Neuroshima Hex: Chess Mod

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
Awatar użytkownika
Vermin83
Posty: 796
Rejestracja: 17 kwie 2012, 09:42
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 11 times

Neuroshima Hex: Chess Mod

Post autor: Vermin83 »

No i kolejna moja modyfikacja do planszówek. Tym razem padło na Neuroshimę Hex i zabieg likwidujący całkowicie losowość w grze. Stąd nazwa Chess Mod. Poniżej link do artykułu głównego. Niebawem pojawią się artykuły opisujące jak w tej modyfikacji grać poszczególnymi armiami oraz przeciwko nim. Zmieni się też kilka funkcji kilku żetonów specjalnych. Na samym końcu pojawią się dwie armie zaprojektowane specjalnie pod tego moda. Choć być może uda mi się je tak opracować, aby działały też w zwykłej wersji gry.
Chess Mod
http://wpajeczejsieci.blogspot.com/2016 ... s-mod.html

Odnośniki do opisów wszystkich armii znajdą się na końcu głównego artykułu poświęconego modyfikacji. Zapraszam do testów i konstruktywnej krytyki.
P.S. Mod najlepiej sprawdza się w wariantach 1v1 i 2v2, gdyż pod takie był projektowany. Można też grać w 1v1v1, ale to tylko dla osób doskonale znających grę, w sensie wszystkie armie.
Awatar użytkownika
Vermin83
Posty: 796
Rejestracja: 17 kwie 2012, 09:42
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 11 times

Re: Neuroshima Hex: Chess Mod

Post autor: Vermin83 »

Słuchajcie ludzie jest sprawa.

Odezwano się do mnie na FB i poproszono o przetłumaczenie moda na język angielski i węgierski. Sam angielski wystarczy. sam bym się tym zajął, ale mam w cholerę roboty nad Łzami Zapomnianych, które i tak są co chwila odwlekane (chcieliście od razu cały scenariusz bez DLC). Potrzebuję kogoś kto przetłumaczy Chess Mod na język angielski oraz później opisy armii, po czym każdy taki tekst spakuje w PDF, wrzuci na sieć, a ja pod modem dam link do pobrania tłumaczenia.

To jak, ktoś podjąłby się zadania?
ODPOWIEDZ