczniki jak do Puerto Rico, a pudełko "...Islands"

http://www.fotosik.pl/zdjecie/368e773bd7c85eea
ODPOWIEDZ