Które Pingwiny z Madagaskaru?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
mokka
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2015, 10:24

Które Pingwiny z Madagaskaru?

Post autor: mokka »

Cześć,
planuje prezent urodzinowy dla siostrzeńca (chłopiec, lat 9, bystry, głównym kryterium są pingwiny:), który uwielbia pingwiny z Madagaskaru. Kolega powiedziął mi, że niedawno wyszła jakaś planszówka, więc zainteresowana przeszukałam internety i trafiłam na więcej niż jedną:

Pingwiny z Madagaskaru Gra planszowa
Pingwiny Tajniacy
Mission Zoo

Stąd pytanie któą wybrać? Graliści? Jakie macie wrażenia?
"Co­kol­wiek za­mie­rzasz zro­bić, o czym­kolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość za­wiera w so­bie ge­niusz, siłę i magię. " J.W. Goethe

https://pl.wikipedia.org/wiki/Live_action_role-playing
Awatar użytkownika
ramar
Posty: 996
Rejestracja: 03 lis 2014, 18:26
Lokalizacja: Kalisz
Been thanked: 2 times

Re: Które Pingwiny z Madagaskaru?

Post autor: ramar »

Zapewne nowość od uznanego autora i wydawnictwa to: Opis gry na 3trollach, Pingwiny z madagaskaru -o grze
Awatar użytkownika
Bready
Posty: 9
Rejestracja: 18 gru 2015, 13:29
Been thanked: 1 time

Re: Które Pingwiny z Madagaskaru?

Post autor: Bready »

Jeśli chodzi polecane wyżej pingwiny to podpisuję się pod tym - ponadto tutaj link do gry w przystępnej cenie 110,01 PLN za grę +kurier :).
Awatar użytkownika
Strzygusia
Posty: 55
Rejestracja: 16 gru 2012, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

Re: Które Pingwiny z Madagaskaru?

Post autor: Strzygusia »

Pingwiny z Madagaskaru Gra planszowa wygląda rewelacyjnie! Czy ktoś z Was już w nią grał i mógłby napisać coś więcej? Wiecie może jak się skaluje i czy sprawdza się w rozgrywkach na dwie osoby?
ODPOWIEDZ