Zapowiedzi gier w polskiej wersji językowej (by PN)

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Otorek
Posty: 661
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 242 times
Been thanked: 358 times

Re: Zapowiedzi gier w polskiej wersji językowej (by PN)

Post autor: Otorek »

PN macie jakieś informacje dotyczące Pax Pamir? Na stronie Galakty, Pax ma status "w transporcie" ale nie ma żadnej zapowiedzi, natomiast Anno 1800 w statusie w "produkcji" zostało oficjalnie zapowiedziane z premierą w listopadzie - terminu, który miał też dotyczyć Pax-a.
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1017
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 427 times

Re: Zapowiedzi gier w polskiej wersji językowej (by PN)

Post autor: karmazynowy »

Czy są jakieś wieści o Rurik? Chyba jakieś polskie wydawnictwo już to zapowiedziało ale od dawna cisza...
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 389 times
Kontakt:

Re: Zapowiedzi gier w polskiej wersji językowej (by PN)

Post autor: sydonia »

Otorek pisze: 31 paź 2021, 15:17 PN macie jakieś informacje dotyczące Pax Pamir? Na stronie Galakty, Pax ma status "w transporcie" ale nie ma żadnej zapowiedzi, natomiast Anno 1800 w statusie w "produkcji" zostało oficjalnie zapowiedziane z premierą w listopadzie - terminu, który miał też dotyczyć Pax-a.
Na dniach będziemy wraz z wydawcą robić aktualizację terminu Paxa.
karmazynowy pisze: 31 paź 2021, 23:31 Czy są jakieś wieści o Rurik? Chyba jakieś polskie wydawnictwo już to zapowiedziało ale od dawna cisza...
Oficjalnej zapowiedzi Rurika nie było :) Ogry mają ten tytuł na oku, jak będą konkrety, będę aktualizować ;)
Awatar użytkownika
shaggy92
Posty: 140
Rejestracja: 25 mar 2012, 22:42
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Has thanked: 18 times
Been thanked: 14 times

Re: Zapowiedzi gier w polskiej wersji językowej (by PN)

Post autor: shaggy92 »

sydonia pisze: 05 lis 2021, 15:58
Otorek pisze: 31 paź 2021, 15:17 PN macie jakieś informacje dotyczące Pax Pamir? Na stronie Galakty, Pax ma status "w transporcie" ale nie ma żadnej zapowiedzi, natomiast Anno 1800 w statusie w "produkcji" zostało oficjalnie zapowiedziane z premierą w listopadzie - terminu, który miał też dotyczyć Pax-a.
Na dniach będziemy wraz z wydawcą robić aktualizację terminu Paxa.
I kiedy finalnie nadejdą te dni? :)
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 389 times
Kontakt:

Re: Zapowiedzi gier w polskiej wersji językowej (by PN)

Post autor: sydonia »

shaggy92 pisze: 11 lis 2021, 12:03
sydonia pisze: 05 lis 2021, 15:58
Otorek pisze: 31 paź 2021, 15:17 PN macie jakieś informacje dotyczące Pax Pamir? Na stronie Galakty, Pax ma status "w transporcie" ale nie ma żadnej zapowiedzi, natomiast Anno 1800 w statusie w "produkcji" zostało oficjalnie zapowiedziane z premierą w listopadzie - terminu, który miał też dotyczyć Pax-a.
Na dniach będziemy wraz z wydawcą robić aktualizację terminu Paxa.
I kiedy finalnie nadejdą te dni? :)
Nadeszły :) Premiera Paxa - 1 grudnia.
Awatar użytkownika
superfunktor
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2011, 12:43
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 33 times
Been thanked: 11 times

Re: Zapowiedzi gier w polskiej wersji językowej (by PN)

Post autor: superfunktor »

Przeglądając dziś ofertę Planszomanii, w oczy rzuciła mi się gra "Kto za burtę?" - okładka wydała się znajoma i po chwili zorientowałem się, że jest to polska wersja klasycznej imprezówki "Lifeboat". Wydaje mi się, że ta premiera przeszła kompletnie bez echa - za polską edycję odpowiada wydawnictwo Edgard.
fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Re: Zapowiedzi gier w polskiej wersji językowej (by PN)

Post autor: fitzroy »

Co oznacza ten znak zapytania przy dacie premiery Pax Pamir, bo lekko mnie to niepokoi? Rozumiem, że klasycznie obsuwa? W ogóle tyle zamówień mi wisi z powodu opóźnień, że głowa mała; chyba dam sobie spokój z zamawianiem w przedsprzedaży czegokolwiek. Włączam tryb niewiernego Tomasza.
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Zapowiedzi gier w polskiej wersji językowej (by PN)

Post autor: Miszon »

Premiera i wysyłka Pax Pamir planowana jest na jutro.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 389 times
Kontakt:

Re: Zapowiedzi gier w polskiej wersji językowej (by PN)

Post autor: sydonia »

superfunktor pisze: 29 lis 2021, 23:41 Przeglądając dziś ofertę Planszomanii, w oczy rzuciła mi się gra "Kto za burtę?" - okładka wydała się znajoma i po chwili zorientowałem się, że jest to polska wersja klasycznej imprezówki "Lifeboat". Wydaje mi się, że ta premiera przeszła kompletnie bez echa - za polską edycję odpowiada wydawnictwo Edgard.
Przyznaję, że oferta wyd. Edgard nieco mi umknęła w tworzeniu zestawienia, a ostatnio zaczęli właśnie wydawać gry na licencji. Prócz wspomnianej przez Ciebie polskiej edycji Lifeboat wydali np. też rodzimą edycję gry Topiary jako Sprytni ogrodnicy.
fitzroy pisze: 01 gru 2021, 07:59 Co oznacza ten znak zapytania przy dacie premiery Pax Pamir, bo lekko mnie to niepokoi? Rozumiem, że klasycznie obsuwa? W ogóle tyle zamówień mi wisi z powodu opóźnień, że głowa mała; chyba dam sobie spokój z zamawianiem w przedsprzedaży czegokolwiek. Włączam tryb niewiernego Tomasza.
Niewielka obsuwa, w zasadzie jednodniowa. Gry mają od razu wyjechać do sklepów.
fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Re: Zapowiedzi gier w polskiej wersji językowej (by PN)

Post autor: fitzroy »

Wiedżmin od Wookiego data wydania tutaj kwiecień 2022 a na stronie Rebela IV kwartał 2022r. Brak aktualizacji z Waszej strony czy wspierający dostaną dużo wcześniej niż sklepy?
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 389 times
Kontakt:

Re: Zapowiedzi gier w polskiej wersji językowej (by PN)

Post autor: sydonia »

fitzroy pisze: 02 sty 2022, 17:16 Wiedżmin od Wookiego data wydania tutaj kwiecień 2022 a na stronie Rebela IV kwartał 2022r. Brak aktualizacji z Waszej strony czy wspierający dostaną dużo wcześniej niż sklepy?
Muszę którejś nocy siąść i całą listę przeredagować i zaktualizować, zwłaszcza, że zacznie się niebawem wysyp zapowiedzi.
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 389 times
Kontakt:

Re: Zapowiedzi gier w polskiej wersji językowej (by PN)

Post autor: sydonia »

INFORMACJA:
Przez ostatnie kilka lat ten wątek bardzo się rozrósł i zawiera dużo nieaktualnych postów. Po konsultacji z jednym z moderatorów forum postanowiłam założyć nowy wątek, w którym będę aktualizować zapowiedzi wydawnicze na rok 2022 :)

Link do nowego wątku: viewtopic.php?f=60&t=74253
Zablokowany