Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
MajkelEryk
Posty: 151
Rejestracja: 01 sty 2019, 19:54
Has thanked: 41 times
Been thanked: 16 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: MajkelEryk »

menelobej pisze: 12 mar 2022, 14:29 Zamówiłem ze strony producenta pakiet Grand Slam Expansion (10 dodatków) jak był jeszcze na promocji za 29,99$ bo wychodził w podobnej cenie co same brakujące mi dodatki, wziąłem jeszcze 2 karty promo, a dodatkowo znalazłem działający kod odejmujący 5$ od ceny łącznej. Przesyłka kosztowała prawie tyle co zamówienie, ale dotarła bezproblemowo po 16 dniach. Odbierając na poczcie paczkę musiałem jeszcze dopłacić 24 zł VAT + 8,50 zł jakiejś opłaty pocztowej chyba. Łącznie wyszło ok. 250 zł - tanio nie jest, bo za ciut więcej niż połowę tej ceny kiedyś można było kupić Grand Slam w PL, ale jak na dzisiejsze czasy to cena za te 10 dodatków jest akceptowalna i co najważniejsze zakupy są bezproblemowe. Teraz trzeba nowe karty wrzucić do decku FA i kilka solo pojedynków uskutecznić - powiem szczerze, że bardzo fajnie mi się gra solo w BH2045, nie ma tu wyszukanej automy, ale zaimplementowany system działa zaskakująco dobrze.
Ja musiałem dopłacić 9,5 zł na poczcie i tyle. Wyszło mnie za grand slam + promosy + jedna drużyna $68.40 (w tym $25.45 za shipping)
menelobej
Posty: 398
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:33
Has thanked: 90 times
Been thanked: 198 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: menelobej »

Może VAT doliczyli od razu w zamówieniu - np. Amazon tak chyba standardowo teraz dolicza? A z innej beczki dwa spostrzeżenia. Po pierwsze zauważyłem, że bardziej odpowiada mi gra drużynami, które od początku mają więcej cancel hitów (Glove jeśli dobrze pamiętam). A po drugie gra solo na 2 rundu zakupowe jest wymagającą, jak dla mnie 3 rundy zakupowe to taki poziom standard. Natomiast rozegranie dogrywki w trakcie rundy zakupowej, może to ułatwić, jeśli uda się uzbierać odpowiednią liczbę pieniędzy, a z FA decku da się 2 graczy sensownych zakupić wtedy.
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 46 times
Been thanked: 42 times

Re: Baseball Highlights: 2045

Post autor: maciej.kr »

maciejo pisze: 11 wrz 2019, 15:57
sajlenthill pisze: 18 paź 2017, 20:07 Czy ktoś tłumaczył instrukcję albo karty?
Dołączam się do pytania :D
chciałem odświeżyć temat . Czy gdzieś jest dostępna instrukcja PL?
menelobej
Posty: 398
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:33
Has thanked: 90 times
Been thanked: 198 times

Re: Baseball Highlights: 2045

Post autor: menelobej »

maciej.kr pisze: 26 paź 2022, 12:35
maciejo pisze: 11 wrz 2019, 15:57
sajlenthill pisze: 18 paź 2017, 20:07 Czy ktoś tłumaczył instrukcję albo karty?
Dołączam się do pytania :D
chciałem odświeżyć temat . Czy gdzieś jest dostępna instrukcja PL?
Nie spotkałem się z polską instrukcją pisaną. Na YT Wojennika jest omówienie zasad i rozgrywka przykładowa. Angielska instrukcją nie jest specjalnie skomplikowana. W tej grze są dwa wyzwania: 1) zrozumienie kolejności ruchu w rundzie i 2) ogarnięcie właściwego działania słów kluczowych.
ceville
Posty: 187
Rejestracja: 22 sty 2013, 19:00
Lokalizacja: Zielona Góra
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: ceville »

Potwierdzam i jak coś wojennik się interpretuje jedno słowo kluczowe. Warto mieć na uwadze, i doczytać na bgg.
menelobej
Posty: 398
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:33
Has thanked: 90 times
Been thanked: 198 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: menelobej »

Na BGG są dostępne schematy przebiegu rundy (po angielsku) jak i rozrysowane wybrane słowa kluczowe. Polecam analizę tych obrazków, bo naprawdę pomagają. No i polecam pamiętać ucząc się efektów kart, że w polu karty z akcją natychmiastową ofensywną (zielone), jeśli masz wskazane uderzenie np. [single] to że jest to natychmiastowe pełne uderzenie w którym pobieramy battera z puli i wykonujemy nim ruch z pierwszej bazy jak i runnerami znajdującymi się już na bazach, a nie potencjalne uderzenie (czyli takie jak na dole karty), które pozwala wystawić batterów na koniec swojej rundy, których ruszamy w rundzie przeciwnika.
CoLdY7
Posty: 183
Rejestracja: 01 kwie 2020, 02:13
Lokalizacja: Strzelin
Has thanked: 490 times
Been thanked: 55 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: CoLdY7 »

Cześć, właśnie zrobiłem Arkusz Pomocy po polsku i mam zamiar udostępnić go dla potomnych, ale wcześniej prosiłbym osoby obeznane z zasadami o sprawdzenie, czy czegoś nie pomieszałem. Czy jest to zgodne z zasadami i zrozumiałe? Z góry wielkie Dzięki

Edit:
podaję link do tematu tłumaczenia, gdzie można ściągnąć aktualne pliki
viewtopic.php?f=61&t=77355
Ostatnio zmieniony 04 lis 2022, 18:35 przez CoLdY7, łącznie zmieniany 1 raz.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
menelobej
Posty: 398
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:33
Has thanked: 90 times
Been thanked: 198 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: menelobej »

CoLdY7 pisze: 28 paź 2022, 01:18 Cześć, właśnie zrobiłem Arkusz Pomocy po polsku i mam zamiar udostępnić go dla potomnych, ale wcześniej prosiłbym osoby obeznane z zasadami o sprawdzenie, czy czegoś nie pomieszałem. Czy jest to zgodne z zasadami i zrozumiałe? Z góry wielkie Dzięki

https://www.dropbox.com/s/0lykaxyu8fwe3 ... 2.pdf?dl=0
Dobra robota, chociaż potrzebę kilku doprecyzowań widzę. Wieczorem jak będę mógł to robić na kompie to postaram się wprowadzić zmiany - dobrze jakbyś podesłał na PW plik edytowalny. Tak na szybko to jeśli chodzi o fazę kupowania to gracz który ma mniej pieniędzy/przegrał wskazuje który z graczy jako pierwszy kupuje, a nie z automatu jest pierwszy (to ma znaczenie). Poza tym jak piszesz o dociąganiu z talii czy z Lineup czy FA Deck to dodał bym, że dociąga się z wierzchu talii (to nie pozostawia wątpliwości interpretacyjnych). W przygotowaniu w pkt. 4 trzeba dopisać, że odkłada się zakrytą kartę na OnDeck.
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 46 times
Been thanked: 42 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: maciej.kr »

menelobej pisze: 28 paź 2022, 08:52
CoLdY7 pisze: 28 paź 2022, 01:18 Cześć, właśnie zrobiłem Arkusz Pomocy po polsku i mam zamiar udostępnić go dla potomnych, ale wcześniej prosiłbym osoby obeznane z zasadami o sprawdzenie, czy czegoś nie pomieszałem. Czy jest to zgodne z zasadami i zrozumiałe? Z góry wielkie Dzięki

https://www.dropbox.com/s/0lykaxyu8fwe3 ... 2.pdf?dl=0
Dobra robota, chociaż potrzebę kilku doprecyzowań widzę. Wieczorem jak będę mógł to robić na kompie to postaram się wprowadzić zmiany - dobrze jakbyś podesłał na PW plik edytowalny. Tak na szybko to jeśli chodzi o fazę kupowania to gracz który ma mniej pieniędzy/przegrał wskazuje który z graczy jako pierwszy kupuje, a nie z automatu jest pierwszy (to ma znaczenie). Poza tym jak piszesz o dociąganiu z talii czy z Lineup czy FA Deck to dodał bym, że dociąga się z wierzchu talii (to nie pozostawia wątpliwości interpretacyjnych). W przygotowaniu w pkt. 4 trzeba dopisać, że odkłada się zakrytą kartę na OnDeck.
Teraz to już tylko krok do polskiej instrukcji....... :wink:
CoLdY7
Posty: 183
Rejestracja: 01 kwie 2020, 02:13
Lokalizacja: Strzelin
Has thanked: 490 times
Been thanked: 55 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: CoLdY7 »

Pojawił się temat z tłumaczeniem gry na język polski.
Zapraszam tam do korzystania z plików i komentowania.

viewtopic.php?f=61&t=77355#p1515817
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2492
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 423 times
Been thanked: 126 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: Coen »

Z okazji meczów World Series dokupiłem sobie w mepel.pl drużynę Philadelphi :) która z reszta w finale gra, ale po 5 meczach przegrywa 3:2 :(
Skrót ostatniego meczu, jakby ktoś byłby zainteresowany ;)
https://www.youtube.com/watch?v=bxw46ESNL48

Mepel ma jeszcze na stanie zestawik 4 drużyn:
https://mepel.pl/baseball-highlights-20 ... es-5-21-24
i drużynę Pan Asia
https://mepel.pl/baseball-highlights-20 ... n-asia-v12
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2267
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 395 times
Been thanked: 1044 times
Kontakt:

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: Leviathan »

ceville pisze: 26 paź 2022, 14:22 Potwierdzam i jak coś wojennik się interpretuje jedno słowo kluczowe. Warto mieć na uwadze, i doczytać na bgg.
Nie rozumiem co miałeś na myśli. Możesz to doprecyzować, bo nie wiem czy mam się odnosić :)
ceville
Posty: 187
Rejestracja: 22 sty 2013, 19:00
Lokalizacja: Zielona Góra
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: ceville »

Leviathan pisze: 04 lis 2022, 23:03
ceville pisze: 26 paź 2022, 14:22 Potwierdzam i jak coś wojennik się interpretuje jedno słowo kluczowe. Warto mieć na uwadze, i doczytać na bgg.
Nie rozumiem co miałeś na myśli. Możesz to doprecyzować, bo nie wiem czy mam się odnosić :)
Wkradł się błąd w moim wpisie. W każdym razie w filmach źle interpretujesz i rozpatrujesz jedno ze słów kluczowych na kartach, pisałem Ci kiedyś na insta 🙂

"Chyba źle rozpatrywales umiejętność clutch. Ty ją rozpatrywales jako zwykłą single a zasady mówią, że runnerzy poruszają się o jeden dalej niż mówi clutch, tylko batter zgodnie z zapisem tej instrukcji. Więc clutch jest jeszcze mocniejsze niż myślałeś 😊 tu odnośnik do bgg:
https://boardgamegeek.com/thread/131341 ... ion/page/1 "
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2267
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 395 times
Been thanked: 1044 times
Kontakt:

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: Leviathan »

ceville pisze: 05 lis 2022, 20:07
Leviathan pisze: 04 lis 2022, 23:03
ceville pisze: 26 paź 2022, 14:22 Potwierdzam i jak coś wojennik się interpretuje jedno słowo kluczowe. Warto mieć na uwadze, i doczytać na bgg.
Nie rozumiem co miałeś na myśli. Możesz to doprecyzować, bo nie wiem czy mam się odnosić :)
Wkradł się błąd w moim wpisie. W każdym razie w filmach źle interpretujesz i rozpatrujesz jedno ze słów kluczowych na kartach, pisałem Ci kiedyś na insta 🙂

"Chyba źle rozpatrywales umiejętność clutch. Ty ją rozpatrywales jako zwykłą single a zasady mówią, że runnerzy poruszają się o jeden dalej niż mówi clutch, tylko batter zgodnie z zapisem tej instrukcji. Więc clutch jest jeszcze mocniejsze niż myślałeś 😊 tu odnośnik do bgg:
https://boardgamegeek.com/thread/131341 ... ion/page/1 "
Zupełnie nie kojarzę takiej wymiany wiadomości. Przejrzałem nawet wiadomości na Insta i nic nie znalazłem :o

W mojej rekacji z rozgrywki Clutch jest wyjaśniany tak jak powinien:

https://youtu.be/cS7b6NI6OeE

20 minuta 15 sekunda
ceville
Posty: 187
Rejestracja: 22 sty 2013, 19:00
Lokalizacja: Zielona Góra
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: ceville »

Leviathan pisze: 06 lis 2022, 09:12
ceville pisze: 05 lis 2022, 20:07
Leviathan pisze: 04 lis 2022, 23:03

Nie rozumiem co miałeś na myśli. Możesz to doprecyzować, bo nie wiem czy mam się odnosić :)
Wkradł się błąd w moim wpisie. W każdym razie w filmach źle interpretujesz i rozpatrujesz jedno ze słów kluczowych na kartach, pisałem Ci kiedyś na insta 🙂

"Chyba źle rozpatrywales umiejętność clutch. Ty ją rozpatrywales jako zwykłą single a zasady mówią, że runnerzy poruszają się o jeden dalej niż mówi clutch, tylko batter zgodnie z zapisem tej instrukcji. Więc clutch jest jeszcze mocniejsze niż myślałeś 😊 tu odnośnik do bgg:
https://boardgamegeek.com/thread/131341 ... ion/page/1 "
Zupełnie nie kojarzę takiej wymiany wiadomości. Przejrzałem nawet wiadomości na Insta i nic nie znalazłem :o

W mojej rekacji z rozgrywki Clutch jest wyjaśniany tak jak powinien:

https://youtu.be/cS7b6NI6OeE

20 minuta 15 sekunda
Faktycznie tu tłumaczysz dobrze, może w innych miejscach już nie, a może żyję w innej rzeczywistości 😁 tak czy inaczej nie miałem złych zamiarów tylko zwrócić uwagę nowych graczy, a jeśli niesłusznie to wybacz.
Liarus
Posty: 396
Rejestracja: 09 maja 2009, 19:49
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: Liarus »

Zagrałm dziś na 2 ososby (3 przeezonówki i późnije sezon). Bardzo mi się podobała. Większość meczów ymagała dogrywki bo same remisy padały. Wygrana sezonu zależała od ostatniej gry. Chyba dwa mecze się trafiały, że przeciwnik był rozjechany bardzo szybko. Nie czuliśmy atmosfery przyszłości, ale baseball jak najbardziej. Fajnie oddaje zasady (na tyle ile znam). Bardzo trzeba uważać na to, co kupuje przeciwnik. I jak idzie w jeden typ kart, to starać się kupować karty kontrujące. Zagrałem też 2 sezony solo (z 2 rundami na kupowanie) i bardzo fajna rozmkina. Pierwsze mecze się przegrywa ale później jak się poznaje talię przeciwnika (nie dokupuje nowych kart) to da radę zbudować swoją. Oba sezony przegrałem ale grało się nieźle. Trochę brakowało emocji jak przy grze z prawdziwym przeciwnikiem ale tak to bardzo fajnie to szło.
CoLdY7
Posty: 183
Rejestracja: 01 kwie 2020, 02:13
Lokalizacja: Strzelin
Has thanked: 490 times
Been thanked: 55 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: CoLdY7 »

Tłumaczenie Instrukcji i Spisu Akcji Natychmiastowych zakończone.
viewtopic.php?t=77355
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3356
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 104 times
Been thanked: 129 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: maciejo »

Dzięki, świetna robota :!: :!: :!:

Grywa ktoś na Apce, jeśli tak to proszę o kontakt :wink:
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
selektor
Posty: 36
Rejestracja: 29 sty 2021, 16:36
Has thanked: 19 times
Been thanked: 46 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: selektor »

To nie są zbyt popularne gry w Polsce więc zadam pytanie w tym temacie. Grał ktoś z Was może w History Maker Baseball od PLAAY. Gra nawiązuje do tych starych klasycznych gier baseballowych z lat 60-tych i 70-tych, które wówczas były bardzo popularne. Zwróciłem uwagę na History Maker Baseball (wydaną po raz pierwszy w 2013r.) m.in. dlatego, że Tom Vasel z Dice Tower wrzucił dwa dni temu recenzję i przyznał jej 8/10. Gra jest mocno symulacyjna, oparta na analizie statystyk, więc zdziwiła mnie ogólna ocena, biorąc pod uwagę jego ulubione gry :wink: Dlatego jestem ciekawy, czy ktoś w nią grał i czy w ogóle jest ona gdzieś dostępna w Europie.
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2492
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 423 times
Been thanked: 126 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: Coen »

maciejo pisze: 01 kwie 2023, 00:27 Dzięki, świetna robota :!: :!: :!:

Grywa ktoś na Apce, jeśli tak to proszę o kontakt :wink:
Grywam raz na jakiś czas.
selektor pisze: 01 kwie 2023, 10:36 Dlatego jestem ciekawy, czy ktoś w nią grał i czy w ogóle jest ona gdzieś dostępna w Europie.
Chyba nie. Ogólnie baseball w Europie niestety nie jest dość popularny, bo czy ktoś wie, że w marcu odbył się międzynarodowy turniej World Baseball Classic - takie mistrzostwa świata w baseballu. Wygrała Japonia pokonując w finale USA. Co ciekawe w turnieju startowali Czesi, w pełni amatorska drużyna :)
To taki offtop.

Ja swego czasu chciałem ściągnąć sobie grę Strat-o-matic. Gra tak samo oparta na analizie statystyk, ale koszt wysyłki mnie zabił, więc dałem sobie spokój.
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
kolosm
Posty: 303
Rejestracja: 28 lip 2017, 20:27
Lokalizacja: Rybnik
Has thanked: 456 times
Been thanked: 53 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: kolosm »

Również kiedyś w to grywałem, jakby był przeciwnik to kwestia przypomnienia na apce :)
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Posty: 1557
Rejestracja: 01 paź 2013, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 60 times
Been thanked: 104 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: Muad'Dib »

Ja czasem grywam ale tylko raz się udało ze znajomym, jak się ustawiliśmy na partię. Tak to nigdy nie trafiłem nikogo online, głównie tam są Amerykanie więc pewnie w środku europejskiej nocy. Wiem też (z BBG), że nieraz sobie organizują ligę.
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.
gregoff
Posty: 789
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 514 times
Been thanked: 153 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: gregoff »

Grywam na apce.
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3356
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 104 times
Been thanked: 129 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: maciejo »

Jakbyście mieli ochotę na partyjkę to piszcie na watsapp +49 179 8295949
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3356
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 104 times
Been thanked: 129 times

Re: Baseball Highlights: 2045 (Mike Fitzgerald)

Post autor: maciejo »

Po ponad 50 rozgrywkach z synem uważam,że jest to jedna z najlepszych gier w jakie w życiu grałem :D

PS: pewnie w Stanach byłby bejsbolistą bo leje mnie niemiłosiernie 8)
Ostatnio zmieniony 08 sie 2023, 09:22 przez maciejo, łącznie zmieniany 1 raz.
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
ODPOWIEDZ