[Piękna Góra k/ Giżycka] Mazurcon II - wrażenia

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Vasquez21
Posty: 167
Rejestracja: 21 lip 2004, 14:26
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: Vasquez21 »

Jak mnie Vasquez w kostke kopnnal to do dzis czuje Wink
eee... ja? :lol:
http://www.mgla.pl - ogromny wybór gier bitewnych, gier planszowych i gier karcianych. Jeżeli jesteś w Jaworznie lub okolicach odwiedź nas!
(HUDSON): Hey Vasquez, Have you ever been mistaken for a man?
(VASQUEZ): No... Have you ?
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Post autor: ragozd »

Albo twoj awatar ;) nie wspomne juz o kopaniu pilka w kogo popadlo ;)
Cale szczescie ze kostka zwichnieta raczej symbolicznie :)

W porcie jak bylem, to linia byla wyznaczona czerwona tasma na piasku. mala inwestycja a gra bedzie czytelniejsza - nastepnym razem przyjade juz z opaskami na kolana, bandazami i altacetem ;)
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Post autor: jax »

Valmont pisze:
Pancho pisze: generalnie bez strat się nie obyło :)
Taaaa. Teraz sam jestem dziadkiem. Przestańcie się nad sobą rozczulać..
Ja raportuje 2 zwichniete duze palce u stop - krwiaki juz schodza, ale jeszcze nie odzyskalem pelnej sprawnosci.
Ale codzienna posniadaniowa siatkowka byla super pomyslem - za rok trzeba zdecydowanie to powtorzyc.

=======================

Dobra - pare faktow i luznych impresji z wyjazdu:

- bylem od wtorku wieczor do niedzieli do poludnia

- zagralem 24 partie w 17 gier

- nie odkrylem zadnych porazajacych tytulow, choc Barabrossa i O Zoo le Mio wpadly na moja liste zakupowa

- najsmieszniejsza gra (i byc moze hitem) okazal sie Blafuj (wciskanie kart z robalami przeciwnikom przy jednoczesnym kantowaniu). Podobno Barbarossa byla jeszcze bardzo popularna, ale to chyba przed moim przyjazdem.

- dla mnie osobisty powod do dumy: gdy moj syn ogral pedraka w Konfrontacje robiac przy tym TAKI blef, ze pare osob obserwujacych to zagranie po prostu ryczalo ze smiechu :)

- ogolnie atmosfera bardzo chilloutowa - kto chcial gral, opalal sie, plywal, pozyczal kajak, gral w siatkowke (zawsze po sniadaniu) lub relaksowal sie na rzeczach bujanych. Popularne byly tez wycieczki do Gizycka (3km) w celu uzupelnienia prowiantu lub obiadowym. Ja przy okazji z rodzina sosny zwiedzilem w Gizycku slynna twierdze Boyen.

- atmosfera PRZEsympatyczna, integracja doskonala - zarowno przy grach jak i przy czynnosciach pozagrowych. Pozdrawiam wszystkich nowo poznanych ludzi :)

- doskonale bylo to ze stoliczki tawerny pod golym niebem byly tuz kolo jeziora - podczas gry na swiezym powietrzu warunki byly wiec idealne: sloneczko, widok na jezioro, lagodna bryza - zyc nie umierac. Od popoludnia gracze przenosili sie juz powoli do wspolnej sali, choc grupki graczy okupowaly stoliki na zewnatrz az do zmierzchu

- gra na sali trwala przewaznie do 24:00, choc mozna bylo siedziec do oporu - i niektorzy siedzieli :)

- pogoda zdecydowanie dopisala - ani razu nie bylo deszczu, codziennie przewaznie mocne slonce, czasem lekko przesloniete chmurami

- ogolnie podczas wyjazdu zapomnialem totalnie o wszystkim: o tym ze jest jakas praca, Warszawa, obowiazki, cokolwiek...., bylem po prostu na innej planecie.

Bylo pieknie......, ale coz - wszystko przemija i sie konczy. Teraz nie pozostaje juz nic innego jak tylko czekac na wyjazd za rok...... :)
I nie zadnych wymowek - na TAKIM Mazurconie WARTO byc. Odlot.

SEE YOU.
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

krótko - przyłaczam sie do zachwytów jaxa, a nawet bardziej - byłem od soboty, choc dzień wcześniej wyjechałem.
położenie Tawerny - wypas - i gdyby nie żywica (i późniejsze pory otwierania baru) to byłby MEGAwypas.
Jak znajdę chwilke to sam skrobnę coś od nas.

Konfrontacja i TAKI blef - poproszę o więcej ;)!
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Browarion pisze:Konfrontacja i TAKI blef - poproszę o więcej ;)!


Syn Jaxa okazał się nieprzewidywalnym przeciwnikiem :D
Blef polegał na tym, że sam zagrałem kartę magiczną poświęcenie, a w zamian Jax junior wyrzucił kartę z cyfrą 1 :P .
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

Nono, a juz myślałem że parł Frodem ostro do Mordoru, a Ty z obawy przed Gandalfem uciekałes Szelobą :P


Przypomnienie - bo myślę, że zdjęcia z Mazurconu będą w finale:
konkurs fotograficzny
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Post autor: jax »

Browarion pisze:Nono, a juz myślałem że parł Frodem ostro do Mordoru, a Ty z obawy przed Gandalfem uciekałes Szelobą :P
Zdarzenie na Mazurconie mialo jeszcze swoista otoczke ponad suchy fakt zrelacjonowany przez pedraka - za duzo by pisac na forum -> do relacji na zywo :) .
Awatar użytkownika
Magma
Posty: 1166
Rejestracja: 01 wrz 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Magma »

W końcu mam neta, jestem w domku chociaż nie obyło się bez przygód, więc skrobnę co nieco :wink: Mój pierwszy Mazurkon i odrazu mówie, że napewno nie ostatni :D Niepowtarzalna impreza, wspaniali ludzie, jedyna w swoim rodzaju atmosfera. Do teraz nie mogę się otrząsnąć z "mega"pozytywnego szoku jakiego doznałem :twisted: Cieszę się że Blafuj zrobił furorę, że poznałem wiele nowych gier (choć niektórzy zarzucali mi, że praktycznie w nic nie gram :P ). Jednak najmilszą rzeczą jaka mnie spotkała, była możliwość poznania braci planszówkowej, której wcześniej nie miałem okazji poznać osobiście :wink: Jakby tych wszystkich atrakcji było mało w niedziele wylądowałem w Warszawie :lol: Dziękuję przy tej okazji Pędraczkowi i BiGowi za zaproszenie i gościne :) Dziękuję także wszystkim uczestnikom za cudownie spędzony czas w Waszym gronie :wink:
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

Magma pisze:...w niedziele wylądowałem w Warszawie :lol: Dziękuję przy tej okazji Pędraczkowi i BiGowi ...
No to wszyscy trzej macie teraz przerąbane.
CZEMU NIE DALIŚCIE ZNAĆ??!!?

:/
:(
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Magma
Posty: 1166
Rejestracja: 01 wrz 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Magma »

Browarion pisze: No to wszyscy trzej macie teraz przerąbane.
CZEMU NIE DALIŚCIE ZNAĆ??!!?
Z bardzo prostej przyczyny - dojechalismy dopiero o 20, a na miasto wyszlismy kolo 22, wiec było już troche za późno żeby do Ciebie dzwonić. Miałem wrażenie, że przed poniedziałkowym pierwszym dniem pracy wolałbyć się wyspać, poza tym dziecko w domu itp :wink: Jednak na 90% będę jeszcze w Warszawie w te wakacje, a kiedy to okaże się na dniach :twisted: Nic straconego Browarionie :wink:
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Post autor: Browarion »

No, trochę się rozgrzeszyłeś (-liście).
A następnym razem wcale do miasta Cię wiódł nie będę... tylko na "sesję" (i to nie tę uczelnianą).

;)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

40 osob na Mazurconie i wszystkie relacje to te pare postow tutaj i jeden malusi tekst na Games Fanatic?
Zadnych wiekszych relacji, ciekawostek, opisow, tony zdjec?

Wstyd!

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Valmont
Posty: 1461
Rejestracja: 04 cze 2004, 08:08
Lokalizacja: Warszawa -serce w Białymstoku ;)

Post autor: Valmont »

Don Simon pisze:40 osob na Mazurconie i wszystkie relacje to te pare postow tutaj i jeden malusi tekst na Games Fanatic?
Zadnych wiekszych relacji, ciekawostek, opisow, tony zdjec?
Trzeba było być, to byś opisał. Ja niczym Maryja zachowałem te piękne chwile w swoim sercu i nie mam zamiaru się dzielić :P
Wpieriod! - niekoniecznie efektywnie, ale efektownie.
Awatar użytkownika
Magma
Posty: 1166
Rejestracja: 01 wrz 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Magma »

Zapraszam do wrocka. Siądziemy przy piwku, zdam relacje, a fotki zaprezentuje :twisted:
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

Valmont pisze: Trzeba było być, to byś opisał. Ja niczym Maryja zachowałem te piękne chwile w swoim sercu i nie mam zamiaru się dzielić :P
Jak bym byl to bym na pewno cos napisal, a nie sie chowal z relacja jak jakis dzikus :-P.

A ja nie wiem o jakiej Maryji mowisz...

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Post autor: ragozd »

zanim pojechalem, dziwilem sie czemu nie ma relacji. Jak juz dotarlem, przestalem sie dziwic - laptopa nie dotykalem tam ani sekundy - szkoda bylo czasu ;) A gier tyle, ze teraz ciezko to wszystko ogarnac i opisac ;)
Stanowczo do powtorzenia :)
Awatar użytkownika
Duch
Posty: 209
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:59
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Duch »

Wczoraj wrocilem z Mazur i tez sie dolacze do tego choralnego zachwytu.

Wyjazd byl wspanialym oderwaniem sie od rzeczywistosci.
Nigdy wczesniej nie...
poznalem tylu nowych, fajnych gier na raz
poznalem tylu nowych, fajnych ludzi na raz (i do tego maniakow)
wstawalem prawie codzien, na sniadanie, o tak wczesnej porze
reagowalem tak spokojnie, kiedy ktos mnie budzi o godzinie 5

Swietny wyjazd i na pewno zrobie wszystko, zeby nie zabraklo mnie w przyszlym roku.
Rownie niezapomniane przezycie, co bialy szkwal na jeziorze Mikołajskim w ostatni wtorek.
Polecal wszystkim jedno i drugie.

Propozycja:
Bazik zmienia nick na Lava Leaper. Bedzie to zdecydowanie lepiej oddawac jego wewnetrzna nature. : )
Awatar użytkownika
Magma
Posty: 1166
Rejestracja: 01 wrz 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Magma »

Duchu to jednak utrzymałeś się na wodzie :) Jakby mało tego było jeszcze Ci się podobało :D TO jest człowiek, który lubi kolekcjonować mocne wrażenia :twisted: Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Duch
Posty: 209
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:59
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Duch »

Ba, przeciez duch z definicji nie moze utonac.
Gorzej jak mu dobytek odplynie na jezioro. :/
(Gry zostaly na jachcie, jak dawalismy drapaka)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Post autor: ragozd »

Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Post autor: jax »

ragozd pisze:http://picasaweb.google.pl/ragozd/Sierp ... 9309814418
syn jaxa deprawuje moja córe ;)
A Ty co? Grasz sobie w tym czasie w najlepsze? :wink:


[dzieki za zdjecie :) ]
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

jax pisze: A Ty co? Grasz sobie w tym czasie w najlepsze? :wink:

[dzieki za zdjecie :) ]
Ale przynajmniej ma baczenie na corke jednym okiem. A Ciebie to ani widu, ani slychu. Taki z Ciebie wzorowy ojciec :P.

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Magma
Posty: 1166
Rejestracja: 01 wrz 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Magma »

Duch pisze: Gorzej jak mu dobytek odplynie na jezioro. :/
(Gry zostaly na jachcie, jak dawalismy drapaka)
No to nie przyjemnie :roll: I co trzeba było uciekać ? :P
Awatar użytkownika
Duch
Posty: 209
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:59
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Duch »

Dlugo by opowiadac i by z tego ladny OT wyszedl, czym moglbym wkurzyc jakiegos moderatora.
Na gg zawsze mozemy pogadac.
ODPOWIEDZ